Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Gyászolok basszus, nem hiszem el hogy ennek így kell történnie...
Szvsz az egyetlen magyar klub amibe érdemes befektetni, mert a magyar szinten nagy( 5-6 ezer) tömeget vonzó csapatok közül ( mondjuk FTC,ZTE, DVSC, Diósgyőr, esetleg Haladás-meccsen vannak még ennyien ha jobbak) mind-mind egy-egy régió csapata, egyik sem az ország csapata.
Lehet utálni a Fradit, néha rá is szolgál(...) de akárhová megy az ember mindenhol van Fradi drukker.

Van akkora potenciál ebben a táborban hogy fel lehetne tornázni az átlag nézőszámot 10 ezer fölé, amikor én 2003ban felkerültem Pestre szinte minden meccsre kimentünk(a koleszunk 50 méterre volt a pályától) és a gyengébb ellenfelek ellen is sokan voltak, a rangadókon (DVSC, UTE, MTK, Honvédon nem mindig) tuti telt ház volt, emlékszem sokan vidékiek is feljöttek meccsre, ma ez már nincs így. Hozzáteszem teljesen jogosan, ma nem éri meg a pénzt és egyáltalán a támogatást sem - nem is a csapat, sokkal inkább az állapot amit a csapat képvisel.

Sokan elmondták már hogy ha valaki ráfordítja a kellő pénzösszeget fel lehetne fejleszteni a csapatot a jobb kelet-európai csapatok közé, de nincs az a befektető aki a mai állapotokban hajlandó pénzt pumpálni oda.

Pedig ha jobban belegondol az ember egy stabilan jó csapat megvethetné a lábát akár a BL-ben is hosszabb távon hála az új kiemelési rendszernek és így a bevétel is folyamatosan nőne.

Szerintem ma magyar szinten (ha a jogokat és a stadion összegét nem számoljuk bele előre)nem túl sok pénzből egy jó klubot lehetne építeni, ami mivel Mo-on egyedül (még mindig) piacképes táborral rendelkezik később pénzt is termelhetne:
kérdezzük meg azokat az úriembereket akik anno lenyúlták a BL-pénzt...davemayer
Pont a szurkolók miatt nem éri meg befektetni...
Heti rendszerességgel jönnek a jogos büntetések. A Hertha ellen nemzetközileg is lejáratták magukat /*és az egész országot is*/, mindenért tüntetnek... Ki akarja ezt??? Senki!

Amúgy meg nemrég volt egy magyar befektető csak azt meg elüldöztétek mert hogy zsidó... Ennyi

Olyan befektető kell nektek, aki szó nélkül fizeti a jogos büntetéseket, elviseli a rendszeres tüntetéseket, nem zsidó és van pénze, sok sikert hozzá...Black_Adder
azért volt pár jogtalan büntetés is, sőőőőt végén csak az szvsz...de erről már volt pár hsz korábban...tök jó h kizárás(ugye az is jogos volt...) óta végre most van egy normális csapatunk, erre megint kezdődik a cirkusz...kecsó ellen meg kell tölteni a Szentélyt, mi ennél többet sajnos nem tehetünk, és bízzunk mi is a fideszbe, hátha 😊

|
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Gyászolok basszus, nem hiszem el hogy ennek így kell történnie...
Szvsz az egyetlen magyar klub amibe érdemes befektetni, mert a magyar szinten nagy( 5-6 ezer) tömeget vonzó csapatok közül ( mondjuk FTC,ZTE, DVSC, Diósgyőr, esetleg Haladás-meccsen vannak még ennyien ha jobbak) mind-mind egy-egy régió csapata, egyik sem az ország csapata.
Lehet utálni a Fradit, néha rá is szolgál(...) de akárhová megy az ember mindenhol van Fradi drukker.

Van akkora potenciál ebben a táborban hogy fel lehetne tornázni az átlag nézőszámot 10 ezer fölé, amikor én 2003ban felkerültem Pestre szinte minden meccsre kimentünk(a koleszunk 50 méterre volt a pályától) és a gyengébb ellenfelek ellen is sokan voltak, a rangadókon (DVSC, UTE, MTK, Honvédon nem mindig) tuti telt ház volt, emlékszem sokan vidékiek is feljöttek meccsre, ma ez már nincs így. Hozzáteszem teljesen jogosan, ma nem éri meg a pénzt és egyáltalán a támogatást sem - nem is a csapat, sokkal inkább az állapot amit a csapat képvisel.

