Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Amcsi fociban elmagyarázzák a zebrák a döntést. Bevezetném a gurulósban is. (Bár: erre az előbbire aligha van magyarázat.)
nagylaza, főpohárnok
Premier Leagueben már magyarázzák

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Amcsi fociban elmagyarázzák a zebrák a döntést. Bevezetném a gurulósban is. (Bár: erre az előbbire aligha van magyarázat.)
nagylaza, főpohárnok
PLben már tolják ezt.

Poloska vagyok.
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Amcsi fociban elmagyarázzák a zebrák a döntést. Bevezetném a gurulósban is. (Bár: erre az előbbire aligha van magyarázat.)
1 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Én tudok azonosulni ezzel hogy ilyenekért ne adjunk büntetőt ahol épp hogy hozzád érnek, homorítász de a labdát úgy vetted át hogy 8 méterre pattant el
remontada
Igen, az egyetlen ami bűzlött, híg messze elrúgta a labdát, és homorított egy nagyot, de eddig nem voltak ilyen feltételek, ha már befújta meg lehetett erősíteni.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
tényleg az a gáz hogy minek a VAR ha szar döntés jön utána?
Negritis, a vajda
Ez az a példa, amit akart volna tegnap hozni csebi
Ebben számomra semmi olyan nincs, hogy egyértelműen hibásan lett élőben tizenegyes ítélve, ergo szólhatott volna a VAR.

Poloska vagyok.
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
Én tudok azonosulni ezzel hogy ilyenekért ne adjunk büntetőt ahol épp hogy hozzád érnek, homorítász de a labdát úgy vetted át hogy 8 méterre pattant el
1 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Megmagyarázhatatlan…nagyon gáz amit a 11-esek terén csinálnak. Lehet az kellene, hogy ha valaki színészkedig azonnal piros és akkor befejeznék. Bár ezt hamarabb adtam volna, mint az első Arsenal 11-est.
1 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Ez most hogy nem volt tizi, érthetetlen. Ez volt a legegyértelműbb. És már megint hosszú percekig szenvedtek rajta.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Az a baj, hogy ha most azt mondom, hogy valamilyen szinten "rigged" ez a meccs, akkor azt bizonyítanom kéne, amit nyilván nem tudok, akkor meg alusisakos futóbolondnak tűnök. De erre nincs más magyarázat.
Kampman



The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Én eztetet nem értem.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
tényleg az a gáz hogy minek a VAR ha szar döntés jön utána?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Az a baj, hogy ha most azt mondom, hogy valamilyen szinten "rigged" ez a meccs, akkor azt bizonyítanom kéne, amit nyilván nem tudok, akkor meg alusisakos futóbolondnak tűnök. De erre nincs más magyarázat.
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Elmegyek bírónak, teljesen hülye vagyok én is hozzá

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
Foldesi26 New England Patriots 352
Aham, labrol kezre porgo tizi atletinek (ertem, elozo meccsen is volt…), meg letaposott lab miatt nincs tizi. Jo hogy az arzenalnak fujnak mindent.
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Ezt hogy vonta vissza? Fullra rálépett a lábfejere miután elpasszolta a labdát

Szerkesztette: kapitnono


1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Ez hogy nem tizi? Tisztán a lábát találta el...
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
MI A GECI?

Poloska vagyok.
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Hancko két tizit is összehoz, hogy lehet még a pályán?


1 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 091
Gundi a helyzet magaslatán

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Egy kispolgár vallomása: elvileg az Arsenalnak drukkolok, de Budapest szempontjából jobb lenne, ha az Atletico kerülne a döntőbe. Nem hiányzik ide több tízezres angol csürhe. Még jó, hogy a VI. kerületben betiltották az Airbnb-t.
nagylaza, főpohárnok
A reptér szempontjából a Bayern-Arsenal lenne jó. Az angoloknál valami ünnep lesz, 1-2 nappal hamarabb is jöhetnek már menetrend szerinti járatokkal. PSG nem tud hazamenni mert night curfew van a párizsi reptereken. Ráadásul a párizsi szurkolok között is nagy a csürhe. Az Atleti szurkolók meg rengetegen jönnek aznap. Asszony most az UEFA-nak dolgozik, illetve a NRŰ-nek, akik a rendezést csinálják. Hát eléggé fejvakarós. De persze az angol csürhe a francia csürhével gyönyörű lenne…
Klaci79
"Spring Bank Holiday (Május utolsó hétfője): A tavaszi pihenőnap, amelyet gyakran szabadtéri események és piknikek kísérnek."
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
az ott ajtó ablak, erre Raya kezébe
Negritis, a vajda
Nem 100%os, látszik is rajta.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
az ott ajtó ablak, erre Raya kezébe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Egy kispolgár vallomása: elvileg az Arsenalnak drukkolok, de Budapest szempontjából jobb lenne, ha az Atletico kerülne a döntőbe. Nem hiányzik ide több tízezres angol csürhe. Még jó, hogy a VI. kerületben betiltották az Airbnb-t.
nagylaza, főpohárnok
A reptér szempontjából a Bayern-Arsenal lenne jó. Az angoloknál valami ünnep lesz, 1-2 nappal hamarabb is jöhetnek már menetrend szerinti járatokkal. PSG nem tud hazamenni mert night curfew van a párizsi reptereken. Ráadásul a párizsi szurkolok között is nagy a csürhe. Az Atleti szurkolók meg rengetegen jönnek aznap. Asszony most az UEFA-nak dolgozik, illetve a NRŰ-nek, akik a rendezést csinálják. Hát eléggé fejvakarós. De persze az angol csürhe a francia csürhével gyönyörű lenne…
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
mekkora tizik, aztakurva!
NB2
Végre nem a totyogó fosógalamb módszerrel lövik


1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
mekkora tizik, aztakurva!