NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Amúgy kibaszott Uri Geller vagyok, a fáradtságtól ilyet szólok mikor elépattant: "na, bumm, bazmeg" és belövi 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
PÖSZEZSÚÚRRR

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Jó meccs volt ez


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
fű alatt becsusszant.

Bazmeg leesett a bányászok miatt mondja azt mezei hogy CSILLE

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
3-1-re vezet csille 😀

bányásznapok 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Vígáááán


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Atyavilág!!!

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
A MÁN GÓL

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben azon agyalok ezerrel, hogy kire emlékeztet a chilei szövetségi kapitány. A tekintete mindenesetre olyan szúrós, hogy az egyes országokban minimum 5 év börtönt ér.iktriad
Vialli (ha jól írom a nevét)Sixo67
Én is valami olaszra gondolok, de nem a derék Gianlucára.iktriad
Akkor csak a jó öreg Arrigo Sacchi lehetbaggio
Tadici, a román kézi edzőgabokocka
Nem, inkább Sacchi. Tadici nem elég kopasz, túl dundi.
Illetve még Ivan De La Pena feje és neve ugrott be. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
gundelt sem bírom, nem tudom, hogy hogy működnek a dolgok, de kibérelhették volna a jó kommentátorokat a vb-re, pl Méhes, Hajdú B, Faragó, Szaniszló CsabiSixo67
Max Hajdú B jöhetett volna szóba(ő kvázi szabadúszó), a többiek a Sport TV alkalmazásában állnak.
iktriad
Ő meg eurosportos ha jól tudom, nem lehet kibérelni vagy vmi, hogy ne ilyen kuntakinték kommentáljanak?Sixo67
De lehetne (hisz a fél magyar Eurosport közvetített a téli és a nyári olimpia idején is a királyin). Én se értem, hogy HBI miért nincs ott. Lehet Riskó nem kedveli annyira.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Közben azon agyalok ezerrel, hogy kire emlékeztet a chilei szövetségi kapitány. A tekintete mindenesetre olyan szúrós, hogy az egyes országokban minimum 5 év börtönt ér.iktriad
Vialli (ha jól írom a nevét)Sixo67
Én is valami olaszra gondolok, de nem a derék Gianlucára.iktriad
Akkor csak a jó öreg Arrigo Sacchi lehetbaggio
Igen, rá gondoltam. Köszi.iktriad
Azért most majdnem Tomlinozott egyett 😀

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Közben azon agyalok ezerrel, hogy kire emlékeztet a chilei szövetségi kapitány. A tekintete mindenesetre olyan szúrós, hogy az egyes országokban minimum 5 év börtönt ér.iktriad
Vialli (ha jól írom a nevét)Sixo67
Én is valami olaszra gondolok, de nem a derék Gianlucára.iktriad
Akkor csak a jó öreg Arrigo Sacchi lehetbaggio
Tadici, a román kézi edző

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben azon agyalok ezerrel, hogy kire emlékeztet a chilei szövetségi kapitány. A tekintete mindenesetre olyan szúrós, hogy az egyes országokban minimum 5 év börtönt ér.iktriad
Vialli (ha jól írom a nevét)Sixo67
Én is valami olaszra gondolok, de nem a derék Gianlucára.iktriad
Akkor csak a jó öreg Arrigo Sacchi lehetbaggio
Igen, rá gondoltam. Köszi.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jön Mauríció, mekkora spíler!!! FM-be mindig leigazoltam Kolozsvárra!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
gundelt sem bírom, nem tudom, hogy hogy működnek a dolgok, de kibérelhették volna a jó kommentátorokat a vb-re, pl Méhes, Hajdú B, Faragó, Szaniszló CsabiSixo67
Max Hajdú B jöhetett volna szóba(ő kvázi szabadúszó), a többiek a Sport TV alkalmazásában állnak.
iktriad
Ő meg eurosportos ha jól tudom, nem lehet kibérelni vagy vmi, hogy ne ilyen kuntakinték kommentáljanak?

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Közben azon agyalok ezerrel, hogy kire emlékeztet a chilei szövetségi kapitány. A tekintete mindenesetre olyan szúrós, hogy az egyes országokban minimum 5 év börtönt ér.iktriad
Vialli (ha jól írom a nevét)Sixo67
Én is valami olaszra gondolok, de nem a derék Gianlucára.iktriad
Akkor csak a jó öreg Arrigo Sacchi lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Cahill milyen redzone target lenne, nincs olyan felívelés ami ne találná meg 😀gabokocka
ennyit arrol h csak a kobmeter szamit

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben azon agyalok ezerrel, hogy kire emlékeztet a chilei szövetségi kapitány. A tekintete mindenesetre olyan szúrós, hogy az egyes országokban minimum 5 év börtönt ér.iktriad
Vialli (ha jól írom a nevét)Sixo67
Én is valami olaszra gondolok, de nem a derék Gianlucára.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
gundelt sem bírom, nem tudom, hogy hogy működnek a dolgok, de kibérelhették volna a jó kommentátorokat a vb-re, pl Méhes, Hajdú B, Faragó, Szaniszló CsabiSixo67
Max Hajdú B jöhetett volna szóba(ő kvázi szabadúszó), a többiek a Sport TV alkalmazásában állnak.
Ejj... Knézi hibája az egész, ha nem verte volna meg anno az asszonyt , akkor most ő hallgatnánk és nem mezeit.Sixo67
Mezei mindenképp ment volna, akkor is, ha Jenő is kimegy.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Cahill milyen redzone target lenne, nincs olyan felívelés ami ne találná meg 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Közben azon agyalok ezerrel, hogy kire emlékeztet a chilei szövetségi kapitány. A tekintete mindenesetre olyan szúrós, hogy az egyes országokban minimum 5 év börtönt ér.iktriad
Vialli (ha jól írom a nevét)

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként fog még meccset kommentálni mezei? Vagy csak egy meccsre ugrott be?Sixo67
Fog még. Ráadásul szerintem jó sokat(minden 4. csoportmeccset pl.)iktriad
gundel már közvetíthetett vébédöntőt, most tuti odaadják másnak, nem tudom hogy a másik barom, vagy ez az idióta lenne rosszabb. mondjuk én vagyok a hülye, mit vártam a köztévétől...berger90
Gundié lesz az utolsó 4 meccs. Knézyé lett volna, ha (szó szerint9 ki nem üti magát az utazó keretből.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Egyébként fog még meccset kommentálni mezei? Vagy csak egy meccsre ugrott be?Sixo67
Fog még. Ráadásul szerintem jó sokat(minden 4. csoportmeccset pl.)iktriad
gundel már közvetíthetett vébédöntőt, most tuti odaadják másnak, nem tudom hogy a másik barom, vagy ez az idióta lenne rosszabb. mondjuk én vagyok a hülye, mit vártam a köztévétől...berger90
gundelt sem bírom, nem tudom, hogy hogy működnek a dolgok, de kibérelhették volna a jó kommentátorokat a vb-re, pl Méhes, Hajdú B, Faragó, Szaniszló Csabi

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a nem is oly szar szinvonalu meccsek margojara

elfogyott a tarja bazmeg pedig ennek meg 😕

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.