NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Kellemes karácsonyt!

Izgalmas lett ez a szezon is nekem ugye vékony jégen táncolás volt 4 napig hogy sikerul e bentmaradni vagy sem.

Amilyen szar volt a draft ,egesz normalis keretet sikerult osszebuherálni szerzett pontokban jo voltam de persze szinte ellenem szereztek a legtobb pontot.(3.kb )

Grat mindenkinek jó kis küzdelem volt!

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Grat Igor.
szar h legszarabb hetem a döntőben volt 😕
braxa88
Köszi, én is hasonlóan zártam mondjuk, dettó harmadik leggyengébb hét..

Akármi is lesz (bár nyilván jobban örülnék, ha így maradna), én azért erre a szezonra is büszke vagyok, akárki akármit mond, meg akárhogy is jött ki a PO... 😛 mégiscsak negyedik döntő (és remélhetőleg bajnoki cím)
Egyrészt el kell oda jutni, másrészt meg a rájátszásban sem ér véget a feladat.

A 15. helyről draftoltam (szóval nem volt esélyem Zeke-szintű elsőkörös gimme pickre, de bust is lett rögtön a húzásom), de behúztam 7. körben a No 1 DE-t, 14.-ben a No 1 CB-t, emellett az offense vitte a csapatot, TOP 3-as WR-t és három TOP 20-as futót (ez kulcsfontosságú volt) draftoltam, sőt ugye Godwin/Ridley is jöttek, meg hát ugye Patty Mahomes, aki nyilván fantasy MVP idén...

Amit sajnálok - a szégyenteljes első kört, és a teljes bukta LB soromat, itt valószínűleg át kell gondolnom az elmúlt évek sikertelenségeit, valszeg rosszul scoutolom/rangsorolom a dolgokat... de még így átlag feletti drafttal indultunk és sikerült folyamatos, kínkeserves és kőkemény munkával pótolni/felhozni arra a szintre a LB egységet, ami végül elég lett a döntőben. | thx somosnak, bár azért Jackson fair ár volt, King meg a 40 pontos meccse ellenére is több dühöt okozott mint örömet a szezon második felében... vicces No 2 CB-re ezt írni. |

Mindenkinek köszönet az egész éves küzdelmet - továbbra is ez az a liga, ahol minden héten tépem a hajam a waiver után, ergo a legjobban élvezem. 😊

Kellemes ünnepeket/jó pihenést!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Grat Igor.
szar h legszarabb hetem a döntőben volt 😕
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 264 — playoffs???
Grat Igor! Mázlid volt h az elsö körben találkoztunk, mikor totál betli volt a csapatom 😉😉😉

Viccet félretéve, köszi a játékot, elégedett vagyok az újonc évvel. Mindenkinek Boldog Karácsonyt és jó pihenést kívánok!



több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért az kemény, hogy minden egyes meccs győztese több pontot szerzett, mint a döntő győztese, sőt a meccsek felén a vesztes is.
zinedine5
Jah, konkrétan 3 csapat szerzett kevesebb pontot, mint ők 😊
Ettől függetlenül persze grat Igor (vagy esetleg Braxa, ha úgy alakul..)!
Elég furcsa szezon volt, ha jobban választok QB-t akkor simán bajnok lehettem volna, Stafford nagyon beszopatott (Mahomes konkrétan 300 ponttal termelt többet, azért ez brutális.. ahogy nekem a QB-n ment el a szezon, Igornak meg a QB nyerte meg). Sok volt a sérülés is, de az benne van a lapok közt, a végére a QB-t leszámítva teljesen jó volt a csapat, sajnos pont a legfontosabb meccseken esett ki Gordon akit nem tudtam megfelelően pótolni, de tényleg elég lett volna ha csak egy közepes irányítót sikerült volna húznom.

