Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kérdésem lenne az illetékesekhez!
Hogy vezethet egy szegedi bíró a Békéscsabának meccset?barbárJW
talán mert viszonylag közel van egymáshoz a két város?jjncaa
Ha jól rémlik nálunk most is volt egy Kanizsai bíró (vagy több?) pedig az is Zala 😊
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Egy kérdésem lenne az illetékesekhez!
Hogy vezethet egy szegedi bíró a Békéscsabának meccset?barbárJW
talán mert viszonylag közel van egymáshoz a két város?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kérdésem lenne az illetékesekhez!
Hogy vezethet egy szegedi bíró a Békéscsabának meccset?
több mint 12 éve
Kopasz98 93
szerintem nagyon izgalmas meccs volt. sárgákidesárgákoda, én minden játékosukkal tiszta jól elvoltam 😀
nagy végjáték volt, tisztelet a tatának! sok sikert kívánok a szezonban!
több mint 12 éve
ironman8 40
Ez a Raptorsos meccs. A vége izgalmasra kerekedett. Első félidő 14-0, a második 0-9. Itt mindösszesen 4 infarktusom volt.
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Tényleg ennyire gyenge a Bears, vagy most minden összejött? Punt blokk, a DE-k alázzák a tackle-ket, első sikeres nagyobb passzból TD ( szép hívás volt mondjuk), és még egy bírói műhiba is belefért 😊jjncaa
Ez a styrian bears 1-2 hete 2 pontal kapott ki attól a red lions halltól akik tavalyig a div 1-ben játszottakJAX
akkor még nagyobb főhajtás 😊 személyesen is akartam gratulálni, csak már le kellett lépnem a harmadik negyedben...

majd legközelebb, szép kis oktatás volt 😊jjncaa
Köszönjük 😀

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
3rd quarter 14:0, hurricanes vs bears 55:0Farky
Tényleg ennyire gyenge a Bears, vagy most minden összejött? Punt blokk, a DE-k alázzák a tackle-ket, első sikeres nagyobb passzból TD ( szép hívás volt mondjuk), és még egy bírói műhiba is belefért 😊jjncaa
Ez a styrian bears 1-2 hete 2 pontal kapott ki attól a red lions halltól akik tavalyig a div 1-ben játszottakJAX
akkor még nagyobb főhajtás 😊 személyesen is akartam gratulálni, csak már le kellett lépnem a harmadik negyedben...

majd legközelebb, szép kis oktatás volt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Raptors-Wolverines 14-9

És most nézem, hogy a tippjátékban a három meccsen összesen tévedtem 5 pontot 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Akkor végülis ez a div 2 teteje?deacon75
Érdekes kérdés, mert a Div 2-ben tavaly is volt sokkal keményebb ellenfél és ilyen szintű is (meg idén is). Pedig komolyabb csapattal játszottak szoros meccset. Mondjuk a Bears ellen sosem játszottunk sok infó nem volt róluk szerintempc_x
szerintem igazából erősség alapján 2 részre lehet bontani az idei div2-t, az egyik a Blue Devils, Hammers, Invaders meg mi, a másik meg a többiek. a "csoportokon" belül szoros lesz, de az előbbi lényegesen erősebbnek tűnik az utóbbinál. de persze minden lehet

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Akkor végülis ez a div 2 teteje?deacon75
Érdekes kérdés, mert a Div 2-ben tavaly is volt sokkal keményebb ellenfél és ilyen szintű is (meg idén is). Pedig komolyabb csapattal játszottak szoros meccset. Mondjuk a Bears ellen sosem játszottunk sok infó nem volt róluk szerintem


