Viccek
51 feliratkozó
több mint 2 éve
Van egy kis logikai bukfenc benne...Nem fél, hogy agy nélkül eltéved az erdőben?
Zsellér van de Vrij
slowmotion
Ha Ukrajna elveszti a háborút, akkor kinek a parancsára fognak minket megtámadni?
Ukrajna vagy Oroszország?
Ha minket megtámadnak, akkor a NATO-t támadják meg, az meg azért már más kávéház...
több mint 2 éve
Nem fél, hogy agy nélkül eltéved az erdőben?
Zsellér van de Vrij
több mint 2 éve
Agyevő ukrán katonazombikkal még ütősebb lenne. 😀
Zsellér van de Vrij
több mint 2 éve
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 2 éve
A János kórházban nehéz lenne BL döntőt rendezni!
több mint 2 éve
Én nem az űr mellett lobbizok, csak ha már valamire el akarjuk verni a pénzt, akkor arra jobb lett volna szerintem és még olcsóbban is jöhettünk volna ki belőle, de még inkább sokkal jobb lett volna az egészségügyre vagy az oktatásra elkölteni ugyanazt a pénzt... 😊Látom nagyon erős az űrlobby a fórumon.😊www.businessinsider.com/how-india-moon-landing-cost-cheap-compared-to-nasa-russia-2023-8Gondolkodtam hova linkeljem (politika/Soccer) de szerintem itt a helye 😊:Adjunk hálát az Úrnak, hogy a foci a Fönci hobbija, nem az űrutazás! Megúsztuk egy stadionnal a kertje végében, ami sokkal olcsóbb mint egy űrközpont és a Puskás focistái sem kerülnek annyiba mint heti egy rakéta a Holdra.
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2024/05/konyv-jelent-meg-a-felcsuti-futball-szazeves-torteneterol
bcsarli, Udvari Főkóstoló
SBL
India kb. 26 milliárd forintból szállt le a Holdra egy szondával. Nekünk csak a Puskás került 180-200 milliárdba és akkor ott van még Felcsút, Fradi pálya, meg a többi. Inkább választotta volna az űrkutatást...
De ha nyilvánosabb adatot nézünk, a NASA rover-t visz a Holdra 150-160 milliárd Ft költségvetéssel, az is olcsóbb még mindig, mint amit mi csak 1 stadionra elköltöttünk (nyilván sarkítás, de annyira nem nagy szerintem)...
StormST
De hát űrrakétával nem jutottunk volna ki az EB-re.😊
| És Lölőnek is sokkal kisebb jachttal kellene, hogy beérje. |
SBL
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 2 éve
Látom nagyon erős az űrlobby a fórumon.😊www.businessinsider.com/how-india-moon-landing-cost-cheap-compared-to-nasa-russia-2023-8Gondolkodtam hova linkeljem (politika/Soccer) de szerintem itt a helye 😊:Adjunk hálát az Úrnak, hogy a foci a Fönci hobbija, nem az űrutazás! Megúsztuk egy stadionnal a kertje végében, ami sokkal olcsóbb mint egy űrközpont és a Puskás focistái sem kerülnek annyiba mint heti egy rakéta a Holdra.
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2024/05/konyv-jelent-meg-a-felcsuti-futball-szazeves-torteneterol
bcsarli, Udvari Főkóstoló
SBL
India kb. 26 milliárd forintból szállt le a Holdra egy szondával. Nekünk csak a Puskás került 180-200 milliárdba és akkor ott van még Felcsút, Fradi pálya, meg a többi. Inkább választotta volna az űrkutatást...
De ha nyilvánosabb adatot nézünk, a NASA rover-t visz a Holdra 150-160 milliárd Ft költségvetéssel, az is olcsóbb még mindig, mint amit mi csak 1 stadionra elköltöttünk (nyilván sarkítás, de annyira nem nagy szerintem)...
StormST
De hát űrrakétával nem jutottunk volna ki az EB-re.😊
| És Lölőnek is sokkal kisebb jachttal kellene, hogy beérje. |
több mint 2 éve
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 2 éve
www.businessinsider.com/how-india-moon-landing-cost-cheap-compared-to-nasa-russia-2023-8Gondolkodtam hova linkeljem (politika/Soccer) de szerintem itt a helye 😊:Adjunk hálát az Úrnak, hogy a foci a Fönci hobbija, nem az űrutazás! Megúsztuk egy stadionnal a kertje végében, ami sokkal olcsóbb mint egy űrközpont és a Puskás focistái sem kerülnek annyiba mint heti egy rakéta a Holdra.
