Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
ha meg lehetne oldani, hogy ugyanabba a csapatba kettőnél többen belogolni és játszani (nem egy konzolon, a váltott irányítással, hanem mindenki kapna egy darab játékost, akit irányíthat), akkor kb 15-20-as overall hendikepet is simán lehetne hozni.
slowmotion
A Pro Clubs játékmód ez, ha jól tudom.
zacknorb
ja... azzal még nem játszottam.
1 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
ha meg lehetne oldani, hogy ugyanabba a csapatba kettőnél többen belogolni és játszani (nem egy konzolon, a váltott irányítással, hanem mindenki kapna egy darab játékost, akit irányíthat), akkor kb 15-20-as overall hendikepet is simán lehetne hozni.
slowmotion
A Pro Clubs játékmód ez, ha jól tudom.
zacknorb
igen igen, óriási rák, talán nagyobb, mint a WL 😀

Szerkesztette: Kenny

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Hajlok azokkal egyetérteni, hogy 5-2 után elqrta Lujizenríqe, mert állítólag nem változtatott azonnal a taktikán. 5-2-nél.
Egy ilyen bivalyerős Bayern ellen ritkán adódik olyan lehetőség hogy 3 gól előnyt kell őrizgetned 30 percig. Nem sok csapat tudott volna onnan felállni idegenben.
Az is Lehetséges, hogy nem is tudnak másként játszani-csak így,
Nincsenek rákényszerítve “francia bajnokságban hogy
Betolják a buszt a kapu elé, mert legtöbbször úgyis többet rúgnak mint kapnak.
ozibozi
Ez nem a francia bajnoksag, ez Enrique, es Spanyolorszag. Megvan a jellemzo stilusa, erre kialakitva a jatekoskeret, ami egyebkent szerintem ha akarna, akkor sem igazan tudna buszozni. Oszinten, ha itt LE belecserel harmat, meg akkor sem tudtak volna beallni vedekezni, mert ha megnezed a keretet, nem erre lett kialakitva, es egesz egyszeruen a legtobben nem alkalmasak erre. Megnezed peldaul a kozeppalyas sorukat es egyetlen olyan jatekost (Vitinha) talalsz, aki verbeli szuro. A tobbiek kozott is van, aki olykor jatszik szurokent, de inkabb tamadasban kreativ, keveset utkozo, vedekezesben gyengebb jatekosok. Nevest es Vitinhat alapbol nem erintheted a kp-n, Zaire-Emeryt igen, azt meg is tette LE, elol mondjuk Doue-t le lehetett volna szedni, es atallni 442-re, de szerintem sokkal jobb nem lett volna akkor sem, mert alapbol Doue es Kvaracskelia is sokat segit be a szeleken, elobbi kifejezetten jol szerelo jatekos, aki oda is szokott lepni, nem tudom, hogy a helyere johetett-e volna be olyan kozeppalyas, aki hatekonyabb nala. Aki keveset supportol be, az Dembele, de hat ot meg nyilvan nem szedheted le, ugye, meg igazabol konktraknal o totalis eletveszely.

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
ha meg lehetne oldani, hogy ugyanabba a csapatba kettőnél többen belogolni és játszani (nem egy konzolon, a váltott irányítással, hanem mindenki kapna egy darab játékost, akit irányíthat), akkor kb 15-20-as overall hendikepet is simán lehetne hozni.
slowmotion
A Pro Clubs játékmód ez, ha jól tudom.

Poloska vagyok.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
fiam szokott ilyeneket játszani a fifában. meg a múltkor én, amikor az Atletico ellen nyernem kellett idegenben a Rangersszel, és amit a spanyolok kapu felé rúgtak, az bement. asszem 6:4 lett vangy 6:5 ide.

de hát az ennyire komoly játék. ha meg lehetne oldani, hogy ugyanabba a csapatba kettőnél többen belogolni és játszani (nem egy konzolon, a váltott irányítással, hanem mindenki kapna egy darab játékost, akit irányíthat), akkor kb 15-20-as overall hendikepet is simán lehetne hozni.

