Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Tóth Balázs öcsém, 8 védése volt ma, abból 5 bravúr, nem lépne meg ha nyáron osztályt váltana..
JC6 (Mr. Miele)
Remélem kezdőnek és nem cserének, mint pl. aminek az Everton vinné.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Gelsenkirchenben mindjárt népünnepély kezdődik
1 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Ez a Tóth Balázs öcsém, 8 védése volt ma, abból 5 bravúr, nem lépne meg ha nyáron osztályt váltana..
1 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Yamal es Rapha nelkuli Barcat azert nem jo nezni
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Na igy az UTE elutheti a fradit a bajnoki cimtol. Lenne akkor unnep.
beltazor
10 évente juthat nekik ennyi.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A Bayernt majdnem elintézte a Mezőkövesd-Videoton-Újpest legenda Budu Zivzivadze.

1 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Na igy az UTE elutheti a fradit a bajnoki cimtol. Lenne akkor unnep.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Köszi Napoli, köszi Brentford.

1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
erős ez a Diósgyőr kezdő 😀
Kenny
Átlagban idén van 11.5 nb1es meccs játékosonkent, amit 2-3 jatekos húz fel. Ha őket is kivennénk akkor 5 alatt lenne …
csebi
meg jol is kijohet, mert tobbseguk fiatal szabályos szoval akar uj szerzodesert is focizhatnak ma, a Varda ugy szinten jovo heten.
Innen nezve inkabb a fiatalok, mint a legiosok.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A Wrexham végül úgy néz ki lemarad a playoffról
zacknorb
Azért a három év alatt három osztály emelkedés kicsit kemény lett volna
slowmotion
Nem nagy cucc, a Fifa Managerben mindig megcsináltam.

1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 998 — "Montoya por favor!"
Megtanultunk focizni? 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
erős ez a Diósgyőr kezdő 😀
Kenny
Átlagban idén van 11.5 nb1es meccs játékosonkent, amit 2-3 jatekos húz fel. Ha őket is kivennénk akkor 5 alatt lenne …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
erős ez a Diósgyőr kezdő 😀

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 627
PSG-nek egyebkent a Chevalier vasarlas nagyon nem erte meg igy egy ev tavlataban.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
A Wrexham végül úgy néz ki lemarad a playoffról
zacknorb
Azért a három év alatt három osztály emelkedés kicsit kemény lett volna
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
A Wrexham végül úgy néz ki lemarad a playoffról

Poloska vagyok.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Az MTK-nal tudjak, hogyan kell ezt igenyesen csinalni. Nemonak a kezebe nyomjak a mikrofont, a hangositas meg olyan, hogy egyaltalan semmit nem hallasz belole 😀

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 627
Aki esetleg TVben nezi, miert nem volt piri Tijaninak? Eloben full konyokos volt.
beltazor
hogy büntetőből lőhessen egy gólt 😀
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Aki esetleg TVben nezi, miert nem volt piri Tijaninak? Eloben full konyokos volt.
beltazor
Mert dolgozom es a fszom sem akart ezzel plusz melot csinalni. 😊 Amugy nem tudom, nalam is piros volt siman.

1 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Aki esetleg TVben nezi, miert nem volt piri Tijaninak? Eloben full konyokos volt.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
PL-ben szerintem az Arsenal és a Leeds meccsei azok amik a leginkább élvezhetetlenek. 😕
Toto21
Szerintem meg a Fulham meccsei. 😀
Az idenyben valami 25 koruli meccsuk van, amin maximum egy golt szereztek, de sokszor egyet sem. 😀 Szamomra nem jatszanak kicsit sem elvezheto focit, de eredmenyesnek eredmenyesek, mert hat miota feljutottak, negy eve ott vannak a stabil kozepmezonyben, es minden evben beszopatnak egy-ket top5-os csapatot.
Stez
én meg a saját csapatom meccseit nem igazán tudom élvezni hónapok óta ...
Negritis, a vajda
En csak a PL-re irtam ezt. Mert egyebkent kepzeld el, milyen ez a tema Milan-szurkolokent, szerintem nagyjabol tiz plusz eve az van, hogy szezononkent van kb. tiz elvezheto meccsunk, egyebkent az az erzesem, mintha amugy Fradi-meccset neznek, hogy totalis impotencia, otlettelenseg van tamadasban, senkinek semmi otlete, hogy mi lenne a terv. 😀
Stez
én csak BL-t meg PL-t nézek 😊
és PLből is 60-70% csak pool, szal azért nah

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
PL-ben szerintem az Arsenal és a Leeds meccsei azok amik a leginkább élvezhetetlenek. 😕
Toto21
Szerintem meg a Fulham meccsei. 😀
Az idenyben valami 25 koruli meccsuk van, amin maximum egy golt szereztek, de sokszor egyet sem. 😀 Szamomra nem jatszanak kicsit sem elvezheto focit, de eredmenyesnek eredmenyesek, mert hat miota feljutottak, negy eve ott vannak a stabil kozepmezonyben, es minden evben beszopatnak egy-ket top5-os csapatot.
Stez
én meg a saját csapatom meccseit nem igazán tudom élvezni hónapok óta ...
Negritis, a vajda
En csak a PL-re irtam ezt. Mert egyebkent kepzeld el, milyen ez a tema Milan-szurkolokent, szerintem nagyjabol tiz plusz eve az van, hogy szezononkent van kb. tiz elvezheto meccsunk, egyebkent az az erzesem, mintha amugy Fradi-meccset neznek, hogy totalis impotencia, otlettelenseg van tamadasban, senkinek semmi otlete, hogy mi lenne a terv. 😀

1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
PL-ben szerintem az Arsenal és a Leeds meccsei azok amik a leginkább élvezhetetlenek. 😕
Toto21
Szerintem meg a Fulham meccsei. 😀
Az idenyben valami 25 koruli meccsuk van, amin maximum egy golt szereztek, de sokszor egyet sem. 😀 Szamomra nem jatszanak kicsit sem elvezheto focit, de eredmenyesnek eredmenyesek, mert hat miota feljutottak, negy eve ott vannak a stabil kozepmezonyben, es minden evben beszopatnak egy-ket top5-os csapatot.
Stez
én meg a saját csapatom meccseit nem igazán tudom élvezni hónapok óta ...
Negritis, a vajda
same, de legalább holnap BVSC - Vidi a Szőnyi úton, újabb Vinicius masterclass élőben!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
PL-ben szerintem az Arsenal és a Leeds meccsei azok amik a leginkább élvezhetetlenek. 😕
Toto21
Szerintem meg a Fulham meccsei. 😀
Az idenyben valami 25 koruli meccsuk van, amin maximum egy golt szereztek, de sokszor egyet sem. 😀 Szamomra nem jatszanak kicsit sem elvezheto focit, de eredmenyesnek eredmenyesek, mert hat miota feljutottak, negy eve ott vannak a stabil kozepmezonyben, es minden evben beszopatnak egy-ket top5-os csapatot.
Stez
én meg a saját csapatom meccseit nem igazán tudom élvezni hónapok óta ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!