Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
nah ma is megadják
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Nem feltétlenül a címek számítanak. Mit választanál? Most bl győzelem és 15 évig nézd ez a hulladèkot vagy 1 liga kupa de minden meccs után állva tapsolsz? Jó érzés ha kupát nyer a csapat de ha kiég tőle a szemem akkor bl döntőt is elkapcsolom. Számunkra egy arany érem semmit sem oszt vagy szoroz. Hiába nem hiszed el mert volt részem sikerben engem ez akkor sem érdekelne ha sose lett volna.De a múltkor írtam, h könnyű Barca, Real, Bayern, City meg Inter szurkolóként jó focit elvàrni, amikor egy halom címet láthattad nyerni a csapatod az elmúlt 15 évben.Ez most nem tudom hogy jön ide. Csapatként biztos szarul járnának de semmi köze a pénznek ahhoz ki hogy játszik. Ott az arzenál világ minden pénzével mit művel vagy mitomén kompanyval a burnley mit csinált. Szurkolói szempont érdekel engem hogy élvezzem amit nézek a többit lefosomMegnézném, ha a Barca 5 évig nem menne BL-be és elesne egy halom pénztől. Bár ez a LaLigában nem fordulhat elő, de Angliában simán.megvannak a hátrányai, de mi a jobb? egy 5:4 minden meccsen vagy amit a csapatok 90%-a játszik élükön egy Arsenallal.. Barca csoportokban folyamatosan megy a sírás FLick rendszere miatt de én mindig leírom ha ez az ára hogy ne nyerjen a csapatom soha BL-t hát ne nyerjenek. Nem attól lesz olcsóbb a kenyér ha BL-t nyer a kedvenc csapat. Nekem az bőven elég ha leülök és jól szórakozom folyamatosan egy 3:3-as meccsen mintsem kikaparjam a szemem más csapatok játékain vagy nem is kell messzire menni Koeman vagy Xavi alatt ami voltUtalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
Stez
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
remontada
Willie Parker
remontada
Én meg alig
Willie Parker
1 hónapja
Egy kispolgár vallomása: elvileg az Arsenalnak drukkolok, de Budapest szempontjából jobb lenne, ha az Atletico kerülne a döntőbe. Nem hiányzik ide több tízezres angol csürhe. Még jó, hogy a VI. kerületben betiltották az Airbnb-t.
1 hónapja
De a múltkor írtam, h könnyű Barca, Real, Bayern, City meg Inter szurkolóként jó focit elvàrni, amikor egy halom címet láthattad nyerni a csapatod az elmúlt 15 évben.Ez most nem tudom hogy jön ide. Csapatként biztos szarul járnának de semmi köze a pénznek ahhoz ki hogy játszik. Ott az arzenál világ minden pénzével mit művel vagy mitomén kompanyval a burnley mit csinált. Szurkolói szempont érdekel engem hogy élvezzem amit nézek a többit lefosomMegnézném, ha a Barca 5 évig nem menne BL-be és elesne egy halom pénztől. Bár ez a LaLigában nem fordulhat elő, de Angliában simán.megvannak a hátrányai, de mi a jobb? egy 5:4 minden meccsen vagy amit a csapatok 90%-a játszik élükön egy Arsenallal.. Barca csoportokban folyamatosan megy a sírás FLick rendszere miatt de én mindig leírom ha ez az ára hogy ne nyerjen a csapatom soha BL-t hát ne nyerjenek. Nem attól lesz olcsóbb a kenyér ha BL-t nyer a kedvenc csapat. Nekem az bőven elég ha leülök és jól szórakozom folyamatosan egy 3:3-as meccsen mintsem kikaparjam a szemem más csapatok játékain vagy nem is kell messzire menni Koeman vagy Xavi alatt ami voltUtalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
Stez
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
remontada
Willie Parker
remontada
Én meg alig
1 hónapja
Ez most nem tudom hogy jön ide. Csapatként biztos szarul járnának de semmi köze a pénznek ahhoz ki hogy játszik. Ott az arzenál világ minden pénzével mit művel vagy mitomén kompanyval a burnley mit csinált. Szurkolói szempont érdekel engem hogy élvezzem amit nézek a többit lefosomMegnézném, ha a Barca 5 évig nem menne BL-be és elesne egy halom pénztől. Bár ez a LaLigában nem fordulhat elő, de Angliában simán.megvannak a hátrányai, de mi a jobb? egy 5:4 minden meccsen vagy amit a csapatok 90%-a játszik élükön egy Arsenallal.. Barca csoportokban folyamatosan megy a sírás FLick rendszere miatt de én mindig leírom ha ez az ára hogy ne nyerjen a csapatom soha BL-t hát ne nyerjenek. Nem attól lesz olcsóbb a kenyér ha BL-t nyer a kedvenc csapat. Nekem az bőven elég ha leülök és jól szórakozom folyamatosan egy 3:3-as meccsen mintsem kikaparjam a szemem más csapatok játékain vagy nem is kell messzire menni Koeman vagy Xavi alatt ami voltUtalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
Stez
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
remontada
Willie Parker
1 hónapja
Sztem is tizi, hulye volt Hancko de azert a dogsot nem latom hol lett volna…Jó szigorú tizi voltNem tudom
Willie Parker
Az ilyen szerintem 10/10, sőt a DOGSO inkább kérdéses, hogy piros-e.