Szerkesztette: slowmotion
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
A tegnap esti meccs volt az egyik legjobb amit valaha láttam, pedig néztem már egy párat. Szomorúan olvastam ma a topicot, hogy a hozzászólások nagy része bírózás és veszekedés volt emellett...
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Hajlok azokkal egyetérteni, hogy 5-2 után elqrta Lujizenríqe, mert állítólag nem változtatott azonnal a taktikán. 5-2-nél.
Egy ilyen bivalyerős Bayern ellen ritkán adódik olyan lehetőség hogy 3 gól előnyt kell őrizgetned 30 percig. Nem sok csapat tudott volna onnan felállni idegenben.
Az is Lehetséges, hogy nem is tudnak másként játszani-csak így,
Nincsenek rákényszerítve “francia bajnokságban hogy
Betolják a buszt a kapu elé, mert legtöbbször úgyis többet rúgnak mint kapnak.

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
Nem az eredmeny miatt mondom, es a tegnapi meccs is csak bonusz, en szimplan a ket csapat atlagos teljesitmenye es ereje miatt mondom. En bloc szerintem jelenleg ez a ket csapat mindenki felett van, azert remelem, hogy a ketto kozul az egyik lesz a vegso gyoztes. Oke, ok ketten mindig meg fogjak kapni, hogy nulla kihivo van a hazai bajnoksagukban, ezert jobban ra tudnak koncentralni a BL-re, de akkor is. Egyszeruen nem csak szepen, de eredmenyesen is jatszanak es inkabb barmelyikuk, mint a masik ag barmelyik csapata.
Stez
az elozo 3 bajnoksag alapjan nem mondanam, hogy a Bayernnek nem volt kihivoja.
oke tavaly nyertek viszonylag siman, de elotte jobb golkulonbseg dontott, azelott meg 3. lett a Bayern. ez a dominancia is eleg torekeny tud lenni 1-2 rossz atigazolasi dontes es edzo kirugastol fuggoen.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Amugy megnezve biroi osszefoglalokat is a kezezesrol ugy tunik, hogy nem csak, hogy nem volt kez hanem a VAR sem avatkozhatott volna kozbe (Referee Channelt ajanlom az fb-n, tok ertelmesen elmagyaraz dolgokat a csavo).

Olyan 'szabaly' tenyleg nincs mar a nemzetkozi szabalykonyben, hogy sajat testerol pattan akkor az nem tizi.
Viszont van UEFA utmutato, ami szerint, nem kezeses az ha sajat testerol pattan a kezere a labda, ami ugye ez az eset. Ez alol van amugy kivetel, ha kirivoan megnagyobbitja a testet, amit erre az esetre ra lehet mondani. Azonban a kivetel alol is van kivetel meg pedig ha a test 'megnagyobbodas' az termeszetes test mozgas kovetkezmenye, amire a jatekvezeto erre az esetre azt mondja, hogy megall, mert Davies kifordul blokkolni a lovest, aminek kovetkezteben mozdul igy a keze. Szoval a kivetel kivetele miatt nem lehetne tizi.

Viszont, ami egy erdekes helyzet szerinte, hogy VAR elvileg csak ket esetben avatkozhatna kozbe:
1. sulyos elmulasztott incidens, ami itt nem all meg, mert a biro latta kozelrol, es jelezte, hogy szerinte nem az.
2. vilagos es nyilvanvalo hiba eseten, ami meg szerinte nem allt fenn jelen helyzetben, mert egyaltalan nem nyilvanvalo hiba volt ez, ott allt mellette, es ugy dontott, hogy nem az. (Zarojelben jegyzem meg, hogy kivancsi lennek mely kamera szogeket mutattak neki, mert a kozvetitesbol is egyetlen kamera volt, ahonnan egyertelmu, hogy terderol pattan oda, masik 2-3 olyan szogbol van, mintha egybol a kezet erintette volna).

