Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

TV, rádió

18 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
1, KSA, 2, Izland, Holland

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
A svájci a 2009-s norvég nyertes Fairy tale gyengébb kiadásban szvsz
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
hát ha csak a dalt néznék akkor simán nyertünk, dehát úgyse fogunk...

tippelnem kéne akkor: 1. Sweden 2. Austria 3. Poland

ha meg én pontoznék akkor: 1. Magyarország 2. Svájc 3.tick tock kiss me kiss me nem tudom hogyvan tovább... szóval az ukránok fekete szépsége 😀
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Hát ez a szakállas köcsög borzalmas.
Azon kívül hogy összelopott alap,nekem a franciák tetszettek a legjobban.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Pándi Balázs
15 perce
FELRÚGTA A SZÉKET!!!!!!

TOSSZÁL ODA, ANDRIS!!!!!!!!
😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Jó volt ez, meglátjuk mire lesz elég, sanszos, hogy semmire 😀dande
az a csodaszép híd 😛

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó volt ez, meglátjuk mire lesz elég, sanszos, hogy semmire 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
az Index eredménykövetője marha jó 😀

 index.hu/kultur/2014/05/10/legyuri_kallay-saunders_a_szakallas_not/

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom csendbe nézi mindenki az euróvizíót. Marha jó ez az osztrák szám, és énekel az énekes (fogalmazzunk így) csak hát...............

Nem lesz egyszerű Kállaynak (mintha lenne valami jelentősége
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 velvet.hu/blogok/gumicukor/2014/05/09/az_osztrak_szakallas_no_kardashian_es_varga_viktor_szerelemgyereke/

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az baj, hogy egyébként maga a szám az osztrák esetében nem lenne rossz, és a hangja sem, csak nézni ne kéne.
Nem tudom mi lesz szombaton de még viszonylag elfogadható erős mezőny jött is össze, főleg az utóbbi évekhez képest, Ilyen szempontból Andrásnak nincs szerencséje. Mondjuk, hogy az írek nem és pl a lengyelek bejutottak hát....... erre mondják ízlések és pofonok.
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
a műsorvezető nő elég komolyan bele van esve ebbe a ratyibapetey
nem, a nők egyszerűen csak imádják az ilyen magamutogató homokosokat és travikat, és ez nem vicc...

bármiben fogadtam volna, hogy épp a 10. bejutó lesz ő, nagy meglepetés volt
hova lehet még fokozni a píszízést?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Európa elveszett.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
a műsorvezető nő elég komolyan bele van esve ebbe a ratyiba

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
a dekadens európa...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Most komolyan...a gyerekeknek ezt kell mutogatni a tévében? Ezt bazdmeg ezt az utolsó szar rissz-rossz bu*i fassz*pó szakállas transzfesztita köcsög*t? Es ujjonganak neki a helyszìnen??? Elmentem hányni, a tolerancia mutatóm kiakadt...peach
Sobri in 3..2..1..

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Most komolyan...a gyerekeknek ezt kell mutogatni a tévében? Ezt bazdmeg ezt az utolsó szar rissz-rossz bu*i fassz*pó szakállas transzfesztita köcsög*t? Es ujjonganak neki a helyszìnen??? Elmentem hányni, a tolerancia mutatóm kiakadt...peach
Az most a vélekedés hogy egy egészséges társadalom ezt elfogadja. Nyilván mi betegek vagyunk.
több mint 12 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
majd csak ezután fog végleg 😀😀

 twitter.com/ConchitaWurst

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Most komolyan...a gyerekeknek ezt kell mutogatni a tévében? Ezt bazdmeg ezt az utolsó szar rissz-rossz bu*i fassz*pó szakállas transzfesztita köcsög*t? Es ujjonganak neki a helyszìnen??? Elmentem hányni, a tolerancia mutatóm kiakadt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nem tudom, hogy nézi-e valaki a dalfesztet ma, ez az osztrák topmodell-jézus nagyon szürreális volt.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Megelőzendő minden további vitát a ki hozta a legjobb pinát témakörben



oroszok ,nyilván kifütyülték őket.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
és a német, brit spanyol stb miért kiemelt, hogy egyből döntősök? mert csak?petey
Mert ők pénzelik az EBU-t és enélkül nem nagyon lenne Eurovízió.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
és a német, brit spanyol stb miért kiemelt, hogy egyből döntősök? mert csak?petey
Korábbi helyezések alapján ha jól tudom.

Most nézve egyébként a svéd dal is elég erős, bár kicsit nagyobb erőteljesebb "robbanást" vártam benne ahogy haladt a a dal, de ezt elég lehet mert szintén egyszerű de hatásos a látvány és a csaj is jól énekel szvsz.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
és a német, brit spanyol stb miért kiemelt, hogy egyből döntősök? mert csak?

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most tudtam megnézni Kállay produkcióját, és hát igen le a kalappal. Nagyon sok jót kihoztak ebből a dalból és Andrásból amit csak lehetett. Pedig nekem ő maga annyira nem jön be a stílusa hangja stb de ez tényleg jó lett. Helye kell hogy legyen a dobogón. Szerintem már Wolf Katinak is közelébe kellett volna jutni de ott marhára elszúrták az előadást meg a körítést, pedig a dalban több volt. Meglátjuk mit jön ki most belőle.