Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Az edzések már akkor sem nyíregyházán voltak mikor én is oda jártam, és annak már három éve. szóval az annyira nem mérvadó. A meccseket meg reméljük sikerül leszervezni( nem akarok miskolcra járni) a város vezetősége sem olyan hülye azért hogy eleresszék a keleti országrész legjobb csapatát. Szóval remélem sikerül megfelelő megállapodást hozni.Double B
A CEI meccseket Nyíregyházán szervezi a csapat, bár a város vezetése nem tudom mennyire működik közre ezen meccsek szervezésében. A pontos koordinátákat nem tudom, de nem Miskolc lesz, az fix, és ez teljesen rendjén is van a CEI-t illetően.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
...Egyébként Mészáros Józsihoz visszatérve nem tartod érdekesnek, hogy a legpontérzekenyebb elkapótok, Yordan kedvence ment el....ancsika
1. Yordan talán az egyetlen a magyar mezőnyben, aki saját maga dönt az elkapói között. Ha nem osztott elég zsugát tavaly Mészáros Józsinak, arról nem hiszem hogy bármelyik miskolci elkapó is tehetne.

2. A Tigers vezetésének elmondása szerint Mészáros Józsi már a tavalyi dunaújvárosi döntő után kifejezte befejezési szándékát. Amikor még sehol nem volt a miskolci játékosokkal az őszi együttműködés.

3. A Fall Bowl első TD passzát pont az a Dallas kapta Yordantől, aki most Debrecenben tolja a Div II-őt, Szabó Krisztiánnal együtt. Mivel mindketten debreceniek tudomásom szerint, esetleg logkusnak is tűnhet a választásuk. Persze biztos én vagyok a naiv.

4. Azt hogy Pesten az igazolási papírokból ki és milyen messzemenő következtetéseket von le ey íróasztal mögött, focit sosem játszva, az szerintem nem befolyásolja ezt az együttműködést. Érdekes, anno nem volt ekkora hiszti a győri hasonló mutatvány miatt.

5. Az égegyadta világon semmi bajom nincs avval, hogy a Cowboys jelenlegi keretét kik adják.

6. Ancsika, nálunk a fő cél az előző csapatból kivált játékosok maradéktalan szerepeltetése volt, (hihetetlen módon) az eredménytől függetlenül. Ha nyerünk, akkor csak jobb. De a lényeg az volt, hogy mindenki játéklehetőséghez jusson. Ezért nincsenek itt pl az ukrán játékosok sem, pedig biztos mást mutatott volna a meccs képe, ha itt vannak, de gondoltuk ilyen nyíltsisakkal neki megyünk. Lehet, hiba volt. De elindultunk, játszani akarunk és fogunk is, amennyit a jelenlegi szabályok engedik.

Sajnálom, hogy van pár félreértés ezügyben, amennyire lehet, segítek ennek eloszlatásában.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
Silversurfer 5
Akkor én tartanék némi felvilágosítást ha nem baj.....
A Tiger2= Tigers+Renegades=East Renegades ami azért jött létre, hogy a miskolciak (ex-steelers) játszhassanak idén is meccseket. Nagy köszönet a Tigersnek ezért! Tehát a Nyíregyi elkapók és játékosok nem el lettek felejtve, hanem mivel a Div 2-es csapat alapja a Miskolc, így nem véletlen, a csapat összetétele. Valamint két Tigers elkapó a Debrecenben indul az éven DIV2-ben így evidens, hogy itt nem játszhattak. Aki figyelt, az tudhatja, hogy tavaly a Fall Bowl-on is már 13 miskolci játékos vendégszerepelt a Tigersnél. Szerintem ott sem voltak elfelejtve a Nyíregyi elkapók. Mi legalább is nem azért érkeztünk segíteni, hogy bárkit is kitúrjunk, vagy a posztját elvegyük. Aki meg azért hagyja abba mert kispadra kerül , abban nincs küzdőszellem. Szerintem mindenki megdolgozik a posztjáért.
Hogy a Tigersnek mi az üzlet ebben? Lehet, hogy mi is tudunk majd segíteni Nekik az éven is itt-ott? De szerintem ez meg legyen a Tigers dolga, hogy Nekik miért éri meg... 😉
Elképzelhetetlen két csapat között ilyen mindenki számára előnyös egyesség és egymás iránti kölcsönös tisztelet????
Ha van még kérdés szívesen válaszolok.