Szerkesztette: Szesze
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Grat a győztesnek, köszi a játékot.
1/2-n Le'Veon Bell f@szságát sajnos nem úsztam meg kiesés nélkül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok az átszámolás utáni győztesnek és a további helyezetteknek, köszi a játékot. Külön köszönet Rajna a szervezést.
Érdekes szezon volt, átszámolás után elbukott győzelmekkel, első 4 választottból 3 IR-en, mégis 14. legtöbb pont, cserébe 5. legtöbb kapott, győzelmekkel a rájátszásban.

Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok mindenkinek. 😊

Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Azért az kemény, hogy minden egyes meccs győztese több pontot szerzett, mint a döntő győztese, sőt a meccsek felén a vesztes is.
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Egy elég rendes szezoncsúccsal zárom az idényt, nyilván nem ez volt a normális, de az utolsó 6 meccsen 210 körül ment mindig ...a szezon első felében ez nem ment,
Ott ment el...pedig így bajnokesélyes lehettt volna a csapat, Freeman, Olsen Pick volt a legnagyobb orda bukta sajnos
Göbi
Gratula!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na 3L Po-ban... Mégjó, hogy bentmaradtam...
ThundersNFL
Nekem meg 3 W, de kitörölhetem vele 😊
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Na 3L Po-ban... Mégjó, hogy bentmaradtam...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ájj de necces lesz
braxa88
Az
Janek
Várjuk meg a pénteket..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Ájj de necces lesz
braxa88
Az

több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Egy elég rendes szezoncsúccsal zárom az idényt, nyilván nem ez volt a normális, de az utolsó 6 meccsen 210 körül ment mindig ...a szezon első felében ez nem ment,
Ott ment el...pedig így bajnokesélyes lehettt volna a csapat, Freeman, Olsen Pick volt a legnagyobb orda bukta sajnos

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem meglesz neked braxa.
Volt egyetlen ihletett waiverem (Eric Wilson), de az összes többin csak pontot buktam (DT-nél -3.5, S-nél -9, WR-nél 10-et), és a CJA/Cohen döntéssel elment sajnos a dolog...

De benne van a pakliban, hogy meg kell várni az átszámolást.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ájj de necces lesz
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Elég szoros a döntő. 😊

Én a Jake elleni peches vereséggel kicsit lelkesedésemet vesztettem, de azért búcsúzóul a felsőház legmagasabb pontszámát tette oda a csapat, így 7. hely lesz. Több is lehetett volna ebben a szezonban, de sajnos a legrosszabbkor fagyott le mindenki.

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Eldobtam mindenkit aki megnyerhette volna a meccset 😕 Corey Thompson, Crawford, Gallup... Odum szintén a padon, damn.
És itt a nagy kérdés, CJ Anderson vagy Cohen... igazából Smallwood helyett kellett volna, de persze hogy bíztam ebben az ostoba Eagles staffban is 😕

Gronkowski, te pedig dögölj meg....
Igor
nyugi, a védelmed behúzza ezt is 😉
Szesze
18 tackle opportunity-ből eddig 6 Littleton-é, 33.3%-os arány teljesen nonszensz... ha ez marad a 2. félidőben is, akkor szívok...

De igazából ez továbbra is a Mahomes vs Wilson meccsen áll.. ha Marshall nem csinál sok pontot..
Igor
sztem megnyered bár őszintén szólva nem érdemelnél bajnoki címet idén 😊
Szesze
Nem érdemre osztják... és talán van 2-3 erősebb csapat, de szerintem a PO-ban sem voltam rossz eddig.
Miért ki érdemli meg? 😛
Igor
például Braxa 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Eldobtam mindenkit aki megnyerhette volna a meccset 😕 Corey Thompson, Crawford, Gallup... Odum szintén a padon, damn.
És itt a nagy kérdés, CJ Anderson vagy Cohen... igazából Smallwood helyett kellett volna, de persze hogy bíztam ebben az ostoba Eagles staffban is 😕

Gronkowski, te pedig dögölj meg....
Igor
nyugi, a védelmed behúzza ezt is 😉
Szesze
18 tackle opportunity-ből eddig 6 Littleton-é, 33.3%-os arány teljesen nonszensz... ha ez marad a 2. félidőben is, akkor szívok...

