Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
YoungZeeZee 9 840
tetszik h egyre tobb jatekos megy egzotikus helyre.
ugyebar depay brazilia, saul vhol argentinaban van, most lattam h lingard corinthias talan.
😀
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
X esetén bajnok az ETO? Nem tudom már a szabályokat
JC6 (Mr. Miele)
X esetén még nem.
Az első tiebreaker a győzelmek száma, szóval egy mai döntetlennel még bajnok lehetne a Fradi is.
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
X esetén bajnok az ETO? Nem tudom már a szabályokat
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
sokkal jobb ujpesteket vertunk mar meg, fajna ha pont az alkesz felkesz csapatatol kapnank ki
Kenny
Elég kész X is a vereséghez😂
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
De gyűlölöm ezt a Knézyt. A közhelykirály….
Egyenlít a Loki, mire Crazy: MEGVAN A SZÉPÍTÉS!!!
Ennyi baromságot összehordani, tényleg nezhetetlen - miatta.
JC6 (Mr. Miele)
Pedig igaza van, a döntetlen szépebb, mint a hátrány.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya

Egyrészt a csávó am tényleg lehet egy hónap múlva válogatott lesz, másrészt ez plusz egy spot
zacknorb
Erre vajon hány nagyonmagyar szurkoló fogja azt válaszolni, hogy igen?
Mikey
Mondjuk többet élt Magyarországon, mint Willi+Styles 😂😂
Sinisa
mlsz nezte ki maganak egyebkent Gomezt, szoval keretik ott panaszkodni😃
Kenny
Lehet am válogatott?
Mert sem 5 év sem nagyszülő nincs magyar, ha jól rémlik.
Fradinak, főleg a maira hogy legyen 5 magyar nyilván iszonyat kapóra jött.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!

Egyrészt a csávó am tényleg lehet egy hónap múlva válogatott lesz, másrészt ez plusz egy spot
zacknorb
Erre vajon hány nagyonmagyar szurkoló fogja azt válaszolni, hogy igen?
Mikey
Mondjuk többet élt Magyarországon, mint Willi+Styles 😂😂
Sinisa
mlsz nezte ki maganak egyebkent Gomezt, szoval keretik ott panaszkodni😃

1 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!

Egyrészt a csávó am tényleg lehet egy hónap múlva válogatott lesz, másrészt ez plusz egy spot
zacknorb
Erre vajon hány nagyonmagyar szurkoló fogja azt válaszolni, hogy igen?
Mikey
Mondjuk többet élt Magyarországon, mint Willi+Styles 😂😂

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
De gyűlölöm ezt a Knézyt. A közhelykirály….
Egyenlít a Loki, mire Crazy: MEGVAN A SZÉPÍTÉS!!!
Ennyi baromságot összehordani, tényleg nezhetetlen - miatta.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
sokkal jobb ujpesteket vertunk mar meg, fajna ha pont az alkesz felkesz csapatatol kapnank ki

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 824

Egyrészt a csávó am tényleg lehet egy hónap múlva válogatott lesz, másrészt ez plusz egy spot
zacknorb
Erre vajon hány nagyonmagyar szurkoló fogja azt válaszolni, hogy igen?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
remelem nem lesz bajnok a fradi.
nekik siman kellene hozni a bajnoksagot..
nem gondolom h a gyor sikeres tud majd lenni europaban
YoungZeeZee
😂😂😂
Ebből tényleg sokat profitál a magyar foci…nagy segítség ez a magyar családoknak…
Sinisa
Mondjuk ha a Fradi megcsinalja azt a bravurt, hogy ezzel a kerettel nem lesz bajnok, ekkora koltsegvetessel, akkor szerintem egy normalis helyen az illendo az volna, hogy az utolso meccs lefujasakor a sportigazgato, a vezetoedzo es a teljes stab felmondasa ott varna az asztalon a tulajdonost.