Btw: a kommentek kozott a csavo betette jo par UEFA meccsrol videokat (europai kupameccsek valamint Nemzetek Ligaja meccsek), ahol UEFA rendezvenyen ugyanilyen szituacioban nem iteltek tizenegyest. volt egy Izrael-Montenegro meccs, ahol ugyanigy terdrol pattant fel a sokkal jobban testtol tavol levo kezre a labda, es nem iteltek tizit.
csebi
Most is pontosan másolom a szabályokat, ez a VAR protocol első számú princípiuma

"A video assistant referee (VAR) is a match official, with independent access to match footage, who may assist the referee only in the event of a ‘clear and obvious error’ or ‘serious missed incident’ in relation to:

a. Goal/no goal

b. Penalty/no penalty

c. Direct red card (not second yellow card/caution)

d. Mistaken identity (when the referee cautions or sends off the wrong player of the offending team)"

Tehát a VAR vizsgál mindent (ezt az alaptézist is mindig le kell írni), és ebben az esetben a tizi vonatkoztásában, mivel szubjektív a megfogalmazás, bármelyiket értelmezhette a VAR bíró.

És a bíró ezek után még mindig dönthet úgy, hogy ő nem ad erre büntetőt.
zacknorb
nezd meg a videot, tenyleg nem en mondom. alapvetoen nekem azzal nincsen bajom, hogy ha biztonsag kedveert megneznek minden szitut, az lenne a cel, hogy minel kevesebb teves dontes maradjon meg.

o azt allitja, hogy ez a szituacio nem all meg a 'clear and obvious error' helyzetre ezert nem nezethette volna meg a VAR biro a jatekvezetovel.


És a csebi által említett oldalról szemlézzük a Bayern tizit is, amiben Csebi szerint hátulról felrúgás történt, szerintem pedig kifelé szabadrúgás.

 www.facebook.com/share/r/1CiLvkaogN/
zacknorb
igen ebbol a kamerabol amugy mar en is inkabb azon a velemenyen vagyok, hogy nem volt tizi.

csak tudod veled szemben az a kulonbseg, hogy en kepes vagyok elfogadni a nalam jobban hozzaertok velemenyet is meg ha az esetleg nem is az altalam tamogatott klub mellett szol.
csebi
Igen, megnéztem a videót.
Ő is elmondta a szabályértelmezését, én is itt az enyémet.
Mindkettőnk konklúziója az, hogy nem volt handball és tizenegyes, de szürkezónás szitu. A szabály, és a VAR protokoll ide vonatkozó része is a clear obvious errorral is szubjektív. Ráadásul a bíró is mondhatta volna, hogy értem mire gondoltok, de nem nézi vissza, mivel csak ő kezdeményezhet visszanézést.
Más, bíráskodással foglalkozó oldal szerint meg adható tizi volt, ami szintén indokolható, mint mondom, szürke zóna.

Az utolsó állításra meg nem kívánok reagálni.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
Nem az eredmeny miatt mondom, es a tegnapi meccs is csak bonusz, en szimplan a ket csapat atlagos teljesitmenye es ereje miatt mondom. En bloc szerintem jelenleg ez a ket csapat mindenki felett van, azert remelem, hogy a ketto kozul az egyik lesz a vegso gyoztes. Oke, ok ketten mindig meg fogjak kapni, hogy nulla kihivo van a hazai bajnoksagukban, ezert jobban ra tudnak koncentralni a BL-re, de akkor is. Egyszeruen nem csak szepen, de eredmenyesen is jatszanak es inkabb barmelyikuk, mint a masik ag barmelyik csapata.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Bazeg 3 oldal tegnap óta?!😃. Hogy lehet három oldalt kommentelni, amikor csak egy db BL meccs volt, aminek a komolyságát mutatja, hogy vízilabdában születik csak ilyen eredmény 😂
Nemes samu09
ugyanmar. mostanaban a politika topikban ez osszejon egy nyugodtabb ora alatt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Bazeg 3 oldal tegnap óta?!😃. Hogy lehet három oldalt kommentelni, amikor csak egy db BL meccs volt, aminek a komolyságát mutatja, hogy vízilabdában születik csak ilyen eredmény 😂
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Amugy megnezve biroi osszefoglalokat is a kezezesrol ugy tunik, hogy nem csak, hogy nem volt kez hanem a VAR sem avatkozhatott volna kozbe (Referee Channelt ajanlom az fb-n, tok ertelmesen elmagyaraz dolgokat a csavo).

