bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Na, ha a többiek is így folytatják, ahogy Morris és Ellis bekezdett, akkor török egy kis borsot Igor orra alá. 😊

Ja, tök érdekes, hogy a keeper safety párosom ellen játszom, szóval valamiért tuti pipa leszek Pollard és Whitner miatt! 😊somoskovig
Mar most gratulalok.. asszem csunya zako lesz ez a PO-ban, kezd szetesni a csapat.. es bebuktam Landryt is (nem is tudom ez a liga, v. masik)Igor
Azért még ne kapkodd el, iszonyatosan kétarcú ez a csapat. Landry pedig szerintem keeper, legalábbis nem hiszem, hogy a Whitner - Pollard kettős mellett még ő is nálad lenne! 😀

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, ha a többiek is így folytatják, ahogy Morris és Ellis bekezdett, akkor török egy kis borsot Igor orra alá. 😊

Ja, tök érdekes, hogy a keeper safety párosom ellen játszom, szóval valamiért tuti pipa leszek Pollard és Whitner miatt! 😊somoskovig
Mar most gratulalok.. asszem csunya zako lesz ez a PO-ban, kezd szetesni a csapat.. es bebuktam Landryt is (nem is tudom ez a liga, v. masik)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Zsír, 4-4 ember után 64-27 ide Tyr ellen.Soldados
Zavart érzek az Erőben, igen csúnya bukta érik...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Zsír, 4-4 ember után 64-27 ide Tyr ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Na, ha a többiek is így folytatják, ahogy Morris és Ellis bekezdett, akkor török egy kis borsot Igor orra alá. 😊

Ja, tök érdekes, hogy a keeper safety párosom ellen játszom, szóval valamiért tuti pipa leszek Pollard és Whitner miatt! 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vs Rajna

Austin, Welker, Keller, McCourty, Nick Harris vs Ivory, Levy, Roman Harper
66 36

jó kezdés

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3 illetve 2 játékos után 63-8 😊
Sajna sok a Q-m, így nem biztos ez még koránt sem
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
a szuperrangadón ráijesztett Bredi egy kicsit Dodo-ra 😊haromt
Nem kicsit 😀 Azért egy félidő alatt 35 pont már elég jónak mondható 😉DODO92
most még csak 42. Esetleg egy TD még beleférne 😊haromt
Na McCourty előkészítette a következő TD-t, de remélem azt már Hoyer adja. 😊
Szerk.: BJGE megmentett az egy lezajlott meccs utáni biztos vereségtől. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szuperrangadón ráijesztett Bredi egy kicsit Dodo-ra 😊haromt
Nem kicsit 😀 Azért egy félidő alatt 35 pont már elég jónak mondható 😉DODO92
most még csak 42. Esetleg egy TD még beleférne 😊
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
a szuperrangadón ráijesztett Bredi egy kicsit Dodo-ra 😊haromt
Nem kicsit 😀 Azért egy félidő alatt 35 pont már elég jónak mondható 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szuperrangadón ráijesztett Bredi egy kicsit Dodo-ra 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma végleg beszoptam az RB-ket: Portis IR... Pedig hogy vártam, hogy a PO-ra visszakapjam Mendenhall mellé a másik kezdő futómat. 😕Soldados
Lehet, hogy Ortont/Riverst megis megerte volna eladni.... ? 😀Igor
Mivel lennék beljebb? Nem futót adtál volna. Mellesleg a mostani 4 pontos fordulóját leszámítva, már nagyon régóta Portis nélkül nyomom és mégsem látszik a teljesítményenem. 😉 Csak bíztam benne, hogy PO-ra ez még egy lökés lesz, de plusz lökés nem lesz, marad ez az amúgy is igen kiváló csapat.

