Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az "igazi" Fradi szívvel rendelkező Rósika megint alkotott. 😊 Öngóllal és a kamutizivel sikerült nyerniük brrr..zavi27
Előre mondom, nem vagyok fradi drukker, sőt..... De ezen a meccsen jobb volt a fradi, más kérdés hogy gólt csak így tudtak szerezni. Ezt a Kecskemét szúrta el, bár így járna minden csapat amelyik egy gólos vezetésnél beáll bekkelni....
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 841 — Amerikai sportok rajongója
Bazzani
így jár aki Fradi sálat éget úttest drukkerekkel..Joci
én úgy hallottam Rósa talpcsont-törést szenvedett ennél az esetnél 😛tüsi91
Az "igazi" Fradi szívvel rendelkező Rósika megint alkotott. 😊 Öngóllal és a kamutizivel sikerült nyerniük brrr..
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bazzani
így jár aki Fradi sálat éget úttest drukkerekkel..Joci
én úgy hallottam Rósa talpcsont-törést szenvedett ennél az esetnél 😛
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Bazzani
így jár aki Fradi sálat éget úttest drukkerekkel..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
azt a kamu tizit 😀

kelleni fog még ez a három pont, bár nem tudom hogy nyerte meg ezt a meccset a fradi...davemayer
Leszophat a fagyi, x2-n volt nem kevés zsugám :mad:
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mekkora vicc ez, hogy elmarad a Debrecen-Paks, és ahelyett, hogy a ZTE-Haladást, ami hatalmas rangadó lesz, közvetítenék... NEM! MTK-Honvéd! sokkal jobb lesz...Hurka
MTK-Honvédra nem kell sokat utazni.
ZTE-Haladást meg szinte soha nem közvetítenek.
Nem tudom miért,de ez tendencia.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mekkora vicc ez, hogy elmarad a Debrecen-Paks, és ahelyett, hogy a ZTE-Haladást, ami hatalmas rangadó lesz, közvetítenék... NEM! MTK-Honvéd! sokkal jobb lesz...Hurka
egyébként itt keleten elég nagy hó van csak h kicsit védjem őket
(mondjuk az igaz h 2011ben nem nagyon kéne ennek gondot okoznia egy BL-ben induló csapatnak)
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
0-2? asszem a kapufa..
de befejeztem, nem vagyok fradi ellenes, eskü 😀

hajrá MTK! 😀JC6
mer a Fradinak nem volt kapufája mi? 😊


amúgy én se értem egy ilyen Rósa h lehet a CSK, de miután a 2! könyöklő/hátracsapó lilák is a pályán maradhatott, onnantól kezdve sztem nincs miről beszélni. de nem baj mostantól mi is a párt csapata leszünk... 😊

2 hét múlva meg majd kiderül, h párt igazgató vs miniszterelnök úr csatájából ki jön ki győztesen.

szerk: amúgy Dini csak megvakarta bori fülét, amiért az anno sálat égetett 😊

|
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
mekkora vicc ez, hogy elmarad a Debrecen-PaksHurka
Már másodszor. Vicc ez az egész bajnokság...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
mekkora vicc ez, hogy elmarad a Debrecen-Paks, és ahelyett, hogy a ZTE-Haladást, ami hatalmas rangadó lesz, közvetítenék... NEM! MTK-Honvéd! sokkal jobb lesz...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
ha a 46. percben 0-2, egy szót sem szólhat a fradi. csak ugye tudjuk, a HA nem játszik.
a 11-es nevetséges volt. ilyet csak magyar pályán fújhatnak be. az meg, hogy befújta nem meglepő...JC6
nem hiszem hogy csak magyar pályára jellemző (most kapásból Berba esése ugrik be a Pool ellen, bár ő jobban kivizelezte mint az idióta) , és amíg nem lesz videóbíró ezt a sok spori meg fogja enni - élő képből azért nehezebb mint lassításból...

Azt hittem Rósa simán kihagyja, de jót tett neki az a kis szünet amíg a kecsósok balhéztak a 16os vonalánál. Meglepően higgadt volt, azt hittem simán a kapusba veri. De akkor is hogy egy ilyen gyökér legyen a CSK hááááát :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
0-2? asszem a kapufa..
de befejeztem, nem vagyok fradi ellenes, eskü 😀

hajrá MTK! 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha a 46. percben 0-2, egy szót sem szólhat a fradi. csak ugye tudjuk, a HA nem játszik.
a 11-es nevetséges volt. ilyet csak magyar pályán fújhatnak be. az meg, hogy befújta nem meglepő...JC6
jaja,a Fradinak mindig segítenek a bírók és csalnak a javukra 😂 😂 😂Joci
jól van, most ezt nem azért írtam, hogy kötözködjek, de láthattad te is... nevetséges ítélet volt, de be kellett fújni.JC6
0-2? azért mert Tökinek volt egy jó lövése, attól még jobbak voltunk, sajna helyzetek kimaradtak(Ribánszki is nagyokat fogott), de jó lesz ez...csak legyen pénz legalább fizukra áprilisban is. tizi semmi nem volt, de előtte Schrembrinek legalább egyet befújhatott volna.

