Soccer
41 feliratkozó
1 hónapja
PL-ben szerintem az Arsenal és a Leeds meccsei azok amik a leginkább élvezhetetlenek. 😕Szerintem meg a Fulham meccsei. 😀
Toto21
Az idenyben valami 25 koruli meccsuk van, amin maximum egy golt szereztek, de sokszor egyet sem. 😀 Szamomra nem jatszanak kicsit sem elvezheto focit, de eredmenyesnek eredmenyesek, mert hat miota feljutottak, negy eve ott vannak a stabil kozepmezonyben, es minden evben beszopatnak egy-ket top5-os csapatot.
1 hónapja
YoungZeeZee
9 840
a quarabag is beszopta a bl-t.4. most a ligaban.bajnok mar nem lehet .
e nftchi vagy ki ellen bukott egy rangadot most.
jo iramu meccs volt.
a 93. percben lotte a gyoztest a neftchi. 2-1
1 hónapja
PL-ben szerintem az Arsenal és a Leeds meccsei azok amik a leginkább élvezhetetlenek. 😕
1 hónapja
Csak meg kell nézni ki lett a Burnley átmeneti edzője, hogy tudjuk, ez a ma esti PL meccs egy valódi Thriller lesz...
1 hónapja
A FIFA megerősítette, hogy minden csapat, amely úgy dönt, hogy elhagyja a pályát a világbajnokság alatt, piros lapokkal + automatikus 3-0-s vereséggel lesz megbüntetve.Akkor a brazilok már a csoportból ki fognak esni.
Például: Ha Viniciust majomnak hívják és az egész brazil csapat ezért levonul a pályáról, akkor az összes játékos piros lapot kap, és a meccset 3-0-ás végeredménnyel elvesztették.
ozibozi
1 hónapja
Meglehet, de kis esély van rá. A már mind1 Catanzaronak meg kéne vernie a Barit, úgy hogy nekik pihentetni is kéne a playoffra. + a Spezianak meg kéne vernie a szintén a bent maradásért hajtó Pescarat idegenben. Ráadásul a Spezia kezdő csatára AC Milan legendája, a falábú Lapadula, Nagy Ádi meg a karácsony óta lejátszott 20 meccsből mindössze 4en volt kezdő.Még van egy meccs, nem biztos a kiesés.A C-ben még simán kezdő lehetelhozza a FagyiVenezia az utolsó forduló eredményétől függetlenül feljutott a Serie A-ba.Nagy Ádi azok után, hogy tavaly 1 gólon múlt a feljutása, idén ki volt esni a Serie Csíbe a Speziával.
És mivel a Monza mínusz kettőre állt a hetvenedik percben, ezért a velencei srácok gondolták, hogy jófejek lesznek, és leadják a kétgólos előnyt emberelőnyben is, a tökutolsó ellen.
Majdnem visszaütött, mert a Monza akkor jött vissza döntetlenre, amikor a Spezia egyenlített a Venezia ellen, de aztán a Mantova megmentette a oroszlányosokat.
Utolsó meccsen gondolom össznépi ünnep, bár akkora fless nem lesz, mint pár éve, amikor meccs után Pukki kiment a szurkolók közé sörözni.
slowmotion
Sixo
slowmotion
ozibozi
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
Még van egy meccs, nem biztos a kiesés.A C-ben még simán kezdő lehetelhozza a FagyiVenezia az utolsó forduló eredményétől függetlenül feljutott a Serie A-ba.Nagy Ádi azok után, hogy tavaly 1 gólon múlt a feljutása, idén ki volt esni a Serie Csíbe a Speziával.
És mivel a Monza mínusz kettőre állt a hetvenedik percben, ezért a velencei srácok gondolták, hogy jófejek lesznek, és leadják a kétgólos előnyt emberelőnyben is, a tökutolsó ellen.
Majdnem visszaütött, mert a Monza akkor jött vissza döntetlenre, amikor a Spezia egyenlített a Venezia ellen, de aztán a Mantova megmentette a oroszlányosokat.
Utolsó meccsen gondolom össznépi ünnep, bár akkora fless nem lesz, mint pár éve, amikor meccs után Pukki kiment a szurkolók közé sörözni.
slowmotion
Sixo
slowmotion
ozibozi
1 hónapja
A FIFA megerősítette, hogy minden csapat, amely úgy dönt, hogy elhagyja a pályát a világbajnokság alatt, piros lapokkal + automatikus 3-0-s vereséggel lesz megbüntetve.Például: Ha Viniciust majomnak hívják és az egész brazil csapat ezért levonul a pályáról, akkor az összes játékos piros lapot kap, és a meccset 3-0-ás végeredménnyel elvesztették.
