Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tudom, hogy Németországban rendezik. Ezt csak úgy cinikusan jegyeztem meg 😊
Mint egy rossz kacsaúsztató, olyan ez a pálya. Ha már GER, akkor Duisburgban kellett volna rendezni. Ott már volt egy párszor, és általában mindig jól megszervezték az eb-t.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem Németországban rendezik a kajak-kenu eb-t? Mivel Dalmát 1,5 óráig (!) nem találták (felborult és egy nádas kötött ki + ott fagyoskodott a stégen 13 fokban) azt gondoltam valami isten háta mögötti ország a rendező.
Tudom, hogy viharos volt az idő de akkor is.danyly
Ott rendezik, ez csak egy újabb szép példája annak, hogy rajtunk kívül mennyire leszarja mindenki ezt a sportot.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem Németországban rendezik a kajak-kenu eb-t? Mivel Dalmát 1,5 óráig (!) nem találták (felborult és egy nádas kötött ki + ott fagyoskodott a stégen 13 fokban) azt gondoltam valami isten háta mögötti ország a rendező.
Tudom, hogy viharos volt az idő de akkor is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Thorpe meleg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
hoppá...
jobbulást!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kint voltam a szigeten ma, a játék helyenként erősen akadozott, de Erdélyi nagyon meggyőző volt, ő neki muszáj ott lennie az EB-n. És a kapus posztra is én inkább vinném Lévait, mint Decker Attilát.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
közben az eger megvédte a bajnoki címét, ami eléggé meglepő, de ha úgy nézzük, hogy Szolnok egyrészt nem volt fegyelmezet, és még 2 alapember is hiányzott, már nem az. nembaj Nyerges még beleöl pár száz milliót, és akkor hátha nyernek végre vmit.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.nemzetisport.hu/vizilabda/vizi-nagy-viktor-madaras-a-ket-varga-szupercsapat-epul-szolnokon-2330619
 mno.hu/hirtvsport/mi-a-sikeruk-titka-1221288

Az Olaj mellett új "zászlóshajó" épülhet.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
 espn.go.com/olympics/swimming/story/_/id/10780808/olympic-great-michael-phelps-ends-retirement-swim-april-meet

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
 www.facebook.com/photo.php?fbid=540091452726649&set=a.362162503852879.80028.361870440548752&type=1&theater
Lehet, hogy ezeket a belső vitákat nem a Facebookon kéne lefolytatnizolika26
Félelmetesen primitívnek tűnik nekem Turi mester.Schleck
Jesus Christ. 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.facebook.com/photo.php?fbid=540091452726649&set=a.362162503852879.80028.361870440548752&type=1&theater
Lehet, hogy ezeket a belső vitákat nem a Facebookon kéne lefolytatnizolika26
Félelmetesen primitívnek tűnik nekem Turi mester.

több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
 www.facebook.com/photo.php?fbid=540091452726649&set=a.362162503852879.80028.361870440548752&type=1&theater
Lehet, hogy ezeket a belső vitákat nem a Facebookon kéne lefolytatni


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/

Akárhányszor nézem meg, a 00:45-nél lévő kérdésnél leesek a székről úgy nevetek


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Katinka világcsúcsdöntéseinek lassan annyi hírértéke sincs, mint a benzináremelésnek.
Eszméletlen mit művel ez a csajszi.atapapa
Rövid pályás úszás más azért.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Katinka világcsúcsdöntéseinek lassan annyi hírértéke sincs, mint a benzináremelésnek.
Eszméletlen mit művel ez a csajszi.atapapa
Majd ha véletlenül lebukik, jön a megkövezés, azzal majd tele lesz a sajtó!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Katinka világcsúcsdöntéseinek lassan annyi hírértéke sincs, mint a benzináremelésnek.
Eszméletlen mit művel ez a csajszi.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki még nem látta vagy újra meg akarja nézni:

 videotar.mtv.hu/Videok/2013/08/04/00/15_FINA_Vizes_vilagbajnoksag_2013__Magyarorszag_.aspx
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Jó vb volt. Kár hogy nincs több lóvé, igazságosabban elosztva a magyar úszósportban...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Katka nagyon brutális. 😊
Nagyon jó vb volt ez. De Eurosport nélkül kevéssé volt élvezhető az úszás, engem érdekeltek volna a magyarmentes döntők is... legalább m2-re be lehetett volna tenni őket.Rajna
Szerencsére az utóbbi napokban már voltak általában stream-ek az ES-hoz, ami nálam nagyban emelt az élvezeti értéken azért.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nagyon jó vb volt ez. De Eurosport nélkül kevéssé volt élvezhető az úszás, engem érdekeltek volna a magyarmentes döntők is... legalább m2-re be lehetett volna tenni őket.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 +1 VB arany, szép világbajnokságunk volt idén Barcelonában!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Yeah, ez sima volt Katinka!

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Én ennyire még nem láttam mentálisan és fizikálisan is egyben a válogatottat védelemben. Támadásban néha emiatt gyengék is voltunk , de ha a másik kapus is nem parádézik és tényleg nem akarjuk megnyeretni velük a hibáinkkal akkor ez sokkal jobb is lehet. Főleg pl. ha a jobb oldalon Madaras nem játszik olyan bődületesen rosszul , ráadásul több figuránk is ralett kihegyezve és eröltette ami nem megy. Mellesleg nem udom van-e helyettese de az ő formán kívüliségét és ennek ellenére játszatását éreztem Benedek egyetlen hibájának (0/3,2/9,0/3,1/7,1/2,0/3) azért ennél ő fényévekkep jobb játékos.
Én bizakodok , Benedek jobban raérzett szerintem ennek a kicsit újfajta vizilabda kulcsára és szép jövő állhat a csapat előtt.
Persze lesz mostmár egy plussz teher hogy nem leszünk underdogok 😊
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Huh, ez nagyon király volt. Szerencsét hozott az új profilképem úgy látszik. 😊

A Knézy-s vitához pedig csak két videóval jövök.
Jenő közvetítése 53:00-tól:  www.telesport.hu/Hirek/2013/08/03/18/Cseh_Laszlo_vb_ezustermes_100_meter_pillangon_.aspx
Varga Ákos közvetítése pedig itt:  www.youtube.com/watch?v=vmsfM7k9KmE

Nem vagyok én semennyire közel a kommentátor szakmához, de ahogy szimpla úszás kedvelőként meg tudom ítélni, egyszerűen nem egy szint a kettő.Schleck
Emellé csak egy videó ami illusztrálja, hogy a helyszínen lévő Knézyvel szemben Ákosék milyen körülmények között kommentálnak:  www.youtube.com/watch?v=xior63G4zPQ
(Azért 2011 óta valamivel jobb lett már a helyzet)


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ez nagyon király volt. Szerencsét hozott az új profilképem úgy látszik. 😊

A Knézy-s vitához pedig csak két videóval jövök.
Jenő közvetítése 53:00-tól:  www.telesport.hu/Hirek/2013/08/03/18/Cseh_Laszlo_vb_ezustermes_100_meter_pillangon_.aspx
Varga Ákos közvetítése pedig itt:  www.youtube.com/watch?v=vmsfM7k9KmE

Nem vagyok én semennyire közel a kommentátor szakmához, de ahogy szimpla úszás kedvelőként meg tudom ítélni, egyszerűen nem egy szint a kettő.