Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
A 2000es évek eleji női kézi válogatott szelleme megszállta a csajokat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát ez.......... nem volt jó.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
hány meccset akarnak még elcseszni vezetésről???
NŐK!
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Vissza lehet nézni valahol az m4 közvetítéseit?
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gyönyörű utolsó negyedet produkáltak a lányok. Pedig már kezdtek szétesni a kínaiak, erre felhozzuk őket. Az a félpályás ejtés durva volt a sűrű szemöldökűtől.
Kemény lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hamarabb jön a hang mint a kép.
Élvezhetetlen.Bazzani
Sajnos ez tényleg így van. 😕
De 1-4-ről visszajöttünk. Most 5-5 a félidőben. Most jobb volt a védekezés mint az elején.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hamarabb jön a hang mint a kép.
Élvezhetetlen.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kezdenek a csajok.
Nézzük mire mennek a kínaiakkal.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Risztov sem ment nagyot ma. 😕
Na majd a hosszabb számban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Kenderesit nagyon sajnálom, kíváncsi lettem volna mire megy élesben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tud valaki egy jó oldalt ahol meg tudom nézni (vagy le tudom tölteni) a tegnapi vizes vb nyitó ünnepségét?
Néztem telesport oldalán is, de csak az 1 m férfi műugrás selejtező volt videón. Kereső meg nem talál semmit. Max. 1 perc körüli videókat, de az szinte semmit nem mutat. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Szarkavarás rulez.
 hosszabbitas.hu/egyeni/uszas/hossszu-kattinkat-doppingolassal-vadolja-a-swimming-world


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
 sport.hir24.hu/labdajatekok/2015/04/16/meghalt-ambrus-tamas/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Helikopterszerencsétlenségben meghalt Camille Muffat:  sport.hir24.hu/sportolok-a-palyan-kivul/2015/03/10/meghalt-az-olimpiai-bajnok-uszono/
RIPempty taxi
Ilyen hülyeségben ráadásul... RIP!

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Helikopterszerencsétlenségben meghalt Camille Muffat:  sport.hir24.hu/sportolok-a-palyan-kivul/2015/03/10/meghalt-az-olimpiai-bajnok-uszono/
RIP


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Végre összejött Berneknek, de nagyon örülök ennek. 😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Verrasztó gyerek EB győztes,nagy fölénnyel. Kezdem azt érezni csak mi úszunk vegyest Euban 😊.
Ez a gyerek ahhoz kepest hogy kb 10. Uszó nálunk akkora arccal van megáldva hogy csak na... Mondjuk legalabb mar eredmenyt is produkalt. Majd mehet a mokkaba celebet jatszani az elveivel.
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Érdekes figura ez a Verrasztó Dávid. Sosem hallottam nyilatkozni, de amit levágott a 400 m vegyes megnyerése után?! xD danyly
Suttyó, mint az egész családja nem kell ezen meglepődni... Remélhetőleg eltűnnek hamarosan a magyar sportéletből Evelynkével együtt, mert elég rossz érzés volt pl., hogy ma is a 400 vegyesnél láttam, hogy magyar az első és olyan csalódott voltam, mint máskor mikor egy magyar lemarad a dobogóról...

Ja, hogy erre gondoltál?
 sportgeza.hu/uszas/2014/08/24/magyarorszagon_egy_eb-arany_szart_se_er/
Na ebből lesz egy "kis" balhé itthon.iktriad
Nem lesz ebből se semmi, apuka majd intézi, pont mint a mutogatáskor (amit danyly linkelt) vagy mikor kiütötte Gyurta Gergőt meg egy másik klubtársát, csak mert túl sokat ivott és féltékeny volt...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, hogy erre gondoltál?
 sportgeza.hu/uszas/2014/08/24/magyarorszagon_egy_eb-arany_szart_se_er/
Na ebből lesz egy "kis" balhé itthon.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes figura ez a Verrasztó Dávid. Sosem hallottam nyilatkozni, de amit levágott a 400 m vegyes megnyerése után?! xD
danyly
Most mi a probléma, csak azt mutatja, hogy hanyadik lett. 😀😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Érdekes figura ez a Verrasztó Dávid. Sosem hallottam nyilatkozni, de amit levágott a 400 m vegyes megnyerése után?! xD

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Dunaújvárosi eb-bronz, nem rossz. 😊 Örülök neki, ráfért már Balogra, meg Józsi bának is járt már. 😀
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Hosszú Katinka meg nem tudom miért játszik Phelps-t, szerintem elég erőltetett ez a megmutatom, hogy mindenben nagyon nagy vagyok aztán azért inkább visszalépek dolog...
Jughead
Azt hiszem a váltóban megmutatta mé jáccik Felpszt.
Neked erőltetett, nekem csoda... 😉kittli
Továbbra is hülyeségnek tartom, amit csinál és már-már gyerekes erőfitogtatásnak gondolom. Hoogenband is egyetért velem miszerint teljesen hülyeség mindenben elindulni. Egyébként nem a mai programmal van bajom, mert ezeket becsülettel végig tolta, hanem a 100 gyorssal, 200 háttal, ahol azért indult el, hogy megmutassa mekkora király, aztán visszalépett, és elvett egy elődöntős helyet valakitől, mert ő szórakozni kívánt, szerintem ha elindul akkor nyomja végig, ne pedig mutogassa, hogy mekkora király lehetne, ha bírná. 😉 A 100 pillével nincs bajom, bár ott se volt értelme elindulni, de kellett egy 10. szám. 😉