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jogtalanul?Mohi24
egyiknél WR-re dobtak holdigot amikor maga előtt tolta az embert 😊 másik meg offside és visszahordott interception volt az jogos, csak ha ilyen kis hibák nincsenek akkor más a helyzet :/ még fejben össze kell szedni magunkat, talán a hosszabbításra kicsit sikerült 😊Boti#63
Plusz a futó ünnepeltette magát gólvonal előtt, ezért visszafújták a TDjét. A WR holdingja pedig a szemem előtt zajlott le Boti, és tényleg az volt. 😊 És ha már ennyire benne vagyok a magyarázkodásban, az IT return TD-t a QB úgy dobta el, hogy tudta, hogy szabad játék, mivel beugrott a def. 😊Zahó
Nem az ünneplés miatt nem adták meg 😊 Meg az nem is volt ünneplés, csak beszökelltem 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én ezt még annyival egészíteném ki, hogy 2 TD-t visszafújtak nálunk :/Boti#63
jogtalanul?Mohi24
egyiknél WR-re dobtak holdigot amikor maga előtt tolta az embert 😊 másik meg offside és visszahordott interception volt az jogos, csak ha ilyen kis hibák nincsenek akkor más a helyzet :/ még fejben össze kell szedni magunkat, talán a hosszabbításra kicsit sikerült 😊Boti#63
Plusz a futó ünnepeltette magát gólvonal előtt, ezért visszafújták a TDjét. A WR holdingja pedig a szemem előtt zajlott le Boti, és tényleg az volt. 😊 És ha már ennyire benne vagyok a magyarázkodásban, az IT return TD-t a QB úgy dobta el, hogy tudta, hogy szabad játék, mivel beugrott a def. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor végülis ez a div 2 teteje?
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
3rd quarter 14:0, hurricanes vs bears 55:0Farky
Tényleg ennyire gyenge a Bears, vagy most minden összejött? Punt blokk, a DE-k alázzák a tackle-ket, első sikeres nagyobb passzból TD ( szép hívás volt mondjuk), és még egy bírói műhiba is belefért 😊jjncaa
Ez a styrian bears 1-2 hete 2 pontal kapott ki attól a red lions halltól akik tavalyig a div 1-ben játszottak

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hű.. és ez egy div 2-es csapat Ausztriában? Ott is elég nagy a szórás akkor.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
3rd quarter 14:0, hurricanes vs bears 55:0Farky
Tényleg ennyire gyenge a Bears, vagy most minden összejött? Punt blokk, a DE-k alázzák a tackle-ket, első sikeres nagyobb passzból TD ( szép hívás volt mondjuk), és még egy bírói műhiba is belefért 😊jjncaa
62-0 a vége. impresszív
több mint 12 éve
Boti#63 69
Nagyon izgalmas mérkőzés volt,már ezért érdemes volt annyit utazni.
Ahogy én láttam a védelmek csatája volt ma a pályán. A két támadó egység nem tudott újat mutatni. Mindkét oldalon volt néhány szép megmozdulás,de nem tudott kibontakozni egyik támadó egység sem. Mérkőzés után hallottam néhány elejtett szót a játékvezetők ítéleteiről,de szerintem kézben tudták tartani a mérkőzést és aránylag elfogadható munkát végeztek 😊
Zala nagyon küzdött és a végső csatában ,a hosszabbításban a szerencse melléjük állt .

A rendes játékidőben a Zalaiak TD -t nem tudtak a Mustangsnak vinni. Az első negyedet Zala nyerte 3-0 ra A második negyedet Tata Mustangs 6-3 ra. A második félidőben nem esett pont a végeredmény 6-6 .

A hosszabbításban Zala -Tata 0-6 extra kimaradt kétpontos kísérlet volt ,Nagy Tamás # 17 QB próbálta bevinni de az eső áztatta csúszós pályán elesett ,így ez kimaradt. Zala-Tata 6-0 extra extra kimaradt ,Zala- Tata 0-6 extra kimaradt. Zala - Tata
6-0 és az extrát berúgták,így 7-0
Köszönjük a meccset , az eső ellenére nagyon izgalmas jó mérkőzés volt.tibibá
én ezt még annyival egészíteném ki, hogy 2 TD-t visszafújtak nálunk :/Boti#63
jogtalanul?Mohi24
egyiknél WR-re dobtak holdigot amikor maga előtt tolta az embert 😊 másik meg offside és visszahordott interception volt az jogos, csak ha ilyen kis hibák nincsenek akkor más a helyzet :/ még fejben össze kell szedni magunkat, talán a hosszabbításra kicsit sikerült 😊
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
3rd quarter 14:0, hurricanes vs bears 55:0Farky
Tényleg ennyire gyenge a Bears, vagy most minden összejött? Punt blokk, a DE-k alázzák a tackle-ket, első sikeres nagyobb passzból TD ( szép hívás volt mondjuk), és még egy bírói műhiba is belefért 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
3rd quarter 14:0, hurricanes vs bears 55:0

