Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szerintem vicc:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bl-a-kovetkezo-szezonban-mar-negy-nemet-csapat-indulhat-2066201Habi
azért egy indoklást elvárnék, miért lenne vicc ?😊

valahogyan el kell dönteni, honnan hány csapat jut be, bár ez a pontszámítás nem tudom mi alapján megy, de nekem tetszik. :cool:

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A ... MU és Chelsea csak azért kuncsorgott nagyon Adam után, mert a Liverpool valóban komolyan szerződtetni akarta, és hát keresztbe tenni a riválisnak mindig örömteli az árak felverésével. Nyomi Tottenhamnek is mindig az kell, aki a Liverpoolnak.

A Liverpool pedig minden, csak nem top csapat.

Szóval ez így sántít kicsit szvsz.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ha egy Charlie Adamert az osszes, klasszikus TOP 4 angol klub sorba kuncsorgott alig egy honapja (na jo Arsenal nem.. de a Pool/MU/Chelsea igen), akkor egy Dzsudzsak barhova befer.
Van mondjuk 4-5 klub a vilagon max, ahova nem.. szerintem mindenhol mashol minimum igen komoly harcban lenne, azonos szintu jatekosokkal.. vagy kezdhetne.
Igor
egyetértek nagyjából, annyi kitétellel, hogy a játékstílus az ami neki nem feküdne egyes csapatoknál, főleg Angliában. szóval sztem ha szóba jöhet egy PL csapat (elméleti szinten) akkor az max az Arsenal lehet, aki olyan futballt játszik ami neki feküdhet. az ilyen everton és tsainál csak felőrlődne a fizikalitásban (van ilyen szó ?). hátrafelé annyira (egyáltalán) nem kiemelkedő a játéka, így egy 4-4-2es alapsémában ő halálra van ítélve. a manchesterbe sztem játéktudás alapján beférne, csak fizikálisan kevés rettenetesen (egyelőre), persze Nuni sem egy gladiátor, de még egy ilyen nem is kellene, ha Dzsuzdzsák ha nem.

én is a spanyolt mondanám mint ideális célállomás, egy valencia v atletico szintű csapatban. még mindg csak 24 éves, ha itt lenne még 2 jó szezonja, még mindig bármi lehet, még nem lesz olyan öreg, hogy adott esetben egy nagycsapat ne áldozna rá némi készpénz összeget. csak a csíraságait vetkőzze le, bármi benne van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szerintem vicc:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bl-a-kovetkezo-szezonban-mar-negy-nemet-csapat-indulhat-2066201


JT Daniels fan
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem tudom de nálam beférne a United-ba is, lehet finnyáskodni de érdekes lenne hogy megállja-e a helyét Angliában.
Annyit játszik mint Valencia (bár a felépítése nem olyan jó talán) és Naninál ha nem is cselezőkészségben de összjátékban jobb szvsz.
davemayer
jelenlegi helyzetben még reális esélye is lenne csapatba kerülni. Még azt a tipikus 4-4-2 szélsőt is eltudná játszani.
Amúgy Valencia > Nani.
Jah igen, ezt a Nani cselezőkészséget nem értem. Lehet, hogy edzésen nagy trükköket csinál, kár, hogy meccsen ritkán jön be neki. Inkább próbálná meg lendületből megcsinálni, mert amikor leáll biciklizni, le is dobja a láncot.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem tudom de nálam beférne a United-ba is, lehet finnyáskodni de érdekes lenne hogy megállja-e a helyét Angliában.
Annyit játszik mint Valencia (bár a felépítése nem olyan jó talán) és Naninál ha nem is cselezőkészségben de összjátékban jobb szvsz.
Egy játékos pályafutásában szerintem kellenek az ilyen magas lécek, lehet hogy elkallódna mert padoztatnák, de inkább megnézném hogy tud-e még tovább fejlődni egy igazi nagycsapatban + egy elit csapatnak az a 12 M euró nem egy durva összeg (Valencia 17 M volt ha jól emlékszem)

A spanyol liga is jó lenne neki de szerintem Angliában többet fejlődne, új játékelemeket is tanulhatna nem csak a már meglévőket tökéletesítené.

+ nagyon jól ad be szélről ami Angliában még mindig nagyon kell 😉davemayer
Ha egy Charlie Adamert az osszes, klasszikus TOP 4 angol klub sorba kuncsorgott alig egy honapja (na jo Arsenal nem.. de a Pool/MU/Chelsea igen), akkor egy Dzsudzsak barhova befer.
Van mondjuk 4-5 klub a vilagon max, ahova nem.. szerintem mindenhol mashol minimum igen komoly harcban lenne, azonos szintu jatekosokkal.. vagy kezdhetne.
Es amugy Geranak is kezdenie kellene/kellett volna a Fulhamban.. ami ott megy, az nevetseges/no comment.

