Viccek
51 feliratkozó
több mint 2 éve
😀telex.hu/zacc/2024/05/29/tesla-toltese-dizel-aramfejlesztovel-szegeden
Klaci79
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
www.reddit.com/r/BrandNewSentence/s/azzntiqTeZ
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
www.vezess.hu/vezetunk/2024/05/27/megvan-az-ev-legoszintebb-hasznalatauto-hirdetese/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Átb.szták. Akármilyen rissz-rossz puhafás erdőt sem lehet már venni 1M/ hektár alatt, de egy vágásérett tölgyes egy nagyságrenddel drágább.
FuckYoElonMusk
Ha a leges legalja árat nézünk, 1M/ha, az 100 ft/nm, akkor is 3700 Ft járt volna. de ha az átlag B-K megyei árakat vesszük, akkor 5000-6000 Ft. nem a világ pénze, de azért mégsem 5 Ft.
Ha erdőt akar eladni, akkor nem az alma kilóját kell számolgatni, hanem meg kell kérdezni egy erdészt. 😊
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 2 éve
Hülyének pont megéri.Ez fake, mert ingyenes és szenyó és ásványvíz is jár mind a két irányba.Bakker, azt a helyesírási inkonzisztenciát.
Hülyének is megéri.
Zsellér van de Vrij
Most vagy használjon végig ékezetet vagy ne használjon.
Lúdas Solymi
ozibozi
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Nem ilyen kutyus akartam esete. 😀több mint 2 éve
Jézus, Mózes és Chuck Norris mennek a sivatagban. Egyszer csak odaérnek egy folyóhoz. Jézus fogja magát és átsétál a folyó vizén. Látja Chuck Norris, hát utánamegy és ő is átsétál rajta. Látja ezt Mózes is, hát ő is nekiindul. De ahogy a vízbe lép a folyó elsodorja. Jézus odafordul Chuck Norrishoz:- Te, nem kellett volna megmondani neki, hogy hol vannak a cölöpök?
Chuck Norris ránéz Jézusra:
- Milyen cölöpök?
Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
De az enyém pick párizsi 🤣vigyazat hamisitjak.
steelwolf
kettovel lejjebb
YoungZeeZee
több mint 2 éve
Ez fake, mert ingyenes és szenyó és ásványvíz is jár mind a két irányba.Bakker, azt a helyesírási inkonzisztenciát.
Hülyének is megéri.
Zsellér van de Vrij
Most vagy használjon végig ékezetet vagy ne használjon.
Lúdas Solymi
több mint 2 éve
autocorrect sajnos ilyenBakker, azt a helyesírási inkonzisztenciát.
Hülyének is megéri.
Zsellér van de Vrij
Most vagy használjon végig ékezetet vagy ne használjon.
Lúdas Solymi
bár sztem ezt nem telóról írta
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Bakker, azt a helyesírási inkonzisztenciát.
Hülyének is megéri.
Zsellér van de Vrij
Most vagy használjon végig ékezetet vagy ne használjon.
több mint 2 éve
Hülyének is megéri.
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 2 éve
Hádde akkor nem a baráti Szovjetuniót támadnánk meg? Vagy ezek ilyen partizán, ellenálló ukránok lennének?hát nyilván mi támadunkVan egy kis logikai bukfenc benne...Nem fél, hogy agy nélkül eltéved az erdőben?
Zsellér van de Vrij
slowmotion
Ha Ukrajna elveszti a háborút, akkor kinek a parancsára fognak minket megtámadni?
Ukrajna vagy Oroszország?
Ha minket megtámadnak, akkor a NATO-t támadják meg, az meg azért már más kávéház...
Lúdas Solymi
Kúrfürst briareos
Vagy akkor így a saját kárpátaljai fijaink támadnának minket vagy mink őket?
És mint NATO ország támadnánk vagy hogy? Meg mivel?
És akkor nem mi lennénk háborúpártiak?
Jajj, megannyi kínzó kérdés, megfájdúl a fejem Béla!
több mint 2 éve
hát nyilván mi támadunkVan egy kis logikai bukfenc benne...Nem fél, hogy agy nélkül eltéved az erdőben?
Zsellér van de Vrij
slowmotion
Ha Ukrajna elveszti a háborút, akkor kinek a parancsára fognak minket megtámadni?
Ukrajna vagy Oroszország?
Ha minket megtámadnak, akkor a NATO-t támadják meg, az meg azért már más kávéház...
Lúdas Solymi


