USA és a világ
32 feliratkozó
több mint 5 éve
igen, vszínű, hogy Californiát behúzta Donnie.
😀
www.scytl.com/en/fact-checking-regarding-us-elections-debunking-fake-news/#
petey
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Donnie remélem büszke a tábora B közepére. speaker at the base of the monument: “see? this is what is possible when we, the white race, get together and unite.” pic.twitter.com/RH59O6kVB9
— Mac William Bishop (@MacWBishop) November 15, 2020
Mindeközben a másik oldalon.
White supremacists rallied in DC today, & were addressed by GOP members of Congress.
— Mehdi Hasan (@mehdirhasan) November 15, 2020
This will NOT be a problem for the GOP.
BLM protested peacefully, & some chanted Defund the Police, but no elected Democrats joined them.
This IS a problem for the Dems.
American politics. 🤦🏽♂️
több mint 5 éve
Bill Maher kifejti mit kéne a demokratáknak tennie, hogy elkerüljenek újabb nagy pofonokat 2022-ben/2024-ben. “This idea of purity and you’re never compromised, and you’re always politically woke and all that stuff — you should get over that quickly.” -
— Bill Maher (@billmaher) November 14, 2020
@BarackObama #BlueRipple pic.twitter.com/njTtayegxW
Kár, hogy mostanában dívik ők is nem szeretni a kék csapat egyes részein(részben joggal, részben mert baromira őszinte, ami elvben szép dolog, de ugye sokszor a tükröt hibáztatják sokan, ha valami nem teszik, amit mutat benne...)
több mint 5 éve

😀
www.scytl.com/en/fact-checking-regarding-us-elections-debunking-fake-news/#
Szerkesztette: petey
több mint 5 éve
Puzsér egy tehetséggel megáldott fasz. Kár érte.Ez egy, az emberi kvalitásait érintő minősítés.
nagylaza
Indifferens.
Ettől még a szórakoztatófaktora nem kevesebb.
több mint 5 éve
Puzsér egy tehetséggel megáldott fasz. Kár érte.Puzsér okos fazon, sokszor jókat mond, szerintem is vannak jó meglátásai. De nekem az a bajom vele, hogy egy ideje már túlságosan elcsúszott a mindent IS tudok, mindent IS kritizálok, mindenhez IS hozzászólokba. Veszélyes vizekre is evez ezzel, mert tulajdonképpen mindegy, hogy direkt akar-e hazudni, vagy csak nem emlékszik jól / nem készült fel eléggé. Ha egy hibás tényre épít fel egy hosszú monológot, az így is meg úgy is kártyavár lesz. Féligazság. Populizmus. Egy kritikus ne legyen ilyen, vegye észre, hogy a kevesebb időnként több.Azért ha végighallgatod, vannak jó meglátásai.Puzsér meg a kurva nagy mondásai... Ennek annyi jelentősége van, mint hogy 2016-ban Hillary kapta a több szavazatot: lényegtelen.Soha nem szavaztak még ennyien a demokraták ellen, mint 2020-ban. (via Puzsér)Bidennek már majdnem 78 millió szavazója van, 72.610 ezer körül TrumpHa igaz, hogy 97%-nál járnak, akkor Biden át fogja lépni a 80 milliót is a végére.
306-232 a legvalószínűbb végeredmény, Georgia itt NC ott.
Klaci79
peterk2005
Sobri Jóska
Gyurma Pappa
Nyilván mindig próbál hátrébb lépni, nagyobb struktúrákban gondolkodni, amit egy-egy konkrét eset könnyen megzavarhat, eltántoríthat, de érdekesek és szórakoztatóak az elemzései.
Sobri Jóska
peterk2005
több mint 5 éve
Elképesztő milyen konteók mennek már Most a Dominion-t veszik elő 😀 😀 😀 Hugo Chaveznek lett gyártva, hogy nyerje meg a választást, és a többi szilícium-völgyi balos libsi megmanipulálta hogy Bidenre rakja a voksokat, plusz az US Army lefoglalt szervereket Németországban, amin ott vannak a bizonyítékok, és ROBBANNI FOG A BOMBAHÍR!!!!444!!!
ezeknek teljesen elmentek otthonról bazdmeg.
több mint 5 éve
engem is sűrűn szórakoztat, de néha nekem is fárasztóIgazatok van, de ettől még engem szórakoztat.Hallgattam. Az a baj, hogy megint beleesik a saját tévedhetetlenségébe vetett hit csapdájába, miközben konkrétan az axiomái is tévések.Gyurma PappaSokkal jobban megfogalmaztad, mint én. Éppen ezt akartam írni.
peterk2005
És én ezért hallgatom, nem azért, hogy okosabb legyek vagy irányba rakjon, hiszen én IS tudok mindent. 😊
Sobri Jóska
főleg az amennyire komolyan mondja a téves mondatait
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Igazatok van, de ettől még engem szórakoztat.Hallgattam. Az a baj, hogy megint beleesik a saját tévedhetetlenségébe vetett hit csapdájába, miközben konkrétan az axiomái is tévések.Gyurma PappaSokkal jobban megfogalmaztad, mint én. Éppen ezt akartam írni.
peterk2005
És én ezért hallgatom, nem azért, hogy okosabb legyek vagy irányba rakjon, hiszen én IS tudok mindent. 😊
több mint 5 éve
Hallgattam. Az a baj, hogy megint beleesik a saját tévedhetetlenségébe vetett hit csapdájába, miközben konkrétan az axiomái is tévések.Gyurma PappaSokkal jobban megfogalmaztad, mint én. Éppen ezt akartam írni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Puzsér okos fazon, sokszor jókat mond, szerintem is vannak jó meglátásai. De nekem az a bajom vele, hogy egy ideje már túlságosan elcsúszott a mindent IS tudok, mindent IS kritizálok, mindenhez IS hozzászólokba. Veszélyes vizekre is evez ezzel, mert tulajdonképpen mindegy, hogy direkt akar-e hazudni, vagy csak nem emlékszik jól / nem készült fel eléggé. Ha egy hibás tényre épít fel egy hosszú monológot, az így is meg úgy is kártyavár lesz. Féligazság. Populizmus. Egy kritikus ne legyen ilyen, vegye észre, hogy a kevesebb időnként több.Azért ha végighallgatod, vannak jó meglátásai.Puzsér meg a kurva nagy mondásai... Ennek annyi jelentősége van, mint hogy 2016-ban Hillary kapta a több szavazatot: lényegtelen.Soha nem szavaztak még ennyien a demokraták ellen, mint 2020-ban. (via Puzsér)Bidennek már majdnem 78 millió szavazója van, 72.610 ezer körül TrumpHa igaz, hogy 97%-nál járnak, akkor Biden át fogja lépni a 80 milliót is a végére.
306-232 a legvalószínűbb végeredmény, Georgia itt NC ott.
Klaci79
peterk2005
Sobri Jóska
Gyurma Pappa
Nyilván mindig próbál hátrébb lépni, nagyobb struktúrákban gondolkodni, amit egy-egy konkrét eset könnyen megzavarhat, eltántoríthat, de érdekesek és szórakoztatóak az elemzései.
Sobri Jóska


