Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 838
Igy is van, ezt irtam felkomaban mar. koszi a megerositest.Emlékeim szerint akkoriban a PSV - a Phillips leépítése és gyenge gazdasági eredményei, kevés szponzorációja miatt - éppen lejtmenetben volt és sorra szabadult a sztárjaitól s az első szembejövő pénzes ajánlatra rábólintott. A keretet pedig tehetséges fiatalokkal, kukázásokkal töltötte fel.sokan elvalnnak tevedve igazolas szempontjabol, nem ugy megy hogy odamegy ahova akar az ember.Igen,valóban volt még Moszkva meg török bajnokság is,de ez már tényleg csak egy "kiemelkedő" életpálya levezetése volt.... 😀az Anzsi után azért a Dinamoban lehúzott még pár évetZsuzsi akkor is csak egy kis beképzelt pöccs marad,aki kicsit többet képzelt magáról mint ami.De bazdki, olvasni elvileg nem megterhelő. Miképpen jön ide csak az utolsó két év?Na igen mert ezekben aztán kurvja jó volt az elmúlt két évben! 😀Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
peach
Toca
peach
Addig még Hollandiában játszott,jó volt. Persze azt gyorsan hozzá kell tenni,hogy ha az Ajax-ot,illetve a PSV-t kivesszük onnan,akkor a holland bajnokság is egy közepes európai bajnokság.Szóval eleve olyan csapatban tündökölt Balázska,ahol olyan társakkal tolta akik maguk is kiemelkedtek a többiek közül.
De még így is eladhatta volna magát valami fasza olasz vagy spanyol középcsapathoz,ámde ő a lóvét választotta,miközben még Huszti Szabi is felhívta a figyelmét arra,hogy a ruszkiktól nehéz menet lesz visszatáncolni az európai elitbe,hiszen ekkor már ő is szabadult volna onnan. De Zsuzsi neeem,nem hitt ebben,hiszen azt gondolta hogy majd ő a ruszkiknál sztár lesz,körül pakolják fasza kiegészítő emberekkel,azt lehet villogni mint Hollandiában,mellesleg elszédítette a beígért rahedli lóvé.
Nem így történt,mert Balázs igen kevés ahhoz hogy elvigyen egy csapatot a hátán.(a védekezése mindig is menthetetlen kategória volt)
A következő az lett,hogy az Anzsinál elfogyott a madzag,mindenki mehetett isten hírével.Persze mivel Zsuzsi addigra már csak egy a sok közül emberkének számított az orosz bajnokságban is,nem igazán kapkodott érte még ott sem senki,nemhogy az európai középcsapatok. Aztán következett az arab vonal,de azt már mindenki biztosan ismeri....
És amit leírtam az nem az elmúlt 2 év....
Foresz
persze tényleg csak 1 volt a "sok" közül, de en feledjük ezt a tényt
utána próbált volna visszajönni nyugatra nah az volt epic fail a török kiruccanással ami tényleg utolsó szalmaszál volt
Negritis
Foresz
Dzsudzsak ott hibazott, mikor free agentkent nem adott le az igenyeibol.
mert ameddig szerzodesed van addig max azt mondod nem mesz, de akkor meg nem jatszatnak ha gecik.
Ha jol tudom 2 erdeklodo volt dzsudzsi irant , szoval hiaba beszelgetunk itt olasz meg spanyol csapatokrol....Az anzsi jo penzt adott a psv-nek akiknek kellett a penz, dzsudzsi meg nem latott a penztol es az epulo szupercsapattol. Vhol ertheto ez a valtas es meg a dinamo is.
meg1szer: amikor free volt ott baszta el a legjobban.