Viszont ilyen Everton/Villa szintu csapatokba.. sot, megkockaztatom meg a Spursbe sem erdemes elmennie. Beferne persze... de nem jobbak azok a csapatok annyival, mint egy PSV, aminek szinten garantalt az europai szereples minden evben.
Az angol/spanyol ellenfelek persze kicsit kemenyebbek, ez teny.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Interjú Steven Emory-vel:
http://www.youtube.com/watch?v=3BLDVC8eD-0&

21 éves local boy, Fort Collins HS-ba és a Metro State College-ba járt eddig, zsinórban két évben választották meg a Rocky Mountain div.2. MVP-jének. Kiskora óta Rapids-drukker, most meghívtuk őt az edzőtáborba, az előidény-meccseken a legtöbb pontot szerezte az egész csapatból, és megdobtuk egy profi szerződéssel. (Utóbbit még nem is mondtam itt. 😛) Most pedig várjuk, hogy a szezonban is minél többet játszhasson.

Úgy néz ki, hogy Folant alá tudjuk iratni, csak a Hull City-n múlik, de azt mondta a menedzserük, hogy még a héten szeretné lebonyolítani az ügyet, szóval bizakodóak vagyunk. Nagyon jó lennének együtt Casey-vel, a klub történetének legnagyobb frontline-kettőse, és ott van még az élete szezonját futó Cummings, Kandji pedig már talán májusban visszatérhet, gyorsan halad a felépülése a cup winning goal közben összeszedett ACL-ből.

Még 22 nap a rajtig, és kezdődhet a címvédő háború! 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Az Everton ajánlata 7 milla.Dzsokijuing
Ha van esze, elmegy egy Atletico Madrid szintu csapatba, most meg nem erett meg egy elit csapathoz ugy gondolom. Raadasul nem is kezdene folyamatosan, ami pedig nagyon visszavetheti a formajat. Spanyolorszag fekudne neki a legjobban szvszStez
Az At Madrid mivel jobb, mint a PSV? Szvsz a PSV jobb...Duff
Izlesek es pofonok. 😊
Szerintem nem jobb.
Az Atletico a vilag egyik legjobb bajnoksagaban folyamatosan evrol-evre nemzetkozi kupat ero helyen vegez, olyan sztarokkal, mint Aguero vagy Forlan. Nem elit csapat, de folyamatosan szem elott lenne Dzsudzsak es 1-2 even belul mehetne egy elcsapatba. Ugy gondolom, hogy lepesrol-lepesre kell haladnia es folyamatosan jatszania, azzal jarna a legjobban. Egy top csapatban ez nem lenne most meg neki. Huszti is ott baszta el, hogy az akkor epp remeklo Zenitbe gyorsan eligazolt es elsiette. Azota szenved, jatszani pedig alig jatszik.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Ha Dzsudzsák nem vigyáz akkor egyszer tényleg elviszi valami nagycsapat.Bazzani
Az Everton ajánlata 7 milla.Dzsokijuing
Ha van esze, elmegy egy Atletico Madrid szintu csapatba, most meg nem erett meg egy elit csapathoz ugy gondolom. Raadasul nem is kezdene folyamatosan, ami pedig nagyon visszavetheti a formajat. Spanyolorszag fekudne neki a legjobban szvszStez
Az At Madrid mivel jobb, mint a PSV? Szvsz a PSV jobb...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajna. De 2-3 éve még azért van 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
"Olasz lapok pletykái (elnézést, értesülései) szerint Silvio Berlusconi szeretett lánya Barbara Berlusconi belezúgott Alexandre Patóba. A brazil feleségétől frissen elvált Patót félreérthetelen helyzetben kapták le a fotósok a miniszterelnök pici lányával, egy milánói étteremben. A kétgyermekes Barbara, a kommunikációs ügyekért felel apuci csapatánál, aki állítólag nem boldog, amiért lánya egy focistával szűrte össze a levet. Remegve várjuk a legújabb szappanopera következő epizódjait."

