Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem van akinek van, van akinek nincs. Nincs összefüggés a kettő között, mert én is tudok netezni munkahelyen is.
De egyébként nekem jelenleg nincs!Bruce
de több ezer hsz-ed sem. úgy tűnik, pont fordított az összefüggés 😛Szobi22
A majd' 10000 hozzászólás szerintem sok 😀

Mondjuk 7 év alatt nem annyira sok azért, mert ez napi szinten alig 4 hozzászólás! 😀Bruce
benéztem, az alsó számot néztem. csodálkoztam is

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?VT
Szerintem van akinek van, van akinek nincs. Nincs összefüggés a kettő között, mert én is tudok netezni munkahelyen is.
De egyébként nekem jelenleg nincs!Bruce
de több ezer hsz-ed sem. úgy tűnik, pont fordított az összefüggés 😛Szobi22
A majd' 10000 hozzászólás szerintem sok 😀

Mondjuk 7 év alatt nem annyira sok azért, mert ez napi szinten alig 4 hozzászólás! 😀
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A hozzászólások száma alapján azt lehet inkább lemérni, hogy ki mennyire intenzíven dolgozik a melóhelyén 😊


több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?VT
Ezért a hozzászólásért Höri simán bannolhatna! 😊




több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?VT
Szeretnél valamelyiknek a csaja lenni ??? :o


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?VT
Szerintem van akinek van, van akinek nincs. Nincs összefüggés a kettő között, mert én is tudok netezni munkahelyen is.
De egyébként nekem jelenleg nincs!Bruce
de több ezer hsz-ed sem. úgy tűnik, pont fordított az összefüggés 😛

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?VT
Szerintem van akinek van, van akinek nincs. Nincs összefüggés a kettő között, mert én is tudok netezni munkahelyen is.
De egyébként nekem jelenleg nincs!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?VT
Nekem pl. nincs csajom. Feleségem, az viszont van.Gyurma Pappa
sajnos én is csak barátnőről számolhatok be 😕

Az Eagles nem tétlenkedik, ha elmarad egy meccsük, gyorsan szerveznek egyet, nehogy kiessenek a formából! Így lehet igazán sok tapasztalatot és rutint szerezni az új játékosoknak! Nekem tettszik ez a hozzáállás. ancsika
az persze kérdés, hogy egy full újonc csapat ellen milyen hatékony a dolog

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?VT
Nekem pl. nincs csajom. Feleségem, az viszont van.

több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Az Eagles nem tétlenkedik, ha elmarad egy meccsük, gyorsan szerveznek egyet, nehogy kiessenek a formából! Így lehet igazán sok tapasztalatot és rutint szerezni az új játékosoknak! Nekem tettszik ez a hozzáállás.
Go Eagles!
http://www.facebook.com/events/277149619035885/
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
😂
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?VT

Crushers #12
több mint 12 éve
VT 123
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
talán mert viszonylag közel van egymáshoz a két város?jjncaa
Ha jól rémlik nálunk most is volt egy Kanizsai bíró (vagy több?) pedig az is Zala 😊Traktor
HÁROM 😀
De Zorddd szerintem tapasztalt sokkal "súlyosabbat" is velem együtt 😊 😛Bluemountain
jó lesz az 4-nek is... 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A hazai fociban mindenki köthető mindenkihez. Mert hát ez egy ilyen naagy boldoog csaláád Zorddd
:rolleyes: De ugye azért van aki egy egész picit jobban? 😀 😉
több mint 12 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Akkor az utolsó puntunknál ezért blokkoltál engem olyan vadul, igaz? 😀

De nem a csapat dönti el hogy kiket osztanak be hozzánk, tudod jól. Amúgy tavaly Pid is vezetett nekünk vagy 3 meccset, meg tavalyelőtt is fújtak nekünk mindketten. Tudom hogy szarul jön ki, nem tudunk mit csinálni, ha így olcsóbb... Az meg hogy Pada akár tudat alatt is részrehajló legyen felénk, hát ismerve őt, hamarabb szopat meg minket, mint segít nekünk. 😛 A kérdéses dolgokat úgy látta, megítélte kész, nem azért mert segíteni akart nekünk...Döme
Nem is voltam vad, te szaladtál nekem, én csak védtem a kis testemet 😀 😀

