NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 9 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Akkor vége.
Köszönöm mindenkinek a játékot. Igornak gratulálok külön is. Nem semmi szezonja volt.
A LB-kkel nem volt szerencsém idén, de a gyenge (részben auto-) draft-hoz képest jobban kijött a lépés, mint tavaly. Akkor 7-6 volt és 14. hely a ladder-en. Most 8-5 és 3. hely.
Mindenkinek kellemes ünnepeket.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ja és grat Igor, nagyon megérdemelt, max respekt!Jakehomer
Osztom, az egyik legjobb fantasy-teljesítmény volt, amit valaha saját bajnokságban láttam.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ja és grat Igor, nagyon megérdemelt, max respekt!

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Köcsög TWill 😛

Oké, nem panaszkodhatok erre a szezonra, de ez is olyan jellemző volt, mindig akkor játszottak jól az embereim, amikor már kivágtam (vagy padon hagytam) őket 😀

Most nézem, hogy valami kis esélyem még van a 3. helyre, pedig Jax hamar kiesett, Bennett nullázott és a D se hasított nagyot (Mcdonald padon persze).

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Sajnos TY Out, nem tudom minőségi emberre lecserélni, szóval grat Igor a bajnoki címhez!
Egyértelműen megérdemeltedGöbi
Nem jinxelünk, nem veszem be 😛
Hol van még a vége.. mindhárom LB-d ott van, és Flacco egyelőre inkább csak Jacksonnak dobál (az 8 pont minden egyes alkalommal), szóval megvárjuk a kedd hajnalt 😛

10 pm update: most mar talan elhiszem en is. Ugy latom peched volt a vedokkel, bar a T-Williams pickup nagy huzas volt (en nem hittem benne, el is vittem Nickset eloled 😊), de egyszeruen minden bejott nekem is D oldalon.. de az egesz egy ilyen, "perfect storm" jellegu szezon volt.. kar azert a 2 pici bukta miatt :p

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Sajnos TY Out, nem tudom minőségi emberre lecserélni, szóval grat Igor a bajnoki címhez!
Egyértelműen megérdemelted

több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Jó kis meccs lesz ez Igorral ahogy látom, bár neki áll a zászló eléggé

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hat ez a SD-SF meccs igen kaotikus volt.
Nem gondoltam, hogy Bethea+Gates 50+ pontot csinal, igy kezdek izgulni picit. Szerencsere Weddle es Liuget is zuzott, plane ha utobbinak esetleg elszamolnak a touchdownt is.. kulonben eleg morcos leszek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
sajnos egyetlen extra teljesítményem sem volt, így nehéz nyerni...csoda kéne hogy megmaradjon az előnyöm:-/Göbi
Mekkora fos volt mindkét csapat 😀
Egyedül az zavar, hogy CB és DE poszton elbencheltem magam (Hawthorne is többet hozott, mint a másik három LB, de az ő berakása nem volt igazából indokolt, szóval azt nem bánom), de az O alulmúlta magát (persze Cotchery, akivel egész évben próbálkoztam most hozott jó meccset, de hát ilyenek vannak).

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Na Cutler mégiscsak velem volt 😊 jöhet az Igor elleni döntő, bár igazából semmi esélyem, de hatalmas eredmény ez

több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
sajnos egyetlen extra teljesítményem sem volt, így nehéz nyerni...csoda kéne hogy megmaradjon az előnyöm:-/

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hat, ugyan ott van janosnal meg Lofton, Cox es masik harom ember, de talan nem csinalnak 100+ pontot, es akkor megvan a donto.
Tavon es Skrine csalodas, kulonben egy rossz szavam nincs a csapatra, nagyon mely es kiegyensulyozott, meg az LB huzassal is szerencsem volt. Watt pedig fantasy/IRL MVP.