Sokan elmondták már hogy ha valaki ráfordítja a kellő pénzösszeget fel lehetne fejleszteni a csapatot a jobb kelet-európai csapatok közé, de nincs az a befektető aki a mai állapotokban hajlandó pénzt pumpálni oda.

Pedig ha jobban belegondol az ember egy stabilan jó csapat megvethetné a lábát akár a BL-ben is hosszabb távon hála az új kiemelési rendszernek és így a bevétel is folyamatosan nőne.

Szerintem ma magyar szinten (ha a jogokat és a stadion összegét nem számoljuk bele előre)nem túl sok pénzből egy jó klubot lehetne építeni, ami mivel Mo-on egyedül (még mindig) piacképes táborral rendelkezik később pénzt is termelhetne:
kérdezzük meg azokat az úriembereket akik anno lenyúlták a BL-pénzt...davemayer
Pont a szurkolók miatt nem éri meg befektetni...
Heti rendszerességgel jönnek a jogos büntetések. A Hertha ellen nemzetközileg is lejáratták magukat /*és az egész országot is*/, mindenért tüntetnek... Ki akarja ezt??? Senki!

Amúgy meg nemrég volt egy magyar befektető csak azt meg elüldöztétek mert hogy zsidó... Ennyi

Olyan befektető kell nektek, aki szó nélkül fizeti a jogos büntetéseket, elviseli a rendszeres tüntetéseket, nem zsidó és van pénze, sok sikert hozzá...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na egy jól sikerült Old Firmen vagyunk túl. Celtic-Rangers 3-0 😊 Szép játékkal, megérdemelten nyert a Celtic. 😛peti46
yeeaah :cool:
több mint 13 éve
peti46 124
Na egy jól sikerült Old Firmen vagyunk túl. Celtic-Rangers 3-0 😊 Szép játékkal, megérdemelten nyert a Celtic. 😛

PunBB bbcode testPunBB bbcode test
PunBB bbcode testPunBB bbcode test
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
http://ulloi129.wordpress.com/2011/02/20/berki-megszerezte-mccabe-tulajdonreszet/

a kereskedelmi jogok várszeginél, a stadion mekkeleknél, a zrt berkinél (?), illetve itt van a jó torna club a maga 5%-os tulajdonrészével. nyilván özönleni fognak a normális befektetők a rendezett viszonyokat látva.

rip fradika 😕

sorry az offért.gabtsi
milyen off??? 😉

Gyászolok basszus, nem hiszem el hogy ennek így kell történnie...
Szvsz az egyetlen magyar klub amibe érdemes befektetni, mert a magyar szinten nagy( 5-6 ezer) tömeget vonzó csapatok közül ( mondjuk FTC,ZTE, DVSC, Diósgyőr, esetleg Haladás-meccsen vannak még ennyien ha jobbak) mind-mind egy-egy régió csapata, egyik sem az ország csapata.
Lehet utálni a Fradit, néha rá is szolgál(...) de akárhová megy az ember mindenhol van Fradi drukker.

Van akkora potenciál ebben a táborban hogy fel lehetne tornázni az átlag nézőszámot 10 ezer fölé, amikor én 2003ban felkerültem Pestre szinte minden meccsre kimentünk(a koleszunk 50 méterre volt a pályától) és a gyengébb ellenfelek ellen is sokan voltak, a rangadókon (DVSC, UTE, MTK, Honvédon nem mindig) tuti telt ház volt, emlékszem sokan vidékiek is feljöttek meccsre, ma ez már nincs így. Hozzáteszem teljesen jogosan, ma nem éri meg a pénzt és egyáltalán a támogatást sem - nem is a csapat, sokkal inkább az állapot amit a csapat képvisel.

Sokan elmondták már hogy ha valaki ráfordítja a kellő pénzösszeget fel lehetne fejleszteni a csapatot a jobb kelet-európai csapatok közé, de nincs az a befektető aki a mai állapotokban hajlandó pénzt pumpálni oda.

Pedig ha jobban belegondol az ember egy stabilan jó csapat megvethetné a lábát akár a BL-ben is hosszabb távon hála az új kiemelési rendszernek és így a bevétel is folyamatosan nőne.