Olyan 'szabaly' tenyleg nincs mar a nemzetkozi szabalykonyben, hogy sajat testerol pattan akkor az nem tizi.
Viszont van UEFA utmutato, ami szerint, nem kezeses az ha sajat testerol pattan a kezere a labda, ami ugye ez az eset. Ez alol van amugy kivetel, ha kirivoan megnagyobbitja a testet, amit erre az esetre ra lehet mondani. Azonban a kivetel alol is van kivetel meg pedig ha a test 'megnagyobbodas' az termeszetes test mozgas kovetkezmenye, amire a jatekvezeto erre az esetre azt mondja, hogy megall, mert Davies kifordul blokkolni a lovest, aminek kovetkezteben mozdul igy a keze. Szoval a kivetel kivetele miatt nem lehetne tizi.

Viszont, ami egy erdekes helyzet szerinte, hogy VAR elvileg csak ket esetben avatkozhatna kozbe:
1. sulyos elmulasztott incidens, ami itt nem all meg, mert a biro latta kozelrol, es jelezte, hogy szerinte nem az.
2. vilagos es nyilvanvalo hiba eseten, ami meg szerinte nem allt fenn jelen helyzetben, mert egyaltalan nem nyilvanvalo hiba volt ez, ott allt mellette, es ugy dontott, hogy nem az. (Zarojelben jegyzem meg, hogy kivancsi lennek mely kamera szogeket mutattak neki, mert a kozvetitesbol is egyetlen kamera volt, ahonnan egyertelmu, hogy terderol pattan oda, masik 2-3 olyan szogbol van, mintha egybol a kezet erintette volna).

Btw: a kommentek kozott a csavo betette jo par UEFA meccsrol videokat (europai kupameccsek valamint Nemzetek Ligaja meccsek), ahol UEFA rendezvenyen ugyanilyen szituacioban nem iteltek tizenegyest. volt egy Izrael-Montenegro meccs, ahol ugyanigy terdrol pattant fel a sokkal jobban testtol tavol levo kezre a labda, es nem iteltek tizit.
csebi
Most is pontosan másolom a szabályokat, ez a VAR protocol első számú princípiuma

"A video assistant referee (VAR) is a match official, with independent access to match footage, who may assist the referee only in the event of a ‘clear and obvious error’ or ‘serious missed incident’ in relation to:

a. Goal/no goal

b. Penalty/no penalty

c. Direct red card (not second yellow card/caution)

d. Mistaken identity (when the referee cautions or sends off the wrong player of the offending team)"

Tehát a VAR vizsgál mindent (ezt az alaptézist is mindig le kell írni), és ebben az esetben a tizi vonatkoztásában, mivel szubjektív a megfogalmazás, bármelyiket értelmezhette a VAR bíró.

És a bíró ezek után még mindig dönthet úgy, hogy ő nem ad erre büntetőt.
zacknorb
nezd meg a videot, tenyleg nem en mondom. alapvetoen nekem azzal nincsen bajom, hogy ha biztonsag kedveert megneznek minden szitut, az lenne a cel, hogy minel kevesebb teves dontes maradjon meg.

o azt allitja, hogy ez a szituacio nem all meg a 'clear and obvious error' helyzetre ezert nem nezethette volna meg a VAR biro a jatekvezetovel.


És a csebi által említett oldalról szemlézzük a Bayern tizit is, amiben Csebi szerint hátulról felrúgás történt, szerintem pedig kifelé szabadrúgás.

 www.facebook.com/share/r/1CiLvkaogN/
zacknorb
igen ebbol a kamerabol amugy mar en is inkabb azon a velemenyen vagyok, hogy nem volt tizi.

csak tudod veled szemben az a kulonbseg, hogy en kepes vagyok elfogadni a nalam jobban hozzaertok velemenyet is meg ha az esetleg nem is az altalam tamogatott klub mellett szol.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
És a csebi által említett oldalról szemlézzük a Bayern tizit is, amiben Csebi szerint hátulról felrúgás történt, szerintem pedig kifelé szabadrúgás.

 www.facebook.com/share/r/1CiLvkaogN/

Poloska vagyok.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Amugy megnezve biroi osszefoglalokat is a kezezesrol ugy tunik, hogy nem csak, hogy nem volt kez hanem a VAR sem avatkozhatott volna kozbe (Referee Channelt ajanlom az fb-n, tok ertelmesen elmagyaraz dolgokat a csavo).

