Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Elképesztő mennyire zsákbamacskanak tűnt Kompany mikor elhoztuk edzőnek most meg ott járunk h a Leakpodcast nagyban hirdeti hogy a Bayern a legjobb csapat jelenleg.
csebi
kvázi mint a jags 😀
Negritis, a vajda
Ez most nincs meg …
csebi
Coen ott is ilyen "lepattanó" igazolás volt mikor mindenki más kvázi elkelt
és nekem Kompany is úgy rémlik hogy azért nem ő volt az első helyen
Negritis, a vajda
Konkretan 7-8. Helyen volt. Elvikegba vezetoseg meg Tuchelt is ujra megkereste h inkabb maradjon.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Attól tartok, a topik bevuduzta a 0-0-t.
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 652
Annyira furcsa ennyi Real meccset nézve, hogy vannak sztárcsapatok akik képesek 11 emberrel védekezni

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Elképesztő mennyire zsákbamacskanak tűnt Kompany mikor elhoztuk edzőnek most meg ott járunk h a Leakpodcast nagyban hirdeti hogy a Bayern a legjobb csapat jelenleg.
csebi
kvázi mint a jags 😀
Negritis, a vajda
Ez most nincs meg …
csebi
Coen ott is ilyen "lepattanó" igazolás volt mikor mindenki más kvázi elkelt
és nekem Kompany is úgy rémlik hogy azért nem ő volt az első helyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Na jon az elso bunyo a szogletnel
csebi
Már előtte megvolt. Csak egyik Arsenalos baszta szájba a másikat (Noni Gyökyt)

Poloska vagyok.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Na jon az elso bunyo a szogletnel

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Ennyire idegesítő mezszíneket már régen láttam.
nagylaza, főpohárnok
Az Atletié egész jó, az Arsenalnak viszont volt már sokkal jobb kék meze


Kampman
Ez most is jó lenne, így a két csapat együtt borzalmas.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Elképesztő mennyire zsákbamacskanak tűnt Kompany mikor elhoztuk edzőnek most meg ott járunk h a Leakpodcast nagyban hirdeti hogy a Bayern a legjobb csapat jelenleg.
csebi
kvázi mint a jags 😀
Negritis, a vajda
Ez most nincs meg …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Elképesztő mennyire zsákbamacskanak tűnt Kompany mikor elhoztuk edzőnek most meg ott járunk h a Leakpodcast nagyban hirdeti hogy a Bayern a legjobb csapat jelenleg.
csebi
kvázi mint a jags 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
megvannak a hátrányai, de mi a jobb? egy 5:4 minden meccsen vagy amit a csapatok 90%-a játszik élükön egy Arsenallal.. Barca csoportokban folyamatosan megy a sírás FLick rendszere miatt de én mindig leírom ha ez az ára hogy ne nyerjen a csapatom soha BL-t hát ne nyerjenek. Nem attól lesz olcsóbb a kenyér ha BL-t nyer a kedvenc csapat. Nekem az bőven elég ha leülök és jól szórakozom folyamatosan egy 3:3-as meccsen mintsem kikaparjam a szemem más csapatok játékain vagy nem is kell messzire menni Koeman vagy Xavi alatt ami volt
remontada
Félreértesz. Imádom. Ahigy imádtam a Flick csapatot is Münchenben. Mennyire utaltam a Tuchel fele focit akar a Real ellen akar a City ellen. Soha többet azt.
Elképesztő mennyire zsákbamacskanak tűnt Kompany mikor elhoztuk edzőnek most meg ott járunk h a Leakpodcast nagyban hirdeti hogy a Bayern a legjobb csapat jelenleg.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
2-3 kóbor néger vagy yugó is elég lenne a
Bentmaradáshoz, csak az akadémistáktól mentsen meg az isten
ozibozi
Sok ügyes gyerek van a második csapatnál, vannak szurkolók, akik minden meccsüket látják és szoktam olvasni a beszámolókat. Csak úgy nehéz, ha inkább ilyen Otigbákkal meg Iyinborokkal bohóckodunk és nem nagyon kapnak lehetőséget, ha meg mégis, akkor az első hiba után (pedig mivel 17-18 éves fiatalok és nem Messinek hívják őket, nyilván fognak hibázni) mennek vissza a balettbe ugrálni.
warr_b
Az megvan, hogy idén 3szorosra nőtt a fiatalpercek száma? 😅

