bowl.hu div. 2./A

15 feliratkozó

23 napja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 759 — Browns GM
bowl.hu div. 2./A - 2024 edition

eaglesmcnabb – Kartal City Chiefs
Winters – Fehérvár Giants
shawnka – Bijani Mustar
JohnKerla – DB_ Dealers
Peci1991– Kunhegyes Frogs
cartman023 – Cartman Team
Hanni – Coruscant Knights
wmitty – Walter Mitties
kingpeti83 – King Saints
Dzseno – Pittsburgh Bonegrinders
törölt kristof – Los Stormtroopers
ThundersNFL – Szolnok City Patriots
schuldid – Super Bowl Bound
csi77 – Gangsters 77
Janek – Janos's Scary Team
atmo shenton – atmo shenton
Cruyffista – Mile High Jokers
xernon – Sztrovacsek

ha valamit elírtam, változott bárkinek a nickje, csapatneve, szóljon.

draft: 2024.09.02 - 20:00

Szerkesztette: törölt kristof
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Igen, a magam javára tudom fordítani, ha tudok waiver-ezni. Ez azonban elég nehéz, ha vki viszonylag elöl van.
Ha viszont playoff nélkül játszanánk, az közelebb lenne a realitáshoz, mint így... Akkor az utolsó pár meccsnek a játékban sem lenne extrém nagy tétje, mint ahogy a valóságban sincs.janos
Teljes joggal érzed úgy, hogy neked fel kellett volna jutnod, ha az egész éves teljesítményt nézzük. Másrészt a playoff előnye, hogy egy nem kiugró szezon után is nyerhet valaki, ha a végén erős, ez nem a legigazságosabb dolog, de kétségkívül izgalmasabb, mintha csak alapszakasz lenne. Tudom, hogy téged ez nem vigasztal, de hát there is always next year, nekem bejött.

Hihetetlen volt ez a szezon, eszembe nem jutott volna, hogy a 16-0 lehetséges ezzel a csapattal, minden összejött.

14. helyről draftoltam és nem is túl jól, érdekesség, hogy a döntőben a 21-ből poszton csak 13-on játszott saját draftolt játékos. Legjobb pick: JPP a 14. körben a 211. helyen.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Végeredmény (zárójelben az alapszakaszban elért eredmény, ottani helyezéssel együtt)

1. Cammy Cammed - Jakehomer (Perfect Seasonnel, óriási gratula) (1. 13-0)
2. ATMo Shenton - atmo shenton (újoncként egyből feljut, szintén jár a respect) (3. 9-4)
---------------------------
3. New Pest Avengers - Salander (4. 8-5)
4. Szerencs City 26ers - tenorx (7. 7-6)
5. Dorisz Fibi - Beher (6. 7-6)
6. Pécs Panthers - janos (2. 11-2)
7. Budapest Islanders - Sm[!]th (8. 6-7)
8. Castleai Rebells - Castleai01 (5. 7-6)
9. Szarvas Deers - braxa88 (10. 6-7)
10. Walter Mitties - wmitty (9. 6-7)
11. Chelsea Dolphins - kristof (11. 5-8)
12. Csokmaomany Csokkers - Döme (12. 5-8)
13. Death Knights - Delonso_ (13. 4-9)
---------------------------
14. Drunk Drivers - gyalu (14. 4-9)
15. Body Head Bangerz - Henderson (16. 2-11)
16. E-SWAT Hitsquad - briareos (15. 4-9)

Az első két helyezett feljutott, az utolsó három pedig kiesett, mindenkinek gratula és köszi a szezont, durva trash-talkot nyomtunk 😊
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Jól látom, vége a szezonunknak?
Gratulálok mindnyájatoknak, különös tekintettel a vitathatatlan győztesnek!

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Én még azért tartok az újraszámlálástól 😊Jakehomer
Te már feljutottál, emiatt csak atmo shentonnak kell aggódnia. :] Nem lesz itt már semmi. Eléggé követték a pontok a meccset.salander
Tudom, de egyedülálló esély, hogy veretlenül zárjak egy FF ligát, szemérmetlenül erre hajtok 😊
Davis nem is tudom, mikor játszott utoljára ilyen jól, megint kisegített a mák.

Úgy összességében a szezonról az a véleményem, hogy nem igazán jó ez a rájátszásos rendszer.

Az utolsó 3 játéknapon a csapatok egy része már bejutott a playoff-ba. Másoknak meg semmi esélyük rá, és teljesen szétestek. Ebből kifolyólag abszolút kiszámíthatatlan, hogy ki hogyan teljesít majd a meccseken.
Mi meg ilyenkor vívjuk a legélesebb ki-ki párharcokat...

