Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
3 negyed vége: HBD-BpW 34-0cápa77
Erről meg majdnem elfeledkeztem. Hazai pályán simán nyert a Wolves, idegenben pedig simán kikapott. Szintén idegenben (sokkal szorosabb eredménnyel) kapott ki a Hurricanes is a Blue Devilstől.
Mi ennek az oka? Az első wolves elleni meccshez képest jött pár klasszis játékos?Zorddd
én csak az első Wolves elleni meccs és a mi meccsünk közötti különbséget láttam, de az a csapat, akik ellen mi játszottunk, egy lényegesen összeszedettebb és jobb formában levő csapat volt, mint akik itt játszottak. az itteni csapathoz képest pl az offense line-ba jött 3 német válogatott, illetve játszott két olyan srác, akik a Wolves-meccs idején az osztrák junior válogatott edzőtáborában voltak.
a 2 Wolves-meccs közötti különbség, hogy az első meccsen rengeteg sérültje volt a Blue Devilsnek, ráadásul a meccsen kidőlt a top WR-ük és egy RB is (a másik nem volt az edzőtábor miatt). a WR-t pótolták Amerikából azóta. Illetve elvileg a Wolves-nál rengeteg a sérültSzobi22
Plusz azért hiába megy az ember egy nappal előbb, azért az a 13 óra utazás sem mindegy


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
3 negyed vége: HBD-BpW 34-0cápa77
Erről meg majdnem elfeledkeztem. Hazai pályán simán nyert a Wolves, idegenben pedig simán kikapott. Szintén idegenben (sokkal szorosabb eredménnyel) kapott ki a Hurricanes is a Blue Devilstől.
Mi ennek az oka? Az első wolves elleni meccshez képest jött pár klasszis játékos?Zorddd
én csak az első Wolves elleni meccs és a mi meccsünk közötti különbséget láttam, de az a csapat, akik ellen mi játszottunk, egy lényegesen összeszedettebb és jobb formában levő csapat volt, mint akik itt játszottak. az itteni csapathoz képest pl az offense line-ba jött 3 német válogatott, illetve játszott két olyan srác, akik a Wolves-meccs idején az osztrák junior válogatott edzőtáborában voltak.
a 2 Wolves-meccs közötti különbség, hogy az első meccsen rengeteg sérültje volt a Blue Devilsnek, ráadásul a meccsen kidőlt a top WR-ük és egy RB is (a másik nem volt az edzőtábor miatt). a WR-t pótolták Amerikából azóta. Illetve elvileg a Wolves-nál rengeteg a sérült

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
D Gladiators - Bp Cowboys2 0:19fokhagyma
jó meccs lehetett 😀
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
3 negyed vége: HBD-BpW 34-0cápa77
Erről meg majdnem elfeledkeztem. Hazai pályán simán nyert a Wolves, idegenben pedig simán kikapott. Szintén idegenben (sokkal szorosabb eredménnyel) kapott ki a Hurricanes is a Blue Devilstől.
Mi ennek az oka? Az első wolves elleni meccshez képest jött pár klasszis játékos?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sracok bocsi, tudom h nem foci, de ez is amerikai sport 😊, ezt a topikot talan tobben olvassak, mint a laxtopikot es hatha debreceniek/debrecenkornyekiek tovabbtudnak adni barati korben az infot
több mint 12 éve
tibibá 54
Tiszta szar az egész 😀 😀



Mindegy én leszarom. Megírjuk a cikket, aztán felkerül vagy sem. Egyébként is nekünk az itteni médiával kell reklámoznunk magunkat, nem a központi oldallal, mert az csak úgyis a fociszerető közönség nézi meg...Bruce
Így igaz, a helyi TV ,Rádió, Lapok azok ,amelyek számunkra nyerők! Tapasztalatból mondom,mint TV operatőr. Sok esetben jó helyzetben vagyunk ,mert a történéseink hír értékkel bírnak. Ez pedig a helyi támogatók meggyőzése miatt sem utolsó szempont.

Remélem nem találtam fel a spanyol viaszt 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tiszta szar az egész 😀 😀

A fenti képeken meg nem vagyunk rajta mi sem már régóta. (soha nem is voltunk)

