bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
majd megváltoznak a licensz feltételek.

Hétköznap lesz a draft és este 10 után. Aki nincs ott végig, kizárjuk.

Na? Szeretnél még indulni? 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
ezt gondold át mégegyszer 😛haromt
It's said but it's true :/szaba
Sad bazeg, sad.Döme
fáradt vagyok, de sad 😛
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Szaba az első feljutó a div2/Aból.tenorx
ezt gondold át mégegyszer 😛haromt
It's said but it's true :/szaba
Sad bazeg, sad.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Szaba az első feljutó a div2/Aból.tenorx
ezt gondold át mégegyszer 😛haromt
It's said but it's true :/
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Szaba az első feljutó a div2/Aból.tenorx
ezt gondold át mégegyszer 😛haromt
LOL
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szaba az első feljutó a div2/Aból.tenorx
ezt gondold át mégegyszer 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szaba az első feljutó a div2/Aból.
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
átszámolás után 3 ponttal most dodo megy 258-255-re, de ciki lenne ha ezt nem fordítaná meg a Vernon Davis-TKO páros.
Érdemes lenne visszanézni de vsz all-time az egyik legtöbb pontot hozó meccs ez. A címvédőt leverni mindig dicsőség, főleg egy ilyen szuperrangadónharomt
Grat a győzelemhez! 😊 Muir és Freeney nagyon gyenge volt. Annyira szeretem amikor a forduló során csak egy ember verne meg és pont vele játszom. 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
átszámolás után 3 ponttal most dodo megy 258-255-re, de ciki lenne ha ezt nem fordítaná meg a Vernon Davis-TKO páros.
Érdemes lenne visszanézni de vsz all-time az egyik legtöbb pontot hozó meccs ez. A címvédőt leverni mindig dicsőség, főleg egy ilyen szuperrangadónharomt
Voltak ennel jobbak, keeperben csomo, de meg div 1-ben is.. asszem egy 270-266 remlik.. ha meg kombi pont kell, ott van a meccsem soldival nehany hettel korabbrol, 588 pont asszem 😊Igor
még van hátra két emberem. Abból az egyik LB, szóval az én 300 pontom sincs kizárva 😛haromt
Hat, azert 45 pont eleg durva lenne a parostol.. amugy meg tartogasd a nagy meccseket a PO-ra inkabb 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
átszámolás után 3 ponttal most dodo megy 258-255-re, de ciki lenne ha ezt nem fordítaná meg a Vernon Davis-TKO páros.
Érdemes lenne visszanézni de vsz all-time az egyik legtöbb pontot hozó meccs ez. A címvédőt leverni mindig dicsőség, főleg egy ilyen szuperrangadónharomt
Voltak ennel jobbak, keeperben csomo, de meg div 1-ben is.. asszem egy 270-266 remlik.. ha meg kombi pont kell, ott van a meccsem soldival nehany hettel korabbrol, 588 pont asszem 😊Igor
még van hátra két emberem. Abból az egyik LB, szóval az én 300 pontom sincs kizárva 😛
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hacsak Clements nem csinál egy 45 pontos meccset (ajánlom neki h ne csináljon :mad: ), akkor megvan a PO és végre nem kell izgulni a bent maradás miatt. 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
átszámolás után 3 ponttal most dodo megy 258-255-re, de ciki lenne ha ezt nem fordítaná meg a Vernon Davis-TKO páros.
Érdemes lenne visszanézni de vsz all-time az egyik legtöbb pontot hozó meccs ez. A címvédőt leverni mindig dicsőség, főleg egy ilyen szuperrangadónharomt
Voltak ennel jobbak, keeperben csomo, de meg div 1-ben is.. asszem egy 270-266 remlik.. ha meg kombi pont kell, ott van a meccsem soldival nehany hettel korabbrol, 588 pont asszem 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valami ilyesmi lesz az utolsó fordulóra
1.haromt 9-3 vs. bria
2.igor 8-3-1 vs. danna
3.dodo 8-4 vs. xrace
4.danna 7-4-1 vs. igor
5.höri 7-4-1 vs. somos
xxxxxxxxxxxxxx biztos playoff
6.göbi 7-5 vs. gabo
7.hurka 7-5 vs. tyr
8.tyr 7-5 vs.hurka
--------------------- most PO hely
9.xrace 6-5-1 vs. dodo
10.soldi 6-6 vs. rajna
11.atapapa 6-6 vs. vikes

...................... még lehet PO
12.fucu 5-7 vs. visi
13.rajna 5-7 vs. soldi
14.somos 5-7 vs. höri
15.visi 5-7 vs. fucu
*************** már nem lehet PO
16.gabo 4-8 vs. göbi
17.go vikes 4-8 vs. ata
oooooooooooooooooooo kiesés
18.bria 1-11 vs. ttt

a forduloló meccse a tyr-hurka párharc. a vesztes vsz nem playoffozik.
göbi helye eléggé biztos
szép forduló lesz
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
átszámolás után 3 ponttal most dodo megy 258-255-re, de ciki lenne ha ezt nem fordítaná meg a Vernon Davis-TKO páros.
Érdemes lenne visszanézni de vsz all-time az egyik legtöbb pontot hozó meccs ez. A címvédőt leverni mindig dicsőség, főleg egy ilyen szuperrangadón
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ha az átszámolás után is vezetek (kopp-kopp-kopp) akkor uccsó hétre Hurkesz kolléga marad, akivel (ha jól sejtem) a PO-ért játszunk. Na ezt nem gondoltam volna az első négy meccs után 😊TyR
Hihetetlen... Mindegy, grat. KÖCSÖG kibaszott velem, pedig amikor megláttam, hogy mennyi pontot csinált az SD, kicsit mást gondoltam. :/Soldados
Kösz, szoros meccs volt. A WR sorod csúnyán cserben hagyott (mondjuk az enyém sem volt egy Air Coryell), sok szerencsét jövő hétre!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
na.
Élmunkásokhoz méltó meccset nyomunk az alapszakasz első helyéért 😊
253-244 ide
Vernon Davis, TKO és Powers vs Freeney és Muir