ZoliMP
www.results.philips.com/publications/ar11#/
2009/2010-ben eladta Danko Lazovicot a Zenitnek 5 millióért, 2010/2011-ben Afellay-t a Barcelonának potom 3 millióért, Salcido-t a Fulhamnek 2 millióért, 2011/2012-ben Fran Rodriguezt a Stuttgartnak 2 millióért és Dzsudzsit az Anzsinak 14 millióért (és megvette Dries Mertenst és Kevin Strootmant, kikukázva Utrechtből és Gini Wijnaldumot a Feyenoordból pl., akik összesen kerültek 18-ba).
Előtte kb Jefferson Farfan Schalkének való eladásából vegetáltak.
www.transfermarkt.com/psv-eindhoven/alletransfers/verein/383
Fast Willie
Dzsudzsiert jo penzt kaptak. Dzsudzsi jo fizetest kapott az Anzsinal es boven hihette azt, hogy epul vmi mert mentek meg oda nevesebb jatekosok akkoriban. Moszkvaba mar csak menekult, de nem free agantkent.!....A tobbi meg..azt mar leirtam.
Szoval megint johetunk azzal, hogy xy miert nem odaigazolt, pedig egy sajtohir megjelent mar rola.
nagyon durva beszopatjak az embereket ezzel. a sajtohir nem = az ajanlattal.
Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
Emlékeim szerint akkoriban a PSV - a Phillips leépítése és gyenge gazdasági eredményei, kevés szponzorációja miatt - éppen lejtmenetben volt és sorra szabadult a sztárjaitól s az első szembejövő pénzes ajánlatra rábólintott. A keretet pedig tehetséges fiatalokkal, kukázásokkal töltötte fel.sokan elvalnnak tevedve igazolas szempontjabol, nem ugy megy hogy odamegy ahova akar az ember.Igen,valóban volt még Moszkva meg török bajnokság is,de ez már tényleg csak egy "kiemelkedő" életpálya levezetése volt.... 😀az Anzsi után azért a Dinamoban lehúzott még pár évetZsuzsi akkor is csak egy kis beképzelt pöccs marad,aki kicsit többet képzelt magáról mint ami.De bazdki, olvasni elvileg nem megterhelő. Miképpen jön ide csak az utolsó két év?Na igen mert ezekben aztán kurvja jó volt az elmúlt két évben! 😀Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
peach
Toca
peach
Addig még Hollandiában játszott,jó volt. Persze azt gyorsan hozzá kell tenni,hogy ha az Ajax-ot,illetve a PSV-t kivesszük onnan,akkor a holland bajnokság is egy közepes európai bajnokság.Szóval eleve olyan csapatban tündökölt Balázska,ahol olyan társakkal tolta akik maguk is kiemelkedtek a többiek közül.
De még így is eladhatta volna magát valami fasza olasz vagy spanyol középcsapathoz,ámde ő a lóvét választotta,miközben még Huszti Szabi is felhívta a figyelmét arra,hogy a ruszkiktól nehéz menet lesz visszatáncolni az európai elitbe,hiszen ekkor már ő is szabadult volna onnan. De Zsuzsi neeem,nem hitt ebben,hiszen azt gondolta hogy majd ő a ruszkiknál sztár lesz,körül pakolják fasza kiegészítő emberekkel,azt lehet villogni mint Hollandiában,mellesleg elszédítette a beígért rahedli lóvé.
Nem így történt,mert Balázs igen kevés ahhoz hogy elvigyen egy csapatot a hátán.(a védekezése mindig is menthetetlen kategória volt)
A következő az lett,hogy az Anzsinál elfogyott a madzag,mindenki mehetett isten hírével.Persze mivel Zsuzsi addigra már csak egy a sok közül emberkének számított az orosz bajnokságban is,nem igazán kapkodott érte még ott sem senki,nemhogy az európai középcsapatok. Aztán következett az arab vonal,de azt már mindenki biztosan ismeri....
És amit leírtam az nem az elmúlt 2 év....