A masik oldalon eleg nyitott, de kb Cutleren all vagy bukik, hogy ki jut be: Gobi vagy Jake.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Így a rájátszás elejére végre összeállt a csapatom. 272 pont úgy, hogy Rashad Jonhson, a 4. legjobb safety 0 pontot hozott. Picit előbb is jöhetett volna ez a forma és akkor talán meglett volna a felsőházi rájátszás.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
lécci, lécci Peppers bácsi 9+ pontocskát hozzál nekem karácsonyi ajándéknak is megteszi 😊Fucu
11.5-t kell hoznia minimum. 😊 Ha annál kevesebbet hoz, még nyerek elvileg.
Szerintem pont ennyit fog, az első meccsünkön fél ponttal vertél, stílusos lenne, ha most is annyival kapnék ki.Stez
nem akarok illúzióromboló lenni, de a ti meccseteknek igazából semmi tétje nem volt 😊Szesze
És?
A helyes hozzáállás az, ha mindig nyerni akarsz. 😉
Amúgy ironikus, hogy korábban pont Fucu vert el engem fél ponttal, ha ott akárcsak döntetlen a meccs, akkor én jutok a PO-ba, ha jól láttam.Stez
persze, csak meglepett h olyan nagyon rimánkodtok 😊Szesze
Én nem rimánkodtam, de Stez-t megverni mindig jó 😊
Ezúttal viszont nem sikerült, kellett volna még 6,5 pont a győzelemhez.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
lécci, lécci Peppers bácsi 9+ pontocskát hozzál nekem karácsonyi ajándéknak is megteszi 😊Fucu
11.5-t kell hoznia minimum. 😊 Ha annál kevesebbet hoz, még nyerek elvileg.
Szerintem pont ennyit fog, az első meccsünkön fél ponttal vertél, stílusos lenne, ha most is annyival kapnék ki.Stez
nem akarok illúzióromboló lenni, de a ti meccseteknek igazából semmi tétje nem volt 😊Szesze
És?
A helyes hozzáállás az, ha mindig nyerni akarsz. 😉
Amúgy ironikus, hogy korábban pont Fucu vert el engem fél ponttal, ha ott akárcsak döntetlen a meccs, akkor én jutok a PO-ba, ha jól láttam.Stez
persze, csak meglepett h olyan nagyon rimánkodtok 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
lécci, lécci Peppers bácsi 9+ pontocskát hozzál nekem karácsonyi ajándéknak is megteszi 😊Fucu
11.5-t kell hoznia minimum. 😊 Ha annál kevesebbet hoz, még nyerek elvileg.
Szerintem pont ennyit fog, az első meccsünkön fél ponttal vertél, stílusos lenne, ha most is annyival kapnék ki.Stez
nem akarok illúzióromboló lenni, de a ti meccseteknek igazából semmi tétje nem volt 😊Szesze
És?
A helyes hozzáállás az, ha mindig nyerni akarsz. 😉
Amúgy ironikus, hogy korábban pont Fucu vert el engem fél ponttal, ha ott akárcsak döntetlen a meccs, akkor én jutok a PO-ba, ha jól láttam.

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
lécci, lécci Peppers bácsi 9+ pontocskát hozzál nekem karácsonyi ajándéknak is megteszi 😊Fucu
11.5-t kell hoznia minimum. 😊 Ha annál kevesebbet hoz, még nyerek elvileg.
Szerintem pont ennyit fog, az első meccsünkön fél ponttal vertél, stílusos lenne, ha most is annyival kapnék ki.Stez
nem akarok illúzióromboló lenni, de a ti meccseteknek igazából semmi tétje nem volt 😊
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Amikor reggel megláttam az eredményt, hogy a Green Bay 43 pontot csinált, akkor egy pillanatra megijedtem, de szerencsére elmaradt az 50 pontos Rodgers-meccs, így meglett az elődöntő, amit legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna. Tragikus szezonnak indult (0-3), de elértem a maximumot úgy gondolom, innentől már csak ajándék.Göbi
Azért vedd ki Hiltont és valamelyik LB-t a biztonság kedvéért, nehogy még a végén döntőbe juss 😊

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Tenkju Peppers barát, nagyon kellett

több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Amikor reggel megláttam az eredményt, hogy a Green Bay 43 pontot csinált, akkor egy pillanatra megijedtem, de szerencsére elmaradt az 50 pontos Rodgers-meccs, így meglett az elődöntő, amit legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna. Tragikus szezonnak indult (0-3), de elértem a maximumot úgy gondolom, innentől már csak ajándék.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Peyton, Sanders és JT kombinált 10 pont!Höri
Latod, kb az egyetlen, amit eltalaltam... ironikus modon Rajna szinten a tul jo Buf D miatt szivott, nem szedtek eleg tackley front sevenben, ami azert fura (bar ott az egesz D gyalazat volt), ezert necces egy csapatra epiteni. En legalabbis nem szeretem..

Gobi csapata elegge meglepett, az a 70 pont a 3 LB-tol ijeszto, Sio visszajohetne McClain karara 😊

Hacsak nincs 50 pont Rodgerstol, akkor az elodontoben (1)-(5) es (2)-(3) matchupok lesznek, Janos az egyetlen underdog gyoztes.

PS: koszi ata!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
lécci, lécci Peppers bácsi 9+ pontocskát hozzál nekem karácsonyi ajándéknak is megteszi 😊Fucu
11.5-t kell hoznia minimum. 😊 Ha annál kevesebbet hoz, még nyerek elvileg.
Szerintem pont ennyit fog, az első meccsünkön fél ponttal vertél, stílusos lenne, ha most is annyival kapnék ki.

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
lécci, lécci Peppers bácsi 9+ pontocskát hozzál nekem karácsonyi ajándéknak is megteszi 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Henderson New York Giants 1 046
Basszus, ez Martavis Bryant padoztatásán fog elmenni. Azért az durva, hogy amikor 7 órás meccsek jócskán második félidejében bekapcsolódtam, az ellennél a Hilton Forsett páros -1 ponton állt, és megint szoros low scoringnak tűnt a meccs, aztán pillanatok alatt lett vagy 80 pont hátrányom. Maradt 58, titkon még azért reménykedek, hogy Rodgers hoz egy 10. heti teljesítményt, de ezt elbasztam a Lee Bryant cserével.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Megint bénító hatással voltunk az ellenfélre 😊 Ilyen szerencsés szezonom sose volt még fantasyben.

Tepper takarodj!