Tibi: ilyen futóim nekem is vannak. Csak LaRod Stephens-Howling épüljön fel. 😉 Addig jó lesz Forsett


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ma végleg beszoptam az RB-ket: Portis IR... Pedig hogy vártam, hogy a PO-ra visszakapjam Mendenhall mellé a másik kezdő futómat. 😕Soldados
Lehet, hogy Ortont/Riverst megis megerte volna eladni.... ? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma végleg beszoptam az RB-ket: Portis IR... Pedig hogy vártam, hogy a PO-ra visszakapjam Mendenhall mellé a másik kezdő futómat. 😕Soldados
még ma megveheted a Felix Jones-Shonn Greene páros egyikét 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma végleg beszoptam az RB-ket: Portis IR... Pedig hogy vártam, hogy a PO-ra visszakapjam Mendenhall mellé a másik kezdő futómat. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"Tévedsz a legjobb QB minden esetben többet ér, mint a legjobb DE....a legjobb QB sokkal értékesebb"

Nem igaz... meg mindig nem az abszolut pontszam a lenyeg, hanem hogy a legjobb FA-hoz/cserejatekosaidhoz kepest milyen upgrade egy adott jatekos.

Es sztem nincsenek markansabb kulonbsegek a QB-k kozott.. legalabbis a TOP 10-15 joval szorosabb -> egy jo kezdo QB mindenkinek juthatott az iden. Viszont egy elit DE, na az mar dofi.Igor
Hát ja, mindenkinek juthatott, csak neked nem jutott... 😛 Én a QB poszton 10 pontot verek rád aranyapa. 😉 De akkor maradj Joe Coollal. 😂

Az igen magasan Number 1 QB bizony sokkal értékesebb, mint a legjobb DE. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
"Tévedsz a legjobb QB minden esetben többet ér, mint a legjobb DE....a legjobb QB sokkal értékesebb"

Nem igaz... meg mindig nem az abszolut pontszam a lenyeg, hanem hogy a legjobb FA-hoz/cserejatekosaidhoz kepest milyen upgrade egy adott jatekos.

Es sztem nincsenek markansabb kulonbsegek a QB-k kozott.. legalabbis a TOP 10-15 joval szorosabb -> egy jo kezdo QB mindenkinek juthatott az iden. Viszont egy elit DE, na az mar dofi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tévedsz a legjobb QB minden esetben többet ér, mint a legjobb DE. 😉 Miért? Mivel a QB-k több pontot hoznak, sokkal markánsabb különbségek vannak. Pl az 1. és 10. DE között 5 pont, addig a QB-knál 8 pont a különbség. 😉 Azt se feledjük, hogy amikor egy Rivers-nek szar meccse van, akkor hoz mondjuk 15-20 pontot (bár eddig csak egyszer volt 20 alatt), ha egy DE-nek (azaz nincs sackje), akkor akár 3-4 is lehet, amit az én jelenlegi DE-m is tud. Tucknak három tíz pont alatti meccse volt, ebből egy 2 pontos. Persze nagyot tudsz nyerni, amikor álltakodik (kétszer volt 20 felett), de Rivers kicsit gyakrabban teszi ezt meg (5-ször 30 felett). Egész egyszerűen összehasonlíthatatlan a 2 playa, a legjobb QB sokkal értékesebb.

Bár átlagot nézve nyernék a tréddel, de Te többet, mert Rivers annyival értékesebb, egy potenciális PO-ellenfelemet pedig nem fogom még jobb helyzetbe hozni egy esetleges ellenem vívandó PO-csatára.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Bele tudom meg dobni Troyt, hogy legyen backup QB-d, ha gondolod.. nekem akkor mar ugysem kell ket backup.

Tobbet nem fogsz tudni kisajtolni belolem, utolso ajanlat.Igor
Ezt nem is tudom, hogy gondolod komolyan, hogy a messze legjobb QB-t odaadom egy DE-ért. Természetesen nem megyek bele.Soldados
Talan ennel kicsit komplikaltabb a kerdes.. eleg sokszor probaltam mar neked hasonlo finomabb dolgokat magyarazni, de nem latom ertelmet... meg egy utolso probalkozas:

SSS HAB
QB1 270 pont QB1 200 pont
QB2 220 pont (QB2 -------)

DE1* 100 pont DE1 140 pont
DE2 60 pont DE2 80 pont
DE3 70 pont

* ez igazabol tokmindegy..

