NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 264 — playoffs???
Rajna: bocs Watkins miatt 😊



több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Botrány ez az új felület.

Ennél már csak az a nagyobb botrány, hogy Mahomes 300 yard, Hill meg lesérült...
somoskovig
Kelce eddig 3 RZ dobást nem tudott behozni, de még ez sem übereli a 42 perc alatt eddig 0 pont szerző Keanu Nealt....

szerk: late hit, ugyanmár, teljesen jó tackle volt...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Rájött már valaki, hogy van-é ezen az új foson live nézet?
clbass
Players mellett van egy FantasyCast menüpont.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Botrány ez az új felület.

Ennél már csak az a nagyobb botrány, hogy Mahomes 300 yard, Hill meg lesérült...

több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Rájött már valaki, hogy van-é ezen az új foson live nézet?
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
Szesze
Közben megtaláltam, van egy Manage IR opció bal oldalt felül, azzal működik, de ez akkor is nevetséges...
Igor
nálam jobb oldalt van, de tényleg rettentő gáz..
Szesze
Bocs, azt akartam írni, persze h jobb...
Igor
azért kösz, magamtól komolyan mondom nem találtam volna meg..
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
Szesze
Közben megtaláltam, van egy Manage IR opció bal oldalt felül, azzal működik, de ez akkor is nevetséges...
Igor
nálam jobb oldalt van, de tényleg rettentő gáz..
Szesze
Bocs, azt akartam írni, persze h jobb...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
Szesze
Közben megtaláltam, van egy Manage IR opció bal oldalt felül, azzal működik, de ez akkor is nevetséges...
Igor
nálam jobb oldalt van, de tényleg rettentő gáz..
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
Szesze
Közben megtaláltam, van egy Manage IR opció bal oldalt felül, azzal működik, de ez akkor is nevetséges...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
Szesze
Pont ezt a kérdést akartam volna feltenni... de mivel az ellenfelemnek engedte hétközben AJ Green-nel, felteszem h bug.

Mindenesetre ez már nonszensz és abszurd hiba... ameddig csúnya volt/kényelmetlen, megvontam a vállam, de ez mostmár a játék rovására megy...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 335 — schuldid89@gmail.com
Keeperben Igor megelozott, de meg WEFL-ben is behuztam pedig utolso voltam.
schuldid
Nem hiszem el, hogy Jake elengedte, és pont eggyel előttem ment ki, ehh... 😕

Uccsó helyről viszont komoly.. az picit a ligát is minősíti.. 😛
Igor
Pedig szep kis keresztek vannak a div. 1, a bowl.hu keeper league es a WEFL keeper league kozott.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Keeperben Igor megelozott, de meg WEFL-ben is behuztam pedig utolso voltam.
schuldid
Nem hiszem el, hogy Jake elengedte, és pont eggyel előttem ment ki, ehh... 😕

Uccsó helyről viszont komoly.. az picit a ligát is minősíti.. 😛
Igor
nálam is bent volt nyilván, maradt Kyzir helyette
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Keeperben Igor megelozott, de meg WEFL-ben is behuztam pedig utolso voltam.
schuldid
Nem hiszem el, hogy Jake elengedte, és pont eggyel előttem ment ki, ehh... 😕

Uccsó helyről viszont komoly.. az picit a ligát is minősíti.. 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 335 — schuldid89@gmail.com
Keeperben Igor megelozott, de meg WEFL-ben is behuztam pedig utolso voltam.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
a waiver mikor óhajt lezajlani vajon?
Szesze
Kösz hogy beírtad, így Jake be tudott előzni.... 😕

Keeperben átment normálisan 5:00 am körül, itt meg nyilván szar. Ez van.
Igor
ne légy szánalmas 😊

amúgy kezdem megbánni, h annyira ragaszkodtam ehhez az espn-es szarhoz..
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
a waiver mikor óhajt lezajlani vajon?
Szesze
Kösz hogy beírtad, így Jake be tudott előzni.... 😕

Keeperben átment normálisan 5:00 am körül, itt meg nyilván szar. Ez van.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
a waiver mikor óhajt lezajlani vajon?
Szesze
Én is nagyon várom már 😊 in the morning, szerintem legkésőbb 8am est

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Faszán kezdődött 😀 elaludtam, mielőtt Burton out lett volna hivatalosan (és 10 perccel a kezdés után ébredtem...), Roquan betli, remélhetőleg túl van a szezon legszarabb meccsén, és még dont call me Mitch ügyeskedése is elvett három pontot.

Idén még nem mondtam: el kéne ezeket a csütörtöki meccseket egy életre felejteni 😛

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
a waiver mikor óhajt lezajlani vajon?
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
De rühellem ezt az új felületet az espn.en..

Ráadásul tele van bug-gal az egész, szánalmas szint.

Szerkesztette: Szesze
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Na kezdjük!
Cél a bentmaradás 😊

QB: 2/33 Deshaun Watson, 25/488 Dwayne Haskins
Watsonn kurvajó lehet ha BOB nem kúrja szét az Offense-t is és maradjon egészséges. Haskins hamarosan kiüti Keenumot vagy nem a poszttal elégedett vagyok , de miért nem inkább A-Rodot húztam???? Balfasz? majd a szezon eldönti

RB: 3/48 Damien Williams, 4/73 Devin Singletary, 5/88 Tevin Coleman, 18/353 Jaylen Samuels
Darabszámra ok, de van egy kezdő 4 backup RB-vel... gatya.... muszáj volt RB-t vinni mert ha tovább várok lófasz sem maradt volna

WR: 11/208 Demaryius Thomas, 19/368 Adam Humpries,23/448 JJ Arcega-Whiteside,24/473 Danny Amendola
Látszik, hogy totál letojtam, de van veterán és rookie... Boom de inkáb BUST....egység

TE: 15/288 Greg Olsen, ha nem hal meg a szezon felénél akkor 15-dik körben jó érték.