Jobb lenne, ha össze tudnánk annyi jelentkezőt gyűjteni, hogy 16 meccsen, mindneki mindenkivel játszik, és kész. Rájátszás meg nincs. Reálisabb lenne az eredmény is.janos
Egy hth liga sosem lesz teljesen reális, pláne a playoffos verzió (tavaly én is ezzel szívtam, tudom, miről beszélek), de ettől még lehet élvezetes. Az, hogy a szezon végére vannak széteső csapatok/lesérülő/mellőzött játékosok része a dolognak, menedzserként ezeket a magad javára is tudod fordítani. Persze a legfontosabb, hogy legyél szerencsés is 😊Jakehomer
Igen, a magam javára tudom fordítani, ha tudok waiver-ezni. Ez azonban elég nehéz, ha vki viszonylag elöl van.
Ha viszont playoff nélkül játszanánk, az közelebb lenne a realitáshoz, mint így... Akkor az utolsó pár meccsnek a játékban sem lenne extrém nagy tétje, mint ahogy a valóságban sincs.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Én még azért tartok az újraszámlálástól 😊Jakehomer
Te már feljutottál, emiatt csak atmo shentonnak kell aggódnia. :] Nem lesz itt már semmi. Eléggé követték a pontok a meccset.salander
Tudom, de egyedülálló esély, hogy veretlenül zárjak egy FF ligát, szemérmetlenül erre hajtok 😊
Davis nem is tudom, mikor játszott utoljára ilyen jól, megint kisegített a mák.

Úgy összességében a szezonról az a véleményem, hogy nem igazán jó ez a rájátszásos rendszer.

Az utolsó 3 játéknapon a csapatok egy része már bejutott a playoff-ba. Másoknak meg semmi esélyük rá, és teljesen szétestek. Ebből kifolyólag abszolút kiszámíthatatlan, hogy ki hogyan teljesít majd a meccseken.
Mi meg ilyenkor vívjuk a legélesebb ki-ki párharcokat...

Jobb lenne, ha össze tudnánk annyi jelentkezőt gyűjteni, hogy 16 meccsen, mindneki mindenkivel játszik, és kész. Rájátszás meg nincs. Reálisabb lenne az eredmény is.janos
Egy hth liga sosem lesz teljesen reális, pláne a playoffos verzió (tavaly én is ezzel szívtam, tudom, miről beszélek), de ettől még lehet élvezetes. Az, hogy a szezon végére vannak széteső csapatok/lesérülő/mellőzött játékosok része a dolognak, menedzserként ezeket a magad javára is tudod fordítani. Persze a legfontosabb, hogy legyél szerencsés is 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Úgy összességében a szezonról az a véleményem, hogy nem igazán jó ez a rájátszásos rendszer.

Az utolsó 3 játéknapon a csapatok egy része már bejutott a playoff-ba. Másoknak meg semmi esélyük rá, és teljesen szétestek. Ebből kifolyólag abszolút kiszámíthatatlan, hogy ki hogyan teljesít majd a meccseken.
Mi meg ilyenkor vívjuk a legélesebb ki-ki párharcokat...

Jobb lenne, ha össze tudnánk annyi jelentkezőt gyűjteni, hogy 16 meccsen, mindneki mindenkivel játszik, és kész. Rájátszás meg nincs. Reálisabb lenne az eredmény is.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én még azért tartok az újraszámlálástól 😊Jakehomer
Te már feljutottál, emiatt csak atmo shentonnak kell aggódnia. :] Nem lesz itt már semmi. Eléggé követték a pontok a meccset.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Én még azért tartok az újraszámlálástól 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na srácok, grat a feljutáshoz. 😊

40-50 pontnyi sérülttel a padon, ez is csoda volt.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Elég szarul indult a dolog, a Tampát lemosták, a Jacksonvillet meg lebontotta az d-line csütörtökön (a 4 pontos LB teljesítmény az eddigiek alapján jó matchupnál, hát elég ergya). 😀salander
Angerer meg Lacey korrigált
Te jinxeltél ezzel a Green Bayezéssel 😀Jakehomer
😀 Mendenhall, Vernon Davis vs. az utóbbi hetekben gyengélkedő Navorro Bowman. 😀 Kemények vagyunk, ez lesz a heti GMC Never Say Never Victory, akármelyikünk hozzá.