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Mohi24 99
Klek Knights - Győr Sharks 8:33VT
Gratula a Győrnek és sok sikert a továbbiakban! 😀69
Köszönjük szépen!

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
Mohi24 99
19-18 ra nyert a zp, hosszabbítás után, kimaradt tata 2 pontos miattRicsi56
Nagyon izgalmas mérkőzés volt,már ezért érdemes volt annyit utazni.
Ahogy én láttam a védelmek csatája volt ma a pályán. A két támadó egység nem tudott újat mutatni. Mindkét oldalon volt néhány szép megmozdulás,de nem tudott kibontakozni egyik támadó egység sem. Mérkőzés után hallottam néhány elejtett szót a játékvezetők ítéleteiről,de szerintem kézben tudták tartani a mérkőzést és aránylag elfogadható munkát végeztek 😊
Zala nagyon küzdött és a végső csatában ,a hosszabbításban a szerencse melléjük állt .

A rendes játékidőben a Zalaiak TD -t nem tudtak a Mustangsnak vinni. Az első negyedet Zala nyerte 3-0 ra A második negyedet Tata Mustangs 6-3 ra. A második félidőben nem esett pont a végeredmény 6-6 .

A hosszabbításban Zala -Tata 0-6 extra kimaradt kétpontos kísérlet volt ,Nagy Tamás # 17 QB próbálta bevinni de az eső áztatta csúszós pályán elesett ,így ez kimaradt. Zala-Tata 6-0 extra extra kimaradt ,Zala- Tata 0-6 extra kimaradt. Zala - Tata
6-0 és az extrát berúgták,így 7-0
Köszönjük a meccset , az eső ellenére nagyon izgalmas jó mérkőzés volt.tibibá
én ezt még annyival egészíteném ki, hogy 2 TD-t visszafújtak nálunk :/Boti#63
jogtalanul?

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
41:0 és Mercy rule a Hurricanes meccs szünetében 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
stitch90 256
Köszönjük a Rebels 2-nek a meccset. Gyurma Pappa jól leírta a tényeket. Amúgy fair játék volt, a játékvezetéssel sem volt részemről nagyobb gáz, 1-2 hiba volt, dehát nem ezen ment el a meccs 😊 A Rebels egyik QB-jának pacsi(számszerint már nem tudom), a 60 yardos passzát még mi is megtapsoltuk. Nem csüggedünk, egy rutinos, jó csapattól kaptunk ki, csak előre tekintünk.

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Igen jegeljük a rookie-kat a HFL-re.deacon75
Nem kell rookie-nek lenni elég ha piros lámpánál koldulók csapatát benevezed őszre aztán addig "abbahagyják" 😀ce
Az amúgy most komolyan nem merül fel senkiben, hogy a Rebels második játékosai is lehetnek jók? 😀Zahó
A Pécs jelenleg ennyit tud sajnos, teljesen új a csapat, a Rebelsnél az újoncok is ennyivel jobbak, ez van. A Gringos idei éve a felkészülésről szól, szvsz, azok közül, akikkel együtt játszottunk annak idején, és volt némi meccsrutinjuk, talán 3-4 ember játszik még a csapatnál, a többiek egy, max két éve nyomják, kiegészülve néhány rutinosabb kaposvárival. Ismerem annyira a Rebelst személyes tapasztalatok alapján, hogy nem feltételezek semmi rosszat róluk, egyszerűen ennyi a különbség.

több mint 12 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Klek Knights - Győr Sharks 8:33VT
Gratula a Győrnek és sok sikert a továbbiakban! 😀