Mindegy én leszarom. Megírjuk a cikket, aztán felkerül vagy sem. Egyébként is nekünk az itteni médiával kell reklámoznunk magunkat, nem a központi oldallal, mert az csak úgyis a fociszerető közönség nézi meg...
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
nem grammarnácizmusról van szó feltétlenül, de a szövetség oldalán TALÁN elvárható lenne, hogy normális minőségű cikkek szülessenek. Ez a számonkérés meg kb. olyan, mintha valaki szidna pl egy NFL-játékost, hogy mennyire szar volt (gondolom veled még soha nem történt meg), és számon kérnéd az illetőn, hogy ő biztos ilyet se tudna 😉Szobi22
Én azt is elvárom, hogy a szövetség oldalán a szövetség tagjának, a Miskolc Steelersnek a valódi, érvényes logója legyen kint, ennek ügyében két éve átlagosan havonta küldök egy udvarias kérését e-mailben a honlap szerkesztőinek, amire még sose reagált senki, és nem is cserélte a rossz grafikát.
Nem látok reményt ennél komolyabb kérdésekben...wmitty
Dettó, a másik dolog meg, hogy a következő meccsek résznél miért nincs a Békéscsabának meg nekünk is sisakos logónk, nem mintha ezen múlna bármi is csak plusz egy dolog.69
És a Crushers is Crusaders néven fut a fenti képeken évek óta....


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
nem grammarnácizmusról van szó feltétlenül, de a szövetség oldalán TALÁN elvárható lenne, hogy normális minőségű cikkek szülessenek. Ez a számonkérés meg kb. olyan, mintha valaki szidna pl egy NFL-játékost, hogy mennyire szar volt (gondolom veled még soha nem történt meg), és számon kérnéd az illetőn, hogy ő biztos ilyet se tudna 😉Szobi22
Én azt is elvárom, hogy a szövetség oldalán a szövetség tagjának, a Miskolc Steelersnek a valódi, érvényes logója legyen kint, ennek ügyében két éve átlagosan havonta küldök egy udvarias kérését e-mailben a honlap szerkesztőinek, amire még sose reagált senki, és nem is cserélte a rossz grafikát.
Nem látok reményt ennél komolyabb kérdésekben...wmitty
Dettó, a másik dolog meg, hogy a következő meccsek résznél miért nincs a Békéscsabának meg nekünk is sisakos logónk, nem mintha ezen múlna bármi is csak plusz egy dolog.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
nem grammarnácizmusról van szó feltétlenül, de a szövetség oldalán TALÁN elvárható lenne, hogy normális minőségű cikkek szülessenek. Ez a számonkérés meg kb. olyan, mintha valaki szidna pl egy NFL-játékost, hogy mennyire szar volt (gondolom veled még soha nem történt meg), és számon kérnéd az illetőn, hogy ő biztos ilyet se tudna 😉Szobi22
Én azt is elvárom, hogy a szövetség oldalán a szövetség tagjának, a Miskolc Steelersnek a valódi, érvényes logója legyen kint, ennek ügyében két éve átlagosan havonta küldök egy udvarias kérését e-mailben a honlap szerkesztőinek, amire még sose reagált senki, és nem is cserélte a rossz grafikát.
Nem látok reményt ennél komolyabb kérdésekben...

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
fokhagyma New Orleans Saints 40
D Gladiators - Bp Cowboys2 0:19

Butchers
Debrecen Gladiators
ZooBoszlo underground
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Miskolc Renegades (Tigers2) - Bulldogs 33:7

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A vége: 41-14
A többi meccsről van valami?


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
3 negyed vége: HBD-BpW 34-0


több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Hohenems (hohemens) Blue Devils-Budapest Wolves félidőben 20-0


több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Korrektúra, átolvasás, átfésülés - ez annak a sara aki megjelenteti, ha a nélkül, akkor meg legalább a szomszéddal olvastassa el és javítsa.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A HAFL.hu anyagaiért felelős Letenyei Bea, újra bizonyította, hogy egy kiváló újságíró...NOT!!!: "Ennek a mérkőzésnek a további pikantériája, hogy Karim Trabelsi vezetőedző mindkét csapat szakmai munkájában részt vesz, azt irányítja és a debreceni fiúk tavaly az EFA Interligában a pályán egymás mellet állva segítették a Copwboys-t, így a mostani mérkőzés a két baráti csapat, nem barátságos mérkőzése lesz!"
A vesszőhibákról nem is beszélve...Spidey1
Nem tisztem védeni Beát (sem), de te mikor is írsz majd egy épkézláb cikket bárhová is, ami megfelel a magadfajta grammarnáciknak?

Basszameg itt egy vesszőhiba javítsad ki kérlek.e53m62
Az egyik legnagyobb országos napilap (Népszava) sportrovatát szerkesztem. Oda elég sokat írok...
Csupán sérelmezem, hogy szeretett sportomat egy írástudatlan képviseli a szövetség felületén.
Egyébiránt, nem kell zsurnalisztának lenni ahhoz, hogy észrevegyünk olyan nyelvbéli blődségeket, ami egy hatéves szemét is kiszúrná!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
A mi cikkünkről beszélt Busy. Ezt a cikket pedig én küldtem el Beának, igaz hogy kért a Raptorstól is egy összefoglalót, hogy ne legyen elfogult a cikk egyik irányba se, de mivel ezt nem tették meg, így maradt a mi cikkünk. Beszéltem vele, hogy akkor legyen a forrás a mi oldalunk és oda is írta, úgyhogy nem lopás volt, csak lemaradt, de pótolta.