Az egészet a 'skins meccs rontotta el. JPP meg Fletcher; plusz Nicks elejtett két TD-t (köztük egy 50+ yardosat). :/salander
Egyikünknek sincs valami jó hete. Tillman+McCourty+Von Miller = 9 pont, amikor ők átlagban 40 körül szoktak hozni, Hervin meg a legendás Saints védelem ellen hozta idei legszarabb meccsét, Rivers meg hiába játszott jól, olyan simán vezettek, hogy a második félidőben szinte már csak futottak. Mondjuk az így elveszett pontokat behozta Smith garbage time TD-je.

Vernon Davis idén nem az, ami szokott lenni, Shockey közben a padon 9 ponttal, attól tartok, nem jól választottam TE-t. Szóval Mendenhallnak muszáj TD-t futnia, tizenvalahány pontot alsó hangon is hoz Bowman.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Elég szarul indult a dolog, a Tampát lemosták, a Jacksonvillet meg lebontotta az d-line csütörtökön (a 4 pontos LB teljesítmény az eddigiek alapján jó matchupnál, hát elég ergya). 😀salander
Angerer meg Lacey korrigált
Te jinxeltél ezzel a Green Bayezéssel 😀Jakehomer
😀 Mendenhall, Vernon Davis vs. az utóbbi hetekben gyengélkedő Navorro Bowman. 😀 Kemények vagyunk, ez lesz a heti GMC Never Say Never Victory, akármelyikünk hozzá.

Az egészet a 'skins meccs rontotta el. JPP meg Fletcher; plusz Nicks elejtett két TD-t (köztük egy 50+ yardosat). :/
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat az ATMO Shentonnak, kikapta a legjobb napot a csapatom ahhoz, hogy kurva fos legyen 😊
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Elég szarul indult a dolog, a Tampát lemosták, a Jacksonvillet meg lebontotta az d-line csütörtökön (a 4 pontos LB teljesítmény az eddigiek alapján jó matchupnál, hát elég ergya). 😀salander
Angerer meg Lacey korrigált
Te jinxeltél ezzel a Green Bayezéssel 😀

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szerintem meglesz jövőre a visszavágó mert ránéztem a jövő heti sorsolásra. ("Jön a Green Bay.")
salander
😂

Nem olyan egyértelmű, az Offense-ek közül valamelyest számodra kedvezőbbek a matchupok (meg hát az én RB-párosom kritikán aluli), mondjuk a D idén már sokszor kihúzott a szarból, és soha annyi mákom még nem volt fantasyben, mint idén ebben a ligában.Jakehomer
Elég szarul indult a dolog, a Tampát lemosták, a Jacksonvillet meg lebontotta az d-line csütörtökön (a 4 pontos LB teljesítmény az eddigiek alapján jó matchupnál, hát elég ergya). 😀
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Szerintem meglesz jövőre a visszavágó mert ránéztem a jövő heti sorsolásra. ("Jön a Green Bay.")
salander
😂

Nem olyan egyértelmű, az Offense-ek közül valamelyest számodra kedvezőbbek a matchupok (meg hát az én RB-párosom kritikán aluli), mondjuk a D idén már sokszor kihúzott a szarból, és soha annyi mákom még nem volt fantasyben, mint idén ebben a ligában.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A punteres "száz pontról"jut eszembe: tudja valaki, hogy a Fantasy játék történetében mennyi eddig a rekord? Egy játékosnak, illetve egy csapatnak? Gondolom, a 2007-es Patriots-tarolás idejére tehető. Aki ott bevásárolt idény előtt a kedvenceiből...wmitty
Statisztikak/erdekessegek

A spartai klub (legalabb 300 pont)

321.5 Hard-hitters (gsn - 2009-es szezon - keeper, Week 9)Höri
Ebben csak az első osztály van benne, ezt már többen is megdöntötték a 2. és 3.osztályokban..

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A punteres "száz pontról"jut eszembe: tudja valaki, hogy a Fantasy játék történetében mennyi eddig a rekord? Egy játékosnak, illetve egy csapatnak? Gondolom, a 2007-es Patriots-tarolás idejére tehető. Aki ott bevásárolt idény előtt a kedvenceiből...wmitty
Statisztikak/erdekessegek

A spartai klub (legalabb 300 pont)

321.5 Hard-hitters (gsn - 2009-es szezon - keeper, Week 9)

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Nekem is vicces volt hétfőn várni az MNF-et, mert vezettem, és az ellenfelemnek még egy játékosa hátra volt. Úgy állt a helyzet, hogy ha az pontosan 100 pontot szerez, akkor megelőz... 😉 Igaz, a punterről volt szó 😊

Utólag a győzelem öröme mellett bosszant, hogy ha jól látom, a mostani eredményemmel mindenkit legyőztem volna, a felsőházban még a 13-0-ás alapszakasz-elsőt is - most fájlalhatom, hogy fél ponton múlt, az alsóházba kerültem.