zacknorb
Szerk. Bocs latva most felidoben jobban hat igen ez konnyen piros
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Megnézném, ha a Barca 5 évig nem menne BL-be és elesne egy halom pénztől. Bár ez a LaLigában nem fordulhat elő, de Angliában simán.megvannak a hátrányai, de mi a jobb? egy 5:4 minden meccsen vagy amit a csapatok 90%-a játszik élükön egy Arsenallal.. Barca csoportokban folyamatosan megy a sírás FLick rendszere miatt de én mindig leírom ha ez az ára hogy ne nyerjen a csapatom soha BL-t hát ne nyerjenek. Nem attól lesz olcsóbb a kenyér ha BL-t nyer a kedvenc csapat. Nekem az bőven elég ha leülök és jól szórakozom folyamatosan egy 3:3-as meccsen mintsem kikaparjam a szemem más csapatok játékain vagy nem is kell messzire menni Koeman vagy Xavi alatt ami voltUtalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
Stez
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
remontada
1 hónapja
Iden mikor elkaptam atleti meccsek akkor Le Normand kb mindignkezdo volt. Tudom ez engem minosit 😊Amugy van oka annak h Hancko kezdett es nem Le Normand? Ez eleg amator hina volt reszerol?
csebi
Ez az alapkezdője, Hancko meg Pubill a két legjobb CB.
zacknorb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
10/5 így a másik fele úgyJó szigorú tizi voltNem tudom
Willie Parker
Az ilyen szerintem 10/10, sőt a DOGSO inkább kérdéses, hogy piros-e.
zacknorb
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 hónapja
Jó szigorú tizi voltNem tudom
Willie Parker
Az ilyen szerintem 10/10, sőt a DOGSO inkább kérdéses, hogy piros-e.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Jó szigorú tizi volt
1 hónapja
Az én forgatókönyvem ez volt: 0-1, 2-1, 2-2. Még bejöhet.🙂egyébként én is azt hittem, hogy itt 1-0 és utána lesz egy 90 perces full bekkelésAttól tartok, a topik bevuduzta a 0-0-t.Sztem vhogy talal egy golt az Atletico, kerdes h az Arsenal mennyit lo.
nagylaza, főpohárnok
csebi
NB2
1 hónapja
Komoly, hogy ilyet befujank az Atleti ellen, bezzeg amikor Olmo-t két kézzel lökték, akkor az semmi nem volt. Bizony amit egyszer ad az élet, azt utána elveszi…ez persze a Barcelonának sovány vigaszAzt a részét tedd hozzá hogy az arzenálnak mindent is befújnak
Klaci79
1 hónapja
Amugy van oka annak h Hancko kezdett es nem Le Normand? Ez eleg amator hina volt reszerol?
csebi
Ez az alapkezdője, Hancko meg Pubill a két legjobb CB.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Komoly, hogy ilyet befujank az Atleti ellen, bezzeg amikor Olmo-t két kézzel lökték, akkor az semmi nem volt. Bizony amit egyszer ad az élet, azt utána elveszi…ez persze a Barcelonának sovány vigasz
1 hónapja
Amugy van oka annak h Hancko kezdett es nem Le Normand? Ez eleg amator hina volt reszerol
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Hentesek vs okádék foci 0:1
1 hónapja
gyenge tizi 😊
1 hónapja
egyébként én is azt hittem, hogy itt 1-0 és utána lesz egy 90 perces full bekkelésAttól tartok, a topik bevuduzta a 0-0-t.Sztem vhogy talal egy golt az Atletico, kerdes h az Arsenal mennyit lo.
nagylaza, főpohárnok
csebi
1 hónapja
gyors jinxAttól tartok, a topik bevuduzta a 0-0-t.Sztem vhogy talal egy golt az Atletico, kerdes h az Arsenal mennyit lo.
nagylaza, főpohárnok
csebi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Attól tartok, a topik bevuduzta a 0-0-t.Sztem vhogy talal egy golt az Atletico, kerdes h az Arsenal mennyit lo.
nagylaza, főpohárnok
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Nekem csobogsz, kispatak? 😀Az megvan, hogy idén 3szorosra nőtt a fiatalpercek száma? 😅2-3 kóbor néger vagy yugó is elég lenne aSok ügyes gyerek van a második csapatnál, vannak szurkolók, akik minden meccsüket látják és szoktam olvasni a beszámolókat. Csak úgy nehéz, ha inkább ilyen Otigbákkal meg Iyinborokkal bohóckodunk és nem nagyon kapnak lehetőséget, ha meg mégis, akkor az első hiba után (pedig mivel 17-18 éves fiatalok és nem Messinek hívják őket, nyilván fognak hibázni) mennek vissza a balettbe ugrálni.
Bentmaradáshoz, csak az akadémistáktól mentsen meg az isten
ozibozi
warr_b
Azt, hogy pont CBben nincs, az tény, de mégis csak 2 hónapos kapott gól nélküli szériák voltak, bár már beszéltük ezeket is.
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
