NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Hiába, amikor nagyon kell akkor hasít a csapat..
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Peyton, Sanders és JT kombinált 10 pont!

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
5 támadóm hozott összesen annyi pontot, mint az ellenfélnél a DT :cool:

Grat Igor!

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
K-Rob out, Moore egyelőre kérdőjel.. teljesen szétesik a nemrég még 4-deep LB sorom. 😕
Nagyon kíváncsi leszek, Bradham ma mit szakít.. egyelőre most nem néz ki túl jól ez a csere..

szerk: így 3 órával később már viccesen más a kép, Compton gyakorlatilag Borlandkodni kezdett, a DL-m elit fele hozta magát (6 sack+ safety - szóval shame on you, Ziggy), és ez a Panthers mészárlás nem volt benne.
Kb. 35-40 pontot vártam a Stills-Ingram-Graham triótól.. úgy azért szorosabb lett volna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Tetszik Igor az értékelésed, én sem tartom magam esélyesnek, ennek ellenére az alapszakasz 2. helye számomra egy óriási eredmény. Igaz, a draftot én magam kúrtam el, vagyis magamnak köszönhettem a gyengébb csapatot, de a szerencse sokszor mellettem volt.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem könnyű ám feldolgozni, hogy itt van a ligában Jakehomer és Gabó, én meg egy Panthers nevű csapat ellen játszok, de nem ők vezetik 😓

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Jay "garbage time" Cutler (Y)

A Selvie-Young csere viszont nagyon nem jött be.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kedvenc szóösszetételem az elemzésben a boom or bust defensive tackle 😀

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor azt mondjátok, hogy pont lemaradtam a PO-ról? 😀
Ez is Fucu miatt van, akitől néhány hete fél ponttal kaptam ki. 😀
1–4 után, amikor már a fél kezdőcsapatom sérült volt mondjuk azt hittem, hogy lazán utolsó helyen fogok kiesni.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Izé, a szombathelyi gárda az nem pécsi? 😛Jakehomer
Jogos, koszonom. Faradt vagyok en man ehhez, S betu, sok A...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Izé, a szombathelyi gárda az nem pécsi? 😛

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyébként ez most nem udvariaskodásnak lett szánva.. eléggé tartok ettől a meccstől.
A line ugyan -11-gyel nekem áll, de a támadóprojectiönnél pl. magasan vezet atapapa, az a támadó hetes egység nagyon-nagyon ijesztő.. és a védőid nagy része is átlag felett teljesít mostanában.. úgyhogy kifejezetten tartok ettől a meccstől, a múlt heti számok után pláne.


Más: Sajnos rekorddöntés sem sikerült, gsn rekordja is marad.. ezért megnéztem, hogy szórás terén hogy viszonyul a teljesítményem, hátha abban jobb vagyok. 😀

És valóban, 2.72 std szórással vagyok az átlag felett (217 pont volt a szórás, 2558 az átlag), ez veri gsn eredményét, ami "csak" 1.98 volt anno (a 16 csapatos liga hátránya)
Viszont ebben a kategóriában Dodo 2009-es szezonja tűnik verhetetlennek, amikor 3085 ponttal zárt és 2.93 szórásnyival az átlag felett... ez egy nagyon szoros szezon volt, nem igazán volt gyenge teljesítmény, senki sem volt pl. 2500 pont alatt.

Úgyhogy másféle statisztikát kell kreálnom, amiben rekorder lehetek 😛 Talán azt, hogy hány ponttal sikerült az átlagot megverni (590), jobb ötletem nincs egyelőre. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na írok egyet én is somos template-je alapján..


Hangover Boyz (11-2, 1. hely) vs. Bayou Bounty Hunters (7-6, 8. hely)
Teljes szezon:
Szerzett pontok: 3148 vs. 2579
Egymás elleni meccs: 277.5 -171 Hangover Boyz, Week 3
"Egymás ellen": 11-2
Trend - elmúlt 6 meccs:
Elmúlt 6 meccs mérlege: 5-1 vs. 5-1
Elmúlt 6 meccs szerzett pontok: 1435 (239,2 pont átlagban) vs. 1339,5 (223,3 pont átlagban)
"Egymás ellen": 4-2