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2024/05/konyv-jelent-meg-a-felcsuti-futball-szazeves-torteneterol
bcsarli, Udvari Főkóstoló
SBL
India kb. 26 milliárd forintból szállt le a Holdra egy szondával. Nekünk csak a Puskás került 180-200 milliárdba és akkor ott van még Felcsút, Fradi pálya, meg a többi. Inkább választotta volna az űrkutatást...
De ha nyilvánosabb adatot nézünk, a NASA rover-t visz a Holdra 150-160 milliárd Ft költségvetéssel, az is olcsóbb még mindig, mint amit mi csak 1 stadionra elköltöttünk (nyilván sarkítás, de annyira nem nagy szerintem)...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 2 éve
Hát, ha azt nézzük, hogy az elmúlt pár évben mekkora versenyfutás indult a Hold ásványkincseinek a feltérképezése/birtoklása céljából (nem véletlen a kínai meg indiai holdraszálló egységek) akkor lehet hogy hosszú távon jobban jártunk volna ha az űrkutatás a hobbija. Sőt, biztos.Gondolkodtam hova linkeljem (politika/Soccer) de szerintem itt a helye 😊:Adjunk hálát az Úrnak, hogy a foci a Fönci hobbija, nem az űrutazás! Megúsztuk egy stadionnal a kertje végében, ami sokkal olcsóbb mint egy űrközpont és a Puskás focistái sem kerülnek annyiba mint heti egy rakéta a Holdra.
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2024/05/konyv-jelent-meg-a-felcsuti-futball-szazeves-torteneterol
bcsarli, Udvari Főkóstoló
SBL
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 2 éve
Ha összeszámolnád mennyi közpénzt égettek el "foci/sport fejlesztés"-be burkolt bullshit alatt, akkor lehet kijönne egy pár rakéta fellövése a Holdra...Gondolkodtam hova linkeljem (politika/Soccer) de szerintem itt a helye 😊:Adjunk hálát az Úrnak, hogy a foci a Fönci hobbija, nem az űrutazás! Megúsztuk egy stadionnal a kertje végében, ami sokkal olcsóbb mint egy űrközpont és a Puskás focistái sem kerülnek annyiba mint heti egy rakéta a Holdra.
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2024/05/konyv-jelent-meg-a-felcsuti-futball-szazeves-torteneterol
bcsarli, Udvari Főkóstoló
SBL
A kert végében lévő aranykalitka a döglött madárnak csak a jéghegy csúcsa.

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Én nem bánnám ha kilőnék az űrbe 😊Gondolkodtam hova linkeljem (politika/Soccer) de szerintem itt a helye 😊:Adjunk hálát az Úrnak, hogy a foci a Fönci hobbija, nem az űrutazás! Megúsztuk egy stadionnal a kertje végében, ami sokkal olcsóbb mint egy űrközpont és a Puskás focistái sem kerülnek annyiba mint heti egy rakéta a Holdra.
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2024/05/konyv-jelent-meg-a-felcsuti-futball-szazeves-torteneterol
bcsarli, Udvari Főkóstoló
SBL
több mint 2 éve
Gondolkodtam hova linkeljem (politika/Soccer) de szerintem itt a helye 😊:Adjunk hálát az Úrnak, hogy a foci a Fönci hobbija, nem az űrutazás! Megúsztuk egy stadionnal a kertje végében, ami sokkal olcsóbb mint egy űrközpont és a Puskás focistái sem kerülnek annyiba mint heti egy rakéta a Holdra.
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2024/05/konyv-jelent-meg-a-felcsuti-futball-szazeves-torteneterol
bcsarli, Udvari Főkóstoló
több mint 2 éve
én a 444-es videot csak azért néztem meg, mert valaki azt mondta, a vörös nőt kell figyelni. abban reménykedtem, hogy egy eyecandy Christina Hendricks-félét értett.Ez amolyan katasztrófaturizmus, hogy ilyeneket néztek? 😂"Belső ukrajnai ukrán."www.reddit.com/r/hungary/comments/1cxb7d9/minden_amit_sszel_szoktunk_%C3%ADrni_unironikusan/ez ugyanaz a nyanya, aki a 444-es videoban is csillagos hatosra mondta vissza a propagandát?
Észnél kell lenni!
Zsellér van de Vrij
slowmotion
Az milyen? Meg a külső ukrán is milyen lehet?
Bözsi-Bözsi legelhetne már 🐎 feletted is...
nagir
warr_b
hát nem...
több mint 2 éve
Asszony mikor megnyitottam a telómon, a kezembe nyomta a BT fülest és csak annyit mondott:"Használd, kérlek!!!"Ez amolyan katasztrófaturizmus, hogy ilyeneket néztek? 😂"Belső ukrajnai ukrán."www.reddit.com/r/hungary/comments/1cxb7d9/minden_amit_sszel_szoktunk_%C3%ADrni_unironikusan/ez ugyanaz a nyanya, aki a 444-es videoban is csillagos hatosra mondta vissza a propagandát?
