Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Na, ha a bíró nem egy birka, akkor Ljujic második sárgával már mehetne is zuhanyozni

1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Azt mondtam, az Ujpest 15 percig sem birja es harom lesz a vege legalabb. Tevedtem, 19 percig birta.
Stez
nem akarok jinxelni de eddig osztalykulonbseg van.
Kenny
Amugy is. Fel lett fujva az Ujpest, mert Dardai, es mert vegre nem picsazza oket mindenki, de ugyanugy mas kavehaz a ket csapat. Lehet, hogy a hangulat elviszi neha oket, de ez olyan, hogy birjak fel oran at, egy felidon at. Persze Keane a nulla taktikajaval es elkepzelesevel tesz azert rola, hogy olykor ne igy legyen. 😀
Stez
az egesz Dardai jelenseg egy fluke.
akkora vetitogep a pali, hogy orom nezni minden nyilatkozatat.

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Nyilván egy megpattanó, idén már kb tizenötödször.

Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt bebaszta rendesen.

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt mondtam, az Ujpest 15 percig sem birja es harom lesz a vege legalabb. Tevedtem, 19 percig birta.
Stez
nem akarok jinxelni de eddig osztalykulonbseg van.
Kenny
Amugy is. Fel lett fujva az Ujpest, mert Dardai, es mert vegre nem picsazza oket mindenki, de ugyanugy mas kavehaz a ket csapat. Lehet, hogy a hangulat elviszi neha oket, de ez olyan, hogy birjak fel oran at, egy felidon at. Persze Keane a nulla taktikajaval es elkepzelesevel tesz azert rola, hogy olykor ne igy legyen. 😀

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
5 perc nem sok, de eddig csak keressük a labdát.

Na mire ezt beírom, a kapuban megtalálja Woodman.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Bournemoth egész szépen támad a meccs elején
Negritis, a vajda
Nem akarok negativ lenni, de elnezve ennek a kozeppalyanak barmely pontjat, valahogy nem erzem, hogy Toth itt barmikor is stabil kezdo lesz. A mar bizinyitott jatekosok mellett tobbekben is felelmetes potencial van, Alex ezeknek a kozeleben sincs, es van egy-ket ev koztuk. Kroupi peldaul csak 19, Scott meg 22. Es gondolom a nyaron is fognak tovabb igazolni.
Stez
Meg eladni össze fognak nyáron, a középpályáról is.
Már télen eléggé úgy nézett ki, hogy Tóth a másik Alexnek lesz a váltótársa, akit jó eséllyel eladnak.

Poloska vagyok.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Azt mondtam, az Ujpest 15 percig sem birja es harom lesz a vege legalabb. Tevedtem, 19 percig birta.
Stez
Ne jinxelj! Keane csapat idén már háromszor bukott pontot-pontokat annak ellenére hogy megszerezte az első gólt az nb1ben.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Azt mondtam, az Ujpest 15 percig sem birja es harom lesz a vege legalabb. Tevedtem, 19 percig birta.
Stez
nem akarok jinxelni de eddig osztalykulonbseg van.

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt mondtam, az Ujpest 15 percig sem birja es harom lesz a vege legalabb. Tevedtem, 19 percig birta.

1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
ugy erzem jo helyen van a zajmikrofon😃

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Bournemoth egész szépen támad a meccs elején
Negritis, a vajda
Nem akarok negativ lenni, de elnezve ennek a kozeppalyanak barmely pontjat, valahogy nem erzem, hogy Toth itt barmikor is stabil kezdo lesz. A mar bizinyitott jatekosok mellett tobbekben is felelmetes potencial van, Alex ezeknek a kozeleben sincs, es van egy-ket ev koztuk. Kroupi peldaul csak 19, Scott meg 22. Es gondolom a nyaron is fognak tovabb igazolni.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott

Egyrészt a csávó am tényleg lehet egy hónap múlva válogatott lesz, másrészt ez plusz egy spot
zacknorb
Erre vajon hány nagyonmagyar szurkoló fogja azt válaszolni, hogy igen?
Mikey
Mondjuk többet élt Magyarországon, mint Willi+Styles 😂😂
Sinisa
mlsz nezte ki maganak egyebkent Gomezt, szoval keretik ott panaszkodni😃
Kenny
Ettol mondjuk bicskanyitogato ez a honositasgatas, es az meginkabb, hogy a lehetseges alanyokat meg pont maga az MLSZ monitorozza. Viszont kivancsi lennek, hogy o hogyan kapott allampolgarsagot ilyen gyorsan, kije altal, amikor csak par honapja van itt, mikozben peldaul Zaki meg x evnyi jatek utan sem kapott, asszem a nyaron telik le nala a szukseges ido, hogy megkaphatja az allampolgarsagot. Szerintem Gomez konkretan semmifele kitetelnek sem felel meg.
Stez
Méltányosaggal kb minden feltétel alól kaphat felmentést, amit amúgy Zsoti bácsi bírál még el egy hétig.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721