Ui: A meccsről sok pozitívumot én sem tudok elmondani. Minden kezdet nehéz. De legalább elkezdődött...... 😀 😉
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Go Nyír's Colts! 😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Debrecen Gladiators - Budapest Eagles : 39 - 12 (elvileg)ancsika
én 35-12 -t hallottam, de majd valaki megmondja a pontosat

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Debrecen Gladiators - Budapest Eagles : 39 - 12 (elvileg)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Mai meccsekről van valami hír már?Bruce
Hurricanes kikapott 12-7-reVT
és a Wolves?jjncaa
ők elvileg 53-35-re kikaptak a Vukovitól
http://www.european-league.com/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Mai meccsekről van valami hír már?Bruce
Hurricanes kikapott 12-7-reVT
és a Wolves?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Már nem azért de csak mészáros Józsi hagyta abba az elkapók közül... (valljuk be elég kevés labdát kapott idén )
Dallas meg Matyi a Div II-t debrecenben játszák....JUNIOR46
Akkor ez kapásból 3 ember az elkapók közül... Köszönöm. Egyébként Mészáros Józsihoz visszatérve nem tartod érdekesnek, hogy a legpontérzekenyebb elkapótok, Yordan kedvence ment el.... Nem kapott sok labdát... hát persze, mert a kispadon ült, ott nehéz labdát kapni.... De részemről lezárva, mert meddő vita. GO NYÍREGYHÁZAKOLC!ancsika
számolni tudsz? ez 1 ember...
és ne hangoztass kőbe vésett igazságként hülyeségeket sztem...
főleg ezt az elkapós témát hanyagold, mert nagyon mellé fogtál velethebeke
Szia thebeke!
Még hányszor fogod átszerkeszteni? 😀 Egyszer ezt írod, egyszer azt...
A véleményem, még ha ellenkezik is a tiéddel, akkor is vélemény és nem hülyeség. Én sem mondom a te kommentedre, hogy hülyeség, tudod ezt hívják tiszteletnek...
Az elkapós téma nem hülyeség, tényeket írtam le! Semmivel sem fogtam mellé. Elnézést kérek, ha valakit ezzel megbántottam!
Tudok számolni, 1 ember off, 2 ember Debrecenben, az 3 ember, nem?
De mint azt korábban írtam, meddő vitatéma, lezártam részemről!
Csupa jókat!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mai meccsekről van valami hír már?Bruce
Hurricanes kikapott 12-7-reVT
Köszi!

