USA és a világ
saját tábort akarják aktivizálni, egyben tartani. nekik az elég GA-banTrumpék azt játsszák, amit muszáj nekik. Ha elvesztik a GA-in runoffot, akkor elvesztik a Szenátus, és minden bizonnyal még 4 évre elvesztik a WH-t is.de ez nem lesz kontraproduktív a runoffra? h illegitimmé teszi a választókat, és a szavazatukra azt mondja, hogy illegal? ennek nem lehet az a következménye, hogy a bizonytalanok átszavaznak a demokrata jelöltre?
Nem lesz itt semmi látnivaló, AZ és/vagy GA is megy Bidenhez, és onnantól kezdve meg igazából mindegy. Ha mondjuk véletlenül kiderül valami durva elszámolás WI-ban (nem fog), akkor is meg van.
Valószínűleg, ha összeszámolják a PA-i, választás napjáig beérkezett levélszavazatokat (az még ugye nincs meg), akkor Biden még begyűjt némi előnyt.
A repiknek tökéletes ez a helyzet, a Szenátus januárban könnyen meg lehet (bár Stacey Abramsnek lesz ehhez egy-két szava), és akkor 2024-ben eséllyel lendülnek neki a WH-nak újra - és hiába fantáziál róla a fehérek tömege, nem Trump lesz a jelölt.
Gyurma Pappa
csebi
OV is ezt csinálja, ugyebár. azzal, hogy a fiatalokon veri most el a port az 2. hullám miatt az üzenet egyértelmű: "ez már úgy is mindegy, a saját tábor maradjon egyben" itt is ez a helyzet
ha Abrams aktivizálni tud még 100-120e szavazót (Politico szerint bőven van ennyi tartalék), akkor viszont tényleg megszophatják a repik...

Trumpék azt játsszák, amit muszáj nekik. Ha elvesztik a GA-in runoffot, akkor elvesztik a Szenátus, és minden bizonnyal még 4 évre elvesztik a WH-t is.de ez nem lesz kontraproduktív a runoffra? h illegitimmé teszi a választókat, és a szavazatukra azt mondja, hogy illegal? ennek nem lehet az a következménye, hogy a bizonytalanok átszavaznak a demokrata jelöltre?
Nem lesz itt semmi látnivaló, AZ és/vagy GA is megy Bidenhez, és onnantól kezdve meg igazából mindegy. Ha mondjuk véletlenül kiderül valami durva elszámolás WI-ban (nem fog), akkor is meg van.
Valószínűleg, ha összeszámolják a PA-i, választás napjáig beérkezett levélszavazatokat (az még ugye nincs meg), akkor Biden még begyűjt némi előnyt.
A repiknek tökéletes ez a helyzet, a Szenátus januárban könnyen meg lehet (bár Stacey Abramsnek lesz ehhez egy-két szava), és akkor 2024-ben eséllyel lendülnek neki a WH-nak újra - és hiába fantáziál róla a fehérek tömege, nem Trump lesz a jelölt.
Gyurma Pappa
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Nem lesz itt semmi látnivaló, AZ és/vagy GA is megy Bidenhez, és onnantól kezdve meg igazából mindegy. Ha mondjuk véletlenül kiderül valami durva elszámolás WI-ban (nem fog), akkor is meg van.
Valószínűleg, ha összeszámolják a PA-i, választás napjáig beérkezett levélszavazatokat (az még ugye nincs meg), akkor Biden még begyűjt némi előnyt.
A repiknek tökéletes ez a helyzet, a Szenátus januárban könnyen meg lehet (bár Stacey Abramsnek lesz ehhez egy-két szava), és akkor 2024-ben eséllyel lendülnek neki a WH-nak újra - és hiába fantáziál róla a fehérek tömege, nem Trump lesz a jelölt.