Bár a számok alapján elsőre domináns matchupnak tűnik, a Másnaposok számára mégis veszélyes ellenfél a Fejvadászok gárdája, már rögtön az első körben. A Bayoubéli Banda ugyanis nagyon jó formában érkezik, és komoly támadósora van, amely néha-néha igencsak megvillan (295, idei ligarekord, Week 8 vagy 251 pont, Week 13) - ráadásul a Hangover Boyz leeresztőben van: az utóbbi 4 hét egyike alatt sem tudott 230 pont fölé menni.
A matchupok mindkét oldalon jónak tűnnek, főképp a BBH támadói számára, ezért nagyon nagyon szoros és kiélezett összecsapás várható, a két legjobb formában lévő PO csapat között.

tipp: 237 - 234.5, Hangover Boyz

Óbuda Painkillers (9-4, 2. hely) vs Sopianae Meatheads (7-6, 7. hely)
Teljes szezon:
Szerzett pontok: 2447.5 vs 2677
Egymás elleni meccs: 158.5 - 153, Sopianae Meatheads, Week 3(!)
"Egymás ellen": 4-9
Trend - elmúlt 6 meccs:
Elmúlt 6 meccs mérlege: 5-1 vs 3-3
Elmúlt 6 meccs szerzett pontok: 1162,5 (193,8 pont átlagban) vs. 1248.5 (208,1 pont átlagban)
"Egymás ellen": 2-4

Bár a harmadik heti alacsony színvonalú rangadó óta mindkét csapat sokat erősödött, talán itt fordulhat elő legnagyobb valószínűséggel, hogy az alacsonyabb sorszámú csapat számít favoritnak. A pecsi gárda nagyon sok embert felhúzott a waiverről (83 tranzakció összesen), így olyan húzónevek (érted?!) vannak a csapatában mint Chris Borland, Koa Misi, Stedman Bailey vagy Jordan Reed - akik az előző héten mind aprítottak. Na meg egy bizonyos Aaron Rodgers.
Göbi csapatánál nagy kérdés, hogy a DL és a secondary mire lesz elég.. az offense és LB sor nem tűnik rossznak - de mindent összevetve így is nehéz meccs vár rá.. és mint már írtam, véleményem szerint nem ő az összecsapás esélyese.. bár ezt a találkozót talán alacsonyabb, 200 körüli ponttal is be lehet húzni.

tipp: 202 - 188.5, Sopianae Meatheads

Csehszlovák Hidegburkolók (8-4-1, 3. hely) vs. BKV Conductors (7-6, 6. hely)
Teljes szezon:
Szerzett pontok: 2656 vs. 2731
Egymás elleni meccs: 223-189, BKV Conductors, Week 3(!!)
"Egymás ellen": 6-7
Trend - elmúlt 6 meccs:
Elmúlt 6 meccs mérlege: 3-2-1 vs. 4-2
Elmúlt 6 meccs szerzett pontok: 1122 (187 pont átlagban) vs. 1326 (221 pont átlagban)
"Egymás ellen": 2-4

Ez is nehéz tipp, két nehézsúlyú veterán.. ráadásul egy Hidegburkolók vs. Jegyellenőrök meccset képzavarral élve, akár élőben is megnéznénk. A Conductors tűnik kiegyensúlyozottabbnak mind támadó, mind védőoldalon, talán csak a QB posztja és secondaryje tűnik gyengébbnek, bár múlt héten az LB sor is furcsa napot fogott ki. A Csehszlovákok épp az egyik legerősebb LB sorban bízhatnak, de csak ennyi nem lesz elég.. és az offense projectiönök is elég alacsonynak tűnnek. Én azonban meglepetésszagot érzek a levegőben, és szerintem a 3. kiemelt csapat nyögvenyelősen ugyan, borzasztó formája ellenére is nagy nehezen továbbszenvedi magát az elődöntőbe.

tipp: 217 - 209.5, Csehszlovák Hidegburkolók

Szeged Dirt Squirrels (8-5, 4. hely) vs. Pécs Panthers (8-5, 5. hely)
Teljes szezon:
Szerzett pontok: 2657.5 vs. 2621.5
Egymás elleni meccs: 238 - 185.5, Pécs Panthers, Week 5 (ahh...)
"Egymás ellen": 6-7
Trend - elmúlt 6 meccs:
Elmúlt 6 meccs mérlege: 4-2 vs. 3-3
Elmúlt 6 meccs szerzett pontok: 1286.5 (214,4 pont átlagban) vs. 1205 (200,9 pont átlagban)
"Egymás ellen": 4-2

