Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
nah ma is megadják

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
itt is tizi
legalább az elődöntőkben következetesek 😊
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Ez tizi lesz, tegnapi után végképp


1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
megvannak a hátrányai, de mi a jobb? egy 5:4 minden meccsen vagy amit a csapatok 90%-a játszik élükön egy Arsenallal.. Barca csoportokban folyamatosan megy a sírás FLick rendszere miatt de én mindig leírom ha ez az ára hogy ne nyerjen a csapatom soha BL-t hát ne nyerjenek. Nem attól lesz olcsóbb a kenyér ha BL-t nyer a kedvenc csapat. Nekem az bőven elég ha leülök és jól szórakozom folyamatosan egy 3:3-as meccsen mintsem kikaparjam a szemem más csapatok játékain vagy nem is kell messzire menni Koeman vagy Xavi alatt ami volt
remontada
Megnézném, ha a Barca 5 évig nem menne BL-be és elesne egy halom pénztől. Bár ez a LaLigában nem fordulhat elő, de Angliában simán.
Willie Parker
Ez most nem tudom hogy jön ide. Csapatként biztos szarul járnának de semmi köze a pénznek ahhoz ki hogy játszik. Ott az arzenál világ minden pénzével mit művel vagy mitomén kompanyval a burnley mit csinált. Szurkolói szempont érdekel engem hogy élvezzem amit nézek a többit lefosom
remontada
De a múltkor írtam, h könnyű Barca, Real, Bayern, City meg Inter szurkolóként jó focit elvàrni, amikor egy halom címet láthattad nyerni a csapatod az elmúlt 15 évben.
Én meg alig
Willie Parker
Nem feltétlenül a címek számítanak. Mit választanál? Most bl győzelem és 15 évig nézd ez a hulladèkot vagy 1 liga kupa de minden meccs után állva tapsolsz? Jó érzés ha kupát nyer a csapat de ha kiég tőle a szemem akkor bl döntőt is elkapcsolom. Számunkra egy arany érem semmit sem oszt vagy szoroz. Hiába nem hiszed el mert volt részem sikerben engem ez akkor sem érdekelne ha sose lett volna.
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Egy kispolgár vallomása: elvileg az Arsenalnak drukkolok, de Budapest szempontjából jobb lenne, ha az Atletico kerülne a döntőbe. Nem hiányzik ide több tízezres angol csürhe. Még jó, hogy a VI. kerületben betiltották az Airbnb-t.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
megvannak a hátrányai, de mi a jobb? egy 5:4 minden meccsen vagy amit a csapatok 90%-a játszik élükön egy Arsenallal.. Barca csoportokban folyamatosan megy a sírás FLick rendszere miatt de én mindig leírom ha ez az ára hogy ne nyerjen a csapatom soha BL-t hát ne nyerjenek. Nem attól lesz olcsóbb a kenyér ha BL-t nyer a kedvenc csapat. Nekem az bőven elég ha leülök és jól szórakozom folyamatosan egy 3:3-as meccsen mintsem kikaparjam a szemem más csapatok játékain vagy nem is kell messzire menni Koeman vagy Xavi alatt ami volt
remontada
Megnézném, ha a Barca 5 évig nem menne BL-be és elesne egy halom pénztől. Bár ez a LaLigában nem fordulhat elő, de Angliában simán.
Willie Parker
Ez most nem tudom hogy jön ide. Csapatként biztos szarul járnának de semmi köze a pénznek ahhoz ki hogy játszik. Ott az arzenál világ minden pénzével mit művel vagy mitomén kompanyval a burnley mit csinált. Szurkolói szempont érdekel engem hogy élvezzem amit nézek a többit lefosom
remontada
De a múltkor írtam, h könnyű Barca, Real, Bayern, City meg Inter szurkolóként jó focit elvàrni, amikor egy halom címet láthattad nyerni a csapatod az elmúlt 15 évben.
Én meg alig
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
megvannak a hátrányai, de mi a jobb? egy 5:4 minden meccsen vagy amit a csapatok 90%-a játszik élükön egy Arsenallal.. Barca csoportokban folyamatosan megy a sírás FLick rendszere miatt de én mindig leírom ha ez az ára hogy ne nyerjen a csapatom soha BL-t hát ne nyerjenek. Nem attól lesz olcsóbb a kenyér ha BL-t nyer a kedvenc csapat. Nekem az bőven elég ha leülök és jól szórakozom folyamatosan egy 3:3-as meccsen mintsem kikaparjam a szemem más csapatok játékain vagy nem is kell messzire menni Koeman vagy Xavi alatt ami volt
remontada
Megnézném, ha a Barca 5 évig nem menne BL-be és elesne egy halom pénztől. Bár ez a LaLigában nem fordulhat elő, de Angliában simán.
Willie Parker
Ez most nem tudom hogy jön ide. Csapatként biztos szarul járnának de semmi köze a pénznek ahhoz ki hogy játszik. Ott az arzenál világ minden pénzével mit művel vagy mitomén kompanyval a burnley mit csinált. Szurkolói szempont érdekel engem hogy élvezzem amit nézek a többit lefosom
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Jó szigorú tizi volt
Willie Parker
Nem tudom
Az ilyen szerintem 10/10, sőt a DOGSO inkább kérdéses, hogy piros-e.
zacknorb
Sztem is tizi, hulye volt Hancko de azert a dogsot nem latom hol lett volna…
Szerk. Bocs latva most felidoben jobban hat igen ez konnyen piros