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
de effektive még egyetlen amerikai elnökválasztáson se volt az, hogy a demokrata jelölt ellenfele cca. 73 millió voksot kapott volna, és ez a jövőre nézve elgondolkozásra kellene késztesse a demokrata establishmentet, stb.nem a 73 millió voks kéne hogy elgondolkoztassa a copr dem-eket mert ha megnézed így is 3.6%al nyerték a popular vote-t
Sobri Jóska
szóval 5.5 millával kapott többet a dem elnökjelölt, ez inkább megerősít mint elbizonytalanít
Trump számai onnan jönnek hogy mennyien mentek el szavazni
a dem-eknek azon kell elgondolkozni
Trump tudott erősödni mindenholés ugye itt jön elő Andrew Yang mondásavidéken, feketéknél, latinoknál
Sobri Jóska
www.washingtonpost.com/politics/2020/11/06/what-andrew-yang-misunderstands-about-working-class-voters-democratic-party
amit a wapo kapásból el is tud azzal hogy
Many liberals took issue with his comments, which seem to ignore the fact that most working-class people of color back the Democratic Partyergo már a kérdésfelvetést is elhessegetik a tévhitükkel hogy igenis a bőrszín számít csak
az hogy a munkászosztálynak mondani kéne valamit az nem
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hallgattam. Az a baj, hogy megint beleesik a saját tévedhetetlenségébe vetett hit csapdájába, miközben konkrétan az axiomái is tévések.Ízlések és pofonok.
Az a baj, hogy egy ideje a szórakoztató sem igaz már, egy ideje engem inkább fáraszt
Gyurma Pappa
több mint 5 éve
Hallgattam. Az a baj, hogy megint beleesik a saját tévedhetetlenségébe vetett hit csapdájába, miközben konkrétan az axiomái is tévések.Az a baj, hogy egy ideje a szórakoztató sem igaz már, egy ideje engem inkább fáraszt