Ki nyerne ezzel a cserevel? (ha feltetelezzuk, hogy a hatralevo meccseken ugyanezt az atlagot hozzak)
Tuck nagyobb kincs, mint Rivers.. szoval ezentul mar ha akarnad, akkor se fogok tradelni 😛
Sok sikert a PO-ban, amikor Rivers egyszer betlizik es kiesel vele 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bele tudom meg dobni Troyt, hogy legyen backup QB-d, ha gondolod.. nekem akkor mar ugysem kell ket backup.

Tobbet nem fogsz tudni kisajtolni belolem, utolso ajanlat.Igor
Ezt nem is tudom, hogy gondolod komolyan, hogy a messze legjobb QB-t odaadom egy DE-ért. Természetesen nem megyek bele.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Bele tudom meg dobni Troyt, hogy legyen backup QB-d, ha gondolod.. nekem akkor mar ugysem kell ket backup.

Tobbet nem fogsz tudni kisajtolni belolem, utolso ajanlat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na egy utolso probalkozast a holnapi deadline elott.. 😊
Ortonert nem, de Riversert hajlando vagyok odaadni Tuckot.Igor
Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan? 😊

Több mint 3 ponttal jobb a 2. QB-nál. 😉 4-gyel Ortonnál, 9-cel Flaccónál. 10 meccsből egyszer 13 pont, azon kívül mindig 20 felett és 5-ször 30 felett. Ráadásul igen kellemes kis matchupok lesznek neki a PO-ban. 😉 Persze beszélhetünk róla, de akkor Tuck nagyon kevés.Soldados
Egyszeruen nem tudom elhinni, hogy atlagpont alapjan szamolsz.. ez tovabbra sem fer a fejembe.
De tudod mit, nezzuk meg igy is azert.. 😊

Igen, nekem 9 pontos upgrade Flaccohoz kepest, akinek mellesleg szinten igen jo ket matchupja is a PO alatt..
Tuck neked 7.5 pontos upgrade a masodik szamu DE-dhez kepest.

Teljesen korrekt a csere, plane hogy ott van meg neked Ortonborton, aki a mult heten meg a masodik szamu QB volt 😛Igor
Nem győztél meg. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Legyen így, fussunk össze. 😉Soldados
Na egy utolso probalkozast a holnapi deadline elott.. 😊
Ortonert nem, de Riversert hajlando vagyok odaadni Tuckot.Igor
Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan? 😊

Több mint 3 ponttal jobb a 2. QB-nál. 😉 4-gyel Ortonnál, 9-cel Flaccónál. 10 meccsből egyszer 13 pont, azon kívül mindig 20 felett és 5-ször 30 felett. Ráadásul igen kellemes kis matchupok lesznek neki a PO-ban. 😉 Persze beszélhetünk róla, de akkor Tuck nagyon kevés.Soldados
Egyszeruen nem tudom elhinni, hogy atlagpont alapjan szamolsz.. ez tovabbra sem fer a fejembe.
De tudod mit, nezzuk meg igy is azert.. 😊

Igen, nekem 9 pontos upgrade Flaccohoz kepest, akinek mellesleg szinten igen jo ket matchupja is a PO alatt..
Tuck neked 7.5 pontos upgrade a masodik szamu DE-dhez kepest.

Teljesen korrekt a csere, plane hogy ott van meg neked Ortonborton, aki a mult heten meg a masodik szamu QB volt 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
"Csak" 3 all start kaptam a múlt héten ellenfélnek. Vezetem is a ligát a legtöbb bekapott pontban :/ Tavaly is ilyesmi volt a másodosztályban, de akkor legalább több pontot szereztematapapa
nálam is 3 all-star volt a héten, kár, hogy az egyik a K, a másik meg a P
Rodgers azért aprított.Höri
😊 igaz, ez még semmit se jelent.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Csak" 3 all start kaptam a múlt héten ellenfélnek. Vezetem is a ligát a legtöbb bekapott pontban :/ Tavaly is ilyesmi volt a másodosztályban, de akkor legalább több pontot szereztematapapa
nálam is 3 all-star volt a héten, kár, hogy az egyik a K, a másik meg a P
Rodgers azért aprított.