Az meg hogy ilyen a cikk (bár sztem nem nekünk szól a hozzászólás), nem érdekel, ha valakinek nem tetszik, az ne olvassa el. Örüljön neki hogy van cikk, amibe beleköthet.
Meg még annyit, hogy írsz Beának, hogy javítsa ki, akkor megteszi, sőt örül is a segítségnek! 😉Bruce
mondjuk a csapatok is kicsit jobban megrázhatnák magukat, már ami a promózást illeti...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A HAFL.hu anyagaiért felelős Letenyei Bea, újra bizonyította, hogy egy kiváló újságíró...NOT!!!: "Ennek a mérkőzésnek a további pikantériája, hogy Karim Trabelsi vezetőedző mindkét csapat szakmai munkájában részt vesz, azt irányítja és a debreceni fiúk tavaly az EFA Interligában a pályán egymás mellet állva segítették a Copwboys-t, így a mostani mérkőzés a két baráti csapat, nem barátságos mérkőzése lesz!"
A vesszőhibákról nem is beszélve...Spidey1
Nem tisztem védeni Beát (sem), de te mikor is írsz majd egy épkézláb cikket bárhová is, ami megfelel a magadfajta grammarnáciknak?

Basszameg, itt egy vesszőhiba, javítsad ki kérlek.e53m62
nem grammarnácizmusról van szó feltétlenül, de a szövetség oldalán TALÁN elvárható lenne, hogy normális minőségű cikkek szülessenek. Ez a számonkérés meg kb. olyan, mintha valaki szidna pl egy NFL-játékost, hogy mennyire szar volt (gondolom veled még soha nem történt meg), és számon kérnéd az illetőn, hogy ő biztos ilyet se tudna 😉Szobi22
Azzal dobálózni, hogy mit kritizálod, ha nem tudod jobban szerintem általános iskola felsőben sem volt már menő.

Aki kritizál lehet, hogy azért nem ír, mert nem tudja jobban. Ettől még az, hogy milyen munkát ad ki a kezemből, ugyanúgy minősít bárkit.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A mi cikkünkről beszélt Busy. Ezt a cikket pedig én küldtem el Beának, igaz hogy kért a Raptorstól is egy összefoglalót, hogy ne legyen elfogult a cikk egyik irányba se, de mivel ezt nem tették meg, így maradt a mi cikkünk. Beszéltem vele, hogy akkor legyen a forrás a mi oldalunk és oda is írta, úgyhogy nem lopás volt, csak lemaradt, de pótolta.

Az meg hogy ilyen a cikk (bár sztem nem nekünk szól a hozzászólás), nem érdekel, ha valakinek nem tetszik, az ne olvassa el. Örüljön neki hogy van cikk, amibe beleköthet.
Meg még annyit, hogy írsz Beának, hogy javítsa ki, akkor megteszi, sőt örül is a segítségnek! 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na akkor én is hozzászólnék, amennyiben nem okoz túl nagy problémát. Úgyis meglehetősen régen fejtettem ki a nézeteimet. 😊 Aztán majd el lehet küldeni melegebb éghajlatra, úgyis eléggé be van itt borulva. 😀

Nekem dettó nem tisztem megvédeni senkit. Elég volt nekem anno az, amikor magamat kellett végül, amiért másokat megvédtem. 😊

DE! Igenis, tetszik avagy sem; ezt nem is tudom minek nevezni...
Igénytelenség?
Nincs netán google annak ugyanúgy, aki ezeket kiadja a kezéből? Nincs word? Ne adj Isten helyesírási szótár?

Másrészt sosem gondoltam, hogy a csapatoknak kellene "szolgáltatnia" a beszámolókat avagy bármiféle anyagokat.
Hiszen ha úgyis elhangzott: "ez az én oldalam", akkor a tulajdonos gondoskodjon is arról, hogy azt tartalommal töltse meg, ne pedig várja a sült galambot. Ja, hogy ez is egyféle gondoskodás... Meg egyfajta értékrend.
Avagy hány bőrt lehet még lehúzni a csapatokról?

Félreértés ne essék, (Cápa úgyis érteni fogja 😉 ) de amikor felhívták a figyelmem, hogy eddig ismeretlen forrású, Hurricanes-hez "nem méltó" anyag jelent meg náluk, (fent említett forrásból...) azért az elgondolkodtató nem?
Az, hogy valaki adott szakma/sportág szakkifejezéseit nem tudja leírni (akkor legalább keressen rá könyörgöm!) az ne legyen már normális és elfogadható...
Persze, azóta ezek eltűntek 😛

Most inkább nem szemezgettem bővebben, mert csak felhúznám magam, hogy páran miért is törekszünk egyfajta színvonalra, ha úgy tűnik ez is jó...