😂
Mekkoraa, van egy olyan erzesem, hogy Patot eladjuk a nyaron, aminek azert annyira nem orulnek. 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Az Everton és az elit csapat jelző csak számomra összeférhetetlen egy mondaton belül?Mikey
A PL maga az elit. Ha a maximumot akarja kihozni magából, meg kell próbálnia szvsz. Spanyol középcsapat nem menő.Dzsokijuing
Gerának bejött. Mondjuk ő sokkal többet tett érte, mint most Dzsudzsák. Meg is állja a helyét, csak hát most tényleg köcsög az edzője.
Én tartok attól, hogy Dzsudzsák nem állná meg a helyét. De ne legyen igazam. Meg a véleményem sem számít sokat 😀JC6
Azert Geranak is csak idoszakai voltak, amik remekre sikeredtek.
A sok serules ot is kinyirta Angliaban sajnos.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az Everton és az elit csapat jelző csak számomra összeférhetetlen egy mondaton belül?Mikey
A PL maga az elit. Ha a maximumot akarja kihozni magából, meg kell próbálnia szvsz. Spanyol középcsapat nem menő.Dzsokijuing
Gerának bejött. Mondjuk ő sokkal többet tett érte, mint most Dzsudzsák. Meg is állja a helyét, csak hát most tényleg köcsög az edzője.
Én tartok attól, hogy Dzsudzsák nem állná meg a helyét. De ne legyen igazam. Meg a véleményem sem számít sokat 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ez így oké, csak nekem úgy jött le Stez írása, hogy az elitet az Evertonra érti. Az meg számomra nem elfogadható. 😛
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Az Everton és az elit csapat jelző csak számomra összeférhetetlen egy mondaton belül?Mikey
A PL maga az elit. Ha a maximumot akarja kihozni magából, meg kell próbálnia szvsz. Spanyol középcsapat nem menő.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Nem tudom de nálam beférne a United-ba is, lehet finnyáskodni de érdekes lenne hogy megállja-e a helyét Angliában.
Annyit játszik mint Valencia (bár a felépítése nem olyan jó talán) és Naninál ha nem is cselezőkészségben de összjátékban jobb szvsz.
Egy játékos pályafutásában szerintem kellenek az ilyen magas lécek, lehet hogy elkallódna mert padoztatnák, de inkább megnézném hogy tud-e még tovább fejlődni egy igazi nagycsapatban + egy elit csapatnak az a 12 M euró nem egy durva összeg (Valencia 17 M volt ha jól emlékszem)

A spanyol liga is jó lenne neki de szerintem Angliában többet fejlődne, új játékelemeket is tanulhatna nem csak a már meglévőket tökéletesítené.

+ nagyon jól ad be szélről ami Angliában még mindig nagyon kell 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Az Everton és az elit csapat jelző csak számomra összeférhetetlen egy mondaton belül?Mikey
Nem az Evertonra gondoltam, mint elit.
Alapbol mondtam csak, az Evertonhoz max az tartozik, hogy szerintem nem valo a PL-be Dzsudzsak
De valo igaz, felreertheto a mondatom. 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az Everton és az elit csapat jelző csak számomra összeférhetetlen egy mondaton belül?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Dzsudzsák nem vigyáz akkor egyszer tényleg elviszi valami nagycsapat.Bazzani
Az Everton ajánlata 7 milla.Dzsokijuing
Ha van esze, elmegy egy Atletico Madrid szintu csapatba, most meg nem erett meg egy elit csapathoz ugy gondolom. Raadasul nem is kezdene folyamatosan, ami pedig nagyon visszavetheti a formajat. Spanyolorszag fekudne neki a legjobban szvsz

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Ha Dzsudzsák nem vigyáz akkor egyszer tényleg elviszi valami nagycsapat.Bazzani
Az Everton ajánlata 7 milla.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Dzsudzsák nem vigyáz akkor egyszer tényleg elviszi valami nagycsapat.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Marseille-MU azt hozta, amit vártam; ezzel a 0-0-ával tulajdonképpen elégedettek is lehetünk, otthon pedig alap, hogy nyerni kell. 😉

Inter-Bayern párharc nálam már gyakorlatilag eldőlt. (Aki erre most valamilyen futballközhellyel kíván reagálni, az legyen kedves, ne tegye meg.)
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Montella győzelemmel mutatkozott be. 😊
És volt mákunk a meccsen, mostanában az ilyen úgyis ritka felénk 😊
Irány a Bl-t érő 3-4. hely! leginkább 4. 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
A sajtófőnök is bekerült a St. Pauli hétvégi keretébe:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110224-veszhelyzet-a-st-paulinal-mar-a-sajtofonok-is-bekerult-a.html

Remélem, pályára is lép és nyerünk 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez az alcím az index főoldalán bazzeg...
Tény, hogy nem volt rossz, de basszus egy bíróról van szó.