Azt, hogy pont CBben nincs, az tény, de mégis csak 2 hónapos kapott gól nélküli szériák voltak, bár már beszéltük ezeket is.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Ennyire idegesítő mezszíneket már régen láttam.
nagylaza, főpohárnok
Az Atletié egész jó, az Arsenalnak viszont volt már sokkal jobb kék meze

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Ennyire idegesítő mezszíneket már régen láttam.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
2-3 kóbor néger vagy yugó is elég lenne a
Bentmaradáshoz, csak az akadémistáktól mentsen meg az isten
ozibozi
Sok ügyes gyerek van a második csapatnál, vannak szurkolók, akik minden meccsüket látják és szoktam olvasni a beszámolókat. Csak úgy nehéz, ha inkább ilyen Otigbákkal meg Iyinborokkal bohóckodunk és nem nagyon kapnak lehetőséget, ha meg mégis, akkor az első hiba után (pedig mivel 17-18 éves fiatalok és nem Messinek hívják őket, nyilván fognak hibázni) mennek vissza a balettbe ugrálni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Ha valaki izgulni szeretne, csak óvatosan: | 2-2 lesz. |
1 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
megvannak a hátrányai, de mi a jobb? egy 5:4 minden meccsen vagy amit a csapatok 90%-a játszik élükön egy Arsenallal.. Barca csoportokban folyamatosan megy a sírás FLick rendszere miatt de én mindig leírom ha ez az ára hogy ne nyerjen a csapatom soha BL-t hát ne nyerjenek. Nem attól lesz olcsóbb a kenyér ha BL-t nyer a kedvenc csapat. Nekem az bőven elég ha leülök és jól szórakozom folyamatosan egy 3:3-as meccsen mintsem kikaparjam a szemem más csapatok játékain vagy nem is kell messzire menni Koeman vagy Xavi alatt ami volt
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Ha a VASAS nem igazol 5-6 kezdő szintet a keretbe, akkor sok öröme nem lesz a szurkereknek - ez nem vita tárgya sajnos.
Ami segíthet, a káosz talán ami kinéz most
ozibozi
Ez a csapat sokkal jobban együtt van, mint amelyik legutóbb kiesett + az edző is klasszisokkal jobb. Emberemlékezet óta először Erős Gábor volt az, akinek örültem, hogy a Fáy utcába került. Nem okozott csalódást, semmilyen szempontból. (Pinyő, Gera, Kondás, Kuttor... Jézusom...)
Máskülönben azt hallom, hogy Rab Bence bemutatkozik a felnőtt csapatban a Budafok ellen. Nagy tehetségnek tartják.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 840
Ha a VASAS nem igazol 5-6 kezdő szintet a keretbe, akkor sok öröme nem lesz a szurkereknek - ez nem vita tárgya sajnos.
Ami segíthet, a káosz talán ami kinéz most
ozibozi
Onnan, hogy van osztalyozo, csak utolsonak nem szabad lenni. Tovabbra sem gondolom, hogy fosnia kell a Vasasnak. De a Nagy Miki masterclass mondjuk az, hogy a huszadik csapatukaz megjaro, egykor nagymultu veteranokat hozogatja, akik mar nem kellenek sok helyre. Ha megint ez lesz esetleg, akkor mondjuk felnivalojuk azert lehet. Bar o nagyon mondogatta, hogy most ez nem igy lesz.
Stez
egyszerubb egy csapatot megelozni, mint 15-ot
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
2-3 kóbor néger vagy yugó is elég lenne a
Bentmaradáshoz, csak az akadémistáktól mentsen meg az isten
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a VASAS nem igazol 5-6 kezdő szintet a keretbe, akkor sok öröme nem lesz a szurkereknek - ez nem vita tárgya sajnos.
Ami segíthet, a káosz talán ami kinéz most
ozibozi
Onnan, hogy van osztalyozo, csak utolsonak nem szabad lenni. Tovabbra sem gondolom, hogy fosnia kell a Vasasnak. De a Nagy Miki masterclass mondjuk az, hogy a huszadik csapatukaz megjaro, egykor nagymultu veteranokat hozogatja, akik mar nem kellenek sok helyre. Ha megint ez lesz esetleg, akkor mondjuk felnivalojuk azert lehet. Bar o nagyon mondogatta, hogy most ez nem igy lesz.

