bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tavaly kiestél, szóval csönd! 😊TyR
de most idén van 😛Fucu
ne szólj semmit Tibi 2 😛Hurka
sokat jártatod a szád úgy jársz mint a Fradi 😛
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
khmm, 3-0, köszönöm a figyelmetFucu
Tavaly kiestél, szóval csönd! 😊TyR
de most idén van 😛Fucu
ne szólj semmit Tibi 2 😛
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
khmm, 3-0, köszönöm a figyelmetFucu
Tavaly kiestél, szóval csönd! 😊TyR
de most idén van 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
khmm, 3-0, köszönöm a figyelmetFucu
Tavaly kiestél, szóval csönd! 😊
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Muhahaha. Mintha nekem nem lenne elit DE-m.. ettol fuggetlenul.

1, Jelenleg. Engem nem versz at sell-high trade-del.. plane, hogy csere QB-d.
2, Plane, hogy az elit DE van olyan ertek, mint egy elit QB (8-10 pont kulonbseg meccsenkent..) - szoval mi ez, hogy a csere QB-dert fel kezdo DL, meg meg adjunk QB-t. Ott a waiver/FA 😛Igor
Mivel 18-an vannak a div1-ben, így nem hinném, hogy van kint kezdő QB. (Bár nem néztem, hogy van-e) Az elit DE és QB között azért van nem is oly hangyányi különbség. 😉

De nekem megfelel, hogy marad nálam Orton, itt elég jó csapatom van upgrade nélkül is. 😊Soldados
Vicket draftolta valaki? 😛 Elit QB lett belole, eleg hamar... azt meglatjuk, Orton egyaltalan TOP 10-ben lesz ev vegere.. sztem nem. Sot.. fogadok veled, az ideny hatralevo reszebol Flacco tobb pontot fog hozni 😛

Arcoskodj csak nyugodtan a hot startodra, de gozom sincs, ki neked az elit DE, ha a nalam levo emberek egyike sem az.. plane hogy az egesz DL-om kenterbe veri a tiedet.Igor
1. egy szóval nem mondtam, hogy nincs elit DE-d, csak azt, hogy olyat ajánlj. (Meg se néztem kid van, neked kell ajánlanod, ha akarsz vmit)
2. DL-em szar, a csapat összes többi része viszont zsír. Teljesen hibátlan csapat nincs. 😉 Most abba nem mennék bele mennyien röhögtek Mendy, Timmons vagy éppen Wallace draftolásán... :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
khmm, 3-0, köszönöm a figyelmet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Elit DE. Hangsúlyozom: elit. Orton jelenleg 4. QB. Tehát kérek még mellé "ajándékba egy jobbacska DT-t is, plusz ugye "tökmindegycsakneRivers-szelegyütt bye-os"QB-t.Soldados
Muhahaha. Mintha nekem nem lenne elit DE-m.. ettol fuggetlenul.

1, Jelenleg. Engem nem versz at sell-high trade-del.. plane, hogy csere QB-d.
2, Plane, hogy az elit DE van olyan ertek, mint egy elit QB (8-10 pont kulonbseg meccsenkent..) - szoval mi ez, hogy a csere QB-dert fel kezdo DL, meg meg adjunk QB-t. Ott a waiver/FA 😛Igor
Mivel 18-an vannak a div1-ben, így nem hinném, hogy van kint kezdő QB. (Bár nem néztem, hogy van-e) Az elit DE és QB között azért van nem is oly hangyányi különbség. 😉

De nekem megfelel, hogy marad nálam Orton, itt elég jó csapatom van upgrade nélkül is. 😊Soldados
Vicket draftolta valaki? 😛 Elit QB lett belole, eleg hamar... azt meglatjuk, Orton egyaltalan TOP 10-ben lesz ev vegere.. sztem nem. Sot.. fogadok veled, az ideny hatralevo reszebol Flacco tobb pontot fog hozni 😛

Arcoskodj csak nyugodtan a hot startodra, de gozom sincs, ki neked az elit DE, ha a nalam levo emberek egyike sem az.. plane hogy az egesz DL-om kenterbe veri a tiedet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Errol meg akar lehet is szo.. en tomve vagyok jobb DE-kkel.
Mi a szemelyes pref sorrended? 😊Igor
Elit DE. Hangsúlyozom: elit. Orton jelenleg 4. QB. Tehát kérek még mellé "ajándékba egy jobbacska DT-t is, plusz ugye "tökmindegycsakneRivers-szelegyütt bye-os"QB-t.Soldados
Muhahaha. Mintha nekem nem lenne elit DE-m.. ettol fuggetlenul.

