NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
K...a hang előbb jött. 2014ben...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Azt hittem megáll a labda a gólvonalon xD

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
ez mi volt 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
ez a 90 másodperces szabály a himnuszoknál is elég érdekes... meg ilyenkor mindig eszembe jut milyen szánalmas, hogy a magyar labdarúgók elenyésző része képes csak énekelni válogatott meccsekenbaggio
Teljesen egyetértek azzal amit írsz.
Mellékesen megjegyzem, hogy sokat javítana azon ha a himnuszunk valami harci dal jellegű lenne nem pedig sirató.Bazzani
régóta szorgalmazom, hogy sportesemények ELŐTT a Szózatot kellene lejátszani, az ünneplésnél a dobogón mehetne a Himnusz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez a 90 másodperces szabály a himnuszoknál is elég érdekes... meg ilyenkor mindig eszembe jut milyen szánalmas, hogy a magyar labdarúgók elenyésző része képes csak énekelni válogatott meccsekenbaggio
Teljesen egyetértek azzal amit írsz.
Mellékesen megjegyzem, hogy sokat javítana azon ha a himnuszunk valami harci dal jellegű lenne nem pedig sirató.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ez a 90 másodperces szabály a himnuszoknál is elég érdekes... meg ilyenkor mindig eszembe jut milyen szánalmas, hogy a magyar labdarúgók elenyésző része képes csak énekelni válogatott meccsekenbaggio
épp ez fogalmazódott meg bennem is.
Érdekes mód szinte minden ország üvölti a himnuszt, mi meg csak állunk ott mint szar a gatyában...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
ez a 90 másodperces szabály a himnuszoknál is elég érdekes... meg ilyenkor mindig eszembe jut milyen szánalmas, hogy a magyar labdarúgók elenyésző része képes csak énekelni válogatott meccseken


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
FIFA World Cup 2014 ‏@FIFAWorldCupTM 52 p
CONFIRMED - Buffon is injured for tonight.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor hajrá Kolumbia majd Uruguay és Olaszország!

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a gorogok olyan undoritoakStez
agyonverik a románokat és undorítóak? o_o

Bacca csaknem játszik, akkor hajrá görögök!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az MTV szakértője természetesen meglepődik azon, hogy Guarin nem kezdő.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Ibarbo, T. Gutiérrez. kezd elől. se Bacca se Jackson M.
szép 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert mindenkinek tudnia kell, hogy az angoloknak szurkolok. Meg filozom, megnezzem-e az elso meccset, a gorogok olyan undoritoak, hogy elbizonytalanodtam. 😀

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
ez a hosszú ki kinek szurkol hsz csak engem zavar? nincs vele bajom, csak nemtom miért van kiemelve 😊 meg idegesítő mindig áttekerni.
telóról meg pláne
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A görögök szerintem a leginkább alulértékeltebbek (a franciák mellett) a vb-n.
Mondjuk ha a kolumbiaiaknál játszatják a halászt, akkor ma Samarasék kikapnak. Hihetetlen mit művelt a Real ellen 2 helyzetből. Bivaly az az ember, mint a kolumbiai csatárok úgy általában.
görög-kolumbiai továbbjutást várok a csoportból. A másikból meg uru-angolt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A nap kérdése: Vajon James Rodriguezt le fogják-e dzsémszezni az MTV-nél?Schleck
helyesen hogy kell ejteni amugy?

amugy Bánfitól már elhangzott fángál(van gaal) és márcseló (marcelo) is 😀braxa88
Hámész.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
A nap kérdése: Vajon James Rodriguezt le fogják-e dzsémszezni az MTV-nél?Schleck
helyesen hogy kell ejteni amugy?

amugy Bánfitól már elhangzott fángál(van gaal) és márcseló (marcelo) is 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A nap kérdése: Vajon James Rodriguezt le fogják-e dzsémszezni az MTV-nél?

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Eddig 4/4 mixen. Remélem a mai meccseket is eltalálom 😀

Kolumbia - Görög X
Uruguay - Costa Rica 1
Anglia - Olaszország 2
Elefántcsontpart - Japán Xano92
Nem Drogbáékra tettél... nagyot csalódtam benned ...