De igazából ez továbbra is a Mahomes vs Wilson meccsen áll.. ha Marshall nem csinál sok pontot..
Igor
sztem megnyered bár őszintén szólva nem érdemelnél bajnoki címet idén 😊
Szesze
Nem érdemre osztják... és talán van 2-3 erősebb csapat, de szerintem a PO-ban sem voltam rossz eddig.
Miért ki érdemli meg? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Eldobtam mindenkit aki megnyerhette volna a meccset 😕 Corey Thompson, Crawford, Gallup... Odum szintén a padon, damn.
És itt a nagy kérdés, CJ Anderson vagy Cohen... igazából Smallwood helyett kellett volna, de persze hogy bíztam ebben az ostoba Eagles staffban is 😕

Gronkowski, te pedig dögölj meg....
Igor
nyugi, a védelmed behúzza ezt is 😉
Szesze
18 tackle opportunity-ből eddig 6 Littleton-é, 33.3%-os arány teljesen nonszensz... ha ez marad a 2. félidőben is, akkor szívok...

De igazából ez továbbra is a Mahomes vs Wilson meccsen áll.. ha Marshall nem csinál sok pontot..
Igor
sztem megnyered bár őszintén szólva nem érdemelnél bajnoki címet idén 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Eldobtam mindenkit aki megnyerhette volna a meccset 😕 Corey Thompson, Crawford, Gallup... Odum szintén a padon, damn.
És itt a nagy kérdés, CJ Anderson vagy Cohen... igazából Smallwood helyett kellett volna, de persze hogy bíztam ebben az ostoba Eagles staffban is 😕

Gronkowski, te pedig dögölj meg....
Igor
nyugi, a védelmed behúzza ezt is 😉
Szesze
18 tackle opportunity-ből eddig 6 Littleton-é, 33.3%-os arány teljesen nonszensz... ha ez marad a 2. félidőben is, akkor szívok...

De igazából ez továbbra is a Mahomes vs Wilson meccsen áll.. ha Marshall nem csinál sok pontot..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Eldobtam mindenkit aki megnyerhette volna a meccset 😕 Corey Thompson, Crawford, Gallup... Odum szintén a padon, damn.
És itt a nagy kérdés, CJ Anderson vagy Cohen... igazából Smallwood helyett kellett volna, de persze hogy bíztam ebben az ostoba Eagles staffban is 😕

Gronkowski, te pedig dögölj meg....
Igor
nyugi, a védelmed behúzza ezt is 😉
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Eldobtam mindenkit aki megnyerhette volna a meccset 😕 Corey Thompson, Crawford, Gallup... Odum szintén a padon, damn.
És itt a nagy kérdés, CJ Anderson vagy Cohen... igazából Smallwood helyett kellett volna, de persze hogy bíztam ebben az ostoba Eagles staffban is 😕

Gronkowski, te pedig dögölj meg....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Nem teljesen mindegy melyikőtök kap ki ellenem az elődöntőben, vagy ennyire kapartok a bronzmeccsért?
Igor
Azért félelmetes, hogy milyen szar teljesítmények vannak ellened majdnem minden héten.
Jakehomer
Nah, végülis mindketten jól jósoltuk meg a dolgot... 😛 pedig még mákod is van, Coleman kb 15 pontot hagyott eddig a táblán, s a LB sort csak sikerült azért elbaszni...
Igor
Hagyjuk már, amikor Coleman több yardot fut, mint az előző négy meccsen összesen, nálam meg Woodyard és Martinez két top10 lb együtt kevesebb pontot hoz, mint Roqan, és ezek csak a top irreális faszságok. De kétségtelen, hogy elfogytunk amúgy is év végére, most már egyértelműen jobb a csapatod, megérdemelted, grat!

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 264 — playoffs???
Jo lett volna ha Orunwasor vagy ki is a kezdőben van... 💪😵😉