nyilván az a cél hogy minél több pénzt kapjon mer annak a felét vállaltan a hiteleibe toljaNem magától ilyen kretén. Neki ezt kell hoznia. Van egy pár tippem, hogy a tweetjei és választási csalásos kampánya mögött, mennyi pénzt húznak ki a támogatói.Te érted bármelyik Trump tweetet?általában legalább a motivációt értem mögötte, de a legutolsónál még az sincs meg
Olyan az ember, mint amikor valakit ésszel leérvelsz és ő, úgy gondolja hogy mivel ő a hangosabb ettől már neki van igaza.
Toca
Negritis
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
HO mellé jöhet. 😀
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
Nem magától ilyen kretén. Neki ezt kell hoznia. Van egy pár tippem, hogy a tweetjei és választási csalásos kampánya mögött, mennyi pénzt húznak ki a támogatói.Te érted bármelyik Trump tweetet?általában legalább a motivációt értem mögötte, de a legutolsónál még az sincs meg
Olyan az ember, mint amikor valakit ésszel leérvelsz és ő, úgy gondolja hogy mivel ő a hangosabb ettől már neki van igaza.
Toca
Negritis
Te érted bármelyik Trump tweetet?általában legalább a motivációt értem mögötte, de a legutolsónál még az sincs meg
Olyan az ember, mint amikor valakit ésszel leérvelsz és ő, úgy gondolja hogy mivel ő a hangosabb ettől már neki van igaza.
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Olyan az ember, mint amikor valakit ésszel leérvelsz és ő, úgy gondolja hogy mivel ő a hangosabb ettől már neki van igaza.
senki nem jelenti hogy nem engedték őket oda, sőt ugye aki bíróság elé került eddig az végül beismerte hogy hát mégis engedték őket
a következtetés? csaltak és nyertünk
Nobody wants to report that Pennsylvania and Michigan didn’t allow our Poll Watchers and/or Vote Observers to Watch or Observe. This is responsible for hundreds of thousands of votes that should not be allowed to count. Therefore, I easily win both states. Report the News!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 12, 2020
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
NOW 73,000,000 LEGAL VOTES! https://t.co/VSNfdzoFkK
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 12, 2020
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
arizónában is számolni kellCsebi viccelt. 😀
amúgy minek óvná meg? ott vezettek
Negritis
arizónában is számolni kellCsak gondoltam h konzekvens lesz. Következetességet feltételezni sztem nem rossz indulatusag, bár tőled ez meg kb dicséret tekintettel arra h miként neveztél régebben.Igaza van Sanyának, tényleg rosszindulatú vagy.Alaska-t közben hivatalosan is behúzta Trump és a GOPgondolom azt is megóvja Trump mivel nem álltak le a számlálással ...
Negritis
csebi
Tudod jól, hogy milyen szomorú egy Trump-rajongónak eleve, hogy a választast ELCSALTÁK, erre te pusztán rosszindulatból még a kést is forgatod.
Mert erre azert nehéz lenne rámondani, hogy "vicceltem".
Sobri Jóska
csebi
amúgy minek óvná meg? ott vezettek
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Csak gondoltam h konzekvens lesz. Következetességet feltételezni sztem nem rossz indulatusag, bár tőled ez meg kb dicséret tekintettel arra h miként neveztél régebben.Igaza van Sanyának, tényleg rosszindulatú vagy.Alaska-t közben hivatalosan is behúzta Trump és a GOPgondolom azt is megóvja Trump mivel nem álltak le a számlálással ...
Negritis
csebi
Tudod jól, hogy milyen szomorú egy Trump-rajongónak eleve, hogy a választast ELCSALTÁK, erre te pusztán rosszindulatból még a kést is forgatod.
Mert erre azert nehéz lenne rámondani, hogy "vicceltem".
Sobri Jóska
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Igaza van Sanyának, tényleg rosszindulatú vagy.Alaska-t közben hivatalosan is behúzta Trump és a GOPgondolom azt is megóvja Trump mivel nem álltak le a számlálással ...
Negritis
csebi
Tudod jól, hogy milyen szomorú egy Trump-rajongónak eleve, hogy a választast ELCSALTÁK, erre te pusztán rosszindulatból még a kést is forgatod.
Mert erre azert nehéz lenne rámondani, hogy "vicceltem".
Alaska-t közben hivatalosan is behúzta Trump és a GOPgondolom azt is megóvja Trump mivel nem álltak le a számlálással ...
Negritis
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Egyértelműen a helyzet alapvetésének megértéséhez javasoltam a cikket. A vége nekem sem tetszett annyira, bár szóban egyébként Biden tényleg keménykedett a kampány alatt Kínával. De erősek a kétségeim ennek a keménységnek a tetteké alakításáról.telex.hu/kulfold/2020/11/11/aki-szegeny-az-annyit-is-er-joe-biden-legnagyobb-kihivasaHáááát...
Tűpontosan megírt összefoglaló, nem csak az amerikai helyzet megértéséhez.
Gyurma Pappa
Vannak persze szociológiai, gazdasági alapvetései, amikkel nehéz lenne vitatkozni, meg 1-2 jó meglátása:
Trump és Biden pontosan ugyanazt ígéri ennek a rétegnek. Vagyis, gyakorlatilag semmit. Hiszen mindketten továbbra is a vállalati logika mentén fognak GDP-t maximalizálni
de amikor ilyet ír:
Joe Biden ...miközben Kína elleni küzdelemben talán még harcosabb is, mint Trump.
akkor azt gondolom, hogy ez is egy olyan cikk, ami már előre eldöntötte a konklúziót (Biden jó Trump rossz), és azt igyekezett alátámasztani.
Sobri Jóska