Foresz
persze tényleg csak 1 volt a "sok" közül, de en feledjük ezt a tényt
utána próbált volna visszajönni nyugatra nah az volt epic fail a török kiruccanással ami tényleg utolsó szalmaszál volt
Negritis
Foresz
Dzsudzsak ott hibazott, mikor free agentkent nem adott le az igenyeibol.
mert ameddig szerzodesed van addig max azt mondod nem mesz, de akkor meg nem jatszatnak ha gecik.
Ha jol tudom 2 erdeklodo volt dzsudzsi irant , szoval hiaba beszelgetunk itt olasz meg spanyol csapatokrol....Az anzsi jo penzt adott a psv-nek akiknek kellett a penz, dzsudzsi meg nem latott a penztol es az epulo szupercsapattol. Vhol ertheto ez a valtas es meg a dinamo is.
meg1szer: amikor free volt ott baszta el a legjobban.
ZoliMP
www.results.philips.com/publications/ar11#/
2009/2010-ben eladta Danko Lazovicot a Zenitnek 5 millióért, 2010/2011-ben Afellay-t a Barcelonának potom 3 millióért, Salcido-t a Fulhamnek 2 millióért, 2011/2012-ben Fran Rodriguezt a Stuttgartnak 2 millióért és Dzsudzsit az Anzsinak 14 millióért (és megvette Dries Mertenst és Kevin Strootmant, kikukázva Utrechtből és Gini Wijnaldumot a Feyenoordból pl., akik összesen kerültek 18-ba).
Előtte kb Jefferson Farfan Schalkének való eladásából vegetáltak.
www.transfermarkt.com/psv-eindhoven/alletransfers/verein/383
több mint 6 éve
Baromira akarhatsz te a googlenál dolgozni, ha még a sarki fűszeres se ajánl állást neked...Zsuzsi akkor is csak egy kis beképzelt pöccs marad,aki kicsit többet képzelt magáról mint ami.De bazdki, olvasni elvileg nem megterhelő. Miképpen jön ide csak az utolsó két év?Na igen mert ezekben aztán kurvja jó volt az elmúlt két évben! 😀Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
peach
Toca
peach
Addig még Hollandiában játszott,jó volt. Persze azt gyorsan hozzá kell tenni,hogy ha az Ajax-ot,illetve a PSV-t kivesszük onnan,akkor a holland bajnokság is egy közepes európai bajnokság.Szóval eleve olyan csapatban tündökölt Balázska,ahol olyan társakkal tolta akik maguk is kiemelkedtek a többiek közül.
De még így is eladhatta volna magát valami fasza olasz vagy spanyol középcsapathoz,ámde ő a lóvét választotta,miközben még Huszti Szabi is felhívta a figyelmét arra,hogy a ruszkiktól nehéz menet lesz visszatáncolni az európai elitbe,hiszen ekkor már ő is szabadult volna onnan. De Zsuzsi neeem,nem hitt ebben,hiszen azt gondolta hogy majd ő a ruszkiknál sztár lesz,körül pakolják fasza kiegészítő emberekkel,azt lehet villogni mint Hollandiában,mellesleg elszédítette a beígért rahedli lóvé.
Nem így történt,mert Balázs igen kevés ahhoz hogy elvigyen egy csapatot a hátán.(a védekezése mindig is menthetetlen kategória volt)
A következő az lett,hogy az Anzsinál elfogyott a madzag,mindenki mehetett isten hírével.Persze mivel Zsuzsi addigra már csak egy a sok közül emberkének számított az orosz bajnokságban is,nem igazán kapkodott érte még ott sem senki,nemhogy az európai középcsapatok. Aztán következett az arab vonal,de azt már mindenki biztosan ismeri....
És amit leírtam az nem az elmúlt 2 év....
