Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
egy indexes cikkben hivatkoztak erre a cikkre, van benne egy nagyon kemény rész, további hivatkozásokkal
 www.espn.com/soccer/blog-fifa/story/4083304/can-fifa-save-soccer-during-coronavirus-crisis-with-an-economic-bailout

Q: You talked about using this for a better world, once this is over. What does that mean?

A: This funding has to come with strings attached. That's how federal bailouts work, that's how IMF bailouts work, that's how this has to work. And by this I mean a commitment for football to give itself new rules. I don't know if this industry is more corrupt than other ones, but there is certainly enough malfeasance to go around, whether its money laundering, tax evasion, conflicts of interest, lack of transparency. You have clubs that are basically just cover for third-party ownership. You have certain agents who effectively run half-a-dozen clubs like their own fiefdoms. You have clubs owned by offshore companies; Bournemouth and Tottenham are just two examples of many. You have a club in a major European league, whose owner also owns a significant chunk of a football agency. You have clubs whose owners borrow against the assets of the club to fund activities elsewhere. You have players who are exploited, who don't get paid, who have to give up their education to pursue an athletic career that might pay them peanuts. Need me to go on?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Egy újabb gyöngyszem:

– Nem lettem szent, ugyanaz a zsivány vagyok, aki tíz éve, de már egy sokkal tapasztaltabb zsivány. Ma már nem lazsálom el az edzéseket, tudom, hogy szükségem van a munkára, régen másképp gondoltam. Várhidi Péterrel például remekül kijöttem Mosonmagyaróváron, emberileg és szakmailag is a legjobbak között van. Nem is értem, hogy miért nincs csapata. Azt nem mondom, hogy felhagytam a bulikkal, de mára a foci és a család lett a legfontosabb

 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-ii/interju-mit-rontottam-el-mindent-prukner-es-sisa-sem-tudta-eszhez-teriteni-a-magyar-foci-nagy-tehetseget
ozibozi
Ez egy tipik jövőbeli kocsmatöltelék gyökér. Kár rá a karaktert pazarolni
FLZOLI
miért lenne jövőbeli? eddig is ott töltötte a szabadidejét.
olyan, mint Döme, csak Dömébe tehetségből és szorgalomból is jóval több szorult.
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Olasz foci: Fiorentinánál első vizsgálatok után 6 koronavírusos esetet találtak: 3 stábból és 3 játékos.
Sok sikert a bajnokság elkezdéséhez.
Beki
a fehérorosz bajnokságból se hullottak ki tömegével a játékosok, pedig arra mindenki mutogatni akart, hogy "lám az idióták, megvárják, hogy katasztrófa legyen a vége"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egy újabb gyöngyszem:

– Nem lettem szent, ugyanaz a zsivány vagyok, aki tíz éve, de már egy sokkal tapasztaltabb zsivány. Ma már nem lazsálom el az edzéseket, tudom, hogy szükségem van a munkára, régen másképp gondoltam. Várhidi Péterrel például remekül kijöttem Mosonmagyaróváron, emberileg és szakmailag is a legjobbak között van. Nem is értem, hogy miért nincs csapata. Azt nem mondom, hogy felhagytam a bulikkal, de mára a foci és a család lett a legfontosabb

 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-ii/interju-mit-rontottam-el-mindent-prukner-es-sisa-sem-tudta-eszhez-teriteni-a-magyar-foci-nagy-tehetseget
ozibozi
Ez egy tipik jövőbeli kocsmatöltelék gyökér. Kár rá a karaktert pazarolni

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
 www.youtube.com/watch?v=HJpVDwFU5dI
Negritis
Istenem. 😕
A Svéd Asszony és a helyi terrorista, na meg Pista Bá kalandjai. Mandula forever
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
ki a fa szom az a kulcsár kornél? 😀
Negritis
a sok magyar soccer bust egyike.

built for this shit

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Egy újabb gyöngyszem:

– Nem lettem szent, ugyanaz a zsivány vagyok, aki tíz éve, de már egy sokkal tapasztaltabb zsivány. Ma már nem lazsálom el az edzéseket, tudom, hogy szükségem van a munkára, régen másképp gondoltam. Várhidi Péterrel például remekül kijöttem Mosonmagyaróváron, emberileg és szakmailag is a legjobbak között van. Nem is értem, hogy miért nincs csapata. Azt nem mondom, hogy felhagytam a bulikkal, de mára a foci és a család lett a legfontosabb