1, Jelenleg. Engem nem versz at sell-high trade-del.. plane, hogy csere QB-d.
2, Plane, hogy az elit DE van olyan ertek, mint egy elit QB (8-10 pont kulonbseg meccsenkent..) - szoval mi ez, hogy a csere QB-dert fel kezdo DL, meg meg adjunk QB-t. Ott a waiver/FA 😛Igor
Mivel 18-an vannak a div1-ben, így nem hinném, hogy van kint kezdő QB. (Bár nem néztem, hogy van-e) Az elit DE és QB között azért van nem is oly hangyányi különbség. 😉

De nekem megfelel, hogy marad nálam Orton, itt elég jó csapatom van upgrade nélkül is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Kyle Orton elit DE-ért és/vagy DT-ért, no meg persze egy QB-ért (aki nem akkor van bye weeken, amikor Rivers) elmehet.Soldados
Errol meg akar lehet is szo.. en tomve vagyok jobb DE-kkel.
Mi a szemelyes pref sorrended? 😊Igor
Elit DE. Hangsúlyozom: elit. Orton jelenleg 4. QB. Tehát kérek még mellé "ajándékba egy jobbacska DT-t is, plusz ugye "tökmindegycsakneRivers-szelegyütt bye-os"QB-t.Soldados
Muhahaha. Mintha nekem nem lenne elit DE-m.. ettol fuggetlenul.

1, Jelenleg. Engem nem versz at sell-high trade-del.. plane, hogy csere QB-d.
2, Plane, hogy az elit DE van olyan ertek, mint egy elit QB (8-10 pont kulonbseg meccsenkent..) - szoval mi ez, hogy a csere QB-dert fel kezdo DL, meg meg adjunk QB-t. Ott a waiver/FA 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Elit DE. Hangsúlyozom: elit. Orton jelenleg 4. QB. Tehát kérek még mellé "ajándékba egy jobbacska DT-t is, plusz ugye "tökmindegycsakneRivers-szelegyütt bye-os"QB-t.Soldados
Kéne a fórumra egy olyan beállítás, hogy elrejti a usernevet meg az avatart, és akkor lehetne "Találd ki ki írta a HSZ-t!" játszani. Téged szerintem elég jó arányban eltalálnálak 😊
(sorry az offért)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó lenne feljönni 2-2re. Nemsokára hatalmasat fogok szívni a QBk miatt. Ha valakinek van eladó kezdő QBje, ne tartsa magában 😀visi_b
Kyle Orton elit DE-ért és/vagy DT-ért, no meg persze egy QB-ért (aki nem akkor van bye weeken, amikor Rivers) elmehet.Soldados
Errol meg akar lehet is szo.. en tomve vagyok jobb DE-kkel.
Mi a szemelyes pref sorrended? 😊Igor
Elit DE. Hangsúlyozom: elit. Orton jelenleg 4. QB. Tehát kérek még mellé "ajándékba egy jobbacska DT-t is, plusz ugye "tökmindegycsakneRivers-szelegyütt bye-os"QB-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
SZintén eladó a Brady-Sanchez páros egyik tagja.
RB/LB + a megmaradó byeweekjére QB
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Jó lenne feljönni 2-2re. Nemsokára hatalmasat fogok szívni a QBk miatt. Ha valakinek van eladó kezdő QBje, ne tartsa magában 😀visi_b
Kyle Orton elit DE-ért és/vagy DT-ért, no meg persze egy QB-ért (aki nem akkor van bye weeken, amikor Rivers) elmehet.Soldados
Errol meg akar lehet is szo.. en tomve vagyok jobb DE-kkel.
Mi a szemelyes pref sorrended? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó lenne feljönni 2-2re. Nemsokára hatalmasat fogok szívni a QBk miatt. Ha valakinek van eladó kezdő QBje, ne tartsa magában 😀visi_b
Kyle Orton elit DE-ért és/vagy DT-ért, no meg persze egy QB-ért (aki nem akkor van bye weeken, amikor Rivers) elmehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Jó lenne feljönni 2-2re. Nemsokára hatalmasat fogok szívni a QBk miatt. Ha valakinek van eladó kezdő QBje, ne tartsa magában 😀

több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
grat ata, egyébként is szar volt a csapatom, de a tiéd viszont nagyon jó, szal nagyon megérdemelted a győzelmet, sok sikertHurka
köszi, viszont. rám fért már két betli után valami sikerélmény, végre most kijött a lépés.

több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
höhh still undefeated, ez de gáz győzelem volt 1 ponttal, sorry Alex
mint a Cards bemákoltuk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
hehe, hétvégén Igor - Soldi meccs 😀
így akkor el is törpül a rangadóm Tibi ellen.Höri
Most kivetelesen igen.. mert ugye ritka alkalom, amikor Soldi kompetitiv 😛
bar most meg az elejen jarunk.. lehet ebbol is 2-11 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe, hétvégén Igor - Soldi meccs 😀
így akkor el is törpül a rangadóm Tibi ellen.