Nem kéne kikapni innenharomt
Mondanám, hogy lesz hozzá nekem is még egy szavam.. de mivel briával játszol, max akkor, ha Dodo nyer.. bár ott is verhetőnek tűnik az ellenfél.
Én Danna ellen a harmadik helyért meccselek egyet sztem, az se lesz könnyű.

Bocs, somos.. elkiabáltam. Obomanu kicsit meglepett, nálad most a Bradford+Morris+Ellis trió nem volt elég.Igor
Várható volt, cérnavékony ez a csapat, így sem rossz a 210+ pont. Bennmaradás meglesz talán, PO meg majd jövőre.

Grat!somoskovig
Mondjuk ha a nettó 36 pont nem a padomon van,akkor még egy kicsit izgulhatnál legalább MNF-en! 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha az átszámolás után is vezetek (kopp-kopp-kopp) akkor uccsó hétre Hurkesz kolléga marad, akivel (ha jól sejtem) a PO-ért játszunk. Na ezt nem gondoltam volna az első négy meccs után 😊TyR
Hihetetlen... Mindegy, grat. KÖCSÖG kibaszott velem, pedig amikor megláttam, hogy mennyi pontot csinált az SD, kicsit mást gondoltam. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ha az átszámolás után is vezetek (kopp-kopp-kopp) akkor uccsó hétre Hurkesz kolléga marad, akivel (ha jól sejtem) a PO-ért játszunk. Na ezt nem gondoltam volna az első négy meccs után 😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Nem hinném, hogy innen meg tudnám fordítani, gratulálok Tibinek a győzelemhez! Azért a Brady+Hillis=80 pont nem semmi. 😊DODO92
na.
Élmunkásokhoz méltó meccset nyomunk az alapszakasz első helyéért 😊
253-244 ide
Vernon Davis, TKO és Powers vs Freeney és Muir

Nem kéne kikapni innenharomt
Mondanám, hogy lesz hozzá nekem is még egy szavam.. de mivel briával játszol, max akkor, ha Dodo nyer.. bár ott is verhetőnek tűnik az ellenfél.
Én Danna ellen a harmadik helyért meccselek egyet sztem, az se lesz könnyű.

Bocs, somos.. elkiabáltam. Obomanu kicsit meglepett, nálad most a Bradford+Morris+Ellis trió nem volt elég.Igor
Várható volt, cérnavékony ez a csapat, így sem rossz a 210+ pont. Bennmaradás meglesz talán, PO meg majd jövőre.

Grat!

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
jóság van

62 pont ide + Mathis vs Peyton és Beanie

megint megvertem a fantasy vezírt, akinél három 0 pontos DLineman állt fel, menő 😛Höri
Juquat ki akartam rakni de kb senki nincs lenn DE. Dwannel nem tudom mi van, Brownt pedig elfogta a Texans DL. Van ilyen. Szerencséd, hogy Fordot nem játszattam 😛 lenne 33 pont plusz még nekem. PM és Beanie pedig még zúzhat egy szépet 😛

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem hinném, hogy innen meg tudnám fordítani, gratulálok Tibinek a győzelemhez! Azért a Brady+Hillis=80 pont nem semmi. 😊DODO92
na.
Élmunkásokhoz méltó meccset nyomunk az alapszakasz első helyéért 😊
253-244 ide
Vernon Davis, TKO és Powers vs Freeney és Muir

Nem kéne kikapni innenharomt
Mondanám, hogy lesz hozzá nekem is még egy szavam.. de mivel briával játszol, max akkor, ha Dodo nyer.. bár ott is verhetőnek tűnik az ellenfél.
Én Danna ellen a harmadik helyért meccselek egyet sztem, az se lesz könnyű.

Bocs, somos.. elkiabáltam. Obomanu kicsit meglepett, nálad most a Bradford+Morris+Ellis trió nem volt elég.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon meleg lesz ez sajnos... :/

185-150-re vezetek Tyr ellen, de nálam már csak a KÖCSÖG, nála pedig még Donald Brown, Justin Smith, Angerer, Hayden, Bethea. Meredeknek érzem nagyon. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem hinném, hogy innen meg tudnám fordítani, gratulálok Tibinek a győzelemhez! Azért a Brady+Hillis=80 pont nem semmi. 😊DODO92
na.
Élmunkásokhoz méltó meccset nyomunk az alapszakasz első helyéért 😊
253-244 ide
Vernon Davis, TKO és Powers vs Freeney és Muir

Nem kéne kikapni innen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jóság van

62 pont ide + Mathis vs Peyton és Beanie

megint megvertem a fantasy vezírt, akinél három 0 pontos DLineman állt fel, menő 😛

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Nem hinném, hogy innen meg tudnám fordítani, gratulálok Tibinek a győzelemhez! Azért a Brady+Hillis=80 pont nem semmi. 😊