DT: 16/313 Geno Atkins, 20/393 Sheldon Richardson
Remélem azért hoznak a konyhára és nem nullazerokampobaszzók lesznek

DE: 9/168 Clowney, 13/248 Michael Bennett, 29/568 Az új Kléy Mettyúz
A kezdők pöpecek lehetnek és Clay "ikertesója" akár DROY is lehet 😊

LB: 1/8 Bobby Wagner, 6/113 Benardick McKinney, 7/128 Tahir Whitehead , 17/328 Ryan Kerrigan, 22/433 Leonard Floyd

Wagner reach de ha bentmaradok akkor tojok a reachre. Az első 3 pontgyár lehet a többiek kaparhatnak

CB: 12/233 Marshon Lattimore, 14/273 Kareem Jackson, , 21/408 Chris Harris Jr

Szódával OK de ide lehet kukázni

S: 8/153 Jordan Poyer, 10/193 Malcolm Jenkins
Korai húzások.... ha nem válik akkor megszívtam a C=3-t

K,P,HC

HC megy mert eddig sem használtam a többieket majd meglátom.

Üdv:
TNFL

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Üdv mindenkinek, én is leírom a véleményem a csapatomról.
Elöljáróban annyit, hogy nagyon tartottam a 20 fős draft-tól, és főleg az 1/1el járó élménytől, ahogy a 2 pick között végigmozizod, ahogy elúsznak a célpontjaid, és mire sorra kerülsz, jön a pánikhúzás. 😊
A szezon előrejelzés jogos, bent szeretnék ragadni a ligában, más nem számít.(De jó volna egy screenshot, hogy megnézzük, hogy vált be a jóslat. 😊 )

QB: Wentz / Brissett - Számomra fontos volt hogy 2 olyan irányítóm legyen, akik előtt top O-Line dolgozik.
RB: Barkley / Lindsay / Sanders / CJ Anderson - Erősségem lehet a sor, és szeretek rookie futókat draftolni.
WR: Marqise Lee / Devante Parker - Évek óta a Zéró WR stratégia szerint draftolok. 😀
TE : Ebron / Ben Watson - Nem Ebron volt a fő célpont, de akiket kinéztem elszálltak, maradéknak elfogadom, a backup plan Ben Watson, mire ő játszhat, már okosabb leszek Ebronnak kapcsolatban, de remélem nem kell megtartanom, elcserélhetem.
DT: Henry Anderson / Dalvin Tomlinson - A LB sor kész volt, akkor térjünk át a DT sorra, gondoltam én.a következő pickemig kiment 6 DT, és a Tuitt kalibertől megérkeztem Tomlinsonig,..
DE: Ngakoue / Okafor / Vinny Curry - Ngakouetől valamiért sokat várok, Curry pánikpick, amikor a 18. körben nyúlfarknyi queue-ből 4 picken belül kihúzzátok Quinn-t és Shaq Lawson-t, Vinny volt a következő a listán, behúztam.
LB: Schobert / Bradham / Shaq Thompson / Jarrad Davis / Quincy Williams - Talán a legerősebb csapatrészem, remélem a rotálás lesz a legnagyobb gondom. ( Q Willi nekem sötét ló, sok helyen dicsérik, ha beválik kiváló érték, vagy tarde alap lehet, ha nem, mehet a lecsóba. )
CB: Greedy Williams / Tre'Davious White- A top 20on kívüli CBben nincs érték, FA ról bármikor be lehet húzni egy jó matcupot, nem érdekelt a poszt.
S: L Collins / Mathieu / M Burnett / Derwin James - A kezdő jónak tűnik, ha év közben bajba kerülök, talán James kisegít.
K: Seibert
P: Dickson - Nagy kedvenc.
HC Lényegtelen, ritkán használok.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Fasza autodraft lett 😀 két IRes is, de Carson kárpótol 😊
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Brown-t felfüggesztette a csapat, mert Mayock-al szembe ment

 dailysnark.com/breaking-raiders-suspending-antonio-brown-after-getting-into-argument-with-gm-mike-mayock/?fbclid=IwAR3P_mS5BODk87ArYR3ayyMmTWhiPBePggM71G5EBhwXECt3wvnGepaI9TY
kapitnono
Mekkora húzás lesz Tyrell Williams a 16.körben... 😊
somoskovig
Brown-t felfüggesztette a csapat, mert Mayock-al szembe ment

 dailysnark.com/breaking-raiders-suspending-antonio-brown-after-getting-into-argument-with-gm-mike-mayock/?fbclid=IwAR3P_mS5BODk87ArYR3ayyMmTWhiPBePggM71G5EBhwXECt3wvnGepaI9TY
kapitnono
Mekkora húzás lesz Tyrell Williams a 16.körben... 😊
somoskovig
azért ez a csóka ritka nagy fasz még ebben az erős mezőnyben is 😊