Tudom hogy nem ti döntitek el, hogy ki kerül hozzátok bíráskodni, meg azt is tudom, hogy választási lehetőség sincs nagyon, szóval aki megy az megy, azt kell szeretni. Csak ez annyiból rossz nektek, mert ha van egy ilyen döntése az illetőnek, természetes hogy előveszik, hogy hát ő meg kötődik valamilyen szinten a csapathoz. És ebből kerekednek az ilyen viták. De igazából teljesen mindegy. Ez már elmúlt! 😊Bruce
A hazai fociban mindenki köthető mindenkihez. Mert hát ez egy ilyen naagy boldoog csaláád Zorddd
BIG LIKE 😀

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Akkor az utolsó puntunknál ezért blokkoltál engem olyan vadul, igaz? 😀

De nem a csapat dönti el hogy kiket osztanak be hozzánk, tudod jól. Amúgy tavaly Pid is vezetett nekünk vagy 3 meccset, meg tavalyelőtt is fújtak nekünk mindketten. Tudom hogy szarul jön ki, nem tudunk mit csinálni, ha így olcsóbb... Az meg hogy Pada akár tudat alatt is részrehajló legyen felénk, hát ismerve őt, hamarabb szopat meg minket, mint segít nekünk. 😛 A kérdéses dolgokat úgy látta, megítélte kész, nem azért mert segíteni akart nekünk...Döme
Nem is voltam vad, te szaladtál nekem, én csak védtem a kis testemet 😀 😀

Tudom hogy nem ti döntitek el, hogy ki kerül hozzátok bíráskodni, meg azt is tudom, hogy választási lehetőség sincs nagyon, szóval aki megy az megy, azt kell szeretni. Csak ez annyiból rossz nektek, mert ha van egy ilyen döntése az illetőnek, természetes hogy előveszik, hogy hát ő meg kötődik valamilyen szinten a csapathoz. És ebből kerekednek az ilyen viták. De igazából teljesen mindegy. Ez már elmúlt! 😊Bruce
A hazai fociban mindenki köthető mindenkihez. Mert hát ez egy ilyen naagy boldoog csaláád


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor az utolsó puntunknál ezért blokkoltál engem olyan vadul, igaz? 😀

De nem a csapat dönti el hogy kiket osztanak be hozzánk, tudod jól. Amúgy tavaly Pid is vezetett nekünk vagy 3 meccset, meg tavalyelőtt is fújtak nekünk mindketten. Tudom hogy szarul jön ki, nem tudunk mit csinálni, ha így olcsóbb... Az meg hogy Pada akár tudat alatt is részrehajló legyen felénk, hát ismerve őt, hamarabb szopat meg minket, mint segít nekünk. 😛 A kérdéses dolgokat úgy látta, megítélte kész, nem azért mert segíteni akart nekünk...Döme
Nem is voltam vad, te szaladtál nekem, én csak védtem a kis testemet 😀 😀

Tudom hogy nem ti döntitek el, hogy ki kerül hozzátok bíráskodni, meg azt is tudom, hogy választási lehetőség sincs nagyon, szóval aki megy az megy, azt kell szeretni. Csak ez annyiból rossz nektek, mert ha van egy ilyen döntése az illetőnek, természetes hogy előveszik, hogy hát ő meg kötődik valamilyen szinten a csapathoz. És ebből kerekednek az ilyen viták. De igazából teljesen mindegy. Ez már elmúlt! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha jár erre Mustang JÁTÉKOS, aki játszott is most hétvégén, az írjon már rám please! 😊 Köszi!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Gondolom Barbár azért kérdezi, mert a Raptoroknál sok szegedi játszik.? Szerintem azért vezethet szegedi bíró, mert ő gondolom nincs leigazolva Csabára, így meg ésszerű a közelség miatt szegedi bírót hozni.kisdani
Pontosan ennyi a történet.Döme
Attól függetlenül volt két tévedése ellenünk és érdekes módon pont a ti oldalatokon állt, szóval ésszerűség, nem ésszerűség, legközelebb akkor is jó lenne ha független játékvezetőket küldenének a mérkőzésre, mert kifizettük az árát szerintem és megillet minket is a pártatlanság. Mert én elhiszem hogy nincs részrehajlás, de itt nem úgy nézett ki...