 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-ii/interju-mit-rontottam-el-mindent-prukner-es-sisa-sem-tudta-eszhez-teriteni-a-magyar-foci-nagy-tehetseget
ozibozi
Ez tagadhatatlan, de egyáltalán nem voltam akkora partiarc, mint ahogy az elterjedt rólam. Fiatalon persze hogy buliztunk, ittunk, szórakoztunk. De ezek nem voltak mindennapos dolgok, meccsek után lazítottunk egy kicsit, meg esetleg szerdán.

ja meg kedden, meg csütörtökön meg pénteken.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 727
ki a fa szom az a kulcsár kornél? 😀
Negritis
Várhidi komája, jól kigyünnek. 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 028 — The Mathematician
ki a fa szom az a kulcsár kornél? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 727
Egy újabb gyöngyszem:

– Nem lettem szent, ugyanaz a zsivány vagyok, aki tíz éve, de már egy sokkal tapasztaltabb zsivány. Ma már nem lazsálom el az edzéseket, tudom, hogy szükségem van a munkára, régen másképp gondoltam. Várhidi Péterrel például remekül kijöttem Mosonmagyaróváron, emberileg és szakmailag is a legjobbak között van. Nem is értem, hogy miért nincs csapata. Azt nem mondom, hogy felhagytam a bulikkal, de mára a foci és a család lett a legfontosabb

 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-ii/interju-mit-rontottam-el-mindent-prukner-es-sisa-sem-tudta-eszhez-teriteni-a-magyar-foci-nagy-tehetseget
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Kihullik a selejtje, oszt hadd szóljon! 😊
ozibozi
csak az olaszoknál a szurkolók körében elég nagy a hiszti, ott egy picit más volt ez az egész, ott nagyon nem akarják a hangosabbik része, hogy újraindítsák az egészet
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kihullik a selejtje, oszt hadd szóljon! 😊
ozibozi
Valszeg ez lesz. 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 727
Kihullik a selejtje, oszt hadd szóljon! 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 028 — The Mathematician
Olasz foci: Fiorentinánál első vizsgálatok után 6 koronavírusos esetet találtak: 3 stábból és 3 játékos.
Sok sikert a bajnokság elkezdéséhez.
Beki
Torinonál is 1 player tegnap.
Beki
németeknél a teljes első osztály (játékosok + stáb) után 6 esetet találtak
2 játékos + masszőr asszem kölnben
valaki drezdában
a többit nem hozták ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Olasz foci: Fiorentinánál első vizsgálatok után 6 koronavírusos esetet találtak: 3 stábból és 3 játékos.
Sok sikert a bajnokság elkezdéséhez.
Beki
Torinonál is 1 player tegnap.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Olasz foci: Fiorentinánál első vizsgálatok után 6 koronavírusos esetet találtak: 3 stábból és 3 játékos.
Sok sikert a bajnokság elkezdéséhez.
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
– A kéthetes karanténra felkészült könyvekkel, sorozatokkal?
Amadeus
Jaja, most pótol párat biztos, Thomas Mann, Sartre, Steinbeck, folytatható a sor.
Vrij6
Mosó Masa mosodája, Gőgös Gúnár Gedeon.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
akkor majd jön a pinnelt bundesliga táblázat meg kinek drukkolsz névsor is?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
– A kéthetes karanténra felkészült könyvekkel, sorozatokkal?
Amadeus
Jaja, most pótol párat biztos, Thomas Mann, Sartre, Steinbeck, folytatható a sor.
Vrij6
Lehet túl durva a felsorolás,ezeken elsírja ugyanis magát..... 😀
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 028 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=HJpVDwFU5dI

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
– A kéthetes karanténra felkészült könyvekkel, sorozatokkal?
Amadeus
Jaja, most pótol párat biztos, Thomas Mann, Sartre, Steinbeck, folytatható a sor.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/futball/2020/05/07/nb_i._koronavirus-jarvany_ujraindulas_fordulok_2020/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
– A kéthetes karanténra felkészült könyvekkel, sorozatokkal?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
Gondolom létfontosságú volt a tevehuszárt hazahozni NYARALNI....
Vicc ez az ország komolyan
FLZOLI
persze, hogy fontos volt. tudod Te, mennyit eszik egy Lambo? a jövedéki adóból megvan a fél májusi ÁHT bevétel...
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sírok 😀😀😀DD

Hogyan teltek odakint a hétköznapjai?
– A lakásban ültem, edzettem, vártam a híreket. A legrosszabb a bizonytalanság volt. Folytatódik a bajnokság, csúcsformába kell kerülnünk két héten belül , vagy hónapokig nem tréningezhetünk közösen?

De minden szava arany az NSO-n..
LoveSobri
Gondolom létfontosságú volt a tevehuszárt hazahozni NYARALNI....
Vicc ez az ország komolyan