bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem tudom van-e tiebreaker.. nem lepne meg ha nem lenne 😀

Ketfele modszert hallotam:
- az elozo heten tobb pontot szerzo jut tovabb (ezt hasznaljak az esetek tobbsegeben, 80-90%)
- a legtobb pontot gyujto jatekos gazdaja megy tovabb

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fos teljesítmény de a final four megvan. Jön göbi aminek nem örülök. Vick egy geci. Sok embernek javulnia kell nálam mert ez szánalmas játék volt.

Mellesleg valaki megmondhatná, mi dönt hurka és ata között mert nekem kell majd schedulet állítanom manuálisan
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Grat visi_b!

5 lett a különbség neked. 😐xrace77
Köszi szépen. Csütörtök után nem hittem volna, hogy nyerhetek. Remélem így már benn maradok. 😀

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Grat visi_b!

5 lett a különbség neked. 😐
több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Első évemben a div I-ben elődöntő, nem rossz magamtól...ha a Pats kicsit visszavenne a tempóból talán még esélyem is lenne...na persze az sem segít, hogy a kövi körben Eagles-Giants lesz...

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Igen, azóta azért még jobban nőtt a különbség. 😊

köszi, igyekszem majd. 😊

mondjuk Tyr ellen nagyon nem én vagyok az esélyesebb.. :/

viszont nagy boldogság, életem első önálló draftjával a 4-ben lenni, főleg a tavalyi majdnemkiesés után. :cool:Danna
Akkor hivatalosan is grat - mondtam en, hogy visszavagsz, csak 70-nel alaztal le 😀
Sok sikert a gonosz Tyrbacsi ellen! (aki persze a tolem lopott Koch pontjaival makolta be)Igor
Lopott?!?!?! A Te drágalátos "ligaelsőkőkeményellenünknemfutsznemdobsznemrúgsz" védelmed engedett be Schaubnak majd 400 yardot és 3 TD-t... Amúgy hogy pont Te beszélsz mákolásról az vicces >😊TyR
Azt nem en irtam, hanem Soldi 😛 (valoban nem en irtam az SMS-t..)
Hmmm.. mire utalsz, elso evre? Nekem ugy remlik, tragikus dontod volt ott.. Kochot meg sokszor nyultad le elolem drafton szvsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Hat, Akers-McCoy meg hozott harmincat... valahogy nem erzem a 150 pontot a hatralevo 5 emberben 😀
Ez igy mar nem faj annyira; eselyem se lett volna.. mostmar sok sikert akkor, ha mar engem megcsaptal, usd meg a tobbi luzert is 😊Igor
Igen, azóta azért még jobban nőtt a különbség. 😊

köszi, igyekszem majd. 😊

mondjuk Tyr ellen nagyon nem én vagyok az esélyesebb.. :/

viszont nagy boldogság, életem első önálló draftjával a 4-ben lenni, főleg a tavalyi majdnemkiesés után. :cool:Danna
Akkor hivatalosan is grat - mondtam en, hogy visszavagsz, csak 70-nel alaztal le 😀
Sok sikert a gonosz Tyrbacsi ellen! (aki persze a tolem lopott Koch pontjaival makolta be)Igor
Lopott?!?!?! A Te drágalátos "ligaelsőkőkeményellenünknemfutsznemdobsznemrúgsz" védelmed engedett be Schaubnak majd 400 yardot és 3 TD-t... Amúgy hogy pont Te beszélsz mákolásról az vicces >😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hat, Akers-McCoy meg hozott harmincat... valahogy nem erzem a 150 pontot a hatralevo 5 emberben 😀
Ez igy mar nem faj annyira; eselyem se lett volna.. mostmar sok sikert akkor, ha mar engem megcsaptal, usd meg a tobbi luzert is 😊Igor
Igen, azóta azért még jobban nőtt a különbség. 😊

köszi, igyekszem majd. 😊

mondjuk Tyr ellen nagyon nem én vagyok az esélyesebb.. :/

viszont nagy boldogság, életem első önálló draftjával a 4-ben lenni, főleg a tavalyi majdnemkiesés után. :cool:Danna
Akkor hivatalosan is grat - mondtam en, hogy visszavagsz, csak 70-nel alaztal le 😀
Sok sikert a gonosz Tyrbacsi ellen! (aki persze a tolem lopott Koch pontjaival makolta be)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
LOL nyertem.