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
grat ata, egyébként is szar volt a csapatom, de a tiéd viszont nagyon jó, szal nagyon megérdemelted a győzelmet, sok sikert
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Week 3

Állás:

1. Darkside Cannibals 3 0 0 1.000
2. Dark Zala Oilers 2 0 1 .833
3. Kiskunsag Raw 2 0 1 .833
4. Hangover Boyz 2 0 1 .833
5. Soldi Super Stars 2 1 0 .667
6. BKV Conductors 2 1 0 .667
7. Hurka's Packers 2 1 0 .667
8. Sárbogárd Tractors 2 1 0 .667
9. Vorkuta Red Army 2 1 0 .667
10. Danna's Patriots 1 1 1 .500
11. Óbuda Painkillers 1 2 0 .333
12. Allenville-i Smasszerek 1 2 0 .333
13. Kaposmente Cannonballs 1 2 0 .333
14. Iron County Loosers 1 2 0 .333
15. New England Tyrants 1 2 0 .333
16. Utopia Eswat Hitsquad 0 3 0 .000
17. Kispest KEAC 0 3 0 .000
18. Hungry Predators 0 3 0 .000


A hét legjobbja: atapapa 268 szerzett pont
A hét legrosszabbja: gabo 153 szerzett pont
A hét mákere: tyr 190 ponttal nyert
A hét lúzere: soldados 233 ponttal kikapott
Fuck the bench award: haromt 117 pont a padon


All-Star team:
QB: Michael Vick (göbi) 42
RB: Adrian Peterson (atapapa) 40
RB: Chris Johnson (xrace77) 26
WR: Lance Moore (free agent) 40
WR: Anquan Boldin (gabo) 34
RB/WR: Austin Collie (göbi) 31
TE: Dustin Keller (höri) 21


DT: Trevor Laws (free agent) 19
DT: Darnell Dockett (igor) 18
DE: Trent Cole (visi_b) 25
DE: Tamba Hali (haromt) 19
LB: Stephen Tulloch (gabo) 27
LB: Lance Briggs (göbi) 26
LB: Brian Urlacher/Paris Lenon (tyr/xrace77) 25-25
CB: Kelvin Hayden (free agent) 27
CB: Antoine Winfield (danna) 25
S: Michael Griffin (haromt) 30
S: Charles Godfrey (gabo) 28


K: Dan Carpenter (briareos) 15
P: Kevin Huber (go vikings) 12
HC: Eagles/Steelers (FA/hurka) 7-7


week 4 schedule:
haromt(2-1) - höri(2-0-1)
rajna(2-1) - somos(1-2)
igor(2-0-1) - soldados(2-1)
tyr(1-2) - danna(1-1-1)
göbi(1-2) - hurka(2-1)
visi_b(1-2) - gabo(0-3)
atapapa(1-2) - fucu(3-0)
xrace77(2-0-1) - go vikings(0-3)
briareos(0-3) - dodo(2-1)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Presztízsgyőzelmet arattam 😊
Innentől kezdve már minden meccs ajándék 😊 😊 😊 :cool:Göbi
242-231 szopó... Grat Göbi!

Tudtam, hogy a 2 LB sok lesz Driverre és a HC-re hiába a +20 előny. Mondjuk eszméletlen bosszantó a 3. legtöbb ponttal kikapni, ráadásul közel 40 ponttal elbencheltem magam... Mondjuk azzal nehéz mit kezdeni, hogy nálad 3 játékos 101 pontot hozott. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Presztízsgyőzelmet arattam 😊
Innentől kezdve már minden meccs ajándék 😊 😊 😊 :cool:

több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Nyertem! Óje! Tudtam hogy a Hauptsturmführerre számíthatok.TyR
Grat, Urlacher bevégezte...

több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Nyertem! Óje! Tudtam hogy a Hauptsturmführerre számíthatok.