Gondolom együtt is utaztatok Szegedről, tehát még az utat is mi fizettük nektek a nevezési díjból! 😛Bruce
Akkor az utolsó puntunknál ezért blokkoltál engem olyan vadul, igaz? 😀

De nem a csapat dönti el hogy kiket osztanak be hozzánk, tudod jól. Amúgy tavaly Pid is vezetett nekünk vagy 3 meccset, meg tavalyelőtt is fújtak nekünk mindketten. Tudom hogy szarul jön ki, nem tudunk mit csinálni, ha így olcsóbb... Az meg hogy Pada akár tudat alatt is részrehajló legyen felénk, hát ismerve őt, hamarabb szopat meg minket, mint segít nekünk. 😛 A kérdéses dolgokat úgy látta, megítélte kész, nem azért mert segíteni akart nekünk...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kérdésem lenne az illetékesekhez!
Hogy vezethet egy szegedi bíró a Békéscsabának meccset?barbárJW
talán mert viszonylag közel van egymáshoz a két város?jjncaa
Ha jól rémlik nálunk most is volt egy Kanizsai bíró (vagy több?) pedig az is Zala 😊Traktor
HÁROM 😀
De Zorddd szerintem tapasztalt sokkal "súlyosabbat" is velem együtt 😊 😛
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
apósod befűtött mi? 😀chad revis
Ott se voltak, kinn maradtak a dinnyefődön! 😀 😀
több mint 12 éve
chad revis 15
És remélhetőleg mindenki így gondolkozik! A játékvezetőkre is gondolok itt zárójelben azért.

Mindenesetre jó meccs volt, csak ne lett volna olyan hülye hideg az első félidőben!Bruce
Bruce az azért volt mert a második félidőre melegedtél be... 😊Pacman
Hát jó, én az elején nem játszottam, de akkor is a második félidőre kisütött a nap is és határozottan jobb volt az idő. 😊Bruce
apósod befűtött mi? 😀



Eger Heroes #50
JB Wolverines #51
Manchester Titans #15
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
És remélhetőleg mindenki így gondolkozik! A játékvezetőkre is gondolok itt zárójelben azért.

Mindenesetre jó meccs volt, csak ne lett volna olyan hülye hideg az első félidőben!Bruce
Bruce az azért volt mert a második félidőre melegedtél be... 😊Pacman
Hát jó, én az elején nem játszottam, de akkor is a második félidőre kisütött a nap is és határozottan jobb volt az idő. 😊
több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
És remélhetőleg mindenki így gondolkozik! A játékvezetőkre is gondolok itt zárójelben azért.

Mindenesetre jó meccs volt, csak ne lett volna olyan hülye hideg az első félidőben!Bruce
Bruce az azért volt mert a második félidőre melegedtél be... 😊



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ismét előkerült az örök téma. Ez mindig is az marad gyanítom, amíg nem lesz videó bíró. Mert, ami egy jó az egyiknek, az rossz a másiknak, és amíg nincs korrekt ellenőrzési lehetőség, az mindig fájni fog valakinek. Szerintem ez sokáig téma marad, függetlenül az anyagiaktól.ironman8
Mind1 a face mask-et úgy sem lehetne visszanézni és az volt a fájóbb!
Nem mind1, hogy 4. és 20 vagy 1. és 5 yard. Ebből ugye TD-t is kaptunk.
Lehet ezekről beszélgetni meg tényleg örök téma lesz, de a végeredményen ez úgy sem fog változtatni.
Előre kell nézni és javítani a hibákat.barbárJW
És remélhetőleg mindenki így gondolkozik! A játékvezetőkre is gondolok itt zárójelben azért.

Mindenesetre jó meccs volt, csak ne lett volna olyan hülye hideg az első félidőben!