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és a Fradi-Vidi meccset ki fogja nyerni?
Kubatov vs. Orbán.
Még a végén rákerül viktor is a listára 😛
Elbaszottul szánalmas ami a fradi körül megy.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha a 46. percben 0-2, egy szót sem szólhat a fradi. csak ugye tudjuk, a HA nem játszik.
a 11-es nevetséges volt. ilyet csak magyar pályán fújhatnak be. az meg, hogy befújta nem meglepő...JC6
jaja,a Fradinak mindig segítenek a bírók és csalnak a javukra 😂 😂 😂Joci
jól van, most ezt nem azért írtam, hogy kötözködjek, de láthattad te is... nevetséges ítélet volt, de be kellett fújni.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ha a 46. percben 0-2, egy szót sem szólhat a fradi. csak ugye tudjuk, a HA nem játszik.
a 11-es nevetséges volt. ilyet csak magyar pályán fújhatnak be. az meg, hogy befújta nem meglepő...JC6
jaja,a Fradinak mindig segítenek a bírók és csalnak a javukra 😂 😂 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha a 46. percben 0-2, egy szót sem szólhat a fradi. csak ugye tudjuk, a HA nem játszik.
a 11-es nevetséges volt. ilyet csak magyar pályán fújhatnak be. az meg, hogy befújta nem meglepő...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
azt a kamu tizit 😀

kelleni fog még ez a három pont, bár nem tudom hogy nyerte meg ezt a meccset a fradi...davemayer
úgy hogy hajtottak a gyerekek a 2.félidőben.elsőben alibiztek,másodikat megnyomtuk.
a tizi előtt majdnem agyvérzést kaptam,de belőttük és nyertünk

jejejejejeje 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
azt a kamu tizit 😀

kelleni fog még ez a három pont, bár nem tudom hogy nyerte meg ezt a meccset a fradi...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sztem meg pont kell a pofon az olasz focinak.
Leszarják az EL-t, nagyképűek a BLben.
Meg egyre szarabbak.
(Mondom én Samp drukkerként.)Bazzani
Erre írtam azt, hogy megérdemelt a váltás. Én pedig Milan-drukkerként mondom ezt, és úgy, hogy a német (klub)futballért finoman szólva se vagyok oda.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szerintem vicc:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bl-a-kovetkezo-szezonban-mar-negy-nemet-csapat-indulhat-2066201Habi
azért egy indoklást elvárnék, miért lenne vicc ?😊

valahogyan el kell dönteni, honnan hány csapat jut be, bár ez a pontszámítás nem tudom mi alapján megy, de nekem tetszik. :cool:gamerkr
szerintem a mostanában levő bajnokságokat nézve (német-olasz) nem nagyon kell összehasonlítani a csapatok erősségét 1-1,2-2,3-3,4-4
viszont ráfér az olasz focira a pofon aláírom, plusz az is zseniális, hogy a németeknél minden meccsen teltház van, nagy a focikultúra, de sztem az elkövetkezendő 5 év olasz 1-4. helyezettje erősebb lesz mint a német 1-4.
de hát majd meglátjuk, viszont ez a koefficens számolás nem éppen a világ legjobb találmánya


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szerintem vicc:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bl-a-kovetkezo-szezonban-mar-negy-nemet-csapat-indulhat-2066201Habi
Más se hiányzott a már így is jó ideje mélyrepülésben lévő olasz futballnak.

De az igazság az, hogy megérdemlik már ezt a váltást mind a németek, mind pedig az olaszok.vassadi27
Sztem meg pont kell a pofon az olasz focinak.
Leszarják az EL-t, nagyképűek a BLben.
Meg egyre szarabbak.
(Mondom én Samp drukkerként.)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Itt nem az a vicc, hanem, hogy a hurka német bajnokságból 4 csapat mehet majd a BL-be, míg a magyar bajnokságból még a bajnoknak is selejteznie kell.
mekkora köcsögség már 😀 😀 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
szerintem vicc:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bl-a-kovetkezo-szezonban-mar-negy-nemet-csapat-indulhat-2066201Habi
Más se hiányzott a már így is jó ideje mélyrepülésben lévő olasz futballnak.

De az igazság az, hogy megérdemlik már ezt a váltást mind a németek, mind pedig az olaszok.