Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Boti#63 69
Gyerekek, mekkora arcoskodások mennek itt már megint 😊VT
Látod ameddig nincs ilyen addig nagyon el van lustulva a fórum 😊JUNIOR46
eddig a West Gate volt a baj/téma most meg jön az East Gate 😀
több mint 12 éve
Boti#63 69
Gyerekek, mekkora arcoskodások mennek itt már megint 😊VT
Látod ameddig nincs ilyen addig nagyon el van lustulva a fórum 😊JUNIOR46
eddig a West Gate volt a baj/téma most meg jön az East Gate 😀
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Gyerekek, mekkora arcoskodások mennek itt már megint 😊VT
Látod ameddig nincs ilyen addig nagyon el van lustulva a fórum 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
itt a miénk is
18815816-1-15 Nyíregyháza Tigers American Football Club Egyesület

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
itt a link, amit lehet terjeszteni
http://bowlhu.tumblr.com/post/20347756495/1

más: a Rebels akkor ugye most szombaton, a Hurricanes pedig vasárnap játszik otthon? ha igen, pontosan hol?jjncaa
Hurricanes vasárnap, a pontos helyszín az Építők Sporttelep, X. Vajda Péter utca 38
http://maps.google.hu/maps?q=N%C3%A9pliget+SportHostel+%C3%A9s+Stadion,+Budapest,+Vajda+P%C3%A9ter+utca&hl=hu&ie=UTF8&ll=47.476651,19.112928&spn=0.011878,0.01929&oq=N%C3%A9pliget+Spo&t=h&hq=N%C3%A9pliget+SportHostel+%C3%A9s+Stadion,&hnear=Budapest,+Vajda+P%C3%A9ter+utca&z=16

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
itt a link, amit lehet terjeszteni
http://bowlhu.tumblr.com/post/20347756495/1

más: a Rebels akkor ugye most szombaton, a Hurricanes pedig vasárnap játszik otthon? ha igen, pontosan hol?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
18187915-2-42 FEKETE LOVAGOK SPORTEGYESÜLET(azaz Budapesti Titánok)




több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 368
1%

azt a picit se hagyd allambacsinal, itt jobb helyen lesz :


18774867 -1 -14 Arany-Rókák Amerikai Futball Sport Egyesület
18394214 -1 -04 BÉKÉSCSABA RAPTORS AMERIKAI FUTBALL SPORT EGYESÜLETE
18257269 -2 -43 BUDAPESTI COWBOYOK AMERIKAI FUTBALL EGYESÜLET
18117046 -2 -43 BUDAPESTI FARKASOK AMERIKAI FUTBALL KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
18569656 -1 -09 DEBRECEN GLADIÁTORS AMERIKAI FUTBALL EGYESÜLET
18493492 -1 -07 DUNAÚJVÁROSI AMERIKAI FUTBALL SPORTEGYESÜLET
18588646 -1 -10 EGER HEROES AMERIKAI FUTBALL EGYESÜLET
18969362 -1 -20 EGERSZEGI AMERIKAI FUTBALL ÉS SZABADIDŐ KLUB
18982552 -1 -08 GYİR SHARKS AMERIKAI-FUTBALL SPORTEGYESÜLET
18841235 -1 -16 JÁSZBERÉNYI ROZSOMÁK AMERIKAI FUTBALL CLUB
18449668 -2 -05 MISKOLCI AMERIKAI FUTBALL ÉS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET
18839959 -1 -16 SZOLNOK SOLDIERS AMERIKAI FUTBALL SPORTEGYESÜLET


ezeket talaltam, ha van tobb, postold...
több mint 12 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Nem egyszerű az biztos, mármint külön vagy együtt???
De ha vékony a keret, akkor aki eredményt akar elérni, bizony lehet a közösködésbe kell belemennie.
Bár megértem aki az év város én csapatom elvet követi, de akkor szinte biztosok a bekövetkező hullámvölgyek - eredmények.
Viszont akár az elsorvadás is benne lehet.
Szerintem az elfogadható, ha játék miatt vannak "fúziók", csak legyen rendezetten, mert a nyugati, szerintem elég furcsa visszhangokat kapott. Főként a Vili itt is edző, meg ott is kavart nagyobb port.
Szóval, majd az idő eldönti, hogy mi jobb megoldás.
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Már lódul a kéz 😀 remélem nem te kaptad meg a pofont visszakézből. 😀tudu28
Ügyesen elhajoltam.