Foresz
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 838
sokan elvalnnak tevedve igazolas szempontjabol, nem ugy megy hogy odamegy ahova akar az ember.Igen,valóban volt még Moszkva meg török bajnokság is,de ez már tényleg csak egy "kiemelkedő" életpálya levezetése volt.... 😀az Anzsi után azért a Dinamoban lehúzott még pár évetZsuzsi akkor is csak egy kis beképzelt pöccs marad,aki kicsit többet képzelt magáról mint ami.De bazdki, olvasni elvileg nem megterhelő. Miképpen jön ide csak az utolsó két év?Na igen mert ezekben aztán kurvja jó volt az elmúlt két évben! 😀Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
peach
Toca
peach
Addig még Hollandiában játszott,jó volt. Persze azt gyorsan hozzá kell tenni,hogy ha az Ajax-ot,illetve a PSV-t kivesszük onnan,akkor a holland bajnokság is egy közepes európai bajnokság.Szóval eleve olyan csapatban tündökölt Balázska,ahol olyan társakkal tolta akik maguk is kiemelkedtek a többiek közül.
De még így is eladhatta volna magát valami fasza olasz vagy spanyol középcsapathoz,ámde ő a lóvét választotta,miközben még Huszti Szabi is felhívta a figyelmét arra,hogy a ruszkiktól nehéz menet lesz visszatáncolni az európai elitbe,hiszen ekkor már ő is szabadult volna onnan. De Zsuzsi neeem,nem hitt ebben,hiszen azt gondolta hogy majd ő a ruszkiknál sztár lesz,körül pakolják fasza kiegészítő emberekkel,azt lehet villogni mint Hollandiában,mellesleg elszédítette a beígért rahedli lóvé.
Nem így történt,mert Balázs igen kevés ahhoz hogy elvigyen egy csapatot a hátán.(a védekezése mindig is menthetetlen kategória volt)
A következő az lett,hogy az Anzsinál elfogyott a madzag,mindenki mehetett isten hírével.Persze mivel Zsuzsi addigra már csak egy a sok közül emberkének számított az orosz bajnokságban is,nem igazán kapkodott érte még ott sem senki,nemhogy az európai középcsapatok. Aztán következett az arab vonal,de azt már mindenki biztosan ismeri....
És amit leírtam az nem az elmúlt 2 év....
Foresz
persze tényleg csak 1 volt a "sok" közül, de en feledjük ezt a tényt
utána próbált volna visszajönni nyugatra nah az volt epic fail a török kiruccanással ami tényleg utolsó szalmaszál volt
Negritis
Foresz
Dzsudzsak ott hibazott, mikor free agentkent nem adott le az igenyeibol.
mert ameddig szerzodesed van addig max azt mondod nem mesz, de akkor meg nem jatszatnak ha gecik.
Ha jol tudom 2 erdeklodo volt dzsudzsi irant , szoval hiaba beszelgetunk itt olasz meg spanyol csapatokrol....Az anzsi jo penzt adott a psv-nek akiknek kellett a penz, dzsudzsi meg nem latott a penztol es az epulo szupercsapattol. Vhol ertheto ez a valtas es meg a dinamo is.
meg1szer: amikor free volt ott baszta el a legjobban.
több mint 6 éve
Aúgy Dzsudzsák játszik egyeltálan az araboknál valamit? Kb neki az egész szezonban van 4-10 válogatott meccse és nem csinál semmit max autókat tőr...
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Elég egyszerű. Az hogy a válogatottban a helye nem az a kérdés mit csinált az elmúlt 10 évben hanem, hogy az utóbbi két évben. Gondoltam ez az alaptéma.De bazdki, olvasni elvileg nem megterhelő. Miképpen jön ide csak az utolsó két év?Na igen mert ezekben aztán kurvja jó volt az elmúlt két évben! 😀Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
peach
Toca
peach
több mint 6 éve
Igen,valóban volt még Moszkva meg török bajnokság is,de ez már tényleg csak egy "kiemelkedő" életpálya levezetése volt.... 😀az Anzsi után azért a Dinamoban lehúzott még pár évetZsuzsi akkor is csak egy kis beképzelt pöccs marad,aki kicsit többet képzelt magáról mint ami.De bazdki, olvasni elvileg nem megterhelő. Miképpen jön ide csak az utolsó két év?Na igen mert ezekben aztán kurvja jó volt az elmúlt két évben! 😀Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
peach
Toca
peach
Addig még Hollandiában játszott,jó volt. Persze azt gyorsan hozzá kell tenni,hogy ha az Ajax-ot,illetve a PSV-t kivesszük onnan,akkor a holland bajnokság is egy közepes európai bajnokság.Szóval eleve olyan csapatban tündökölt Balázska,ahol olyan társakkal tolta akik maguk is kiemelkedtek a többiek közül.