EDIT: Az első sokkból magamhoz tértem. Gondoltam hogy Koch hoz még pár pontot, de nem hittem hogy vissza tudja billenteni a meccset. Nem akármilyen derbi volt, kösz a meccset Dodo!
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Vezetek 1 ponttal, de még hátra van az ellenfelemnél egy S nálam meg a P. Nem hiszem, hogy sikerül nyerni. Pedig megvolt rá az esély, de Sanchez megoldotta a problémáim 😕visi_b
Ahogy nézem, mindkét csapatnál QB parádé volt. 😀 Cutler 1 pontjához képest Sanchez 5pontja remek teljesítmény. 😛
Izgalmas lesz a vége. 😊xrace77
1 pont előnyöd van, de a punterem még kap pár pontot az I20asokért 😀 Nagyon kemény meccs 😀 Sanchez 5ször jobb Cutlernél 😂

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Somossal szoros és szar emccset játszunk, igazi alsóházi derbi 😀 -19en állok, JPP, Boley, Cundiff és Quin van még itt, odaát Cush és Bradshaw. Sajna valsz bukó, a HC poszton a 14 pont bukás az csúnya, az lesz a végén a különbség. Azért bízom abban, hogy Eli végig passzol, akkor Cush és bradshaw is limitáltabb pontot hozna. Az RBk és a WR-ek félelmetesen szarok voltak, McRathot is ültetni kellett volna... de még van egy outside sansz.Rajna
Mivel az a Bradshaw igazából Gerhart, így azért ezt még nem venném biztosra... Mondjuk azt az okfejtést nem igazán vágom, hogy Eli passzolása miként befolyásolja a Ravens ellen játszó Cush pontszámát, de Te vagy a fantasy guru... 😀somoskovig
Na, végül Boley, JPP és Quin se tett hozzá túl sokat a meccshez, úgyhogy egy lépéssel közelebb a bentmaradás.

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Félelmeim beigazolódtak, átfordult a meccs.

EDIT: Mostmár biztos a betli, és a pats ligát is bukom.
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Hat, Akers-McCoy meg hozott harmincat... valahogy nem erzem a 150 pontot a hatralevo 5 emberben 😀
Ez igy mar nem faj annyira; eselyem se lett volna.. mostmar sok sikert akkor, ha mar engem megcsaptal, usd meg a tobbi luzert is 😊Igor
Igen, azóta azért még jobban nőtt a különbség. 😊

köszi, igyekszem majd. 😊

mondjuk Tyr ellen nagyon nem én vagyok az esélyesebb.. :/

viszont nagy boldogság, életem első önálló draftjával a 4-ben lenni, főleg a tavalyi majdnemkiesés után. :cool:Danna
Miért is nem Te vagy az esélyes? Idén eddig sweep volt neked a két ligában, ha jól emlékszem. Amúgyis, igencsak rettegek Schaubtól, a THPFCben is ő van ellenem, aztán ha állatkodik akkor mindkét ligát buktam.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hat, Akers-McCoy meg hozott harmincat... valahogy nem erzem a 150 pontot a hatralevo 5 emberben 😀
Ez igy mar nem faj annyira; eselyem se lett volna.. mostmar sok sikert akkor, ha mar engem megcsaptal, usd meg a tobbi luzert is 😊Igor
Igen, azóta azért még jobban nőtt a különbség. 😊

köszi, igyekszem majd. 😊

mondjuk Tyr ellen nagyon nem én vagyok az esélyesebb.. :/

viszont nagy boldogság, életem első önálló draftjával a 4-ben lenni, főleg a tavalyi majdnemkiesés után. :cool:
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Vezetek 1 ponttal, de még hátra van az ellenfelemnél egy S nálam meg a P. Nem hiszem, hogy sikerül nyerni. Pedig megvolt rá az esély, de Sanchez megoldotta a problémáim 😕visi_b
Ahogy nézem, mindkét csapatnál QB parádé volt. 😀 Cutler 1 pontjához képest Sanchez 5pontja remek teljesítmény. 😛
Izgalmas lesz a vége. 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
még Vikings-től is kikapok 😀 botrány

Tibi jövőre hogy lesz? vagy majd szezon után? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Úgy tűnik számomra véget is ért az idei DIV1-s szezon. Tyr csapata nagyon erős, teljes mértékben megérdemli a győzelmet, nem hinném, hogy Schaub és Rackers visszahozná Eli és Ngata ellen 12,5 pontot.
Szerk.: Bowe és Lloyd is a legjobbkor betliztek, az előző két fordulóban ketten hoztak összesen 6 pontot, aztán mégiscsak 1. és 2. WR-k idén. 😕 +Belltől sem ezt vártam. 😕DODO92
A helyedben nem mondanék le róla, sovány ez az előny. Blountot innen is csókoltatom.
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Úgy tűnik számomra véget is ért az idei DIV1-s szezon. Tyr csapata nagyon erős, teljes mértékben megérdemli a győzelmet, nem hinném, hogy Schaub és Rackers visszahozná Eli és Ngata ellen 12,5 pontot.
Szerk.: Bowe és Lloyd is a legjobbkor betliztek, az előző két fordulóban ketten hoztak összesen 6 pontot, aztán mégiscsak 1. és 2. WR-k idén. 😕 +Belltől sem ezt vártam. 😕
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Egyébként aki nyeri a mecxcsünket, az megmenekült már, vagy még mindig kizúghat?somoskovig
Szerintem még kieshet két vereséggel sajna.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Egyébként aki nyeri a mecxcsünket, az megmenekült már, vagy még mindig kizúghat?