1 hónapja
A C-ben még simán kezdő lehetelhozza a FagyiVenezia az utolsó forduló eredményétől függetlenül feljutott a Serie A-ba.Nagy Ádi azok után, hogy tavaly 1 gólon múlt a feljutása, idén ki volt esni a Serie Csíbe a Speziával.
És mivel a Monza mínusz kettőre állt a hetvenedik percben, ezért a velencei srácok gondolták, hogy jófejek lesznek, és leadják a kétgólos előnyt emberelőnyben is, a tökutolsó ellen.
Majdnem visszaütött, mert a Monza akkor jött vissza döntetlenre, amikor a Spezia egyenlített a Venezia ellen, de aztán a Mantova megmentette a oroszlányosokat.
Utolsó meccsen gondolom össznépi ünnep, bár akkora fless nem lesz, mint pár éve, amikor meccs után Pukki kiment a szurkolók közé sörözni.
slowmotion
Sixo
slowmotion
1 hónapja
Evek ota uldozik, de most meg mar penz nem is lesz ra szerintem, akkor sem, ha beadna a derekat (de hat meg csak 31 lesz, hulye lenne hazajonni, o jol elvan az olasz ketto kornyeken). 😀elhozza a FagyiVenezia az utolsó forduló eredményétől függetlenül feljutott a Serie A-ba.Nagy Ádi azok után, hogy tavaly 1 gólon múlt a feljutása, idén ki volt esni a Serie Csíbe a Speziával.
És mivel a Monza mínusz kettőre állt a hetvenedik percben, ezért a velencei srácok gondolták, hogy jófejek lesznek, és leadják a kétgólos előnyt emberelőnyben is, a tökutolsó ellen.
Majdnem visszaütött, mert a Monza akkor jött vissza döntetlenre, amikor a Spezia egyenlített a Venezia ellen, de aztán a Mantova megmentette a oroszlányosokat.
Utolsó meccsen gondolom össznépi ünnep, bár akkora fless nem lesz, mint pár éve, amikor meccs után Pukki kiment a szurkolók közé sörözni.
slowmotion
Sixo
slowmotion
1 hónapja
elhozza a FagyiVenezia az utolsó forduló eredményétől függetlenül feljutott a Serie A-ba.Nagy Ádi azok után, hogy tavaly 1 gólon múlt a feljutása, idén ki volt esni a Serie Csíbe a Speziával.
És mivel a Monza mínusz kettőre állt a hetvenedik percben, ezért a velencei srácok gondolták, hogy jófejek lesznek, és leadják a kétgólos előnyt emberelőnyben is, a tökutolsó ellen.
Majdnem visszaütött, mert a Monza akkor jött vissza döntetlenre, amikor a Spezia egyenlített a Venezia ellen, de aztán a Mantova megmentette a oroszlányosokat.
Utolsó meccsen gondolom össznépi ünnep, bár akkora fless nem lesz, mint pár éve, amikor meccs után Pukki kiment a szurkolók közé sörözni.
slowmotion
Sixo
1 hónapja
én meg hülyeségeket beszélek, nem Pukki ment ki sörözni a szurkolókhoz, hanem Pohjanpalo. mondjuk ő is finn, ennyiben talált.Venezia az utolsó forduló eredményétől függetlenül feljutott a Serie A-ba.Nagy Ádi azok után, hogy tavaly 1 gólon múlt a feljutása, idén ki volt esni a Serie Csíbe a Speziával.
És mivel a Monza mínusz kettőre állt a hetvenedik percben, ezért a velencei srácok gondolták, hogy jófejek lesznek, és leadják a kétgólos előnyt emberelőnyben is, a tökutolsó ellen.
Majdnem visszaütött, mert a Monza akkor jött vissza döntetlenre, amikor a Spezia egyenlített a Venezia ellen, de aztán a Mantova megmentette a oroszlányosokat.
Utolsó meccsen gondolom össznépi ünnep, bár akkora fless nem lesz, mint pár éve, amikor meccs után Pukki kiment a szurkolók közé sörözni.
slowmotion
Sixo
1 hónapja
Venezia az utolsó forduló eredményétől függetlenül feljutott a Serie A-ba.Nagy Ádi azok után, hogy tavaly 1 gólon múlt a feljutása, idén ki volt esni a Serie Csíbe a Speziával.
