Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
ez az egy perces hiradó fájt
Negritis
ilyenkor kell némítani + átkapcsolni a tévé menüjére, máris nem szembesülsz vele
Kampman
Úgy érted: nem szembesül a "valósággal"
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Közben a Spurs kirúgta Pochettinot
Heisman Trophy
És az espn-n ezt elemezték a szünetben, hogy mennyire nem értik és Jose a legfőbb esélyes ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
hát igen, valami ilyet kérnek a szurkolók gulától is...
r.baggio
Kérhetik...
Volt már bravúrja válogatott mezben?
Bazzani
Majd ha eldől a meccs.

Egyébként tök egál meccs, jobb, mint amit vártam.
gabokocka
Hát az egáltól messze van kb közünk nincs a meccshez, max hátul passzoltunk sajnos. Volt egy felívelés amit Szalai tovább fejelt és ebből lett egy helyzetünk de ennyi kb.
kapitnono
Miért, Wales mit csinált?
Egy helyzet, egy gól. Volt még egy mellé menő fejesük, mint nekünk is.
gabokocka
A támadásaikban van elképzelés, mentálisan erősebbek és megvan a technikai tudásuk, hogy az elképzeléseik legalább néhány gólhelyzetet még összehozzanak.
Kampman
Az első félidőben hány helyzetük volt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 991 — "Montoya por favor!"
Közben a Spurs kirúgta Pochettinot

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 949 — The Mathematician
ez az egy perces hiradó fájt
Negritis
ilyenkor kell némítani + átkapcsolni a tévé menüjére, máris nem szembesülsz vele
Kampman
gép előtt ulök, belőttem linus-t de nem némítottam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Úszómester volt a walesi. Nagy dolog, nálunk meg játszik hidegburkoló, tevehajcsár meg gettómilliomos is
Fast Willie
Konkrétan 10 perce visítok. Felvertem a családot... 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 482
hát igen, valami ilyet kérnek a szurkolók gulától is...
r.baggio
Kérhetik...
Volt már bravúrja válogatott mezben?
Bazzani
Majd ha eldől a meccs.

Egyébként tök egál meccs, jobb, mint amit vártam.
gabokocka
Hát az egáltól messze van kb közünk nincs a meccshez, max hátul passzoltunk sajnos. Volt egy felívelés amit Szalai tovább fejelt és ebből lett egy helyzetünk de ennyi kb.
kapitnono
Miért, Wales mit csinált?
Egy helyzet, egy gól. Volt még egy mellé menő fejesük, mint nekünk is.
gabokocka
A támadásaikban van elképzelés, mentálisan erősebbek és megvan a technikai tudásuk, hogy az elképzeléseik legalább néhány gólhelyzetet még összehozzanak.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
hát igen, valami ilyet kérnek a szurkolók gulától is...
r.baggio
Kérhetik...
Volt már bravúrja válogatott mezben?
Bazzani
Majd ha eldől a meccs.

Egyébként tök egál meccs, jobb, mint amit vártam.
gabokocka
Hát az egáltól messze van kb közünk nincs a meccshez, max hátul passzoltunk sajnos. Volt egy felívelés amit Szalai tovább fejelt és ebből lett egy helyzetünk de ennyi kb.
kapitnono
Miért, Wales mit csinált?
Egy helyzet, egy gól. Volt még egy mellé menő fejesük, mint nekünk is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 482
ez az egy perces hiradó fájt
Negritis
ilyenkor kell némítani + átkapcsolni a tévé menüjére, máris nem szembesülsz vele
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 949 — The Mathematician
ez az egy perces hiradó fájt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 482
Esélyünk sincs az egál meccsre sem, az alapvető technikai (öt méterre lévő csapattársnak passzolt pontatlan labda, földberúgások) és az O1G által nemrég remekük összefoglalt mentális-pszichikai hiányosságok miatt.