Kivancsi leszek, ha ez megtortenik (en meg mindig latom, hogy a Kisvarda megszivatja a Gyort), akkor annak lesznek e kovetkezmenyei.
Stez
A Fradi esetében ugye ez kicsit olyan zavaros.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya

Egyrészt a csávó am tényleg lehet egy hónap múlva válogatott lesz, másrészt ez plusz egy spot

Poloska vagyok.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 840
waalwijk - roda
kiesesi playoff 2. meccs
a waalwijk otthon a 97. percben egyenlitett.
majd a tiziknel a roda 1 rugott be a 4 bol D:

mondjuk nem ertem ezt a playoff szisztemat
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Már a harmadik percben eljutott egy gólig a Cagliari, igaz les miatt visszavonták. Lesznek gondjai ma is a Bolognának. 😕

Mondjuk tegnap már kikapott a Frankfurt, késő du. ki fog a Liverpool is, szóval illene a sorba egy rossz eredmény. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Minden jelenleg működő egészséges dinamika szerint ebben a választási évben a fradinak nem szabadna nyernie.
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Szerintem is jót tenne a focinknak, ha a Győr nyerné a bajnokságot. Remélem így lesz, üde színfolt a csapat, az edzővel és a sportigazgatóval az élen.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 840
Itt egy újpesti döntetlennel Dárdai szívathatná meg őket, ahogy megálmodta a múltkori vereség után. Nagy boldogság lenne az ország nagyobbik felében, az biztos
ozibozi
hat eve nem neztem magyar bajnokit ezt lehet megnezem.
"katasztrofaturista" vagyok 😀 leszek?!
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Itt egy újpesti döntetlennel Dárdai szívathatná meg őket, ahogy megálmodta a múltkori vereség után. Nagy boldogság lenne az ország nagyobbik felében, az biztos
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
remelem nem lesz bajnok a fradi.
nekik siman kellene hozni a bajnoksagot..
nem gondolom h a gyor sikeres tud majd lenni europaban
YoungZeeZee
😂😂😂
Ebből tényleg sokat profitál a magyar foci…nagy segítség ez a magyar családoknak…
Sinisa
Mondjuk ha a Fradi megcsinalja azt a bravurt, hogy ezzel a kerettel nem lesz bajnok, ekkora koltsegvetessel, akkor szerintem egy normalis helyen az illendo az volna, hogy az utolso meccs lefujasakor a sportigazgato, a vezetoedzo es a teljes stab felmondasa ott varna az asztalon a tulajdonost.

Kivancsi leszek, ha ez megtortenik (en meg mindig latom, hogy a Kisvarda megszivatja a Gyort), akkor annak lesznek e kovetkezmenyei.

Szerkesztette: Stez

1 hónapja
YoungZeeZee 9 840
remelem nem lesz bajnok a fradi.
nekik siman kellene hozni a bajnoksagot..
nem gondolom h a gyor sikeres tud majd lenni europaban
YoungZeeZee
😂😂😂
Ebből tényleg sokat profitál a magyar foci…nagy segítség ez a magyar családoknak…
Sinisa
van fontosabb mint a kurva foci 😊 pl a magyar csaladok
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
remelem nem lesz bajnok a fradi.
nekik siman kellene hozni a bajnoksagot..
nem gondolom h a gyor sikeres tud majd lenni europaban
YoungZeeZee
😂😂😂
Ebből tényleg sokat profitál a magyar foci…nagy segítség ez a magyar családoknak…
Sinisa
A magyar foci abból profitál, ha nem az állam csöcsén lóg.
1 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
remelem nem lesz bajnok a fradi.
nekik siman kellene hozni a bajnoksagot..
nem gondolom h a gyor sikeres tud majd lenni europaban
YoungZeeZee
😂😂😂
Ebből tényleg sokat profitál a magyar foci…nagy segítség ez a magyar családoknak…

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 840
remelem nem lesz bajnok a fradi.
nekik siman kellene hozni a bajnoksagot..
nem gondolom h a gyor sikeres tud majd lenni europaban
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán meglesz, mèg ha elèg pocsèkul ment is 😏 azèrt Rashford Lewa alakítás epic volt, mintha edzèsen gyakoroltak volna.

Na erre szèpítenek...🤦