Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én meg Olivia Wilde új pasija vagyok.
iktriad
mivel nem benyomott caps lock-kal írtad, ezért nem igaz.
csebi
Ha csak ez lenne az akadálya... Mindegy, javítva. 😊 😊 😊
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Én meg Olivia Wilde új pasija vagyok.
iktriad
mivel nem benyomott caps lock-kal írtad, ezért nem igaz.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Oliver (idén utoljára - ez a szezonzáróból való) górcső alá vette, hogy mi igaz az ELCSALTÁK-ból.
 www.youtube.com/watch?v=cMz_sTgoydQ
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Én meg Olivia Wilde új pasija vagyok.

Ha nem lenne egy gerinctelen féreg, már lassan kezdeném sajnálni is.
iktriad
A gyerekeim sem szeretnek veszteni, és ezt elég látható módon teszik, csak ők még fejlődőképesek, és iskolások, nem pedig a világ első számú hatalmának az első számú vezetői.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ÉN MEG OLIVIA WILDE ÚJ PASIJA VAGYOK!

Ha nem lenne egy gerinctelen féreg, már lassan kezdeném sajnálni is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
nana 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ez még nem is volt....pedig azt hittem a Steelers hamarabb kap ki, mint hogy Trump elismerje a vereségét 😀 😀:
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még jó, hogy Magyarországon élek, mert itt simán lehetek antifasiszta hazafi, nem okoz se önellentmondást, se nem kell rámozdulnom a tükörre.
Nekem korosztályom meg az amcsi filmek miatt mindig Amerika egyfajta vágyálomkép volt, de ez a rengeteg faszság, ami az utóbbi időben a mindent lekamerázó telefonok révén elibém kerül, bizony azt hozta, hogy már nem úgy tekintek az USA-ra, mint Woody Allen New Yorkjára, a beverly hillsi zsaru LA-re, vagy a vígjátékok Seattlejére. Módfelett lehangoló.
Sobri Jóska
És mi a helyzet a Beverly Hills-i zsaru Detroitjával? 😊 😊 😊
Mindig eszembe jut az egyik Vasmadarak film, ahol szovjeteknek meg amcsiknak kell összefogni a filmben, és vége felé van egy ilyen párbeszéd Louis Gossett Jr és valami orosz ezredes közt:
-Ha ezt túléljünk, meghívom magunkhoz Detroitba!
-Detroitba? De hát ott lőnek a kommunistákra!
-Ahol én lakom, ott mindenre lőnek, ami mozog.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Még jó, hogy Magyarországon élek, mert itt simán lehetek antifasiszta hazafi, nem okoz se önellentmondást, se nem kell rámozdulnom a tükörre.
Nekem korosztályom meg az amcsi filmek miatt mindig Amerika egyfajta vágyálomkép volt, de ez a rengeteg faszság, ami az utóbbi időben a mindent lekamerázó telefonok révén elibém kerül, bizony azt hozta, hogy már nem úgy tekintek az USA-ra, mint Woody Allen New Yorkjára, a beverly hillsi zsaru LA-re, vagy a vígjátékok Seattlejére. Módfelett lehangoló.
Sobri Jóska
tökre megértem amit mondasz, imádom ma is nézni a '70-'80-as évek filmjeit....de amúgy ha nem ilyen felvételeket nézel akkor most is kurva jó kint lenni...én imádom 😊
Klaci79
De én nem akarok kint lenni. 😊
Ahhoz hasonlítanám, hogy van egy amerikai színésznő, aki tetszik, nyilván nem akarom konkrétan megdugni, vagy randira hívni, de amikor látom róla a drogos, lepukkant fotókat, hogy hova rottyant 10-20 év alatt, az elszomorít.
Sobri Jóska
azért ha lett volna kamerás mobil, a 60-70-es évekből is láthattunk volna csudákat 😀
csak most minden közelebb van és azonnal a twitterre kerül
Klaci79
Pont ezt mondom én is. 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
1 hónap jersey nekem igencsak lehangoló volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Még jó, hogy Magyarországon élek, mert itt simán lehetek antifasiszta hazafi, nem okoz se önellentmondást, se nem kell rámozdulnom a tükörre.
Nekem korosztályom meg az amcsi filmek miatt mindig Amerika egyfajta vágyálomkép volt, de ez a rengeteg faszság, ami az utóbbi időben a mindent lekamerázó telefonok révén elibém kerül, bizony azt hozta, hogy már nem úgy tekintek az USA-ra, mint Woody Allen New Yorkjára, a beverly hillsi zsaru LA-re, vagy a vígjátékok Seattlejére. Módfelett lehangoló.
Sobri Jóska
tökre megértem amit mondasz, imádom ma is nézni a '70-'80-as évek filmjeit....de amúgy ha nem ilyen felvételeket nézel akkor most is kurva jó kint lenni...én imádom 😊
Klaci79
De én nem akarok kint lenni. 😊
Ahhoz hasonlítanám, hogy van egy amerikai színésznő, aki tetszik, nyilván nem akarom konkrétan megdugni, vagy randira hívni, de amikor látom róla a drogos, lepukkant fotókat, hogy hova rottyant 10-20 év alatt, az elszomorít.
Sobri Jóska
azért ha lett volna kamerás mobil, a 60-70-es évekből is láthattunk volna csudákat 😀
csak most minden közelebb van és azonnal a twitterre kerül
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Még jó, hogy Magyarországon élek, mert itt simán lehetek antifasiszta hazafi, nem okoz se önellentmondást, se nem kell rámozdulnom a tükörre.
Nekem korosztályom meg az amcsi filmek miatt mindig Amerika egyfajta vágyálomkép volt, de ez a rengeteg faszság, ami az utóbbi időben a mindent lekamerázó telefonok révén elibém kerül, bizony azt hozta, hogy már nem úgy tekintek az USA-ra, mint Woody Allen New Yorkjára, a beverly hillsi zsaru LA-re, vagy a vígjátékok Seattlejére. Módfelett lehangoló.
Sobri Jóska
tökre megértem amit mondasz, imádom ma is nézni a '70-'80-as évek filmjeit....de amúgy ha nem ilyen felvételeket nézel akkor most is kurva jó kint lenni...én imádom 😊
Klaci79
De én nem akarok kint lenni. 😊
Ahhoz hasonlítanám, hogy van egy amerikai színésznő, aki tetszik, nyilván nem akarom konkrétan megdugni, vagy randira hívni, de amikor látom róla a drogos, lepukkant fotókat, hogy hova rottyant 10-20 év alatt, az elszomorít.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Még jó, hogy Magyarországon élek, mert itt simán lehetek antifasiszta hazafi, nem okoz se önellentmondást, se nem kell rámozdulnom a tükörre.
Nekem korosztályom meg az amcsi filmek miatt mindig Amerika egyfajta vágyálomkép volt, de ez a rengeteg faszság, ami az utóbbi időben a mindent lekamerázó telefonok révén elibém kerül, bizony azt hozta, hogy már nem úgy tekintek az USA-ra, mint Woody Allen New Yorkjára, a beverly hillsi zsaru LA-re, vagy a vígjátékok Seattlejére. Módfelett lehangoló.
Sobri Jóska
tökre megértem amit mondasz, imádom ma is nézni a '70-'80-as évek filmjeit....de amúgy ha nem ilyen felvételeket nézel akkor most is kurva jó kint lenni...én imádom 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Még jó, hogy Magyarországon élek, mert itt simán lehetek antifasiszta hazafi, nem okoz se önellentmondást, se nem kell rámozdulnom a tükörre.
Nekem korosztályom meg az amcsi filmek miatt mindig Amerika egyfajta vágyálomkép volt, de ez a rengeteg faszság, ami az utóbbi időben a mindent lekamerázó telefonok révén elibém kerül, bizony azt hozta, hogy már nem úgy tekintek az USA-ra, mint Woody Allen New Yorkjára, a beverly hillsi zsaru LA-re, vagy a vígjátékok Seattlejére. Módfelett lehangoló.

