A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ejjj, pedig de örültem volna ha baksa utazik...

http://www.nemzetisport.hu/london_2012/kemeny-keret-ok-13-an-utaznak-londonba-2145801peach
miért?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://youtu.be/1U7rtZXkuaQ
Muszáj volt bemásolnom. 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Áh, négy századon múlt, hogy Dara Torres ott legyen Londonban is. A 6. olimpiája lett volna, embertelenül nagy teljesítmény így is.Schleck
mi is ki tudnánk nevelni egy Dara Torres-t, csak el kéne hozzá venni Torres Daninak Dara Esztert. Sőt, ha biztosra akarunk menni akkor a gyerek kapja a Dara-Torres Bernard nevet, aztán ki se áll ellene senki.Höri
😂
Betehetnéd magad az aranyköpésekbe is!Schleck
megelégszem azzal a dicsőséggel, amit Szaba üzenőfala jelent!

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
ejjj, pedig de örültem volna ha baksa utazik...

http://www.nemzetisport.hu/london_2012/kemeny-keret-ok-13-an-utaznak-londonba-2145801



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áh, négy századon múlt, hogy Dara Torres ott legyen Londonban is. A 6. olimpiája lett volna, embertelenül nagy teljesítmény így is.Schleck
mi is ki tudnánk nevelni egy Dara Torres-t, csak el kéne hozzá venni Torres Daninak Dara Esztert. Sőt, ha biztosra akarunk menni akkor a gyerek kapja a Dara-Torres Bernard nevet, aztán ki se áll ellene senki.Höri
😂
Betehetnéd magad az aranyköpésekbe is!

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Amúgy Phelpsék csak 'Mom'-nak hívják Torrest. 😀 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Áh, négy századon múlt, hogy Dara Torres ott legyen Londonban is. A 6. olimpiája lett volna, embertelenül nagy teljesítmény így is.Schleck
mi is ki tudnánk nevelni egy Dara Torres-t, csak el kéne hozzá venni Torres Daninak Dara Esztert. Sőt, ha biztosra akarunk menni akkor a gyerek kapja a Dara-Torres Bernard nevet, aztán ki se áll ellene senki.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Áh, négy századon múlt, hogy Dara Torres ott legyen Londonban is. A 6. olimpiája lett volna, embertelenül nagy teljesítmény így is.Schleck
Azért elég vicces, hogy ezt 45 évesen csinálja...szaba
Jó cuccok közül lehet válogatni. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Áh, négy századon múlt, hogy Dara Torres ott legyen Londonban is. A 6. olimpiája lett volna, embertelenül nagy teljesítmény így is.Schleck
Azért elég vicces, hogy ezt 45 évesen csinálja...szaba
Gondolom valószínűleg ő is a változatos táplálkozás híve...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Áh, négy századon múlt, hogy Dara Torres ott legyen Londonban is. A 6. olimpiája lett volna, embertelenül nagy teljesítmény így is.Schleck
Azért elég vicces, hogy ezt 45 évesen csinálja...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áh, négy századon múlt, hogy Dara Torres ott legyen Londonban is. A 6. olimpiája lett volna, embertelenül nagy teljesítmény így is.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Phelps 200 gyorson sem indul Londonban.gsn
Kár. Na mindegy, 200 vegyes sztem az olimpia versenye lehet.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Mondjuk nem sok reszpektje van a búvárúszó sportágnak, de mivel volt az éden hotelben, leírom: Éden Ádám világcsúcstartó mától 50 m-es uszonyos gyorsúszásban. 😀szaba
Annyira nincs, hogy megpróbáltam rákeresni. Sem az nso-n, sem máshol nem találtam semmit. Mondjuk azért nem törtem össze magam miatta, csak gondoltam akkor már utánaolvasok.kittli
Most küldtek róla anyagot, túl sok ebben sincs róla, de azért a semminél több
http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszonyos-es-buvaruszo-ob-rekordok-az-eb-elott-2145433Wyatt
Mivel eddig csak annyit tudtam, hogy van ilyen sport már ennyivel is megdupláztátok az ismereteimet. Kösz.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Phelps 200 gyorson sem indul Londonban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Mondjuk nem sok reszpektje van a búvárúszó sportágnak, de mivel volt az éden hotelben, leírom: Éden Ádám világcsúcstartó mától 50 m-es uszonyos gyorsúszásban. 😀szaba
Annyira nincs, hogy megpróbáltam rákeresni. Sem az nso-n, sem máshol nem találtam semmit. Mondjuk azért nem törtem össze magam miatta, csak gondoltam akkor már utánaolvasok.kittli
Most küldtek róla anyagot, túl sok ebben sincs róla, de azért a semminél több
http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszonyos-es-buvaruszo-ob-rekordok-az-eb-elott-2145433Wyatt
Azért csak sikerült elírni a nevét. 😀 Gondolom így nevezte a búváredző, de neki megbocsátható, 3. alkalommal kellett neveznie versenyre. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk nem sok reszpektje van a búvárúszó sportágnak, de mivel volt az éden hotelben, leírom: Éden Ádám világcsúcstartó mától 50 m-es uszonyos gyorsúszásban. 😀szaba
Annyira nincs, hogy megpróbáltam rákeresni. Sem az nso-n, sem máshol nem találtam semmit. Mondjuk azért nem törtem össze magam miatta, csak gondoltam akkor már utánaolvasok.kittli
Most küldtek róla anyagot, túl sok ebben sincs róla, de azért a semminél több
http://www.nemzetisport.hu/uszas/uszonyos-es-buvaruszo-ob-rekordok-az-eb-elott-2145433