telex.hu/kulfold/2020/11/11/aki-szegeny-az-annyit-is-er-joe-biden-legnagyobb-kihivasaHáááát...
Tűpontosan megírt összefoglaló, nem csak az amerikai helyzet megértéséhez.
Gyurma Pappa
Vannak persze szociológiai, gazdasági alapvetései, amikkel nehéz lenne vitatkozni, meg 1-2 jó meglátása:
Trump és Biden pontosan ugyanazt ígéri ennek a rétegnek. Vagyis, gyakorlatilag semmit. Hiszen mindketten továbbra is a vállalati logika mentén fognak GDP-t maximalizálni
de amikor ilyet ír:
Joe Biden ...miközben Kína elleni küzdelemben talán még harcosabb is, mint Trump.
akkor azt gondolom, hogy ez is egy olyan cikk, ami már előre eldöntötte a konklúziót (Biden jó Trump rossz), és azt igyekezett alátámasztani.
Tűpontosan megírt összefoglaló, nem csak az amerikai helyzet megértéséhez.

The Fake Pollsters at @ABC/@washingtonpost produced a possibly illegal suppression Poll just before the Election showing me down 17 points in Wisconsin when, in fact, on Election Day, the race was even - & we are now preparing to win the state. Many such “deplorable” instances!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 11, 2020
b+, a szarul elvégzett munka is illegális?
óvatosan jelentenék ki ilyet a helyében 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
This is the clearest and most precise review I have yet heard of the threat posed by a wounded Trump administration.pic.twitter.com/kAzXCAN8XQ
— John Nichols (@NicholsUprising) November 10, 2020

remélem még nem volt. 😀
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
Laura Ingraham interviews an anonymous poll worker —complete with disguised voice.
— Rex Chapman🏇🏼 (@RexChapman) November 11, 2020
Fox News has jumped the shark...pic.twitter.com/DcSlMYnJ6j
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
kontra.hu/a-deep-state-es-az-elit-gyozelme-az-amerikai-neppel-szemben?fbclid=IwAR3FYBiNgYCjlmGx9v__QFozba5W5qJDkXv6HmPxfm9a-Tl3gREqvapFKOM

Aki nem hiszi, annak utánajárnak