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
"Egy holland-horvát nyolcaddöntő egész pofásan hangozna.". Szerintem mexikó elkeni a horvátok száját és örülnék is neki ha ők mennének tovább.Ka'deemCarey25
nagyon tetszett amit a mexikótól láttam, lényegében védekezésben 5védővel, támadásban 4csatárral játszottak. a két szélsőjük eszméletlen mennyit járt fel-le. emiatt a két kameruni szélső akiknek a támadásban kulcsszerepet játszottak volna lényegén szélsővédőt kellett játszaniuk. főleg Chupo-Moting volt a bal oldalon emiatt támadásban 0.braxa88
aztan majd jon egy csapat amelyiknek van fasza szelsovedoje oszt baszhatjak. sajnos.MMMS
meg ha az ellenfél hajlandó lesz focizni, mert ez a tegnapi kamerun mindenhez volt akarata csak a győzelemhez nem
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
"Egy holland-horvát nyolcaddöntő egész pofásan hangozna.". Szerintem mexikó elkeni a horvátok száját és örülnék is neki ha ők mennének tovább.Ka'deemCarey25
nagyon tetszett amit a mexikótól láttam, lényegében védekezésben 5védővel, támadásban 4csatárral játszottak. a két szélsőjük eszméletlen mennyit járt fel-le. emiatt a két kameruni szélső akiknek a támadásban kulcsszerepet játszottak volna lényegén szélsővédőt kellett játszaniuk. főleg Chupo-Moting volt a bal oldalon emiatt támadásban 0.braxa88
aztan majd jon egy csapat amelyiknek van fasza szelsovedoje oszt baszhatjak. sajnos.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
"Egy holland-horvát nyolcaddöntő egész pofásan hangozna.". Szerintem mexikó elkeni a horvátok száját és örülnék is neki ha ők mennének tovább.Ka'deemCarey25
nagyon tetszett amit a mexikótól láttam, lényegében védekezésben 5védővel, támadásban 4csatárral játszottak. a két szélsőjük eszméletlen mennyit járt fel-le. emiatt a két kameruni szélső akiknek a támadásban kulcsszerepet játszottak volna lényegén szélsővédőt kellett játszaniuk. főleg Chupo-Moting volt a bal oldalon emiatt támadásban 0.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 860 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93
Anglia: berger, slowmotion, Gogo, Newman, Stez, Bálesz, davemeyer
Bosznia-HERCEGovina: Höri, Shilkor, Tony, MarioAna
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77
Belgium: Löfli, Hanni, Schleck, ghstzR
Horvátország: zidane5, Geeri, Dub, valakis
Portugália: Jughead, Matthew99, miilann
Spanyolország: Tony, Montana, Sinisa, kaszo
Hollandia: xrace77, peach, Hurka
Chile: Mikey, Gergőbácsi
Mexikó: baggio, BaltimoreDefense
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy
Franciaország: JoeyPorter
Ausztrália: Gabesz92,
Kolumbia: deyell
Kamerun: sutianap
USA: Bazzani
Olaszország: Beki
Japán: sapka
Uruguay: tenorxbaggio
az Aussiekhoz felírhattokKmetyG
Számomra pedig felvéshetnétek Görögországot 😛Bondi
Engem legyetek szívesek Németországhoz... Köszönöm.
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
"Egy holland-horvát nyolcaddöntő egész pofásan hangozna.". Szerintem mexikó elkeni a horvátok száját és örülnék is neki ha ők mennének tovább.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Eddig 4/4 mixen. Remélem a mai meccseket is eltalálom 😀

Kolumbia - Görög X
Uruguay - Costa Rica 1
Anglia - Olaszország 2
Elefántcsontpart - Japán Xano92
Szerintem nyernek az angolok.
Én iktriad miatti szolidaritásomból is az olaszok ellen drukkolok, hátha leégnek és beválogatják Alcibiade-t az EB selejtezőkre!

2012 eb: 2, 2, 2, 0, 3, 4 gól: 2,1átlag
2013 konföd kupa: 3, 7, 6, 0, 5 gól: 5,25átlagbraxa88
a 11 meccs átlaga 3,1 ami bőven 3,75 alatt van 😊 + ebbe ugye benne van hogy a braziloktól kaptak egy négyest 😀eaglesmcnabb
mai fociban jó a 3.as góláltag
igen kaptak 4 golt, szal messze nem a bunkerfocit játszák...
de igazábol kb 15 éve nem, de a hozzánemértők szerint még mindig olasz=védekezés...