több mint 5 éve
Trump’s impenetrable wall along the Arizona border.
— Rex Chapman🏇🏼 (@RexChapman) November 14, 2020
I can’t stop laughing...pic.twitter.com/GzBoFXYehy
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Azért ha végighallgatod, vannak jó meglátásai.Puzsér meg a kurva nagy mondásai... Ennek annyi jelentősége van, mint hogy 2016-ban Hillary kapta a több szavazatot: lényegtelen.Soha nem szavaztak még ennyien a demokraták ellen, mint 2020-ban. (via Puzsér)Bidennek már majdnem 78 millió szavazója van, 72.610 ezer körül TrumpHa igaz, hogy 97%-nál járnak, akkor Biden át fogja lépni a 80 milliót is a végére.
306-232 a legvalószínűbb végeredmény, Georgia itt NC ott.
Klaci79
peterk2005
Sobri Jóska
Gyurma Pappa
Nyilván mindig próbál hátrébb lépni, nagyobb struktúrákban gondolkodni, amit egy-egy konkrét eset könnyen megzavarhat, eltántoríthat, de érdekesek és szórakoztatóak az elemzései.
www.youtube.com/watch?v=sTxgzOE2fY0
több mint 5 éve
Ő a korábban linkelt videóban hosszan elemzi az amerikai választásokat, szerintem eléggé korrektül, néhány tárgyi tévedéssel megspékelve.?Soha nem szavaztak még ennyien a demokraták ellen, mint 2020-ban. (via Puzsér)Bidennek már majdnem 78 millió szavazója van, 72.610 ezer körül TrumpHa igaz, hogy 97%-nál járnak, akkor Biden át fogja lépni a 80 milliót is a végére.
306-232 a legvalószínűbb végeredmény, Georgia itt NC ott.
Klaci79
peterk2005
Sobri Jóska
peterk2005
Puzsér mondja, hogy igaz, hogy Bidenre szavaztak többen, de az amúgy leírt, lerasszistázott, leostobázott, média által agyongyalázott Trump tudott erősödni mindenhol vidéken, feketéknél, latinoknál, és ami a demokraták számára elgondolkoztató lehet, hogy most konkrétan Trump ellen tudtak mozgósítani (7 milliárdnyi kampányköltéssel 4 ellenében, úgy, hogy 4 éve ez kb 2,6 vs 2,4 volt, akkor a repik költöttek többet), de effektive még egyetlen amerikai elnökválasztáson se volt az, hogy a demokrata jelölt ellenfele cca. 73 millió voksot kapott volna, és ez a jövőre nézve elgondolkozásra kellene késztesse a demokrata establishmentet, stb.
több mint 5 éve
Puzsér meg a kurva nagy mondásai... Ennek annyi jelentősége van, mint hogy 2016-ban Hillary kapta a több szavazatot: lényegtelen.Soha nem szavaztak még ennyien a demokraták ellen, mint 2020-ban. (via Puzsér)Bidennek már majdnem 78 millió szavazója van, 72.610 ezer körül TrumpHa igaz, hogy 97%-nál járnak, akkor Biden át fogja lépni a 80 milliót is a végére.
306-232 a legvalószínűbb végeredmény, Georgia itt NC ott.
Klaci79
peterk2005
Sobri Jóska

több mint 5 éve
?Soha nem szavaztak még ennyien a demokraták ellen, mint 2020-ban. (via Puzsér)Bidennek már majdnem 78 millió szavazója van, 72.610 ezer körül TrumpHa igaz, hogy 97%-nál járnak, akkor Biden át fogja lépni a 80 milliót is a végére.
306-232 a legvalószínűbb végeredmény, Georgia itt NC ott.
Klaci79
peterk2005
Sobri Jóska


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Soha nem szavaztak még ennyien a demokraták ellen, mint 2020-ban. (via Puzsér)Bidennek már majdnem 78 millió szavazója van, 72.610 ezer körül TrumpHa igaz, hogy 97%-nál járnak, akkor Biden át fogja lépni a 80 milliót is a végére.
306-232 a legvalószínűbb végeredmény, Georgia itt NC ott.
Klaci79
peterk2005
több mint 5 éve
Murdoch már kifelé megy a businessből, az örökös meg egy környezetvédő, liberális csávó, aki kimondottan szakítani akar a jobbos kötődéssel. Szóval ez már ennek az előszele. Az ilyen Tucker/Hannity féle lojális arcok majd mennek a Trump TV-hez. Oké a helyi Bayer Zsoltok, csak kicsivel többet keresnek majd.Újságírót nyilván talál seregnyit. Én a finaszírozási oldalra gondoltam. Szerintem Trump nem lenne elégedett egy egy-a-sokból féle independent médiával. Akármilyen népszerű is lenne, eltörpülne a Fox féle méretek - és nézettségek - mellett. Ahhoz meg nagyon sok pénz kell.
Gyurma Pappa