Jobbak a walesiek, egyértelműen, és ez látszik is.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Ez a Nagy Zsolt vs Gareth Bale párharc epic lesz
Fast Willie
Elég hízelgő harcnak nevezni.
Bazzani
Csilloghat az akadémia egyik végterméke
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
hát igen, valami ilyet kérnek a szurkolók gulától is...
r.baggio
Kérhetik...
Volt már bravúrja válogatott mezben?
Bazzani
Majd ha eldől a meccs.

Egyébként tök egál meccs, jobb, mint amit vártam.
gabokocka
Hát az egáltól messze van kb közünk nincs a meccshez, max hátul passzoltunk sajnos. Volt egy felívelés amit Szalai tovább fejelt és ebből lett egy helyzetünk de ennyi kb.


több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Ez a Nagy Zsolt vs Gareth Bale párharc epic lesz
Fast Willie
Az 1. fordulóban a Lamar Jackson - random noname Dolphins védő párharc volt még ilyen gyümölcsöző
Kampman
De itt szerencsére Nagy a támadó oldalon is meg tudja csillogtatni a tudását az intekkel

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Ez a Nagy Zsolt vs Gareth Bale párharc epic lesz
Fast Willie
Elég hízelgő harcnak nevezni.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 482
Ez a Nagy Zsolt vs Gareth Bale párharc epic lesz
Fast Willie
Az 1. fordulóban a Lamar Jackson - random noname Dolphins védő párharc volt még ilyen gyümölcsöző
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Ez a Nagy Zsolt vs Gareth Bale párharc epic lesz
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Ennyi, ott van kapus, nálunk nincs
gabokocka
nagyon nem kell védeni ha kb beléd rúgják
Negritis
Az első kibaszottul nem belerúgták, hanem visszanyúlt a földre mozgással ellentétes irányba. Rohadt nagy bravúr volt, a másodiknál már érdemben nem tudott mit csinálni, azt belerúgtuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyit kelkett volna kopasznak (gulácsi is

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
az még mindenképpen érdekes, hogy miért van az, hogy az egyik CB kitámad a sarokba, a másik meg a hosszú oldali kapufánál van.

Gulácsi meg onnan, hogy kiindult, lehetetlen helyzetbe hozta magát.
slowmotion
Langnak ki kellett mennie mert Bale üresen volt, csak tisztes távolságból kísérte ...
csebi
de ilyenkor tolódik a hátvédsor is, a jobb oldali CB-nek a rövid oldalon kell lennie, a RB-nek meg a hosszú kapufánál. magyarán most éppen Baráth helyéről fejelték a gólt.
slowmotion
Ok bocsi azt hittem Lang helxezkedeset tamadod.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 627
hát igen, valami ilyet kérnek a szurkolók gulától is...
r.baggio
Kérhetik...
Volt már bravúrja válogatott mezben?
Bazzani
A nevezése

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 721
a bíró hiába van megint velünk, ha béna dzsók
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
hát igen, valami ilyet kérnek a szurkolók gulától is...
r.baggio
Kérhetik...
Volt már bravúrja válogatott mezben?
Bazzani
Majd ha eldől a meccs.

Egyébként tök egál meccs, jobb, mint amit vártam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
az még mindenképpen érdekes, hogy miért van az, hogy az egyik CB kitámad a sarokba, a másik meg a hosszú oldali kapufánál van.

Gulácsi meg onnan, hogy kiindult, lehetetlen helyzetbe hozta magát.
slowmotion
Mit vársz egy védelemtől, amiben Baráth Etele, Lang Györgyi és Tüdő egyszerre játszik?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
az még mindenképpen érdekes, hogy miért van az, hogy az egyik CB kitámad a sarokba, a másik meg a hosszú oldali kapufánál van.

Gulácsi meg onnan, hogy kiindult, lehetetlen helyzetbe hozta magát.
slowmotion
Langnak ki kellett mennie mert Bale üresen volt, csak tisztes távolságból kísérte ...
csebi
de ilyenkor tolódik a hátvédsor is, a jobb oldali CB-nek a rövid oldalon kell lennie, a RB-nek meg a hosszú kapufánál. magyarán most éppen Baráth helyéről fejelték a gólt.