De még így is eladhatta volna magát valami fasza olasz vagy spanyol középcsapathoz,ámde ő a lóvét választotta,miközben még Huszti Szabi is felhívta a figyelmét arra,hogy a ruszkiktól nehéz menet lesz visszatáncolni az európai elitbe,hiszen ekkor már ő is szabadult volna onnan. De Zsuzsi neeem,nem hitt ebben,hiszen azt gondolta hogy majd ő a ruszkiknál sztár lesz,körül pakolják fasza kiegészítő emberekkel,azt lehet villogni mint Hollandiában,mellesleg elszédítette a beígért rahedli lóvé.
Nem így történt,mert Balázs igen kevés ahhoz hogy elvigyen egy csapatot a hátán.(a védekezése mindig is menthetetlen kategória volt)
A következő az lett,hogy az Anzsinál elfogyott a madzag,mindenki mehetett isten hírével.Persze mivel Zsuzsi addigra már csak egy a sok közül emberkének számított az orosz bajnokságban is,nem igazán kapkodott érte még ott sem senki,nemhogy az európai középcsapatok. Aztán következett az arab vonal,de azt már mindenki biztosan ismeri....
És amit leírtam az nem az elmúlt 2 év....
Foresz
persze tényleg csak 1 volt a "sok" közül, de en feledjük ezt a tényt
utána próbált volna visszajönni nyugatra nah az volt epic fail a török kiruccanással ami tényleg utolsó szalmaszál volt
Negritis
több mint 6 éve
az Anzsi után azért a Dinamoban lehúzott még pár évetZsuzsi akkor is csak egy kis beképzelt pöccs marad,aki kicsit többet képzelt magáról mint ami.De bazdki, olvasni elvileg nem megterhelő. Miképpen jön ide csak az utolsó két év?Na igen mert ezekben aztán kurvja jó volt az elmúlt két évben! 😀Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
peach
Toca
peach
Addig még Hollandiában játszott,jó volt. Persze azt gyorsan hozzá kell tenni,hogy ha az Ajax-ot,illetve a PSV-t kivesszük onnan,akkor a holland bajnokság is egy közepes európai bajnokság.Szóval eleve olyan csapatban tündökölt Balázska,ahol olyan társakkal tolta akik maguk is kiemelkedtek a többiek közül.
De még így is eladhatta volna magát valami fasza olasz vagy spanyol középcsapathoz,ámde ő a lóvét választotta,miközben még Huszti Szabi is felhívta a figyelmét arra,hogy a ruszkiktól nehéz menet lesz visszatáncolni az európai elitbe,hiszen ekkor már ő is szabadult volna onnan. De Zsuzsi neeem,nem hitt ebben,hiszen azt gondolta hogy majd ő a ruszkiknál sztár lesz,körül pakolják fasza kiegészítő emberekkel,azt lehet villogni mint Hollandiában,mellesleg elszédítette a beígért rahedli lóvé.
Nem így történt,mert Balázs igen kevés ahhoz hogy elvigyen egy csapatot a hátán.(a védekezése mindig is menthetetlen kategória volt)
A következő az lett,hogy az Anzsinál elfogyott a madzag,mindenki mehetett isten hírével.Persze mivel Zsuzsi addigra már csak egy a sok közül emberkének számított az orosz bajnokságban is,nem igazán kapkodott érte még ott sem senki,nemhogy az európai középcsapatok. Aztán következett az arab vonal,de azt már mindenki biztosan ismeri....