Szerintem ma magyar szinten (ha a jogokat és a stadion összegét nem számoljuk bele előre)nem túl sok pénzből egy jó klubot lehetne építeni, ami mivel Mo-on egyedül (még mindig) piacképes táborral rendelkezik később pénzt is termelhetne:
kérdezzük meg azokat az úriembereket akik anno lenyúlták a BL-pénzt...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
hát én azért ennyire komolynak nem érzem a dolgot hogy ez visszaüthetne az Arsenalnak az év végén, tekintve hogy összesen 2 kezdőjátékos játszott a meccsen, emellet még 2-3 akik be szoktak állni csereként. persze ettől függetlenül eléggé amatőr egy dolog egy harmadosztályú csapat ellen 1 gólt rúgnikisvanek4
Nem annyira komoly, persze, de inkább játsszanak plusz egy "felesleges" meccset, mintsem hogy ne. 😊

Amúgy ha az Arsenal jut tovább (márpedig szinte biztos, hogy így lesz), akkor nekünk most kifejezetten jól jöhet az is, ha a második vonalba tartozó játékosok, fiatalok fáradnak a Leyton ellen, ugyanis az FA-kupa meccsünket rögtön a megismételt meccset követő hétvégén játszuk, és többségében ott is ugyanezek a játékosok lépnének pályára, mivel ugyebár az azt követő kedden az 'ágyúsokra' BL-fellépés vár Barcelonában.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://ulloi129.wordpress.com/2011/02/20/berki-megszerezte-mccabe-tulajdonreszet/

a kereskedelmi jogok várszeginél, a stadion mekkeleknél, a zrt berkinél (?), illetve itt van a jó torna club a maga 5%-os tulajdonrészével. nyilván özönleni fognak a normális befektetők a rendezett viszonyokat látva.

rip fradika 😕

sorry az offért.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Már készültem beírni ide, hogy Manchester United-Arsenal az FA-kupa negyeddöntőjében, de a Leyton Orient újrajátszásra mentette a párharcot az 'ágyúsokkal'.vassadi27
szeretem az ilyen újrajátszásokat, +1 meccs a lábakban... 😀davemayer
hát én azért ennyire komolynak nem érzem a dolgot hogy ez visszaüthetne az Arsenalnak az év végén, tekintve hogy összesen 2 kezdőjátékos játszott a meccsen, emellet még 2-3 akik be szoktak állni csereként. persze ettől függetlenül eléggé amatőr egy dolog egy harmadosztályú csapat ellen 1 gólt rúgni
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Már készültem beírni ide, hogy Manchester United-Arsenal az FA-kupa negyeddöntőjében, de a Leyton Orient újrajátszásra mentette a párharcot az 'ágyúsokkal'.vassadi27
szeretem az ilyen újrajátszásokat, +1 meccs a lábakban... 😀davemayer
Én is, de remélem, hogy ez a mi programunknak nem kavar be nagyon. Bár elvileg a BL-nyolcaddöntő első mérkőzései és visszavágói közti héten meg tudják rendezni az újrajátszott meccset, így az FA-kupa negyeddöntőnket az eredeti időpontban, tehát ugyanennek a hétnek a szombatján vagy vasárnapján játszhatjuk.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Nemláttam a meccset, de felfogni nemtudom, h miért nem játszik Emanuelson. Annyi szar embert tudnék mondani a csapatban aki helyett játszhatna... Végre igazoltunk egy király KP-t, erre még a padon sincs. Maradjunk az őskövület Gattuso, fos Bommel, Oddo, meg az életképtelen Antonininél, Merkelnél...Duff
Szerintem ha bevethető lett volna, akkor biztosan minimum padozott, de nagy valószínűséggel kezdett volna, már csak a BL-kényszerpihenő miatt is, úgyhogy szerintem valamiféle sérülés lehet a háttérben. Hurrá... :/ vassadi27
Hát remélem, h csak sérülés miatt nemjátszik és nem Allegri ekkora gyökér. A 21-es keretbe be lett nevezve a Chievo meccs előtt. Szóval nemtudom... :S
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Már készültem beírni ide, hogy Manchester United-Arsenal az FA-kupa negyeddöntőjében, de a Leyton Orient újrajátszásra mentette a párharcot az 'ágyúsokkal'.vassadi27
szeretem az ilyen újrajátszásokat, +1 meccs a lábakban... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nemláttam a meccset, de felfogni nemtudom, h miért nem játszik Emanuelson. Annyi szar embert tudnék mondani a csapatban aki helyett játszhatna... Végre igazoltunk egy király KP-t, erre még a padon sincs. Maradjunk az őskövület Gattuso, fos Bommel, Oddo, meg az életképtelen Antonininél, Merkelnél...Duff
Szerintem ha bevethető lett volna, akkor biztosan minimum padozott, de nagy valószínűséggel kezdett volna, már csak a BL-kényszerpihenő miatt is, úgyhogy szerintem valamiféle sérülés lehet a háttérben. Hurrá... :/

A Romával kapcsolatban kicsit javítom magam: ha valamit akarnak a Sakhtar elleni visszavágón, akkor még előtte kell cselekedniük, és a hírek szerint holnap össze is hívják a válsággyűlést, magyarán alighanem megköszönik Ranieri munkáját. Csak kérdés, hogy kit találnak a helyére (Benítez?... 😛 ).

