Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

TV, rádió

18 feliratkozó

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
indexről: "Az emberről elég mindent elmond hogy Conchita Wurst-nak keresztelte el magát, azaz Kolbász Conchita.

Jövőre Szecsődi Karcsit küldjük, addigra felveszi a Kolbász Karcsi nevet és ezzel egész Európa a lábai előtt fog heverni.." 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
ja csak ha nincs az osztrák aki rá szavazott nyilván másra szavazott volna, nem feltétlen a 2.-ra 😊 nem kell nagy logika. Igazából a lengyelek 0 pontja bosszant, meg hogy szakáll nélkül, vagy fasszal és szakállal ez 10be nem lett volna...eaglesmcnabb
Volna, volna...
De így történt, és nyert az európai szépség.


több mint 12 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
ja csak ha nincs az osztrák aki rá szavazott nyilván másra szavazott volna, nem feltétlen a 2.-ra 😊 nem kell nagy logika. Igazából a lengyelek 0 pontja bosszant, meg hogy szakáll nélkül, vagy fasszal és szakállal ez 10be nem lett volna...eaglesmcnabb
a lengyeleket a félvér srác zavarta..
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Hol vannak a könnyek buzikám?
Hagyjuk már,műsor az egész.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
ja csak ha nincs az osztrák aki rá szavazott nyilván másra szavazott volna, nem feltétlen a 2.-ra 😊 nem kell nagy logika. Igazából a lengyelek 0 pontja bosszant, meg hogy szakáll nélkül, vagy fasszal és szakállal ez 10be nem lett volna...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
am ez is mekkora szopás, végre küldünk egy dalt ami egész jó, a témája simán jó győztes dalnak, meg a színpad kép is okés, erre pont most kell küldeni egy szakállas nem tom mit az Osztrákoknak...Raven17
Számomra egy dolgot bizonyított be a ma este (meg a tavalyi is): van itt politika, de jó produkcióval oda lehet érni az elejére.
Amikor 10 pontokat kaptunk összesen, az marhátra nem a formátum és nem is politikusaink hibája volt.

több mint 12 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Jövőre küldjön minden ország egy hasonló kalibert és akkor ismét a dalról szól majd a játék...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
de ez a szerencsétlen azt hiszi mekkorát énekelt, pedig a dal nem egy slágergyanús...

több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
am ez is mekkora szopás, végre küldünk egy dalt ami egész jó, a témája simán jó győztes dalnak, meg a színpad kép is okés, erre pont most kell küldeni egy szakállas nem tom mit az Osztrákoknak...Raven17
Az ugye megvan, hogy nem másodikok lettünk?Schleck
ja megvan, de csak azért, mert elvonták az emberek figyelmét a szakállas nővel, ha Ő nincs akkor sima dobogó ha nem is győzelem 😀
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
megjegyzem a 2 bemondó srác sem hiszem, hogy nők után futkorászik😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
am ez is mekkora szopás, végre küldünk egy dalt ami egész jó, a témája simán jó győztes dalnak, meg a színpad kép is okés, erre pont most kell küldeni egy szakállas nem tom mit az Osztrákoknak...

na mind1, azért szép volt András!Raven17
Ötödikek lettünk, nem másodikok....

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
am ez is mekkora szopás, végre küldünk egy dalt ami egész jó, a témája simán jó győztes dalnak, meg a színpad kép is okés, erre pont most kell küldeni egy szakállas nem tom mit az Osztrákoknak...Raven17
Az ugye megvan, hogy nem másodikok lettünk?

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
ha a csávó marad simán csávó lett volna max 10. így meg utcahosszal nyeri. Ez a szánalmaseaglesmcnabb
De ő nem csávó, hanem csinibaba:

Sobri Jóska
Kicsit nagy csiklóvalatapapa
Amennyit találkozunk a csiklójával nekem aztán édesmindegy mekkora. 😉Sobri Jóska
Oké, ebbe inkább ne bonyolódjunk bele :patapapa
Ahogy nézem mások jobban belegabalyodnak. :p

több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
am ez is mekkora szopás, végre küldünk egy dalt ami egész jó, a témája simán jó győztes dalnak, meg a színpad kép is okés, erre pont most kell küldeni egy szakállas nem tom mit az Osztrákoknak...

na mind1, azért szép volt András!
több mint 12 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Azért gratulálok Andrásnak!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
ha a csávó marad simán csávó lett volna max 10. így meg utcahosszal nyeri. Ez a szánalmaseaglesmcnabb
De ő nem csávó, hanem csinibaba:

Sobri Jóska
nem tudom, engem valami zavar, nem tudnám megfogalmaznipetey
Ízlések és pofonok.
De végtére is addig, amíg nem csönget be, és hív vacsizni, sok problémát nem okoz.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
ha a csávó marad simán csávó lett volna max 10. így meg utcahosszal nyeri. Ez a szánalmaseaglesmcnabb
De ő nem csávó, hanem csinibaba:

Sobri Jóska
Kicsit nagy csiklóvalatapapa
Amennyit találkozunk a csiklójával nekem aztán édesmindegy mekkora. 😉Sobri Jóska
Oké, ebbe inkább ne bonyolódjunk bele :p

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok Andrásnak!!!! Ez van.

Szerintem Conhita dolgot nem kell túlragozni e nélkül is megy tovább az életünk. minél többet foglalkozunk vele annál nagyobb hatással lesz teljesen feleslegesen ránk. Engedjük elfelejteni. Mondjuk attól azért félek a másik oldal nem fogja segíteni..........
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
ha a csávó marad simán csávó lett volna max 10. így meg utcahosszal nyeri. Ez a szánalmaseaglesmcnabb
De ő nem csávó, hanem csinibaba:

Sobri Jóska
nem tudom, engem valami zavar, nem tudnám megfogalmazni

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
ha a csávó marad simán csávó lett volna max 10. így meg utcahosszal nyeri. Ez a szánalmaseaglesmcnabb
De ő nem csávó, hanem csinibaba:

Sobri Jóska
Kicsit nagy csiklóvalatapapa
Amennyit találkozunk a csiklójával nekem aztán édesmindegy mekkora. 😉

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
pedig ha nincs a szakállas még akár nyerhettünk is volna....de megnéznék egy olyan szavazást ahol kizárjukRaven17
hát bazmeg, Saundersnek szar volt a stylistja, kicsit igazítani kellett volna a szakállán

több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
pedig ha nincs a szakállas még akár nyerhettünk is volna....de megnéznék egy olyan szavazást ahol kizárják
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
ha a csávó marad simán csávó lett volna max 10. így meg utcahosszal nyeri. Ez a szánalmaseaglesmcnabb
De ő nem csávó, hanem csinibaba:

Sobri Jóska
Kicsit nagy csiklóval

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagy lenne ma a hepaj Koncsitánál, de mivel Samet nem draftolják, így nincs buli.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
the queen of Austria - na most kell kitörölni az emlékezetünkből a Monarchiát örökre

BEARS BABY!

Sir Alex immortal