És mivel a Monza mínusz kettőre állt a hetvenedik percben, ezért a velencei srácok gondolták, hogy jófejek lesznek, és leadják a kétgólos előnyt emberelőnyben is, a tökutolsó ellen.
Majdnem visszaütött, mert a Monza akkor jött vissza döntetlenre, amikor a Spezia egyenlített a Venezia ellen, de aztán a Mantova megmentette a oroszlányosokat.
Utolsó meccsen gondolom össznépi ünnep, bár akkora fless nem lesz, mint pár éve, amikor meccs után Pukki kiment a szurkolók közé sörözni.
slowmotion
1 hónapja
Venezia az utolsó forduló eredményétől függetlenül feljutott a Serie A-ba.És mivel a Monza mínusz kettőre állt a hetvenedik percben, ezért a velencei srácok gondolták, hogy jófejek lesznek, és leadják a kétgólos előnyt emberelőnyben is, a tökutolsó ellen.
Majdnem visszaütött, mert a Monza akkor jött vissza döntetlenre, amikor a Spezia egyenlített a Venezia ellen, de aztán a Mantova megmentette a oroszlányosokat.
Utolsó meccsen gondolom össznépi ünnep, bár akkora fless nem lesz, mint pár éve, amikor meccs után Pukki kiment a szurkolók közé sörözni.
1 hónapja
Emlèkeim szerint itt legutóbb Rózsa Sàndornak volt kètezer eurója (bár a kèpernyőfotó sosem kèszült el), s azt is feltette tippmixen.Május 10 El Clasicóra tudok kettő db VIP jegyet, 1.800 EUR per db áron, ha valakit érdekel írjon.ez nem a Fidesz fórum
szaba
Löfli
1 hónapja
Május 10 El Clasicóra tudok kettő db VIP jegyet, 1.800 EUR per db áron, ha valakit érdekel írjon.ez nem a Fidesz fórum
szaba

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Két hét múlva meg az FA kupa döntő miatt lesz a vasárnap szombati meccsrendben, és lesznek keddi meccsek is (a két döntősnek)
Poloska vagyok.
1 hónapja
mik ezek az elfuserált időpontok a PL-ben vasárnap és hétfőn???public holiday kinn a May4
vasárnap fél5, este 8, hétfő délután 4???
NB2
a vasárnap egy órával korábbra meg ennél a derbynél security reason szokott lenni (ja, az most is readliverpoolfc.com/news/explained-the-unusual-kick-off-time-for-man-utd-vs-liverpool/)
Poloska vagyok.
1 hónapja
mik ezek az elfuserált időpontok a PL-ben vasárnap és hétfőn???vasárnap fél5, este 8, hétfő délután 4???
1 hónapja
Hozzáér a bal lábához isÉn ami visszajatszast lattam ott a vadlirol pattanást nem lattam de úgy nézve akkor igen kérdőjeles a tiziA mozdulatsor az volt, h Llorrente sípcsonttal eltöri a labdàt, lepattan a földre, majd White vádlijáról a kezéhez ér.teljesen jogos a felhaborodasotok. Eze elleni szabalytalansag az tizi.Namost, tegnap vagy mindhárom eset tizi vagy egyik sem. Persze akkor a PSG-s eset sem.Beszokták ezt fújni 10/10-szer, nem is ezt vitatom hogy a mai fociban ha ez tizi adják meg mindenhol még ha nem is értek vele egyet de alap esetben ez nálam soha semmilyen meccsen nem lenne azÉn tudok azonosulni ezzel hogy ilyenekért ne adjunk büntetőt ahol épp hogy hozzád érnek, homorítász de a labdát úgy vetted át hogy 8 méterre pattant elIgen, az egyetlen ami bűzlött, híg messze elrúgta a labdát, és homorított egy nagyot, de eddig nem voltak ilyen feltételek, ha már befújta meg lehetett erősíteni.
remontada
Klaci79
remontada
Én nem örülök neki, hogy lófasz kontaktokért adnak 11-est, mint Gyökeresnél, de Eze-t Hancko jóval nagyobb lendülettel és nagyon rossz ütemben rúgta meg, s nem számít, hogy egyébként nem jól játszotta meg a labdát a támadó a tizenhatoson belül.
A kezezős esetek sem tetszenek, mert pl White-nak egy eltört labdához kellett volna igazítania a mozgását, aki nem is az elsődleges, a támadóval szemben lévő blokkoló védő volt, hanem oldalra állt méterekkel és a lövés kb egy kilométerrel elkerülte volna a kaput.