A punteres "száz pontról"jut eszembe: tudja valaki, hogy a Fantasy játék történetében mennyi eddig a rekord? Egy játékosnak, illetve egy csapatnak? Gondolom, a 2007-es Patriots-tarolás idejére tehető. Aki ott bevásárolt idény előtt a kedvenceiből...

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 557 — Patriots fan
Az utolsó negyedig úgy tűnt fantasy szempontból elszerencsétlenkedi a 'hawks, de a végén leolvadt a Rams védelem teljesen.

Szerintem meglesz jövőre a visszavágó mert ránéztem a jövő heti sorsolásra. ("Jön a Green Bay.")


Mindegy, elég szarul jött ki a sorsolás (a felsőházi átlaghoz képest sok pontot kaptam hiába szereztem majd 3000-et). Legalább kipróbálom milyen hátul draftolni.salander
Most néztem én is hogy simán meglett, gratula! 😊

Akkor majd jövőre! 😀

Azért persze sok sikert neked még idén is! 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az utolsó negyedig úgy tűnt fantasy szempontból elszerencsétlenkedi a 'hawks, de a végén leolvadt a Rams védelem teljesen.

Szerintem meglesz jövőre a visszavágó mert ránéztem a jövő heti sorsolásra. ("Jön a Green Bay.")


Mindegy, elég szarul jött ki a sorsolás (a felsőházi átlaghoz képest sok pontot kaptam hiába szereztem majd 3000-et). Legalább kipróbálom milyen hátul draftolni.
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 557 — Patriots fan
Azért sok sikert kívánok, nyerjen a jobb/szerencsésebb/! 😊Castleai01
Mindketten alaposan elbencheltük magunkat... Kíváncsi leszek hogy T. Jacks meg Lynch össze tudnak-e szedni 18 pontot. A projection szerint lazán; de az egész Seahawks offense (meg a Rams defense) sötét ló.salander
Igen, kellett nekem a "nagyokost" játszani és Slater-t berakni WR-nek hogy majd Safety-ként hozza a pontokat míg Washington sérülten, edzés nélkül úgysem alkot majd maradandót... 😛
(Ehhez képest Ő hozott /volna/ 23 pontot míg Slater 1-et... Mondjuk az egész támadóalakulat totál homály volt a hétvégén/24 pont összesen!!!/...) 😂

Gyanítom a Seattle-i "banda" hozza majd a hiányzó 19 pontot hétfőn...
(Azért remélem nem feltétlen...Bocsi...) :rolleyes:

Mindenesetre bárhogy lesz is, köszönöm az elmúlt két heti "csatározást". 😉


u.i.: Ha kikapok, jövőre revansot "követelek"!!! 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azért sok sikert kívánok, nyerjen a jobb/szerencsésebb/! 😊Castleai01
Mindketten alaposan elbencheltük magunkat... Kíváncsi leszek hogy T. Jacks meg Lynch össze tudnak-e szedni 18 pontot. A projection szerint lazán; de az egész Seahawks offense (meg a Rams defense) sötét ló.
több mint 12 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Brown nagy meccse kellett, hogy legyen esélyem, de sajnos úgy tűnik, hogy nem fogom tudni megtartani az előnyt (Rodgers magába kb. 40 pont lesz).tenorx
Ezen mekkorát röhögtem tegnap. Kb. 50 ponttal vezettél, amikor ezt írtad...😀janos
Áh, akkor még csak egy 40es volt és jöttél fel folyamatosan, aztán meg Mojo elszállt.tenorx
99-149 volt az állás, amikor írtad. Épp olvastam a fórumot.

Egyébként is nevetséges, hogy +40(50)-nél temeted magad, utána meg jön a feltámadás és vért-verejtéket izzadva a hősies győzelem, meg az önsztárolás...😀 Mintha egy amerikai filmet látnék.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Brown nagy meccse kellett, hogy legyen esélyem, de sajnos úgy tűnik, hogy nem fogom tudni megtartani az előnyt (Rodgers magába kb. 40 pont lesz).tenorx
Ezen mekkorát röhögtem tegnap. Kb. 50 ponttal vezettél, amikor ezt írtad...😀janos
Áh, akkor még csak egy 40es volt és jöttél fel folyamatosan, aztán meg Mojo elszállt.
több mint 12 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Brown nagy meccse kellett, hogy legyen esélyem, de sajnos úgy tűnik, hogy nem fogom tudni megtartani az előnyt (Rodgers magába kb. 40 pont lesz).tenorx
Ezen mekkorát röhögtem tegnap. Kb. 50 ponttal vezettél, amikor ezt írtad...😀

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.