Az FA-kupához még annyit, hogy inkább jussak tovább harmatgyenge játékkal (MU), minthogy újrajátszással szopjak (Arsenal).
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Rezgett a léc, de behúzta a meccset a Milan. Az eredménnyel jelen körülmények között elégedettek lehetünk, a játék viszont továbbra sem biztató. A középpályán egész egyszerűen nincs, aki a támadásokat tudná segíteni (Boateng visszatérésével némileg javult a helyzet ilyen szempontból), Ibra sincs túl jó formában az utóbbi mérkőzéseken, a középhátvédekre nem lehet panasz, a szélső védők teljesítménye viszont továbbra is kritikán aluli. Már Patóra is épp azt mondtam volna, hogy gyenge formában van, de azért mégiscsak eldöntötte ezt a meccset. Akit pedig külön kiemelnék, az Gattuso - lehet, hogy (jobbára az ellenfél szurkolói közül) sokan utálják, igaz, hogy vannak zűrös dolgai, de ma bemutatta, hogy miért emblematikus figurája ennek a Milannak.

Bízom benne, hogy ahogy folyamatosan gyógyulnak fel a sérült játékosok, úgy egyre inkább visszaállunk majd a régi kerékvágásba, de lehet, hogy szükség van erre a BL-kiesésre ahhoz, hogy bajnokok lehessünk... :rolleyes: vassadi27
Nemláttam a meccset, de felfogni nemtudom, h miért nem játszik Emanuelson. Annyi szar embert tudnék mondani a csapatban aki helyett játszhatna... Végre igazoltunk egy király KP-t, erre még a padon sincs. Maradjunk az őskövület Gattuso, fos Bommel, Oddo, meg az életképtelen Antonininél, Merkelnél...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Már készültem beírni ide, hogy Manchester United-Arsenal az FA-kupa negyeddöntőjében, de a Leyton Orient újrajátszásra mentette a párharcot az 'ágyúsokkal'.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Érik talán egy Ancelotti-Ranieri székhelyváltás.vassadi27
Kell a halálnak Ranieri. Abramovicsnak most kéne a tárcába nyúlni és elcsápítani Hiddinket :rolleyes:Hanni
Remélem talonban hagyják Hiddinket mert ha megszerzik akkor tényleg esély lesz arra amire a legjobban vágynak(BL,PL, FA)

Maradjon csak a törökökkel, nem lenne jó ha egy ilyen keretnek még edzője is lenne...

Ugyanaz az érzésem a chelsea-s Ancelottival kapcsolatban mint anno a Milannál: ha megy a játékosoknak akkor király, de ha nem sosem tudja őket átlendíteni a holtponton - de itt legalább van csatár a pályán a 75. percben ha véletlenül vezetnek 😛
(sosem felejtem el amikor a Milannál ezt megcsinálta 2-1nél otthon a Siena ellen...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Érik talán egy Ancelotti-Ranieri székhelyváltás.vassadi27
Kell a halálnak Ranieri. Abramovicsnak most kéne a tárcába nyúlni és elcsápítani Hiddinket :rolleyes:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vieira dupla bazmeg 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Érik talán egy Ancelotti-Ranieri székhelyváltás.vassadi27
szart a hazai szarra?Habi
Ennél már csak jobb lehetne...

Az a gáz, hogy a csapatoknál egyszerűen nem mernek lépni, mindig van egy-egy olyan eredmény, meccs, ami megmenti az edzőt. Pl. Delneri esetében az előző fordulóban az Inter legyőzése, vagy Ancelottinál a január eleji, rövid ideig tartó fellángolás. Az Internél nem mondom, hogy időben eszméltek, de megtörtént a váltás, és reális esélyük van a bajnoki címre; a 'Poolnál igaz elkéstek rendesen, de Hodgson menesztése és Dalglish kinevezése óta azért megfigyelhető valami kis javulás. Roma, Juve kidobhatja a kukába a szezonját (a 'farkasoknak' azért még lesz egy Olasz Kupa-elődöntője, de az Inter ellen...), Ancelottinak mákja van, hogy a Chelsea a Köbenhavnt fogta ki a BL-ben, mert így a negyeddöntő valószínűleg meglesz, és Ancelotti szerintem maradhat.