Félre ne értsetek, tényleg nagyon komoly úszó, és nagyon tudtam örülni a győzelmeinek, de ezt a 10 számos baromságot nem fogom megérteni...

Ja és Phelps, azért illik legalább a nevét helyesen leírni, ha már az uszó sport legnagyobbikáról beszélünk. 😊Jughead
Biztos illik, de nem hiszem, hogy nagyon zavarja.
És persze így UTÓLAG 😉 nem a mai programmal van bajod....
Csak ha a logikád mentén indul el, valszeg egy-két éremmel kevesebb jutna (nemcsak Hosszúnak) az egész úszóválogatottnak.
No de mindegy. Máshogy látjuk. 😊
(Egy többszörös olimpiai bajnok véleményével meg végképp nem tudok vitatkozni)
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Hosszú Katinka meg nem tudom miért játszik Phelps-t, szerintem elég erőltetett ez a megmutatom, hogy mindenben nagyon nagy vagyok aztán azért inkább visszalépek dolog...
Jughead
Azt hiszem a váltóban megmutatta mé jáccik Felpszt.
Neked erőltetett, nekem csoda... 😉kittli
Továbbra is hülyeségnek tartom, amit csinál és már-már gyerekes erőfitogtatásnak gondolom. Hoogenband is egyetért velem miszerint teljesen hülyeség mindenben elindulni. Egyébként nem a mai programmal van bajom, mert ezeket becsülettel végig tolta, hanem a 100 gyorssal, 200 háttal, ahol azért indult el, hogy megmutassa mekkora király, aztán visszalépett, és elvett egy elődöntős helyet valakitől, mert ő szórakozni kívánt, szerintem ha elindul akkor nyomja végig, ne pedig mutogassa, hogy mekkora király lehetne, ha bírná. 😉 A 100 pillével nincs bajom, bár ott se volt értelme elindulni, de kellett egy 10. szám. 😉

Félre ne értsetek, tényleg nagyon komoly úszó, és nagyon tudtam örülni a győzelmeinek, de ezt a 10 számos baromságot nem fogom megérteni...

Ja és Phelps, azért illik legalább a nevét helyesen leírni, ha már az uszó sport legnagyobbikáról beszélünk. 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Gyurta Dani önmagához képest igen jól ment 100-on. Most ez volt a fő száma, mivel "változatosság" kedvéért a 200-at kihagyja.
Mivel inkább 200-as úszó, az első 50 lassú volt, de utána tisztességesen megúszta. Szép tőle a 4. hely, de megcsíphette volna a bronzot. A brit srác meg nagyon keményen tolja.danyly
Ezt csak most olvasom, de mivel nem értek egyet így reagálok. 😊

Dani nekem csalódás volt a döntőben. Azzal a céllal jött, hogy megdöntse a saját csúcsát (59.53), ennek megfelelően is úszott az első kettőnél, ugye az elődöntőben már csak 5 századra (59.58) volt az egyéni csúcsától, és még hagyott benne. Ehhez képest a döntőben 3 tizedet (!) rontva az elődöntős idején 59.88-cal csak 4. lett. Nem kell mentegetni ez bizony blama volt, amit ő is beismert, az elődöntős idejével is 3. lett volna, de az elődöntő után elvárható volt a javítás (és őt ismerve ennek alapnak kellett volna lennie), amivel akár 2. is lehetett volna, így csalódás volt, mert ez a döntő nem volt "Gyurtás". 😉 De egyébként meg pont senkit nem érdekel, akkor is ő a legnagyobb mellúszó a világon, kis EB nem érdekes. 😀

Na de tegnap Laci, amilyen hajrát levágott azért megéri a kalap lengetést gyönyörű volt, ahogy a sírból visszahozta. Valamint Kozma Dominik érdemli még meg, aki 200-on is majdnem elkapta a nagyokat, és 100-on is óriási formában van, van végre egy sprinterünk? 😀

Hosszú Katinka meg nem tudom miért játszik Phelps-t, szerintem elég erőltetett ez a megmutatom, hogy mindenben nagyon nagy vagyok aztán azért inkább visszalépek dolog...

Ja és Verrasztó Evelynkét is ütném még mindig. 😀Jughead
Dani is lenyilatkozta, hogy neki is csalódás volt ez az eredmény.
 www.youtube.com/watch?v=ug6NAZhZ0Mw#t=44