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Én az NB1re is 2-3 igazolást vártam, ez a 4-5-6 is felülmúlná. Bár nyilván ez távozók függvénye.

Poloska vagyok.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Ha a VASAS nem igazol 5-6 kezdő szintet a keretbe, akkor sok öröme nem lesz a szurkereknek - ez nem vita tárgya sajnos.
Ami segíthet, a káosz talán ami kinéz most
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-ii/2026/04/eros-gabor-a-nagy-kihivasrol-nem-epitunk-uj-csapatot-az-nb-i-re

😀

026.06.30-ig van szerződése:
Sztojka Dominik, Radó András, Ódor Máté, Pávkovics Bence, Bukta Csaba (jelenleg kölcsönben Budafokon)

2027. 06.30-ig van szerződése:
Cseke Benjámin, Pintér Filip (2026.06.30-ig kölcsönben Kisvárdán)

2028. 06.30-ig van szerződése:
Hei Viktor, Hidi M. Sándor, Rab Boldizsár, Kapornai Bertalan, Urblík József, Pethő Bence, Barkóczi Barnabás, Tóth Milán, Horváth Rajmund, Banó-Szabó Bence (+egy év klub opcióval)

2029.06.30-ig van szerződése:
Uram János, Iyinbor Patrik, Girsik Attila

2030. 06.30-ig van szerződése:
Molnár Csaba

Szerződésük lejártát homály övezi:

Molnár Zsombor, Bánfalvi Gergő, Otigba Kenneth, Baráth Botond, Doktorics Áron, Hős Zsombor, Ottucsák György, Mamusits Patrik, Jován Vilmos, Németh Barnabás, Horváth Szabolcs (jelenleg kölcsön a BVSC-nél)

Az FC honlapja szerint az alábbi fiatal játékosoknak volt még profi szerződése - ki tudja meddig:
Balogh Áron (balhátvéd, U17 válogatott), Kis Milán és Sági Roland (kapusok a kettőben), Vincze Domonkos, Kátai Szabolcs, Rab Bence (stabil játékosok a kettőben), Wébel Máté (többnyire U19)
warr_b
Jojo, hat most akkor gondolj bele, hogy ugyanez a lista hogy nezhet ki a Puskasnal, es vajon naluk epul-e uj csapat. 😀

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-ii/2026/04/eros-gabor-a-nagy-kihivasrol-nem-epitunk-uj-csapatot-az-nb-i-re

😀

026.06.30-ig van szerződése:
Sztojka Dominik, Radó András, Ódor Máté, Pávkovics Bence, Bukta Csaba (jelenleg kölcsönben Budafokon)

2027. 06.30-ig van szerződése:
Cseke Benjámin, Pintér Filip (2026.06.30-ig kölcsönben Kisvárdán)

2028. 06.30-ig van szerződése:
Hei Viktor, Hidi M. Sándor, Rab Boldizsár, Kapornai Bertalan, Urblík József, Pethő Bence, Barkóczi Barnabás, Tóth Milán, Horváth Rajmund, Banó-Szabó Bence (+egy év klub opcióval)

2029.06.30-ig van szerződése:
Uram János, Iyinbor Patrik, Girsik Attila

2030. 06.30-ig van szerződése:
Molnár Csaba

Szerződésük lejártát homály övezi:

Molnár Zsombor, Bánfalvi Gergő, Otigba Kenneth, Baráth Botond, Doktorics Áron, Hős Zsombor, Ottucsák György, Mamusits Patrik, Jován Vilmos, Németh Barnabás, Horváth Szabolcs (jelenleg kölcsön a BVSC-nél)

Az FC honlapja szerint az alábbi fiatal játékosoknak volt még profi szerződése - ki tudja meddig:
Balogh Áron (balhátvéd, U17 válogatott), Kis Milán és Sági Roland (kapusok a kettőben), Vincze Domonkos, Kátai Szabolcs, Rab Bence (stabil játékosok a kettőben), Wébel Máté (többnyire U19)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Kozben a Tiszakécske-Honvéd pontlevonást kapott, így csak 4 pontra a kieséstől.
A maradék 3 meccsből 2 nekik így kiesési derby.

Szerkesztette: zacknorb

Poloska vagyok.