De a Roma Donyeckben búcsúzik a BL-től, úgyhogy Ranieri napja is meg vannak már számlálva...
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Romanak sikerült 3-0ás előnyről kikapni. Érik a Ranieri cut.tüsi91
én nem is tudom már, hogy ha Rómával kapcsolatban szeretnék írni, akkor azt ide írjam a soccer topikba, vagy a gyűlölködjünk topikba...sírok...egyszerűen ilyen nem létezik 😕 😕
jah a 3-0ás előnyhöz tegyük oda még az emberelőnyt isHabi
A kiállítás nem sok mindent befolyásolt szerintem, mert a 89. percben történt. Ennek ellenére nagyon gáz 0-3 leadni a meccset, egy harmatos Genoa otthonában.
JC6
jogos, arra emlékeztem, hogy a 46. percben volt a piros
hát én is kész vagyok


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Romanak sikerült 3-0ás előnyről kikapni. Érik a Ranieri cut.tüsi91
Érik talán egy Ancelotti-Ranieri székhelyváltás.vassadi27
szart a hazai szarra?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Romanak sikerült 3-0ás előnyről kikapni. Érik a Ranieri cut.tüsi91
én nem is tudom már, hogy ha Rómával kapcsolatban szeretnék írni, akkor azt ide írjam a soccer topikba, vagy a gyűlölködjünk topikba...sírok...egyszerűen ilyen nem létezik 😕 😕
jah a 3-0ás előnyhöz tegyük oda még az emberelőnyt isHabi
A kiállítás nem sok mindent befolyásolt szerintem, mert a 89. percben történt. Ennek ellenére nagyon gáz 0-3 leadni a meccset, egy harmatos Genoa otthonában.
Sajnálom a Roma-t, többre hivatott csapat, csak úgy, mint a Juve. Néztem egy kicsit a meccsüket, és azt kell, hogy mondjam, a fél csapat nem érdemli meg a Juve mezt. A Lecce gyepszőnyege viszont irigylése méltó volt 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Romanak sikerült 3-0ás előnyről kikapni. Érik a Ranieri cut.tüsi91
Érik talán egy Ancelotti-Ranieri székhelyváltás.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Romanak sikerült 3-0ás előnyről kikapni. Érik a Ranieri cut.tüsi91
én nem is tudom már, hogy ha Rómával kapcsolatban szeretnék írni, akkor azt ide írjam a soccer topikba, vagy a gyűlölködjünk topikba...sírok...egyszerűen ilyen nem létezik 😕 😕
jah a 3-0ás előnyhöz tegyük oda még az emberelőnyt is


JT Daniels fan
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Rezgett a léc, de behúzta a meccset a Milan. Az eredménnyel jelen körülmények között elégedettek lehetünk, a játék viszont továbbra sem biztató. A középpályán egész egyszerűen nincs, aki a támadásokat tudná segíteni (Boateng visszatérésével némileg javult a helyzet ilyen szempontból), Ibra sincs túl jó formában az utóbbi mérkőzéseken, a középhátvédekre nem lehet panasz, a szélső védők teljesítménye viszont továbbra is kritikán aluli. Már Patóra is épp azt mondtam volna, hogy gyenge formában van, de azért mégiscsak eldöntötte ezt a meccset. Akit pedig külön kiemelnék, az Gattuso - lehet, hogy (jobbára az ellenfél szurkolói közül) sokan utálják, igaz, hogy vannak zűrös dolgai, de ma bemutatta, hogy miért emblematikus figurája ennek a Milannak.

Bízom benne, hogy ahogy folyamatosan gyógyulnak fel a sérült játékosok, úgy egyre inkább visszaállunk majd a régi kerékvágásba, de lehet, hogy szükség van erre a BL-kiesésre ahhoz, hogy bajnokok lehessünk... :rolleyes:

A Juve és a Roma ma végleg kiszállt a scudettóért folyó harcból. Utóbbi meccse egyébként óriási lehetett, három gólos hátrányból fordított és nyert a Genoa.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Romanak sikerült 3-0ás előnyről kikapni. Érik a Ranieri cut.