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mivel az a Bradshaw igazából Gerhart, így azért ezt még nem venném biztosra... Mondjuk azt az okfejtést nem igazán vágom, hogy Eli passzolása miként befolyásolja a Ravens ellen játszó Cush pontszámát, de Te vagy a fantasy guru... 😀somoskovig
Hát Cush valószínűbben szereli a futót, mint az elkapókat 😀 az a CBk pontszámát viszi valahogy fel. Gerhartot meg ekvertem a keeperrel ahol Bradshaw van ellenem... izgalmas lehet ez.Rajna
Ettől még Cush továbbra is a RAVENS ellen játszik, Eli meg a VIKINGS ellen! 😊 😛somoskovig
Aprságok 😛 láthatóan nem koncentráltam, mikor írtam a cuccot 😀

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Somossal szoros és szar emccset játszunk, igazi alsóházi derbi 😀 -19en állok, JPP, Boley, Cundiff és Quin van még itt, odaát Cush és Bradshaw. Sajna valsz bukó, a HC poszton a 14 pont bukás az csúnya, az lesz a végén a különbség. Azért bízom abban, hogy Eli végig passzol, akkor Cush és bradshaw is limitáltabb pontot hozna. Az RBk és a WR-ek félelmetesen szarok voltak, McRathot is ültetni kellett volna... de még van egy outside sansz.Rajna
Mivel az a Bradshaw igazából Gerhart, így azért ezt még nem venném biztosra... Mondjuk azt az okfejtést nem igazán vágom, hogy Eli passzolása miként befolyásolja a Ravens ellen játszó Cush pontszámát, de Te vagy a fantasy guru... 😀somoskovig
Hát Cush valószínűbben szereli a futót, mint az elkapókat 😀 az a CBk pontszámát viszi valahogy fel. Gerhartot meg ekvertem a keeperrel ahol Bradshaw van ellenem... izgalmas lehet ez.Rajna
Ettől még Cush továbbra is a RAVENS ellen játszik, Eli meg a VIKINGS ellen! 😊 😛

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Somossal szoros és szar emccset játszunk, igazi alsóházi derbi 😀 -19en állok, JPP, Boley, Cundiff és Quin van még itt, odaát Cush és Bradshaw. Sajna valsz bukó, a HC poszton a 14 pont bukás az csúnya, az lesz a végén a különbség. Azért bízom abban, hogy Eli végig passzol, akkor Cush és bradshaw is limitáltabb pontot hozna. Az RBk és a WR-ek félelmetesen szarok voltak, McRathot is ültetni kellett volna... de még van egy outside sansz.Rajna
Mivel az a Bradshaw igazából Gerhart, így azért ezt még nem venném biztosra... Mondjuk azt az okfejtést nem igazán vágom, hogy Eli passzolása miként befolyásolja a Ravens ellen játszó Cush pontszámát, de Te vagy a fantasy guru... 😀somoskovig
Hát Cush valószínűbben szereli a futót, mint az elkapókat 😀 az a CBk pontszámát viszi valahogy fel. Gerhartot meg ekvertem a keeperrel ahol Bradshaw van ellenem... izgalmas lehet ez.

több mint 13 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
A Vick - D-Jax párosom megint oda tette magát, innen már meg is lesz a továbbjutás (kop-kop).
Tibivel játszani pedig igazi megtiszteltetés, igaz, szinte biztosan kiesek 😉

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Grat Danna!
Vége a dalnak 😕 Gyakorlatilag az egész BUF-CLE meccsen ment el.. Haden 1 pont, Stevie Johnson 4... Dannánál ehhez képest Rubin+Gocong 41.. meg persze Branch 28 pontja sem csúnya.

Talán ha Woodleyt nem benchelem, és 50 pont a hátrány, azt mondom lett volna még halvány esély.. de 130 pontot nem fog a hátralévő 5 emberem termelni.. és annyi kellene.Igor
köszi, de azért nincs még vége. van átszámolás és utána lehet még szorosabb. Texans D-je nem túl acélos, lehet Flacconak is nagy meccse.. 😊

tény, h bíztató számomra az állás, de vsz nincs még vége.Danna
Hat, Akers-McCoy meg hozott harmincat... valahogy nem erzem a 150 pontot a hatralevo 5 emberben 😀
Ez igy mar nem faj annyira; eselyem se lett volna.. mostmar sok sikert akkor, ha mar engem megcsaptal, usd meg a tobbi luzert is 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)