több mint 12 éve
tudu28 152
Ha jól emlékszem nem volt őszinte a mosolya 😀Kori
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=374133095960392&set=a.275190905854612.72524.274168015956901&type=1&theater 😀tudu28
😀 nekem ez a kedvencem, érdemes belekattintani, hogy kijöjjön nagyban:
http://gorillaz.hu/index.php?p=roster&j=1

2009-ben volt az első közös meccsünk után Miskolcon. Asszem egy 20-assal nyertünk. 😂Kori
Már lódul a kéz 😀 remélem nem te kaptad meg a pofont visszakézből. 😀

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én hallottam a Vilit ordítani amikor 20 ponttal vezettetek, akkor egy ilyen meccsen mi volt ? 😀Boti#63
Ha jól emlékszem nem volt őszinte a mosolya 😀Kori
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=374133095960392&set=a.275190905854612.72524.274168015956901&type=1&theater 😀tudu28
😀 nekem ez a kedvencem, érdemes belekattintani, hogy kijöjjön nagyban:
http://gorillaz.hu/index.php?p=roster&j=1

2009-ben volt az első közös meccsünk után Miskolcon. Asszem egy 20-assal nyertünk. 😂


több mint 12 éve
tudu28 152
Én hallottam a Vilit ordítani amikor 20 ponttal vezettetek, akkor egy ilyen meccsen mi volt ? 😀Boti#63
Ha jól emlékszem nem volt őszinte a mosolya 😀Kori
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=374133095960392&set=a.275190905854612.72524.274168015956901&type=1&theater 😀

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
én nem tartom egészségesnek az ilyen együttműködéseket. szerintem jobb a lassú folyamatos fejlődés, mint a gyors kiugrás aztán stagnálás. mert az ilyen fúziókból az lesz.
úgy tartom, hogy egy csapatnak folyamatosan kell keresni a fejlődéshez vezető utakat. kiváló példa volt erre a steelers tavaly. tartottak egy eredményes toborzót szerződtettek amerikai edzőt. az emberanyag adott volt a szakmai háttér is. voltak eredmények is.
ahol meg nincs pénz amerikai edzőre ott a magyar edzőknek kell szakmailag felkészülniük úgy, hogy egy ütőképes csapatot tudjanak kialakítani. szerintem.hegedusadam
Egészségesnek én se tartom, csak szükségesnek. Igazából úgy hiányzik ez játékosnak, edzőnek egyaránt mint egy fejlövés, mert nyilván nem tudsz rendesen edzeni, elmaradoznak akik nem tudnak utazni, stb., stb. De ha egyszerűen nincs játékosanyag (márpedig vidéken nincs sehol egy városban elegendő jó fizikumú emberke, még kettőből-háromból is nehezen szedjük össze), akkor jobb lépni, mint valami ennél is rosszabb minőségű, alkalmatlan juniorokkal telerakott borzalmat produkálni. Így se matyóhímzés, de talán nevezhetjük focinak.

Az meg nem lehet kérdés, hogy ha valahol megvan a 45-50 fős, jó minőségű roster, akkor senkinek nem jut eszébe a közösködés, mert nincs rá szükség. De sajnos nincs meg.


több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
és a Wolves?jjncaa
ők elvileg 53-35-re kikaptak a Vukovitól
http://www.european-league.com/Farky
sajnos úgy látszik, hogy a tavalyi döntőbeli 1 pontos különbség tetemesen gyarapodott... 😕
node majd a május 26-i hazai visszavágón remélem már tényleg visszavágnak a mi Farkasaink! :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként anno is mondtam, meg most is mondom, hogy a magyarországi amerikai foci jövője az ilyen jellegű összefogásokon alapul.