Az egyetlen párosítás, ahol a két csapat nem a harmadik héten találkozott össze korábban. Höri csapatának taktikája elég egyértelmű - ha a Denver offense jó napot fog ki, akkor PM-Sanders-Julius Thomas trió (illetve Connor Barth!) szállítja a pontokat, és ez nagy eséllyel győzelmet jelent. Őket leszámítva csak a két TOP 10-es LB, és esetleg Blanton említhető, a védelem is inkább boom&bust jellegű Justin Houstonnal vagy Michael Brockers-szel. Janos csapata viszont a liga legkiegyensúlyozottabb gárdája - minden meccsén 177 és 238 pont között (tehát 61 pontos sávban) termelt - ezúttal is ide várom a gárdát, az offense matchup ígéretesnek tűnik, a defense lesz nagy kérdés a héten.
Első ránézésre tehát talán a Szeged tűnik esélyesebbnek a déli nagyvárosok csatájában.. de azért egy PM vs Buffalo front seven összecsapásban, akár a katasztrófa esélye is benne van Höri számára - szerintem a denveri csapat beleszalad a késbe, de ennek ellenére Hori csapat nagy nehezen, a RB és LB sor ereje miatt kiizzadja a meccset.

tipp: 212 - 206, Szeged Dirt Squirrels

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Így egy dilemmával kevesebb, remélem Kaepernick nem lesz überfos az acélos Raiders ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Behúztuk Johnnyt, a megmentőt, remélem ő kezd 😀gabokocka
Hoyer kezd

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
A draft hogy szokott lenni alapszakasz alapján vagy a PO után?

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Behúztuk Johnnyt, a megmentőt, remélem ő kezd 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor én 1.5 ponttal tobbet szerezve bentmaradtam ...
Mondjuk a legtobb pontot ellenem szereztek

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Hátul hogy van a létra? Nem az van, hogy az utsó kettő kiesett? Vagy ők is bennmaradhatnak?gabokocka
az utsó kettő kiesett, a másik kettő a kérdéses, elvileg ott a 13-18. helyezettek döntik el a másik két helyet az alsóházi rájátszásban, legalább is tavaly ilyesmi volt asszem, csak akkor a 11-16. között, mert akkor kettővel kevesebben voltunk.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hátul hogy van a létra? Nem az van, hogy az utsó kettő kiesett? Vagy ők is bennmaradhatnak?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Most ebből a 20as létszámból hogy van a kiesés? 9-12. már tuti bent marad?
(azért az kemény, h Fucu 750 ponttal szerzett nálam kevesebbet és előttem végzett 😀 de mondjuk Göbi második helye se semmi a 2447 ponttal)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
múlt héten legtöbb pont, most a 2. legtöbb, 260, jó formában várom a playoffot és egészésgesek is a fiúk.

Egyedül Juliusnak kéne felépülni met beraktam a helyére kétszer Tammet kombinált 0 pontért, nem a legjobb pótlás 😀

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A Collins, Tramon Williams, Steven Jackson hármas felrak 60 pontot.
No comment....gabokocka
Ez annyira durva volna? Collins hasít, mióta Mayo nincs, a Falcons futójátéka is feljavult mostanában, Tramon mondjuk tényleg hit or miss (mint a legtöbb corner). Úgy 10-15 ponttal teljesítettek felül azon, amit vártam. Egyébként még a negyedik linebackerem is jó volt 23 pontra, ha mást nem, oda legalább faszán draftoltam 😊

Nálad nagyon bekrepált az O, Kaep, Smitty és Cobb együtt 9 pont, így Helu karriernapja nem sokat ért 😊Jakehomer
Hát a háromból kettő idénycsúcs, plusz Jackson második legjobb a Cards rush D ellen.
Nekem közben mindenki beszart, szóval mindegy is igazából, ez egy retekszar csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
A Collins, Tramon Williams, Steven Jackson hármas felrak 60 pontot.
No comment....gabokocka
Ez annyira durva volna? Collins hasít, mióta Mayo nincs, a Falcons futójátéka is feljavult mostanában, Tramon mondjuk tényleg hit or miss (mint a legtöbb corner). Úgy 10-15 ponttal teljesítettek felül azon, amit vártam. Egyébként még a negyedik linebackerem is jó volt 23 pontra, ha mást nem, oda legalább faszán draftoltam 😊

Nálad nagyon bekrepált az O, Kaep, Smitty és Cobb együtt 9 pont, így Helu karriernapja nem sokat ért 😊

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
amikor már nincs tét akkor persze képes vagyok nyerni.. egy szaros győzelem fog hiányozni a POhoz, lófasz egy szezon volt ez számomra