Észnél kell lenni!
Zsellér van de Vrij
slowmotion
Az milyen? Meg a külső ukrán is milyen lehet?
Bözsi-Bözsi legelhetne már 🐎 feletted is...
nagir
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Ez amolyan katasztrófaturizmus, hogy ilyeneket néztek? 😂"Belső ukrajnai ukrán."www.reddit.com/r/hungary/comments/1cxb7d9/minden_amit_sszel_szoktunk_%C3%ADrni_unironikusan/ez ugyanaz a nyanya, aki a 444-es videoban is csillagos hatosra mondta vissza a propagandát?
Észnél kell lenni!
Zsellér van de Vrij
slowmotion
Az milyen? Meg a külső ukrán is milyen lehet?
Bözsi-Bözsi legelhetne már 🐎 feletted is...
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
"Belső ukrajnai ukrán."www.reddit.com/r/hungary/comments/1cxb7d9/minden_amit_sszel_szoktunk_%C3%ADrni_unironikusan/ez ugyanaz a nyanya, aki a 444-es videoban is csillagos hatosra mondta vissza a propagandát?
Észnél kell lenni!
Zsellér van de Vrij
slowmotion
Az milyen? Meg a külső ukrán is milyen lehet?
Bözsi-Bözsi legelhetne már 🐎 feletted is...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
www.reddit.com/r/hungary/comments/1cxb7d9/minden_amit_sszel_szoktunk_%C3%ADrni_unironikusan/ez ugyanaz a nyanya, aki a 444-es videoban is csillagos hatosra mondta vissza a propagandát?
Észnél kell lenni!
Zsellér van de Vrij
több mint 2 éve
Gondolkodtam hova linkeljem (politika/Soccer) de szerintem itt a helye 😊:Vaskos lehet, mint a szlovák történelem tankönyv!
www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2024/05/konyv-jelent-meg-a-felcsuti-futball-szazeves-torteneterol
bcsarli, Udvari Főkóstoló

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Komolyan egyetért a tag, a Dobos M Mariann élettársa, és a legvéresebb vonalat képviseli a belső körök szerint azokból akik nincsenek kiszervezve Megafonba.Mekkora forma a műsorvezető, ezeket edzik valahogy, hogy röhögés nélkül bírják a Bözsi nénik szakértését, vagy komolyan szívből egyetértenek és hisznek?www.reddit.com/r/hungary/comments/1cxb7d9/minden_amit_sszel_szoktunk_%C3%ADrni_unironikusan/Bözsi néni megmondta, hogy ha bármelyik önkormányzatban is 50+1 %-ot kap Magyar Péter akkor mennek a fiaink a háborúba, megmondta a Miniszterelnök úr.
Észnél kell lenni!
Zsellér van de Vrij
Ezek a bözsi mamák kb egy szinten vannak az MP fanyalgókkal ezekben az időkben mikor kb max ezekből választhatsz. 😊
ozibozi
somoskovig
Anno a Borsból azért rúgták ki mert írni nem tudott-helyesen sem-
iszonyat gyenge képességű volt és meló helyett nagyésszel céges Laptopon csak pornót nézett és szerencsejátékozott.
Azóta vlsz benőtt a feje-lágya és mostmár csak hardcore mocskolódásra adta a fejét.
több mint 2 éve
Mekkora forma a műsorvezető, ezeket edzik valahogy, hogy röhögés nélkül bírják a Bözsi nénik szakértését, vagy komolyan szívből egyetértenek és hisznek?www.reddit.com/r/hungary/comments/1cxb7d9/minden_amit_sszel_szoktunk_%C3%ADrni_unironikusan/Bözsi néni megmondta, hogy ha bármelyik önkormányzatban is 50+1 %-ot kap Magyar Péter akkor mennek a fiaink a háborúba, megmondta a Miniszterelnök úr.
Észnél kell lenni!
Zsellér van de Vrij
Ezek a bözsi mamák kb egy szinten vannak az MP fanyalgókkal ezekben az időkben mikor kb max ezekből választhatsz. 😊
ozibozi
több mint 2 éve
www.reddit.com/r/hungary/comments/1cxb7d9/minden_amit_sszel_szoktunk_%C3%ADrni_unironikusan/Bözsi néni megmondta, hogy ha bármelyik önkormányzatban is 50+1 %-ot kap Magyar Péter akkor mennek a fiaink a háborúba, megmondta a Miniszterelnök úr.
Észnél kell lenni!
Zsellér van de Vrij
Ezek a bözsi mamák kb egy szinten vannak az MP fanyalgókkal ezekben az időkben mikor kb max ezekből választhatsz. 😊
Szerkesztette: ozibozi


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!