És amit leírtam az nem az elmúlt 2 év....
Foresz
persze tényleg csak 1 volt a "sok" közül, de en feledjük ezt a tényt
utána próbált volna visszajönni nyugatra nah az volt epic fail a török kiruccanással ami tényleg utolsó szalmaszál volt
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsuzsi akkor is csak egy kis beképzelt pöccs marad,aki kicsit többet képzelt magáról mint ami.De bazdki, olvasni elvileg nem megterhelő. Miképpen jön ide csak az utolsó két év?Na igen mert ezekben aztán kurvja jó volt az elmúlt két évben! 😀Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
peach
Toca
peach
Addig még Hollandiában játszott,jó volt. Persze azt gyorsan hozzá kell tenni,hogy ha az Ajax-ot,illetve a PSV-t kivesszük onnan,akkor a holland bajnokság is egy közepes európai bajnokság.Szóval eleve olyan csapatban tündökölt Balázska,ahol olyan társakkal tolta akik maguk is kiemelkedtek a többiek közül.
De még így is eladhatta volna magát valami fasza olasz vagy spanyol középcsapathoz,ámde ő a lóvét választotta,miközben még Huszti Szabi is felhívta a figyelmét arra,hogy a ruszkiktól nehéz menet lesz visszatáncolni az európai elitbe,hiszen ekkor már ő is szabadult volna onnan. De Zsuzsi neeem,nem hitt ebben,hiszen azt gondolta hogy majd ő a ruszkiknál sztár lesz,körül pakolják fasza kiegészítő emberekkel,azt lehet villogni mint Hollandiában,mellesleg elszédítette a beígért rahedli lóvé.
Nem így történt,mert Balázs igen kevés ahhoz hogy elvigyen egy csapatot a hátán.(a védekezése mindig is menthetetlen kategória volt)
A következő az lett,hogy az Anzsinál elfogyott a madzag,mindenki mehetett isten hírével.Persze mivel Zsuzsi addigra már csak egy a sok közül emberkének számított az orosz bajnokságban is,nem igazán kapkodott érte még ott sem senki,nemhogy az európai középcsapatok. Aztán következett az arab vonal,de azt már mindenki biztosan ismeri....
És amit leírtam az nem az elmúlt 2 év....
több mint 6 éve
Nekem a finneknel egy dolog ugrik be elsore. A Pukki magic nagyon szeretheto. (Ahogy anno az Ajax sztar, Litmanen.) Fuggetlenul a Norwich szenvedesetol.azért Hypia csak nyert egy BL-t 😀
ulpianus
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Nekem a finneknel egy dolog ugrik be elsore. A Pukki magic nagyon szeretheto. (Ahogy anno az Ajax sztar, Litmanen.) Fuggetlenul a Norwich szenvedesetol.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ja de igen. hogy repül az idő...Erre gondolsz gondolom. Ez is már majd egy évtizede volt...Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀meg a 2016-os eb-selejtezőn a finnek elleni kinti győztes gól, nem?
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
slowmotion
www.youtube.com/watch?v=ba_2cm_PdRo
flzoli
több mint 6 éve
De bazdki, olvasni elvileg nem megterhelő. Miképpen jön ide csak az utolsó két év?Na igen mert ezekben aztán kurvja jó volt az elmúlt két évben! 😀Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
peach
Toca
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Na igen mert ezekben aztán kurvja jó volt az elmúlt két évben! 😀Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
peach
több mint 6 éve
Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Hát igen. Mint minden játékost őt is csak a gólok száma minősíti. Pontrúgások, azok kiharcolása, gólpasszok, kulcs passzok, megnyert párharcok, sikeres cselek stb... meg mind olyan érdektelen elemei a játéknak, ami a ki nem szarja le kategóriába esik...
