bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
most így utólagosan ki kéne vágni tibit 5.-nek, hogy én is feljuthassak 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Ja. A 4 feljutó az első négy.Soldados
ilyen korán még úgyse draftoltam 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja. A 4 feljutó az első négy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Grat visi_b, elpadoztam magamat rendesen. "Csak" Vincent Jacksonnal hoztam is volna a meccset. 😉

Persze foghatnám arra is, hogy most már tankolok a jövőévi draftra 😛atapapa
a jövő évi draftsorrend az idei eredményektől függő lesz ezek szerint? a 4 feljutó lesz az első 4?
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Grat visi_b, elpadoztam magamat rendesen. "Csak" Vincent Jacksonnal hoztam is volna a meccset. 😉

Persze foghatnám arra is, hogy most már tankolok a jövőévi draftra 😛

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Höri elkenése után 5. helyért játszom. Elégedett vagyok a szezonnal, de kár hogy a PO 1. körében volt a terített betli.

Igorral, azaz egy presztízsrangadóval zárok.Soldados
Latom Rajna es Fucu is bemakeroltak.. mennyivel menobb lett volna, ha mindketten kiesnek, akkor csak 5 "eredeti" tag maradt volna...Igor
én már tavaly kiestem csak szerencsével kaptam idén csapatot, de örülök, hogy sikerült bentmaradnom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Az ok...de extra meccse volt szinte a teljes támadósoromnak

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ahogy elnéztem a match-upokat, egyértelműen Tyr az esélyesebb...aztán majd meglátjuk :cool:Göbi
Ezt hagyjuk már, most csináltál 300 pontot...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Höri elkenése után 5. helyért játszom. Elégedett vagyok a szezonnal, de kár hogy a PO 1. körében volt a terített betli.

Igorral, azaz egy presztízsrangadóval zárok.Soldados
Fene tudja.. az otodik helyert mar nem az igazi 😕

Latom Rajna es Fucu is bemakeroltak.. mennyivel menobb lett volna, ha mindketten kiesnek, akkor csak 5 "eredeti" tag maradt volna...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Ahogy elnéztem a match-upokat, egyértelműen Tyr az esélyesebb...aztán majd meglátjuk :cool:

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Az a rookie az én tanítványom, szal semmi meglepő nincs benne. 😛 Hajrá Göbi! 😊Soldados
Na, ezért különösen meglepő... 😛

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az a rookie az én tanítványom, szal semmi meglepő nincs benne. 😛 Hajrá Göbi! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Győzelem (bár szűk), és ezzel ha minden igaz bennmaradás. Szar év volt ez, de ezt már a drafton sejtettem, mert nagyon szar helyen voltam, bele is nyúltam a lecsóba, ahol lehetett.

A döntőben meg go TyR, amikor bajnok lettem is ő volt a legkeményebb ellenfél. Nehogymár egy rookie győzzön 😛

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Höri elkenése után 5. helyért játszom. Elégedett vagyok a szezonnal, de kár hogy a PO 1. körében volt a terített betli.

Igorral, azaz egy presztízsrangadóval zárok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Igazi PO-menő vagyok, 9. helyért játszom két győzelemmel, kár, hogy ez a PO csak consolation.

több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Huh a végén még Hester, Idonjie is állatkodott, Allen és Briggs pedig a szokásos volt, így majdnem 300 pont, irány a döntő :cool:

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem szeretnék 245 ponttal kikapni, nagyon nemFucu
Mondjuk te vagy az egyetlen, aki két divizióban is nyomod 😛szaba
mert megtehettem

17.5 pont átszámítás előtt. Örülhetünk Vincent!?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Favre kezd, így talán elég jónak nevezhetem az esélyeimet a bennmaradásra.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
nem szeretnék 245 ponttal kikapni, nagyon nemFucu
Mondjuk te vagy az egyetlen, aki két divizióban is nyomod 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kiesni a gabo-bria páros mellett vsz vikes és xrace fog. Bár egyik sem teljesen lefutott, de nagy mák kéne. Rajna hatalmas Vikings performansz esetén, míg fucu Cutler hipermeccse révén még kihullhatharomt
Ha Webb értelmes QB-ként funkcionál simán szívok. Forte ígyis-úgyis fos, Madieu=Manning, ez össz szóval ez kb 50 pont előny öt vikingre... de ha nem lesz passzolt TD, még így is meglehet. Ha kiesek, majd kicsapunk helyettem téged mert már úgyis 2x kiestél 😛Rajna
mi az hogy 2x?

egyszer estem ki egy 9. alapszakasz hely után. fucu volt 2x tökutolsó 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem szeretnék 245 ponttal kikapni, nagyon nem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
kiesni a gabo-bria páros mellett vsz vikes és xrace fog. Bár egyik sem teljesen lefutott, de nagy mák kéne. Rajna hatalmas Vikings performansz esetén, míg fucu Cutler hipermeccse révén még kihullhatharomt
Ha Webb értelmes QB-ként funkcionál simán szívok. Forte ígyis-úgyis fos, Madieu=Manning, ez össz szóval ez kb 50 pont előny öt vikingre... de ha nem lesz passzolt TD, még így is meglehet. Ha kiesek, majd kicsapunk helyettem téged mert már úgyis 2x kiestél 😛Rajna
Előbb lesz Szaba kizárva 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
kiesni a gabo-bria páros mellett vsz vikes és xrace fog. Bár egyik sem teljesen lefutott, de nagy mák kéne. Rajna hatalmas Vikings performansz esetén, míg fucu Cutler hipermeccse révén még kihullhatharomt
Ha Webb értelmes QB-ként funkcionál simán szívok. Forte ígyis-úgyis fos, Madieu=Manning, ez össz szóval ez kb 50 pont előny öt vikingre... de ha nem lesz passzolt TD, még így is meglehet. Ha kiesek, majd kicsapunk helyettem téged mert már úgyis 2x kiestél 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kiesni a gabo-bria páros mellett vsz vikes és xrace fog. Bár egyik sem teljesen lefutott, de nagy mák kéne. Rajna hatalmas Vikings performansz esetén, míg fucu Cutler hipermeccse révén még kihullhat
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
neked nem tök mind1? 😛 úgyse leszel tagja ennek a ligának jövőre se 😛Hurka
Te nem a kiesés ellen harcoltál éppen? 😛szaba
pont, hogy én lettem a 9., tehát az utolsó pillanatban csúsztam le a PO helyről
ez nem jött össze MichaelHurka
Bocs, kevertelek gaboval. 😀