Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/hollandia-ez-a-sport-szegyene-perre-mehet-a-masodosztaly-listavezetoje-2759461?fbclid=IwAR1-7_zAUuwW41ymq1Rp9naBgI43VXMZvtatnHK3WdT-J6MarGOOnZdvUO8kemény
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Ez egy tök jó kis podcast lett:igen hallottam. ha csak 1 podcastet hallgatok meg egy héten az általában ez szokott lenni.
Nem lehet eléggé alul becsülni az edzői réteg "tudását" 😊
24.hu/sport/2020/04/23/podcast-ziccer-hrutka-janos-mlsz/
FLZOLI
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Ez egy tök jó kis podcast lett:Nem lehet eléggé alul becsülni az edzői réteg "tudását" 😊
24.hu/sport/2020/04/23/podcast-ziccer-hrutka-janos-mlsz/
több mint 6 éve
M4 '99 BL döntő! Végjáték!!-)Az olyan uncsi volt 😛 majd most mi a GB ellen 😊
steelwolf
több mint 6 éve
M4 '99 BL döntő! Végjáték!!-)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Olaszoknal majus 18-tol ujra engedik h csapatok full edzest toljanak.
több mint 6 éve
Mi meg keményen tartjuk a pozíciónkat,és nem engedüjük, hogy bàrki is veszélyeztesse azt. 😁
több mint 6 éve
Megvertük a bélszínt, így már pontelőnnyel vezetjük a tabellát 😊

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kikaptunk 🙁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Már csak félóra és pályán a TORPEDO.
több mint 6 éve
A német foci lesz a lényeg mint első normális bajnokság. A 🐐 pásztor labdatoszogatás az más sportág
több mint 6 éve
De állítólag Dél-Koreában hamarosan indulnak (május közepe talán?)...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Beszari hegyi népek.
több mint 6 éve
A tádzsik bajnokság is leáll hétfőtől 😕😕

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Óóóó a | kurvaéletbe | ... Elfelejtettem megrakni magunkat idegenben....felhívjuk rocco-t? 😀
kristóf17
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 847
Óóóó a | kurvaéletbe | ... Elfelejtettem megrakni magunkat idegenben....Csak beindulunk😀
kristóf17
több mint 6 éve
Óóóó a | kurvaéletbe | ... Elfelejtettem megrakni magunkat idegenben....
több mint 6 éve
Eddig jó, bár kapuralövésünk sem volt 😀
több mint 6 éve
épp asszony küldte reggel, láttam.pontosan ezért nem kell elindítani még semmit sztem.Ha már éppen erről beszéltünk... :/hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgetivmien szinten értem az elnököt a saját logikájával. a csapat ment egy kvázi történelmi szezont, de ha nem fejezik be akkor gondban lehet a Lazio. az hagyján, hogy a BLben nem indulhat, de ha emellett pl úgy döntenek, hogy a kupát befejezik (mivel összesen 2 elődöntőt és 1 döntőt le lehet nyomni 3 nap alatt is) akkor az európa kupa is ugrik, így a nemzetközi pénzek.
Azt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
Beki
értelemszerűen a lazionak nagyon nagy érdeke, hogy ez a bajnokság valahogy végigmenjen még ha nem értek egyet ezzel Lazio drukkerként sem. ahogy a bundás újraindítását sem értem.
csebi
index.hu/sport/futball/2020/04/25/franciaorszag_koronavirus_montpellier_junior_sambia_mesterseges_koma/
Beki
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ha már éppen erről beszéltünk... :/hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgetivmien szinten értem az elnököt a saját logikájával. a csapat ment egy kvázi történelmi szezont, de ha nem fejezik be akkor gondban lehet a Lazio. az hagyján, hogy a BLben nem indulhat, de ha emellett pl úgy döntenek, hogy a kupát befejezik (mivel összesen 2 elődöntőt és 1 döntőt le lehet nyomni 3 nap alatt is) akkor az európa kupa is ugrik, így a nemzetközi pénzek.
Azt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
Beki
értelemszerűen a lazionak nagyon nagy érdeke, hogy ez a bajnokság valahogy végigmenjen még ha nem értek egyet ezzel Lazio drukkerként sem. ahogy a bundás újraindítását sem értem.
csebi
index.hu/sport/futball/2020/04/25/franciaorszag_koronavirus_montpellier_junior_sambia_mesterseges_koma/
több mint 6 éve
hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgetivmien szinten értem az elnököt a saját logikájával. a csapat ment egy kvázi történelmi szezont, de ha nem fejezik be akkor gondban lehet a Lazio. az hagyján, hogy a BLben nem indulhat, de ha emellett pl úgy döntenek, hogy a kupát befejezik (mivel összesen 2 elődöntőt és 1 döntőt le lehet nyomni 3 nap alatt is) akkor az európa kupa is ugrik, így a nemzetközi pénzek.
Azt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
Beki
értelemszerűen a lazionak nagyon nagy érdeke, hogy ez a bajnokság valahogy végigmenjen még ha nem értek egyet ezzel Lazio drukkerként sem. ahogy a bundás újraindítását sem értem.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
emptyék csapatát Ausztráliában is bírják 😀www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/feheroroszorszag-a-klub-amelyert-ausztraliaban-megorulnek-a-szurkolok-2759291

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgetiAzt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
több mint 6 éve
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.BATE hendit én pakoltam ma, elég sima vendég győzelmet várok
warr_b
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!