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk nem sok reszpektje van a búvárúszó sportágnak, de mivel volt az éden hotelben, leírom: Éden Ádám világcsúcstartó mától 50 m-es uszonyos gyorsúszásban. 😀szaba
A Király? 😀

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Mondjuk nem sok reszpektje van a búvárúszó sportágnak, de mivel volt az éden hotelben, leírom: Éden Ádám világcsúcstartó mától 50 m-es uszonyos gyorsúszásban. 😀szaba
Annyira nincs, hogy megpróbáltam rákeresni. Sem az nso-n, sem máshol nem találtam semmit. Mondjuk azért nem törtem össze magam miatta, csak gondoltam akkor már utánaolvasok.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Mondjuk nem sok reszpektje van a búvárúszó sportágnak, de mivel volt az éden hotelben, leírom: Éden Ádám világcsúcstartó mától 50 m-es uszonyos gyorsúszásban. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Nem úgy volt, hogy úszik 100 gyorsat is Phelps?Schleck
De. Kicsit visszatáncolt a nagy lendület után, azért úgy sűrű is lett volna, valljuk be.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem úgy volt, hogy úszik 100 gyorsat is Phelps?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Hát nem nagyon volt esélye.

Amúgy ebben amerikai válogatóban nem is nagyok eredménye, amire nem számítottam, hanem, hogy mennyi középszerű úszója is van az amerikaiknak. Egy 100 háton is indul 120 ember, ezen eléggé meglepődtem.Schleck
200 gy-n 84. lehetnék. 😀 Success!!!szaba
De csak azért, mert te nem eszel elég változatosan. 😊iktriad
Politikailag korrekt vagy. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Éjjel 1:45-től első döntő ma este, lehet megvárom... hátha Clary megtréfálja Phelpset (0.1%)Igor
Hát nem nagyon volt esélye.

Amúgy ebben amerikai válogatóban nem is nagyok eredménye, amire nem számítottam, hanem, hogy mennyi középszerű úszója is van az amerikaiknak. Egy 100 háton is indul 120 ember, ezen eléggé meglepődtem.Schleck
200 gy-n 84. lehetnék. 😀 Success!!!szaba
De csak azért, mert te nem eszel elég változatosan. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
USA Trials ma kezdődött. Lochte benyitott délelőtt egy 4.10-es 400 vegyessel. 😀 Lesznek itt fájó idők.szaba
Éjjel 1:45-től első döntő ma este, lehet megvárom... hátha Clary megtréfálja Phelpset (0.1%)Igor
Hát nem nagyon volt esélye.

Amúgy ebben amerikai válogatóban nem is nagyok eredménye, amire nem számítottam, hanem, hogy mennyi középszerű úszója is van az amerikaiknak. Egy 100 háton is indul 120 ember, ezen eléggé meglepődtem.Schleck
200 gy-n 84. lehetnék. 😀 Success!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
USA Trials ma kezdődött. Lochte benyitott délelőtt egy 4.10-es 400 vegyessel. 😀 Lesznek itt fájó idők.szaba
Éjjel 1:45-től első döntő ma este, lehet megvárom... hátha Clary megtréfálja Phelpset (0.1%)Igor
Hát nem nagyon volt esélye.

Amúgy ebben amerikai válogatóban nem is nagyok eredménye, amire nem számítottam, hanem, hogy mennyi középszerű úszója is van az amerikaiknak. Egy 100 háton is indul 120 ember, ezen eléggé meglepődtem.