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
Szerkesztette: peach
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Akkor még valóban ász volt, csak hát ebben a körben nyózegyeztünk le azt hiszem.Erre gondolsz gondolom. Ez is már majd egy évtizede volt...Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀meg a 2016-os eb-selejtezőn a finnek elleni kinti győztes gól, nem?
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
slowmotion
www.youtube.com/watch?v=ba_2cm_PdRo
flzoli
több mint 6 éve
Erre gondolsz gondolom. Ez is már majd egy évtizede volt...Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀meg a 2016-os eb-selejtezőn a finnek elleni kinti győztes gól, nem?
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
slowmotion
www.youtube.com/watch?v=ba_2cm_PdRo
több mint 6 éve
Az Stieber volt.Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀meg a 2016-os eb-selejtezőn a finnek elleni kinti győztes gól, nem?
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
slowmotion

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Amit Stieber lőtt ?Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀meg a 2016-os eb-selejtezőn a finnek elleni kinti győztes gól, nem?
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
slowmotion
több mint 6 éve
Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀meg a 2016-os eb-selejtezőn a finnek elleni kinti győztes gól, nem?
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
több mint 6 éve
Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀Es ennek mi koze a soccerhez? Irany a politika topik! 😀
Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.
warr_b
több mint 6 éve
Akkor Csebi kedvéért ide, a helyére is 😀 Zsuzsika szerintem mindig is egy túlhájpolt parasztgyerek volt.
Tétmérkőzésen összesen 10 gólja van a válogatottban, abból kb az EB-n a portugáloknak lőtt duplája, ami ért is valamit, meg egy románok elleni. A többi vagy 11-es volt, vagy ilyen Lettország, Észtország,. San Marino kaliberű ellenfeleknek lőtte, hadd ne essek már hasra tőle.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Zoli, azért nagyjából - külső szemlélőként - képben vagy a magyar focival kapcsolatban. Tisztára mint a politika.
Nehogy azt hidd mar, hogy Rossi állítja ossze a keretet, mert lefogadom, a fele csapatot be sem hívná, magátol.
30 éve rohad a rendszer, olyan mutyik, olyan érdekkacsolatok vannak hogy a füled kettéáll.
Olyan pénzek mozognak, hogy rosszul lennénk, ha tudnánk...
Itt is minden felülről van irányínyitva. Sajnos.
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Ha neked a főnököd utasításba ad valamit, akkor negligálod?Nála gondolom finoman jelezték, amikor a mágnestábláról a kukába dobták azokat a korongokat, akiket nem kéne játszatni 😊Várhidinek is szóltak hogy ki lehet és ki nem lehet válogatott“az elmúlt 20 év nemzetközileg is jegyzett pár db játékosának az egyike, annak aki magyar viszonylatban extra klasszis volt, annak aki a legfontosabb góljainkat rugdosta sorban, annak akinek tisztességes nemzetközi rutinja van. Rossi jobban bízik abban, hogy kijön neki a lépés és eldönt egy fontos meccset..”Honnan veszitek, hogy bárki is irányítja a keret kialakításánál? Már rég nem a Mattheus idők vannak, amikor a ügynökök rakták össze a csapatot aszerint, hogy kiből lehet valami tucatárút csinálni külföldre. Szerintem itt már nagyobb a baj, amikor a szöv. kapitányok tényleg elhiszik, hogy a DB7, Kleinhesiler, Lang féle emberek előbbre viszik a csapatot és jobb megoldást jelentenek mint az utánuk lévők.... Kabalának meg szerencse malacnak bőven el lehet még vinni a Lambós Tevehuszárt, mert valószínűleg emocionálisan és mentálisan ő a csapat vezére az öltözőben.
Kb 2-3 éve semmit nem csinál, az elmúlt 50 válogatottságot ajándékba kapta. Szent tehén, akit nem mernek kihagyni, biztos sokat tud. Kint voltam a szlovákok ellen, szégyen volt amit előadott, de tv-n keresztül is átjön, egyszerűen a dinamikája és a mozgáskoordinációja mint egy 60 évesé. Stez leírta a többit, ezt a csapat nem bírja el...
