NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Viccek

51 feliratkozó

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
 www.bahir.hu/2020/09/18/megtortent-egy-egyetemistaval-a-tavoktatas-soran-az-amitol-minden-tavoktatasban-levo-egyetemista-rettegett/
külön csak a videó
 www.bahir.hu/wp-content/uploads/2020/09/video-1600438765.mp4
NB2
Mondjuk teljesen igaza van a srácnak, 0.5 négyzetét 30 másodperc alatt kinyökögni valóban nem Speedy Gonzalesi agyműködést sejtet.
Én csak a tegezésért kértem volna elnézést. 😊
Sobri Jóska
jah csak az ilyen teljesen igaz állítások után van az hogy hopp megbuktál a szóbelin 😀
Negritis
Ha ilyen sebességgel szóbeliztél volna, mint ez a tanár nyökögött, akkor megbuktál volna az első fél órában. 😊
Sobri Jóska
Szerintem amúgy azért nyökög, mert azzal egyidőben akarja kimondani a számot, ahogy megjeleníti a képernyőn. Vadul kattintgat, hogy ki tudja rajzolni és ezért mondja ki lassan mert több idő neki kirajzolni mint számított rá.
Gorcsev
Nekem meg valamiért pont egy erős számológép keresés ugrik be a háttérzajból ami nagyon kínos, ha így volt. 😀
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
"2020-ra már nem lesz szükség nyelvtanulásra, a fordítóprogramok megoldanak mindent!"



| START WATCHING TODAY |

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 495
 www.bahir.hu/2020/09/18/megtortent-egy-egyetemistaval-a-tavoktatas-soran-az-amitol-minden-tavoktatasban-levo-egyetemista-rettegett/
külön csak a videó
 www.bahir.hu/wp-content/uploads/2020/09/video-1600438765.mp4
NB2
Mondjuk teljesen igaza van a srácnak, 0.5 négyzetét 30 másodperc alatt kinyökögni valóban nem Speedy Gonzalesi agyműködést sejtet.
Én csak a tegezésért kértem volna elnézést. 😊
Sobri Jóska
jah csak az ilyen teljesen igaz állítások után van az hogy hopp megbuktál a szóbelin 😀
Negritis
Ha ilyen sebességgel szóbeliztél volna, mint ez a tanár nyökögött, akkor megbuktál volna az első fél órában. 😊
Sobri Jóska
Szerintem amúgy azért nyökög, mert azzal egyidőben akarja kimondani a számot, ahogy megjeleníti a képernyőn. Vadul kattintgat, hogy ki tudja rajzolni és ezért mondja ki lassan mert több idő neki kirajzolni mint számított rá.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
 www.bahir.hu/2020/09/18/megtortent-egy-egyetemistaval-a-tavoktatas-soran-az-amitol-minden-tavoktatasban-levo-egyetemista-rettegett/
külön csak a videó
 www.bahir.hu/wp-content/uploads/2020/09/video-1600438765.mp4
NB2
Mondjuk teljesen igaza van a srácnak, 0.5 négyzetét 30 másodperc alatt kinyökögni valóban nem Speedy Gonzalesi agyműködést sejtet.
Én csak a tegezésért kértem volna elnézést. 😊
Sobri Jóska
jah csak az ilyen teljesen igaz állítások után van az hogy hopp megbuktál a szóbelin 😀
Negritis
Ha ilyen sebességgel szóbeliztél volna, mint ez a tanár nyökögött, akkor megbuktál volna az első fél órában. 😊

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
 www.bahir.hu/2020/09/18/megtortent-egy-egyetemistaval-a-tavoktatas-soran-az-amitol-minden-tavoktatasban-levo-egyetemista-rettegett/
külön csak a videó
 www.bahir.hu/wp-content/uploads/2020/09/video-1600438765.mp4
NB2
Mondjuk teljesen igaza van a srácnak, 0.5 négyzetét 30 másodperc alatt kinyökögni valóban nem Speedy Gonzalesi agyműködést sejtet.
Én csak a tegezésért kértem volna elnézést. 😊
Sobri Jóska
jah csak az ilyen teljesen igaz állítások után van az hogy hopp megbuktál a szóbelin 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
 www.bahir.hu/2020/09/18/megtortent-egy-egyetemistaval-a-tavoktatas-soran-az-amitol-minden-tavoktatasban-levo-egyetemista-rettegett/
külön csak a videó
 www.bahir.hu/wp-content/uploads/2020/09/video-1600438765.mp4
NB2
Mondjuk teljesen igaza van a srácnak, 0.5 négyzetét 30 másodperc alatt kinyökögni valóban nem Speedy Gonzalesi agyműködést sejtet.
Én csak a tegezésért kértem volna elnézést. 😊

több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 618
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
 www.bahir.hu/2020/09/18/megtortent-egy-egyetemistaval-a-tavoktatas-soran-az-amitol-minden-tavoktatasban-levo-egyetemista-rettegett/
külön csak a videó
 www.bahir.hu/wp-content/uploads/2020/09/video-1600438765.mp4
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!


Na igen 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első heti túlreagálás - Tom Brady edition


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
 player.hu/napunk/az-idei-ev-legviccesebb-termeszetfotoi-2020/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+playerhu+%28Player.hu%29&utm_content=FaceBook
empty taxi
Playoff ranking alapanyag a javából.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
 www.youtube.com/watch?v=ns8v7PJ_aLU
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Eyecandy + vicces NFL tartalom =

iktriad
Eyecandy?! Ok nem ronda, de azért na

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job

Vrij6
😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 293 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/119391236_158639645894089_1386298639363261567_n.jpg?stp=c146.0.438.438a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=110&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=rh6euzamXRkQ7kNvgEjreFx&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=APX6SknbQBC3joGhHKhboU0&oh=00_AYBTJ16zG9VC6j8iKllpB6qYbrDqDvgaLeFsWDwyckQBtQ&oe=66F1B658
Troll_NFL on Instagram: "Lehet nem erre számítottak..."
320 likes, 0 comments - troll_nfl_hungary on September 13, 2020: "Lehet nem erre számítottak...".
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eyecandy + vicces NFL tartalom =
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 824 — Bla, bla, bla
Gyeremekemmel beszélgetek (6éves):
ÉN: Hogy hívják azt a csigát, amelyiknek nincs háza?
LÁNYOM: - Puszta csiga?
🤦



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
 www.youtube.com/watch?v=CKUJB8TwrGg
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
 player.hu/napunk/az-idei-ev-legviccesebb-termeszetfotoi-2020/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+playerhu+%28Player.hu%29&utm_content=FaceBook
empty taxi
Én erre szavaznék:


több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 275 — Lájkold a zsűrit!
 player.hu/napunk/az-idei-ev-legviccesebb-termeszetfotoi-2020/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+playerhu+%28Player.hu%29&utm_content=FaceBook


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress


zseniális

Szept 1. - Kézfogás, tárgyalás, sajtótájékoztató maszk nélkül
Szept 8. - VIDEOkonferencia maszkban

😀
Vrij6
Biztos tud valamit, mert ez a maszk lófasz ahhoz képest mint amiben tavasszal nyomta darth vader becsúszott zabigyerekeként....
peach
Nem lehet, hogy csak nem akarja hogy felismerjék? Elvégre nem olyan népszerű az unió vezetői előtt.
BigBaltazar
És lehet így Bane-nek hiszik?
Azzal sincsen beljebb.