Olyan 'szabaly' tenyleg nincs mar a nemzetkozi szabalykonyben, hogy sajat testerol pattan akkor az nem tizi.
Viszont van UEFA utmutato, ami szerint, nem kezeses az ha sajat testerol pattan a kezere a labda, ami ugye ez az eset. Ez alol van amugy kivetel, ha kirivoan megnagyobbitja a testet, amit erre az esetre ra lehet mondani. Azonban a kivetel alol is van kivetel meg pedig ha a test 'megnagyobbodas' az termeszetes test mozgas kovetkezmenye, amire a jatekvezeto erre az esetre azt mondja, hogy megall, mert Davies kifordul blokkolni a lovest, aminek kovetkezteben mozdul igy a keze. Szoval a kivetel kivetele miatt nem lehetne tizi.

Viszont, ami egy erdekes helyzet szerinte, hogy VAR elvileg csak ket esetben avatkozhatna kozbe:
1. sulyos elmulasztott incidens, ami itt nem all meg, mert a biro latta kozelrol, es jelezte, hogy szerinte nem az.
2. vilagos es nyilvanvalo hiba eseten, ami meg szerinte nem allt fenn jelen helyzetben, mert egyaltalan nem nyilvanvalo hiba volt ez, ott allt mellette, es ugy dontott, hogy nem az. (Zarojelben jegyzem meg, hogy kivancsi lennek mely kamera szogeket mutattak neki, mert a kozvetitesbol is egyetlen kamera volt, ahonnan egyertelmu, hogy terderol pattan oda, masik 2-3 olyan szogbol van, mintha egybol a kezet erintette volna).

Btw: a kommentek kozott a csavo betette jo par UEFA meccsrol videokat (europai kupameccsek valamint Nemzetek Ligaja meccsek), ahol UEFA rendezvenyen ugyanilyen szituacioban nem iteltek tizenegyest. volt egy Izrael-Montenegro meccs, ahol ugyanigy terdrol pattant fel a sokkal jobban testtol tavol levo kezre a labda, es nem iteltek tizit.
csebi
Most is pontosan másolom a szabályokat, ez a VAR protocol első számú princípiuma

"A video assistant referee (VAR) is a match official, with independent access to match footage, who may assist the referee only in the event of a ‘clear and obvious error’ or ‘serious missed incident’ in relation to:

a. Goal/no goal

b. Penalty/no penalty

c. Direct red card (not second yellow card/caution)

d. Mistaken identity (when the referee cautions or sends off the wrong player of the offending team)"

Tehát a VAR vizsgál mindent (ezt az alaptézist is mindig le kell írni), és ebben az esetben a tizi vonatkoztásában, mivel szubjektív a megfogalmazás, bármelyiket értelmezhette a VAR bíró.

És a bíró ezek után még mindig dönthet úgy, hogy ő nem ad erre büntetőt.

Poloska vagyok.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
biztos jo lehetett nezni a meccset de az 5-4-es eredemeny vhol vicc kategoria.SOT
nem hiszem h boldogok voltak az oltozoben.
YoungZeeZee
Ahogy Luis Enrique nyilatkozot. Megerdemelten nyertunk, megerdemelten ikszeltunk volna, es megerdemelten kikaptunk volna.
Egyszeruen mindket csapat jatszott, es elkepesztoen probalt presszingelni. Voltak olyan fazisok, hogy mindket csapat feltolte a vedelmi vonalat 35-40 meterre igy mind a 20 mezonyjatekos lenyegeben 25 meteres szelessegi savban volt. orulet.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
YoungZeeZee 9 840
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.
csebi
biztos jo lehetett nezni a meccset de az 5-4-es eredemeny vhol vicc kategoria.SOT
nem hiszem h boldogok voltak az oltozoben.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Amugy megnezve biroi osszefoglalokat is a kezezesrol ugy tunik, hogy nem csak, hogy nem volt kez hanem a VAR sem avatkozhatott volna kozbe (Referee Channelt ajanlom az fb-n, tok ertelmesen elmagyaraz dolgokat a csavo).