De a legutolsó:
"A Rákóczifalvai..." --> rákóczifalvai!

"ha rájátszásban is ott akarnak lenni" --> ha a ... !

"Ez a két csapat is a bajnoki nyitó mérkőzését sikeresen teljesített." --> teljesítette!

"Ennek a mérkőzésnek a érdekessége, hogy közel azonos játékstílus játszó csapat küzdelme lesz,..." --> AZ! érdekessége --> játékstílust!

"Grammarnáci", ugyan már... Ragok/toldalékok, a vesszőket inkább nem néztem 😉 Általános iskola hányadik osztálya is?

Ami pedig a forrásfeltüntetés hiányát illeti.... Nem találok ezt minősítő, egyúttal ide leírható szavakat. Szóval inkább megtartom magamnak.

(És most jöhet az osztás, hogy a többit is meg kellett volna; elvégre még én sem írtam egyetlen épkézláb cikket sem sehová. 😉 )

„EFA”, „Hurricenes”, „Hohemens”, „szerezett”, „tovább jutához”…
Jutáról Zorddd és jsanyo tudna esetleg mesélni. 😉
több mint 12 éve
arcsike 100
A HAFL.hu anyagaiért felelős Letenyei Bea, újra bizonyította, hogy egy kiváló újságíró...NOT!!!: "Ennek a mérkőzésnek a további pikantériája, hogy Karim Trabelsi vezetőedző mindkét csapat szakmai munkájában részt vesz, azt irányítja és a debreceni fiúk tavaly az EFA Interligában a pályán egymás mellet állva segítették a Copwboys-t, így a mostani mérkőzés a két baráti csapat, nem barátságos mérkőzése lesz!"
A vesszőhibákról nem is beszélve...Spidey1
Nem tisztem védeni Beát (sem), de te mikor is írsz majd egy épkézláb cikket bárhová is, ami megfelel a magadfajta grammarnáciknak?

Basszameg itt egy vesszőhiba javítsad ki kérlek.e53m62
nem a vesszőhiba a lényeg, hanem h olyan dolgokat ír le rosszul, amiknek elég könnyű lenne utánanézni! például h ki is játszott otthon, vagy h egy csapat nevét h kell helyesen leírni...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A HAFL.hu anyagaiért felelős Letenyei Bea, újra bizonyította, hogy egy kiváló újságíró...NOT!!!: "Ennek a mérkőzésnek a további pikantériája, hogy Karim Trabelsi vezetőedző mindkét csapat szakmai munkájában részt vesz, azt irányítja és a debreceni fiúk tavaly az EFA Interligában a pályán egymás mellet állva segítették a Copwboys-t, így a mostani mérkőzés a két baráti csapat, nem barátságos mérkőzése lesz!"
A vesszőhibákról nem is beszélve...Spidey1
Nem tisztem védeni Beát (sem), de te mikor is írsz majd egy épkézláb cikket bárhová is, ami megfelel a magadfajta grammarnáciknak?

Basszameg, itt egy vesszőhiba, javítsad ki kérlek.e53m62
nem grammarnácizmusról van szó feltétlenül, de a szövetség oldalán TALÁN elvárható lenne, hogy normális minőségű cikkek szülessenek. Ez a számonkérés meg kb. olyan, mintha valaki szidna pl egy NFL-játékost, hogy mennyire szar volt (gondolom veled még soha nem történt meg), és számon kérnéd az illetőn, hogy ő biztos ilyet se tudna 😉

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
A HAFL.hu anyagaiért felelős Letenyei Bea, újra bizonyította, hogy egy kiváló újságíró...NOT!!!: "Ennek a mérkőzésnek a további pikantériája, hogy Karim Trabelsi vezetőedző mindkét csapat szakmai munkájában részt vesz, azt irányítja és a debreceni fiúk tavaly az EFA Interligában a pályán egymás mellet állva segítették a Copwboys-t, így a mostani mérkőzés a két baráti csapat, nem barátságos mérkőzése lesz!"
A vesszőhibákról nem is beszélve...Spidey1
"A Nyíregyháza Tigers 2 idegenbeli első mérkőzésén 0:24-re kikapott ki a Budapest Cowboys 2 ellen."
ahhoz képest, h a tigers játszott szerinte idegenben, mi túl sokat utaztunk 😀arcsike
Ez a Cowboys (1) Incognitos ról ugyanígy elmondható...e53m62
hmm....

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
valamint ha "ellop" egy cikket, akkor tüntesse már fel,hogy honnan/kitől való, és ne az ő neve legyen lent, mint író, mert ez így asszem nem korrektBusy
Ha nem ő irta, akkor a valódi szerző jön neki egy sörrel, h inkognítóban maradt 😉arcsike
Nem erre a cikkre gondolt Busy.


Wolverines #79 C