Egyrészt a csávó am tényleg lehet egy hónap múlva válogatott lesz, másrészt ez plusz egy spot
zacknorb
Erre vajon hány nagyonmagyar szurkoló fogja azt válaszolni, hogy igen?
Mikey
Mondjuk többet élt Magyarországon, mint Willi+Styles 😂😂
Sinisa
Ez igaz is, de mikor lenne ő egy év játékosa egy Csempó vagy Bundás csapatban. Vlsz Soha😂✌️
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Pécsi, Gomez, Kerkez, Chiesa, Nyoni, Morrison, Ngumoha, Ndiaye, Wright.

Az milyen kispad baszki. 😀
Mikey
95. percig megint nem lesz csere

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Henderson nem okos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Pécsi, Gomez, Kerkez, Chiesa, Nyoni, Morrison, Ngumoha, Ndiaye, Wright.

Az milyen kispad baszki. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Bournemoth egész szépen támad a meccs elején

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!

Egyrészt a csávó am tényleg lehet egy hónap múlva válogatott lesz, másrészt ez plusz egy spot
zacknorb
Erre vajon hány nagyonmagyar szurkoló fogja azt válaszolni, hogy igen?
Mikey
Mondjuk többet élt Magyarországon, mint Willi+Styles 😂😂
Sinisa
mlsz nezte ki maganak egyebkent Gomezt, szoval keretik ott panaszkodni😃
Kenny
Ettol mondjuk bicskanyitogato ez a honositasgatas, es az meginkabb, hogy a lehetseges alanyokat meg pont maga az MLSZ monitorozza. Viszont kivancsi lennek, hogy o hogyan kapott allampolgarsagot ilyen gyorsan, kije altal, amikor csak par honapja van itt, mikozben peldaul Zaki meg x evnyi jatek utan sem kapott, asszem a nyaron telik le nala a szukseges ido, hogy megkaphatja az allampolgarsagot.
Stez
Miért pont ebben lenne kiszámítható és következetes a BMLSZ?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.

Egyrészt a csávó am tényleg lehet egy hónap múlva válogatott lesz, másrészt ez plusz egy spot
zacknorb
Erre vajon hány nagyonmagyar szurkoló fogja azt válaszolni, hogy igen?
Mikey
Mondjuk többet élt Magyarországon, mint Willi+Styles 😂😂
Sinisa
mlsz nezte ki maganak egyebkent Gomezt, szoval keretik ott panaszkodni😃
Kenny
Ettol mondjuk bicskanyitogato ez a honositasgatas, es az meginkabb, hogy a lehetseges alanyokat meg pont maga az MLSZ monitorozza. Viszont kivancsi lennek, hogy o hogyan kapott allampolgarsagot ilyen gyorsan, kije altal, amikor csak par honapja van itt, mikozben peldaul Zaki meg x evnyi jatek utan sem kapott, asszem a nyaron telik le nala a szukseges ido, hogy megkaphatja az allampolgarsagot. Szerintem Gomez konkretan semmifele kitetelnek sem felel meg.

Szerkesztette: Stez

1 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Ez nem tizi? Kemény.
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
tetszik h egyre tobb jatekos megy egzotikus helyre.
ugyebar depay brazilia, saul vhol argentinaban van, most lattam h lingard corinthias talan.
😀
YoungZeeZee
Saul is Brazíliában van, Libertadorest és brazil bajnokságot nyert a Flamengoval Filipe Luís edzősége alatt
zacknorb
koszi akkor kevertem mert brazil argentin parharcba lattam bele
YoungZeeZee
Depay is a Cor-ba van, Ander Herrera meg a Boca Juniorsba

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
YoungZeeZee 9 840
tetszik h egyre tobb jatekos megy egzotikus helyre.
ugyebar depay brazilia, saul vhol argentinaban van, most lattam h lingard corinthias talan.
😀
YoungZeeZee
Saul is Brazíliában van, Libertadorest és brazil bajnokságot nyert a Flamengoval Filipe Luís edzősége alatt
zacknorb
koszi akkor kevertem mert brazil argentin parharcba lattam bele
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
tetszik h egyre tobb jatekos megy egzotikus helyre.
ugyebar depay brazilia, saul vhol argentinaban van, most lattam h lingard corinthias talan.
😀
YoungZeeZee
Saul is Brazíliában van, Libertadorest és brazil bajnokságot nyert a Flamengoval Filipe Luís edzősége alatt

Poloska vagyok.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician

Egyrészt a csávó am tényleg lehet egy hónap múlva válogatott lesz, másrészt ez plusz egy spot
zacknorb
csak kicsit kell módosítani rajta
 www.sbnation.com/soccer/2014/8/16/6024791/the-mario-gomez-button-is-back

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!