Olyan 'szabaly' tenyleg nincs mar a nemzetkozi szabalykonyben, hogy sajat testerol pattan akkor az nem tizi.
Viszont van UEFA utmutato, ami szerint, nem kezeses az ha sajat testerol pattan a kezere a labda, ami ugye ez az eset. Ez alol van amugy kivetel, ha kirivoan megnagyobbitja a testet, amit erre az esetre ra lehet mondani. Azonban a kivetel alol is van kivetel meg pedig ha a test 'megnagyobbodas' az termeszetes test mozgas kovetkezmenye, amire a jatekvezeto erre az esetre azt mondja, hogy megall, mert Davies kifordul blokkolni a lovest, aminek kovetkezteben mozdul igy a keze. Szoval a kivetel kivetele miatt nem lehetne tizi.

Viszont, ami egy erdekes helyzet szerinte, hogy VAR elvileg csak ket esetben avatkozhatna kozbe:
1. sulyos elmulasztott incidens, ami itt nem all meg, mert a biro latta kozelrol, es jelezte, hogy szerinte nem az.
2. vilagos es nyilvanvalo hiba eseten, ami meg szerinte nem allt fenn jelen helyzetben, mert egyaltalan nem nyilvanvalo hiba volt ez, ott allt mellette, es ugy dontott, hogy nem az. (Zarojelben jegyzem meg, hogy kivancsi lennek mely kamera szogeket mutattak neki, mert a kozvetitesbol is egyetlen kamera volt, ahonnan egyertelmu, hogy terderol pattan oda, masik 2-3 olyan szogbol van, mintha egybol a kezet erintette volna).

Btw: a kommentek kozott a csavo betette jo par UEFA meccsrol videokat (europai kupameccsek valamint Nemzetek Ligaja meccsek), ahol UEFA rendezvenyen ugyanilyen szituacioban nem iteltek tizenegyest. volt egy Izrael-Montenegro meccs, ahol ugyanigy terdrol pattant fel a sokkal jobban testtol tavol levo kezre a labda, es nem iteltek tizit.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.
Stez
mas felfogas inkabb ugy mondanam. azert ennek a Playstation eredmenynek is megvannak a hatranyai, a Bayern peldaul 5 meccsen kapott 11 golt, ami nem tul idealis.
picit gyengebb napja volt Kimmichnek, es Pavlovicnak is labdavesztesnel beragadtak, nem sikerult visszacsapdazni, amibol a PSG sokszor el tudott jonni. Raadasul egyik golnal a masodik felidoben a PSG nagyon jol hasznalta ki, hogy Laimer fenn ragadt, es a jobb oldalon kijatszottak uresen allo jatekosnak. De alapvetoen ez benne van a Kompanyballban, tul sok egyeni parharcra kenyszeritik Upat meg Tah-t, aminel ha okosan jatsszak meg akkor jon a gol.
Picit a tegnapi meccs nagyon hasonlitott arra a vizilabdara, amit en elkezdtem jatszani a 90es evek kozepen. Nagyreszt szoros emberfogas, parharcok, aztan aki azokat megnyeri, az nyer. Tegnap a PSG volt jobb vegul ebben.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Utalom a Bayernt, nem szeretem a PSG-t, de remelem, aki tovabbmegy, az nyeri a BL-t, mert ezek a csapatok legalabb akarnak focizni. Es ez a paros a jelenlegi mezony felett van szerintem legalabb egy polccal, felelmetes, mennyire jok.

1 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
jó meccs volt?
Löfli
Én csak az összefoglalót néztem meg most, szerintem teljesen egysíkú meccs volt, folyton csak a középkezdést gyakorolták a csapatok, az utolsó 25 percben már azt sem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
jó meccs volt?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Nagyon könnyű meccse lesz így a Bayernek otthon, kár is elutazni oda
ozibozi
Akkor lesz az IFAT is, legfeljebb átmennek oda

Poloska vagyok.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Nagyon könnyű meccse lesz így a Bayernek otthon, kár is elutazni oda
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Bayern a sírból hozta vissza.
Dzsokijuing
Még azon túlról is.
Igazságos egy gólos előny a PSGnel.

Közben angol kommentátor: semmi gol az utolsó 25 percben mennyire balfaszok

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.