Sajnálom hogy nem sikerült az első meccsen győzni, de majd javítanak remélem! 😉
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Amùgy a Nyìregyháza(Colts)kolc csak miskolcon fog játszani?Double B
A Nyíregyháza Tigersnek tudtommal jelenleg azt is nehéz elintéznie, hogy a CEI meccseit sikerüljön valahogy a városban megrendeznie. Az edzésekre sem Nyíregyházán kerül sor, hol itt, hol ott tartják a foglalkozásokat a környékbeli településeken, illetve Miskolcon, jelenleg a csapatnak nincs stabil otthona. Éppen ezért én nem lovagolnám meg ezt a témát.gsn
Az edzések már akkor sem nyíregyházán voltak mikor én is oda jártam, és annak már három éve. szóval az annyira nem mérvadó. A meccseket meg reméljük sikerül leszervezni( nem akarok miskolcra járni) a város vezetősége sem olyan hülye azért hogy eleresszék a keleti országrész legjobb csapatát. Szóval remélem sikerül megfelelő megállapodást hozni.
több mint 12 éve
VT 123
Mai meccsekről van valami hír már?Bruce
Hurricanes kikapott 12-7-re
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mai meccsekről van valami hír már?
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Jaj Attila!
Most ez komoly? Név szerint is több embert fel lehetne sorolni, hogy kik hagyták abba, és az is igaz, hogy a régi Tigers elkapók el lettek felejtve, amikor jöttek a miskolciak... De mindegy, amit leírtam korábban, ne vegyétek sértésnek, egy gondolat volt csak...
GO Nyírskolc!!!!!!!!ancsika
Már nem azért de csak mészáros Józsi hagyta abba az elkapók közül... (valljuk be elég kevés labdát kapott idén )
Dallas meg Matyi a Div II-t debrecenben játszák....JUNIOR46
Akkor ez kapásból 3 ember az elkapók közül... Köszönöm. Egyébként Mészáros Józsihoz visszatérve nem tartod érdekesnek, hogy a legpontérzekenyebb elkapótok, Yordan kedvence ment el.... Nem kapott sok labdát... hát persze, mert a kispadon ült, ott nehéz labdát kapni.... De részemről lezárva, mert meddő vita. GO NYÍREGYHÁZAKOLC!ancsika
számolni tudsz? ez 1 ember...
és ne hangoztass kőbe vésett igazságként hülyeségeket sztem...
főleg ezt az elkapós témát hanyagold, mert nagyon mellé fogtál vele
több mint 12 éve
gsn 3 548
Amùgy a Nyìregyháza(Colts)kolc csak miskolcon fog játszani?Double B
A Nyíregyháza Tigersnek tudtommal jelenleg azt is nehéz elintéznie, hogy a CEI meccseit sikerüljön valahogy a városban megrendeznie. Az edzésekre sem Nyíregyházán kerül sor, hol itt, hol ott tartják a foglalkozásokat a környékbeli településeken, illetve Miskolcon, jelenleg a csapatnak nincs stabil otthona. Éppen ezért én nem lovagolnám meg ezt a témát.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Bocsi de hányan is hagyták abba? :/
Az ukránok ugyan úgy megvannak csak ők nincsenek nevezve Div II-es meccsekre tehát a régi Tigers csak Cei-benn és HFL-ben indul...
Amúgy hajrá NYÍRSKOLC (esküszöm ez a legjobb 😂 😂 😂 😂 😂 )JUNIOR46
Jaj Attila!
Most ez komoly? Név szerint is több embert fel lehetne sorolni, hogy kik hagyták abba, és az is igaz, hogy a régi Tigers elkapók el lettek felejtve, amikor jöttek a miskolciak... De mindegy, amit leírtam korábban, ne vegyétek sértésnek, egy gondolat volt csak...
GO Nyírskolc!!!!!!!!ancsika
Már nem azért de csak mészáros Józsi hagyta abba az elkapók közül... (valljuk be elég kevés labdát kapott idén )
Dallas meg Matyi a Div II-t debrecenben játszák....JUNIOR46
Akkor ez kapásból 3 ember az elkapók közül... Köszönöm. Egyébként Mészáros Józsihoz visszatérve nem tartod érdekesnek, hogy a legpontérzekenyebb elkapótok, Yordan kedvence ment el.... Nem kapott sok labdát... hát persze, mert a kispadon ült, ott nehéz labdát kapni.... De részemről lezárva, mert meddő vita. GO NYÍREGYHÁZAKOLC!
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
East Renegades....
Milyen szép ez....
Jött a miskolci gárda, aztán a Tigers addigi elkapói el lettek felejtve. Nem véletlenül hagyták abba jópáran Nyíregyházán a focit. A Miskolcnak sok minden nem jött össze tavaly, és a Nyíregyháza hátán belovagolni a nemzetközi porondra könnyebb. Arra még nem jöttem rá, hogy ebben a Tigersnek mi az üzlet!!?? Volt egy kb 60 fős magyar és egy kb. 15 fős ukrán játékoskeretük... Minek a Renegades, és egyáltalán mi az a Renegades? (Jaj tudom, olvastam a honlapjukat... A 3.-ok... Csak a 3.-ok 😀 ) De ha ilyen kemény és bő a keret, hogy sikerült a 30 fős Cowboys kerettől kikapni szerzett pont nélkül??... Mindegy, ez most biztos ki fogja vágni a biztosítékot egy-két embernél, de igazából nem érdekel, mert jogos felvetés. Üdv mindenkinek... GO RENEGADES, vagy TIGERS II, vagy ami....

U.I.:
Kedves Tigers/Renegades #76! Miért fáj neked, hogy a Cowboys az első keretével állt ki, amikor te magad is azt írod, hogy 3 bajnokság (Div. 2, HFL, CEI - gondolom) vár rád... Akkor te pontosan az első, vagy a második kerethez tartozol a csapatodban? Érted a mögöttes kérdést is remélem...ancsika
Bocsi de hányan is hagyták abba? :/
Az ukránok ugyan úgy megvannak csak ők nincsenek nevezve Div II-es meccsekre tehát a régi Tigers csak Cei-benn és HFL-ben indul...
Amúgy hajrá NYÍRSKOLC (esküszöm ez a legjobb 😂 😂 😂 😂 😂 )JUNIOR46
Jaj Attila!
Most ez komoly? Név szerint is több embert fel lehetne sorolni, hogy kik hagyták abba, és az is igaz, hogy a régi Tigers elkapók el lettek felejtve, amikor jöttek a miskolciak... De mindegy, amit leírtam korábban, ne vegyétek sértésnek, egy gondolat volt csak...
GO Nyírskolc!!!!!!!!ancsika
Már nem azért de csak mészáros Józsi hagyta abba az elkapók közül... (valljuk be elég kevés labdát kapott idén )
Dallas meg Matyi a Div II-t debrecenben játszák....

