Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.
Meg sem érdemlitek 😕

😛
warr_b
Én épp rá pillantottam h 6kor játszunk!
csebi
Mi csak holnap ötkor.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.
Meg sem érdemlitek 😕

😛
warr_b
Én épp rá pillantottam h 6kor játszunk!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.
Meg sem érdemlitek 😕

😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
Molnár zolika ritka egy alattomos jatékos volt. 😊
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
A félelmetes az volt, hogy egyébként kiemelkedtek az akkori mezőnyből.
Kampman
tudom, én szerettem ezt a csapatot, de sajnos a tényeken nem változtat hogy már itt is kutyaütők voltak
és azóta nem hogy javult volna a helyzet, de ...
Negritis
Igor a Jászberényi megváltó. Ami amúgy nem tudom mire fel lett megváltó.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
A félelmetes az volt, hogy egyébként kiemelkedtek az akkori mezőnyből.
Kampman
tudom, én szerettem ezt a csapatot, de sajnos a tényeken nem változtat hogy már itt is kutyaütők voltak
és azóta nem hogy javult volna a helyzet, de ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 529
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
A félelmetes az volt, hogy egyébként kiemelkedtek az akkori mezőnyből.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/koronavirus-mesterseges-komaban-van-a-montpellier-jatekosa-2759299


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Salamon Miki! Örök kedvenc 😀
LoveSobri
Mondta az albán fogadási maffia
davemayer
Naaa, ne túlozzunk.
| Szerbek voltak azok | 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Salamon Miki! Örök kedvenc 😀
LoveSobri
Mondta az albán fogadási maffia

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Salamon Miki! Örök kedvenc 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
Az a durva, hogy én, aki régen sem követtem a magyar focit, ebből a csapatból több nevet tudnék mondani, mint azóta bármelyikből. 😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 062 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-kozlemeny-a-bajnoksagok-lehetseges-folytatasarol-2759229
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 hvg.hu/kkv/20200424_Teljes_egeszeben_az_allam_allja_a_masodosztalyban_kieses_ellen_kuzdo_Haladas_stadionjanak_uzemelteteset
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
 www.givemesport.com/1564596-the-best-25-players-in-the-last-25-years-have-been-ranked?utm_source=facebook&utm_medium=web-view&utm_campaign=organic-social
Így hogy nem all-time, kicsit érdekesebb talán

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145

Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
ZoliMP
rabóczki se volt rossz
Negritis
És Babócsy András kutya?!
Ő még 80 évesen is védeni fog valahol a tundrán.
Tudom, már itthon edzősködik, de csak ő volt a legendás Vasas (M’bemba, Sirinbekov, Coco-Aires, Galaschek Peti, Szilveszter és társaik) kapusa.
Sobri Jóska
Párduc Babó 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 421 — #NoStress
 m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145

Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
ZoliMP
rabóczki se volt rossz
Negritis
És Babócsy András kutya?!
Ő még 80 évesen is védeni fog valahol a tundrán.
Tudom, már itthon edzősködik, de csak ő volt a legendás Vasas (M’bemba, Sirinbekov, Coco-Aires, Galaschek Peti, Szilveszter és társaik) kapusa.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
 m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145

Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
ZoliMP
rabóczki se volt rossz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 847
 m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145

Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Foresz
kéziben próbálkoztak vele
de nem igazán van értelme
Negritis
Ezt fejtsd már ki légyszives mire érted.
A SEHA ligás marhaság persze hülyeség, mert nem kvalifikál sehova, muszáj a magyar ligában is alkotni a BL-hez mondjuk.
FLZOLI
Tegyük fel, ha az UEFA belemegy egy ilyen ligába ami kvalifikál, biztos nem adnának 4 BL helyet pl.
Innentől kezdve pedig 4-5 liga elsői ahelyett hogy BL-be /EL-be mennének buknák a pénzt.
Amellett, hogy egy ekkora területen a csapatok utaztatás sem annyira frankó klub szinten .
Emellé román / szlovák bajnokságban sem tudják a rendet tartani sokszor egy DAC vagy bármelyik éppen ott levő román csapat ellen gondolod ez menne egy ekkora bajnokságban ?
Ugyanez az horvát / szerb / szlovén vonalon ?
Jók ezek a szuperbajnokság ötletek ha elit csapatok játszanak benne és pénzt termel így megéri akar a csapatoknak, hogy ha lemaradnak egy-egy másik kupárol.
De ez a másod vonalba pénzt nem termel, de legalább viszi, sőt plusz hírnév / bevétel kiesést generál.
És akkor a szövetségi dolgokról illetve az ennek a rendezése felé emelt szervezet összeütközéseibe bele se mentem.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 062 — nabege2@yahoo.com
egyébként valami elvetemült kitalálta, hogy leadják szinte az egész meccset (jpn-hun) most az m4-en 😊
tényleg nem értem amúgy ezt az m4 féle olimpiai ismétlés dolgot... legalábbis a koncepciót nem...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Foresz
kéziben próbálkoztak vele
de nem igazán van értelme
Negritis
Ezt fejtsd már ki légyszives mire érted.
A SEHA ligás marhaság persze hülyeség, mert nem kvalifikál sehova, muszáj a magyar ligában is alkotni a BL-hez mondjuk.
FLZOLI
pont leírtad te is, mit fejtsek ki rajta? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 529
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
Mert pl. ahogy mondták is, magyar-szlovák szinten még olyan kemény utazási távolságok se lennének, de egy Zágráb-Bukarest táv már nem biztos, hogy komoly érdeklődést hozna a vendégdrukkerek részéről. Klubmeccsen legalábbis szerintem nem.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
folyamatos szurkolói balhék lennének, hatalmas rendőri biztosításokkal
NB2
2020-ban nehogy már nem lehet ezt értelmesen és kultúráltan megoldani.
Amúgy meg az első balhé után kitiltani örökre mindenkit és csá, nem egy nagy történet ez, és mehetnek a megyeibe "szurkolni"
FLZOLI
Tavaly nyàron a romànok simàn megoldottàk a honvéd ellen...
Az UEFA is kemény volt...