De, ha a szabályokat így értelmezik és alkalmazzák, akkor az utolsó eset teljesen felháborító és érthetetlen, főleg úgy, hogy először befújta, másodszor a videózásokon is tükörsimán látszik, majd indokolás nélkül visszavonja.
Willie Parker
annyi hogy a ket kezesnel azert van erdemi kulonbseg: Daviesnel sajat testerol pattan, ami az UEFA iranymutatasok szerint relevans mig Whitenal kozvetlenul kezet talalt, es nem igazan termeszetes mozgas kovetkezteben volt ott a keze, ahol volt.
annak amugy nincs jelentosege, hogy most kapura megy a loves v nem hiszen Daviesnel is egy szimpla beadas volt.
csebi
Szóval a testéről pattant itt is
Willie Parker
csebi
youtube.com/shorts/wu-Vs2dJH3A?is=hVO2D3zmWs2vGQxN
1 hónapja
Jó, ez agyabetegAtubolu, a Freiburg kapusa felnőttben 10 büntetővel állt szemben. Az utolsó 7ből 6 nem hozott gólt.
Volt meccse az Union ellen, amikor 2 ilyen is volt.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Május 10 El Clasicóra tudok kettő db VIP jegyet, 1.800 EUR per db áron, ha valakit érdekel írjon.
1 hónapja
Én ami visszajatszast lattam ott a vadlirol pattanást nem lattam de úgy nézve akkor igen kérdőjeles a tiziA mozdulatsor az volt, h Llorrente sípcsonttal eltöri a labdàt, lepattan a földre, majd White vádlijáról a kezéhez ér.teljesen jogos a felhaborodasotok. Eze elleni szabalytalansag az tizi.Namost, tegnap vagy mindhárom eset tizi vagy egyik sem. Persze akkor a PSG-s eset sem.Beszokták ezt fújni 10/10-szer, nem is ezt vitatom hogy a mai fociban ha ez tizi adják meg mindenhol még ha nem is értek vele egyet de alap esetben ez nálam soha semmilyen meccsen nem lenne azÉn tudok azonosulni ezzel hogy ilyenekért ne adjunk büntetőt ahol épp hogy hozzád érnek, homorítász de a labdát úgy vetted át hogy 8 méterre pattant elIgen, az egyetlen ami bűzlött, híg messze elrúgta a labdát, és homorított egy nagyot, de eddig nem voltak ilyen feltételek, ha már befújta meg lehetett erősíteni.
remontada
Klaci79
remontada
Én nem örülök neki, hogy lófasz kontaktokért adnak 11-est, mint Gyökeresnél, de Eze-t Hancko jóval nagyobb lendülettel és nagyon rossz ütemben rúgta meg, s nem számít, hogy egyébként nem jól játszotta meg a labdát a támadó a tizenhatoson belül.
A kezezős esetek sem tetszenek, mert pl White-nak egy eltört labdához kellett volna igazítania a mozgását, aki nem is az elsődleges, a támadóval szemben lévő blokkoló védő volt, hanem oldalra állt méterekkel és a lövés kb egy kilométerrel elkerülte volna a kaput.
De, ha a szabályokat így értelmezik és alkalmazzák, akkor az utolsó eset teljesen felháborító és érthetetlen, főleg úgy, hogy először befújta, másodszor a videózásokon is tükörsimán látszik, majd indokolás nélkül visszavonja.
Willie Parker
annyi hogy a ket kezesnel azert van erdemi kulonbseg: Daviesnel sajat testerol pattan, ami az UEFA iranymutatasok szerint relevans mig Whitenal kozvetlenul kezet talalt, es nem igazan termeszetes mozgas kovetkezteben volt ott a keze, ahol volt.
annak amugy nincs jelentosege, hogy most kapura megy a loves v nem hiszen Daviesnel is egy szimpla beadas volt.
csebi
Szóval a testéről pattant itt is
Willie Parker
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
a liverpool sztem hülyeséget csinál ha megtartja Slot-tÉrik, mint a jó bor.
a Chelsea full retardba tolja jó ideje (a spurs is mondjuk)
de ez most komoly?!??!?!?
www.nytimes.com/athletic/7236798/2026/04/28/jose-mourinho-real-madrid-manager-options/
Negritis, a vajda
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Jó az andorrai kupa, a két elődöntő: Atletic Escaldes-Inter Escaldes illetve FC Santa Coloma-UE Santa Coloma 😊
Mindkettő döntetlen félidőben.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"