több mint 5 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
ezért jobb a focibunyó, ott azért látod ki van kivel 😊
néha a bőrszín segít 😊
NB2
Ja, a demokrata/antifa/blm részen akkora keveredés van, hogy ott ideológiailag nagyon képzettnek kell lenni, hogy tudják, kit kell ütni. A repi/patriots/pb oldalon ez egyszerűbb: aki nem fehér férfi, az szabad préda 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
ezért jobb a focibunyó, ott azért látod ki van kivel 😊
néha a bőrszín segít 😊
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 363 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
iktriad
BLM protested peacefully 😀 😀 😀 😀 😀


Kampman
Óriási😂😂🙆‍♂️
kristóf17
"Jobbára ártalmatlan" 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
iktriad
BLM protested peacefully 😀 😀 😀 😀 😀


Kampman
Óriási😂😂🙆‍♂️
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Buli van 😊

Szép, bátor ko volt itt a végén hátulról...
warr_b
mindkét oldalon vannak ilyen bátor hősök, csak valahogy az nem fér a fejükbe, hogy ezzel a saját "ügyet" járatják le

amit mondjuk különösen rühellek, az az, amikor ilyen ötvenkilós nők elkezdenek keménykedni, tudván, hogy nem fognak nekik visszaütni, mert az instant TKO lenne, utána meg lincselés.
slowmotion
Ha elkezdenének gondolkodni ilyesmin el sem jutnának ide. Pont ez a lényege, hogy olyan emberek kellenek, akik nem gondolkoznak. Azok mutatják igazán a tömeg erejét. Egy békés demonstráció kit erdekel már ebben a világban...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Buli van 😊

Szép, bátor ko volt itt a végén hátulról...
warr_b
mindkét oldalon vannak ilyen bátor hősök, csak valahogy az nem fér a fejükbe, hogy ezzel a saját "ügyet" járatják le

amit mondjuk különösen rühellek, az az, amikor ilyen ötvenkilós nők elkezdenek keménykedni, tudván, hogy nem fognak nekik visszaütni, mert az instant TKO lenne, utána meg lincselés.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
 www.youtube.com/watch?v=C43_sORhF88

Steelers fan
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Anbtifakislányok. 100-szoros túlerőben leütnek egy embert. Amikor odaállnak eléjük akkor már az aszfaltba harapnak😊. Bohócok gyülekezete.

Steelers fan
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 363 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem kell félteni itt egyik oldalt se



Wester
Buli van 😊

Szép, bátor ko volt itt a végén hátulról...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Nem kell félteni itt egyik oldalt se



Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Alakul ez...
John Aravosis 🇺🇸🇬🇷🏳️‍🌈 (@aravosis) tweetelte: Donald Trump’s Proud Boys rioting in downtown DC tonight. Where is @DCPoliceDept?  t.co/T4cfgradem