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
megvannak a hátrányai, de mi a jobb? egy 5:4 minden meccsen vagy amit a csapatok 90%-a játszik élükön egy Arsenallal.. Barca csoportokban folyamatosan megy a sírás FLick rendszere miatt de én mindig leírom ha ez az ára hogy ne nyerjen a csapatom soha BL-t hát ne nyerjenek. Nem attól lesz olcsóbb a kenyér ha BL-t nyer a kedvenc csapat. Nekem az bőven elég ha leülök és jól szórakozom folyamatosan egy 3:3-as meccsen mintsem kikaparjam a szemem más csapatok játékain vagy nem is kell messzire menni Koeman vagy Xavi alatt ami volt
remontada
Megnézném, ha a Barca 5 évig nem menne BL-be és elesne egy halom pénztől. Bár ez a LaLigában nem fordulhat elő, de Angliában simán.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Amugy van oka annak h Hancko kezdett es nem Le Normand? Ez eleg amator hina volt reszerol
csebi
?
Ez az alapkezdője, Hancko meg Pubill a két legjobb CB.
zacknorb
Iden mikor elkaptam atleti meccsek akkor Le Normand kb mindignkezdo volt. Tudom ez engem minosit 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 652
Jó szigorú tizi volt
Willie Parker
Nem tudom
Az ilyen szerintem 10/10, sőt a DOGSO inkább kérdéses, hogy piros-e.
zacknorb
10/5 így a másik fele úgy

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Jó szigorú tizi volt
Willie Parker
Nem tudom
Az ilyen szerintem 10/10, sőt a DOGSO inkább kérdéses, hogy piros-e.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Jó szigorú tizi volt
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Attól tartok, a topik bevuduzta a 0-0-t.
nagylaza, főpohárnok
Sztem vhogy talal egy golt az Atletico, kerdes h az Arsenal mennyit lo.
csebi
egyébként én is azt hittem, hogy itt 1-0 és utána lesz egy 90 perces full bekkelés
NB2
Az én forgatókönyvem ez volt: 0-1, 2-1, 2-2. Még bejöhet.🙂
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
Komoly, hogy ilyet befujank az Atleti ellen, bezzeg amikor Olmo-t két kézzel lökték, akkor az semmi nem volt. Bizony amit egyszer ad az élet, azt utána elveszi…ez persze a Barcelonának sovány vigasz
Klaci79
Azt a részét tedd hozzá hogy az arzenálnak mindent is befújnak
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Amugy van oka annak h Hancko kezdett es nem Le Normand? Ez eleg amator hina volt reszerol
csebi
?
Ez az alapkezdője, Hancko meg Pubill a két legjobb CB.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Komoly, hogy ilyet befujank az Atleti ellen, bezzeg amikor Olmo-t két kézzel lökték, akkor az semmi nem volt. Bizony amit egyszer ad az élet, azt utána elveszi…ez persze a Barcelonának sovány vigasz
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Amugy van oka annak h Hancko kezdett es nem Le Normand? Ez eleg amator hina volt reszerol

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
Hentesek vs okádék foci 0:1
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
gyenge tizi 😊
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
Attól tartok, a topik bevuduzta a 0-0-t.
nagylaza, főpohárnok
Sztem vhogy talal egy golt az Atletico, kerdes h az Arsenal mennyit lo.
csebi
egyébként én is azt hittem, hogy itt 1-0 és utána lesz egy 90 perces full bekkelés
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Attól tartok, a topik bevuduzta a 0-0-t.
nagylaza, főpohárnok
Sztem vhogy talal egy golt az Atletico, kerdes h az Arsenal mennyit lo.
csebi
gyors jinx

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Attól tartok, a topik bevuduzta a 0-0-t.
nagylaza, főpohárnok
Sztem vhogy talal egy golt az Atletico, kerdes h az Arsenal mennyit lo.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
2-3 kóbor néger vagy yugó is elég lenne a
Bentmaradáshoz, csak az akadémistáktól mentsen meg az isten
ozibozi
Sok ügyes gyerek van a második csapatnál, vannak szurkolók, akik minden meccsüket látják és szoktam olvasni a beszámolókat. Csak úgy nehéz, ha inkább ilyen Otigbákkal meg Iyinborokkal bohóckodunk és nem nagyon kapnak lehetőséget, ha meg mégis, akkor az első hiba után (pedig mivel 17-18 éves fiatalok és nem Messinek hívják őket, nyilván fognak hibázni) mennek vissza a balettbe ugrálni.
warr_b
Az megvan, hogy idén 3szorosra nőtt a fiatalpercek száma? 😅

Azt, hogy pont CBben nincs, az tény, de mégis csak 2 hónapos kapott gól nélküli szériák voltak, bár már beszéltük ezeket is.
zacknorb
Nekem csobogsz, kispatak? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"