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Egyre jobb nevek 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amùgy a Nyìregyháza(Colts)kolc csak miskolcon fog játszani?Double B
tudtommal a Renegades igen (tehát a div2-es meccsek) a Tigers viszont Nyíregyházán.
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Amùgy a Nyìregyháza(Colts)kolc csak miskolcon fog játszani?
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
East Renegades....
Milyen szép ez....
Jött a miskolci gárda, aztán a Tigers addigi elkapói el lettek felejtve. Nem véletlenül hagyták abba jópáran Nyíregyházán a focit. A Miskolcnak sok minden nem jött össze tavaly, és a Nyíregyháza hátán belovagolni a nemzetközi porondra könnyebb. Arra még nem jöttem rá, hogy ebben a Tigersnek mi az üzlet!!?? Volt egy kb 60 fős magyar és egy kb. 15 fős ukrán játékoskeretük... Minek a Renegades, és egyáltalán mi az a Renegades? (Jaj tudom, olvastam a honlapjukat... A 3.-ok... Csak a 3.-ok 😀 ) De ha ilyen kemény és bő a keret, hogy sikerült a 30 fős Cowboys kerettől kikapni szerzett pont nélkül??... Mindegy, ez most biztos ki fogja vágni a biztosítékot egy-két embernél, de igazából nem érdekel, mert jogos felvetés. Üdv mindenkinek... GO RENEGADES, vagy TIGERS II, vagy ami....

U.I.:
Kedves Tigers/Renegades #76! Miért fáj neked, hogy a Cowboys az első keretével állt ki, amikor te magad is azt írod, hogy 3 bajnokság (Div. 2, HFL, CEI - gondolom) vár rád... Akkor te pontosan az első, vagy a második kerethez tartozol a csapatodban? Érted a mögöttes kérdést is remélem...ancsika
Bocsi de hányan is hagyták abba? :/
Az ukránok ugyan úgy megvannak csak ők nincsenek nevezve Div II-es meccsekre tehát a régi Tigers csak Cei-benn és HFL-ben indul...
Amúgy hajrá NYÍRSKOLC (esküszöm ez a legjobb 😂 😂 😂 😂 😂 )JUNIOR46
Jaj Attila!
Most ez komoly? Név szerint is több embert fel lehetne sorolni, hogy kik hagyták abba, és az is igaz, hogy a régi Tigers elkapók el lettek felejtve, amikor jöttek a miskolciak... De mindegy, amit leírtam korábban, ne vegyétek sértésnek, egy gondolat volt csak...
GO Nyírskolc!!!!!!!!
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
van itt azért pár okos, aki bazinagy info hiányból(és)vagy csupacsupajóindulatból hatalmas butaságokat hord összethebeke
szerintem mindenkinek jót tenne, ha felvilágosítanál minket 😊Zorddd
Igen, jót tenne... Biztosan sokan értékelnék. Nem a rossz indulat ("csupacsupajóindulat") vezérelt, és még csak info hiányban sem szenvedek, hidd el, egyszerűen csak érdekes, amit leírtam, szerintem... Ennyi!
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Én hallottam a Vilit ordítani amikor 20 ponttal vezettetek, akkor egy ilyen meccsen mi volt ? 😀Boti#63
http://www.youtube.com/watch?v=6s23JTmfJOY 😀😀😀DDDDZorddd
Valahonnan nem lehet letölteni a teljes filmet? Nem találom sehol..VT
én se találom sajnos sehol sem 😕


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
VT 123
Valóban jól játszott az Eger, szerintem valami ilyesmi volt a meccsen 😊 :

http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=13Kori
Én hallottam a Vilit ordítani amikor 20 ponttal vezettetek, akkor egy ilyen meccsen mi volt ? 😀Boti#63
http://www.youtube.com/watch?v=6s23JTmfJOY 😀😀😀DDDDZorddd
Valahonnan nem lehet letölteni a teljes filmet? Nem találom sehol..
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én hallottam a Vilit ordítani amikor 20 ponttal vezettetek, akkor egy ilyen meccsen mi volt ? 😀Boti#63
Ha jól emlékszem nem volt őszinte a mosolya 😀