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Bidennek már majdnem 78 millió szavazója van, 72.610 ezer körül TrumpHa igaz, hogy 97%-nál járnak, akkor Biden át fogja lépni a 80 milliót is a végére.
306-232 a legvalószínűbb végeredmény, Georgia itt NC ott.
Klaci79


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Murdoch már kifelé megy a businessből, az örökös meg egy környezetvédő, liberális csávó, aki kimondottan szakítani akar a jobbos kötődéssel. Szóval ez már ennek az előszele. Az ilyen Tucker/Hannity féle lojális arcok majd mennek a Trump TV-hez. Oké a helyi Bayer Zsoltok, csak kicsivel többet keresnek majd.

több mint 5 éve
Az a kérdés, hogy volt elnökként ezt mennyire úszhatja meg? Már nem pénz gyűjtést, azt nyilván igen, hanem a privát ügyeit?Nagyon kemény, ha ezek az állítások igazak. Akkor Trump veri az összes tv-s igehirdetőt, celebet, mindent.merce.hu/2020/11/13/trump-pontosan-tudja-hogy-nem-nyert-de-nyomos-oka-van-ezt-nem-elismerni/Méghogy bolond...
Gyurma Pappa
Pénz és pénz. Mi más.
Ráadásul az agyhalott szélsőjobbosok pénze. Szép.
Hajrá Trump.
Sobri Jóska
Egyértelműen ő a legnagyobb con man ever.
Gyurma Pappa
Szivárognak ki olyan hírek a WH-ból, hogy keresik, hogy hogyan tudna és mire kellene saját magának előre elnöki kegyelmet adni. Állítólag szóba jött, hogy ha a saját pardont túl rizikósnak / megtámadhatónak gondolják (azt is rebesgetik, hogy a SC feltöltése is ezért - személyes okból - volt neki olyan kva fontos), akkor januárban pár napra lemond Pence javára, hogy ő adja meg neki a pardont, így már nem ön-pardon lenne, Az igazi fejfájást állítólag az okozza, hogy várhatóan nem szövetségi szinten, hanem állami szinten fognak utána menni, állami hatáskörű ügyekre meg az elnöki pardon nem alkalmazható.
Azért az something lenne, ha a demokratikus nyugat vezető országának elnöke ön-pardonnal menekülne ki egy köztörvényes ügy alól. Ráadásul mivel ELŐRE adna magának kegyelmet, lényegében azzal el is ismerné a bűnt, hiszen meg kell(ene) neveznie az ügyet úgy, hogy még hivatalosan meg sem indították. Ehhez képest a Watergate kisp*csa lenne. 😀 😀
(A Fox gyalázást viszont nem értem. A Trump TV-ig értem, és azt is értem, hogy nézőket akar toborozni. De mire jó, hogy nekimegy Murdochéknak? Murdoch komoly játékos, és ha igaz, hogy Trump meg tényleg a bizniszben is egy con man volt - azt is egyre gyakrabban hallani, hogy kamu az egész vagyona, tele van pénzt nem termelő, vagy egyenesen veszteséges látvány elemekkel, amiken egy hegyni adósság van -, akkor saját erőből nem képes pénzt tenni a cuccba, rá lesz utalva pár pénzemberre is. Ha nekimegy Murdochnak, azzal nem segít magán a befektető keresésben... De nem csak anyagi szempontból nem értem, hanem verseny szempontból sem. Most éppen olyan pillanat van, hogy úgy is tudna nézőket vonzani akármilyen új médiához, ha csak kitweeteli. Anélkül, hogy a Foxot bántaná. Lehet, hogy ebben megint az egója masírozik elöl az esze helyett? Aztán persze lehet, hogy majd lehiggad vagy lehiggasztják és "behódol" Murdochnak, mintha mi se történt volna. És elmegy a Foxhoz egy saját show-ba. Ha nem saját média, akkor ez lenne a kézenfekvő. Főleg, ha tényleg kell a pénz neki.)
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)