Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Bocsi, ha már volt, de ez még húsvétról maradt.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Érdemes figyelni a nézők, szurkolók kommentjeire 😀 Meg hát azért a mozdulatok is büntetnek 😀
Deny
sokkal viccesebb lett volna, ha kettős kiütés a vége... ja, ez nem az a topic? 😉
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érdemes figyelni a nézők, szurkolók kommentjeire 😀 Meg hát azért a mozdulatok is büntetnek 😀
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
kobalu91
Mestermunka. A Törökk Zultán se írhatta volna szebben. ("Ibli").
Azt juttatja eszembe, amikor egy ismerősöm EuroSport helyett következetesen FúróSport-ot mondott.
(Mottó: "Úgy is lehet mondani, kérem, de úgy nincs semmi értelme.")

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 196

az indokolatlan cenzúráról ez jutott eszembe 😀

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
indokolatlan cenzúra a szezám utcában
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ja, már azt hittem, ez a Keri Mari

mondjukon a lényegen az sem változtat. ennél még Erzsébet királynő is jobb first pitch-et dobottslowmotion
Keri Mari az. Nem tudom mikori a felvétel, de 40 felett van a hölgy, vállalhatatlannak azért nem mondanám.


több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
kobalu91
ezen felsírtam 😀Gyurma Pappa
Van úgy, hogy az ember szinte bármit képes elnézni valakinek 😊Kori
a dobást még csak-csak, de ez a luvnya mint jelenség felér egy emberiség elleni bűntettelslowmotion
Valószinűleg valami" menő" csajbanda tagja lehet, vagy valami Real Worldös ribilaccoo74
ja, már azt hittem, ez a Keri Mari

mondjukon a lényegen az sem változtat. ennél még Erzsébet királynő is jobb first pitch-et dobott
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
kobalu91
ezen felsírtam 😀Gyurma Pappa
Van úgy, hogy az ember szinte bármit képes elnézni valakinek 😊Kori
a dobást még csak-csak, de ez a luvnya mint jelenség felér egy emberiség elleni bűntettelslowmotion
Valószinűleg valami" menő" csajbanda tagja lehet, vagy valami Real Worldös ribi
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
kobalu91
ezen felsírtam 😀Gyurma Pappa
Van úgy, hogy az ember szinte bármit képes elnézni valakinek 😊Kori
a dobást még csak-csak, de ez a luvnya mint jelenség felér egy emberiség elleni bűntettel
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
farkaspeti
Kíváncsi vagyok még hova tudjátok fokozni a tegyünk be minél erőltetettebb baromságot Romo/Cowboysról a viccek topicba.
Mondjuk a Skins drukkerek biztos büszkék hisz van egy győzelmük a FedEx fielden playoffban még 2000-ből 😀Toca
Igen, igen és igen. Büszkék vagyunk, és örülök hogy ezt megvilágosítottad előttünk mint Vikings fan, hiszen mi toljuk tele a fórumot ezekkel a baromságokkal. Mert viccnek legalább olyan gyenge mint a bajszos képek. No, szólj be megint, egy az kevés volt....apeszos
Sorry a leálltalánosításért, nem akartam a teljes skins drukker sereget leszólni, csak néhány ember elgondolkozhatna néha mielőtt baromságot postol.Toca
amúgy az állítás tényleg igaz, mert két meccset nyert a Wolverines a Jerry Mahal-ban.
Cowboys meg csak egyet (2009 WC, 34-14 az Eagles ellen), mondjuk többet nem nyerhetett volna, mert összesen két NFL playoff meccs volt ott, és abból az egyik a pár évvel ezelőtti Super Bowl.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
farkaspeti
Kíváncsi vagyok még hova tudjátok fokozni a tegyünk be minél erőltetettebb baromságot Romo/Cowboysról a viccek topicba.
Mondjuk a Skins drukkerek biztos büszkék hisz van egy győzelmük a FedEx fielden playoffban még 2000-ből 😀Toca
Igen, igen és igen. Büszkék vagyunk, és örülök hogy ezt megvilágosítottad előttünk mint Vikings fan, hiszen mi toljuk tele a fórumot ezekkel a baromságokkal. Mert viccnek legalább olyan gyenge mint a bajszos képek. No, szólj be megint, egy az kevés volt....apeszos
Sorry a leálltalánosításért, nem akartam a teljes skins drukker sereget leszólni, csak néhány ember elgondolkozhatna néha mielőtt baromságot postol.Toca
Egyébként sokat elmond az is, hogy ki az az egy ember aki lájkolta a képet...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 196

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
kobalu91
ezen felsírtam 😀Gyurma Pappa
Van úgy, hogy az ember szinte bármit képes elnézni valakinek 😊


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 019 — Egyéb témák lakó
kobalu91
ezen felsírtam 😀

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nem akartam képet linkelni, de ma ez tényleg aktuális volt 😊

Húsvéti asztal melletti beszélgetéstémák bingó


Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
farkaspeti
Kíváncsi vagyok még hova tudjátok fokozni a tegyünk be minél erőltetettebb baromságot Romo/Cowboysról a viccek topicba.
Mondjuk a Skins drukkerek biztos büszkék hisz van egy győzelmük a FedEx fielden playoffban még 2000-ből 😀Toca
Igen, igen és igen. Büszkék vagyunk, és örülök hogy ezt megvilágosítottad előttünk mint Vikings fan, hiszen mi toljuk tele a fórumot ezekkel a baromságokkal. Mert viccnek legalább olyan gyenge mint a bajszos képek. No, szólj be megint, egy az kevés volt....apeszos
Sorry a leálltalánosításért, nem akartam a teljes skins drukker sereget leszólni, csak néhány ember elgondolkozhatna néha mielőtt baromságot postol.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
farkaspeti
Kíváncsi vagyok még hova tudjátok fokozni a tegyünk be minél erőltetettebb baromságot Romo/Cowboysról a viccek topicba.
Mondjuk a Skins drukkerek biztos büszkék hisz van egy győzelmük a FedEx fielden playoffban még 2000-ből 😀Toca
Igen, igen és igen. Büszkék vagyunk, és örülök hogy ezt megvilágosítottad előttünk mint Vikings fan, hiszen mi toljuk tele a fórumot ezekkel a baromságokkal. Mert viccnek legalább olyan gyenge mint a bajszos képek. No, szólj be megint, egy az kevés volt....