Ha Európában maradt volna, semmi bajom nem lenne, mert normális alapozást kapna, le lenne edzve. De tisztán látszik hogy neki lefőtt a KV.
Rossi mondjuk abban tökös hogy le meri cserélni. Szerintem ő is tudja, hogy nem lenne szabad behivni, de sajna megvan kötve a keze.
O1G
flzoli
Negritis
Akkor úgy mondom, hogy a Dárdai, Storck vonalon meglepne, ha bárkinek is engedték volna, hogy beleszóljanak a dolgukba, annál jóval nagyobb akarnokok voltak.
flzoli
Simán elhiszem, hogy Dzsu7szifruit elballag Csányibácsihoz, hogy a bácsi intézze el neki a meghívót, különben hisztizni kezd ZimányLinda #theytoooo minden platformon, hogy a Pick szalámit is bevette, meg az XY bácsi is kokszolt az Adriai gőzösön. Belsős infok alapján az Ördög Ügyvédje feltámad, kis szarvihart kavar, lesz mócsing, amin lehet csámcsogni.
Gondolom - bár bizonyítékaim nincsenek - az ELEMELESZ funkciknak is van sötét oldaluk, és most nem a dark webre gondolok...
Dzsu pedig mozog olyan körökben, ahol tudnak vagy sejtenek egymásról ezt-azt...
A mai viszonyok között ez nem reális forgatókönyv?
Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
Nála gondolom finoman jelezték, amikor a mágnestábláról a kukába dobták azokat a korongokat, akiket nem kéne játszatni 😊Várhidinek is szóltak hogy ki lehet és ki nem lehet válogatott“az elmúlt 20 év nemzetközileg is jegyzett pár db játékosának az egyike, annak aki magyar viszonylatban extra klasszis volt, annak aki a legfontosabb góljainkat rugdosta sorban, annak akinek tisztességes nemzetközi rutinja van. Rossi jobban bízik abban, hogy kijön neki a lépés és eldönt egy fontos meccset..”Honnan veszitek, hogy bárki is irányítja a keret kialakításánál? Már rég nem a Mattheus idők vannak, amikor a ügynökök rakták össze a csapatot aszerint, hogy kiből lehet valami tucatárút csinálni külföldre. Szerintem itt már nagyobb a baj, amikor a szöv. kapitányok tényleg elhiszik, hogy a DB7, Kleinhesiler, Lang féle emberek előbbre viszik a csapatot és jobb megoldást jelentenek mint az utánuk lévők.... Kabalának meg szerencse malacnak bőven el lehet még vinni a Lambós Tevehuszárt, mert valószínűleg emocionálisan és mentálisan ő a csapat vezére az öltözőben.
Kb 2-3 éve semmit nem csinál, az elmúlt 50 válogatottságot ajándékba kapta. Szent tehén, akit nem mernek kihagyni, biztos sokat tud. Kint voltam a szlovákok ellen, szégyen volt amit előadott, de tv-n keresztül is átjön, egyszerűen a dinamikája és a mozgáskoordinációja mint egy 60 évesé. Stez leírta a többit, ezt a csapat nem bírja el...
Ha Európában maradt volna, semmi bajom nem lenne, mert normális alapozást kapna, le lenne edzve. De tisztán látszik hogy neki lefőtt a KV.
Rossi mondjuk abban tökös hogy le meri cserélni. Szerintem ő is tudja, hogy nem lenne szabad behivni, de sajna megvan kötve a keze.
O1G
flzoli
Negritis
Akkor úgy mondom, hogy a Dárdai, Storck vonalon meglepne, ha bárkinek is engedték volna, hogy beleszóljanak a dolgukba, annál jóval nagyobb akarnokok voltak.