Vidéken egy egy csapat csak nagy szerencsével tud megmaradni. Tehát az állandó harc hogy a csapat meglegyen, elengedhetetlenül a fejlődés rovására megy, tehát az egyedül álló/működő csapatok vidéken sajnos arra vannak kárhoztatva, hogy egy bizonyos szinten megragadnak, vagy pedig összefognak egy közelben lévő csapattal és kialakítanak egy erős keretet, amelynek a létszáma is megfelelő és a minősége is. Elindulnak nemzetközi porondon is, így a fejlődés is biztosítva vagyon. A többi játékos aki még komolyan gondolja a második csapattal elindulhat a magyar bajnokságban is, tehát elég sok játéklehetőséghez jutnak a játékosok. Szerintem ez az út járható csak.

Vannak még vidéken olyan csapatok akiket nem ért el ez az összefogás dolog, de meglátjuk, hogy ez meddig megy nekik.Bruce
én nem tartom egészségesnek az ilyen együttműködéseket. szerintem jobb a lassú folyamatos fejlődés, mint a gyors kiugrás aztán stagnálás. mert az ilyen fúziókból az lesz.
úgy tartom, hogy egy csapatnak folyamatosan kell keresni a fejlődéshez vezető utakat. kiváló példa volt erre a steelers tavaly. tartottak egy eredményes toborzót szerződtettek amerikai edzőt. az emberanyag adott volt a szakmai háttér is. voltak eredmények is.
ahol meg nincs pénz amerikai edzőre ott a magyar edzőknek kell szakmailag felkészülniük úgy, hogy egy ütőképes csapatot tudjanak kialakítani. szerintem.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk megfelelő pénzmennyiségből itt Jászberényben is lehetne jó csapatot csinálni! De hát egyelőre ebből van a legkevesebb! 😊 Kis pénz - kis foci! 😊
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Pontosan így gondolom. Csak az egyik nagy probléma, hogy ha hetente-kéthetente utazni kell edzésre, akkor az már pluszköltség, és az embereknek általában sok mindene van, de pénze pont nincs.Zorddd
Persze és ilyenkor jön el az, hogy vannak akik komolyan gondolnák a sportot, de ennyit nem tudnak áldozni rá. Illetve vannak akik meg az utazás miatt nem vállalják továbbra az amfocit. Tehát lemorzsolódás így is van.

Nehéz ügy, de valamit a fejlődés érdekében kell áldozni is...

Én mondjuk inkább a saját csapat vonulatot képviselném, de egyedül nagyon nehéz, főleg egy olyan kis városban mint Jászberény...Bruce
Hát meg még jó pár egyéb probléma felmerül ilyenkor. De 20-25 emberrel nem lehet érdemben csapatot csinálni.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Pontosan így gondolom. Csak az egyik nagy probléma, hogy ha hetente-kéthetente utazni kell edzésre, akkor az már pluszköltség, és az embereknek általában sok mindene van, de pénze pont nincs.Zorddd
Persze és ilyenkor jön el az, hogy vannak akik komolyan gondolnák a sportot, de ennyit nem tudnak áldozni rá. Illetve vannak akik meg az utazás miatt nem vállalják továbbra az amfocit. Tehát lemorzsolódás így is van.

Nehéz ügy, de valamit a fejlődés érdekében kell áldozni is...

Én mondjuk inkább a saját csapat vonulatot képviselném, de egyedül nagyon nehéz, főleg egy olyan kis városban mint Jászberény...
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Egyébként anno is mondtam, meg most is mondom, hogy a magyarországi amerikai foci jövője az ilyen jellegű összefogásokon alapul.

Vidéken egy egy csapat csak nagy szerencsével tud megmaradni. Tehát az állandó harc hogy a csapat meglegyen, elengedhetetlenül a fejlődés rovására megy, tehát az egyedül álló/működő csapatok vidéken sajnos arra vannak kárhoztatva, hogy egy bizonyos szinten megragadnak, vagy pedig összefognak egy közelben lévő csapattal és kialakítanak egy erős keretet, amelynek a létszáma is megfelelő és a minősége is. Elindulnak nemzetközi porondon is, így a fejlődés is biztosítva vagyon. A többi játékos aki még komolyan gondolja a második csapattal elindulhat a magyar bajnokságban is, tehát elég sok játéklehetőséghez jutnak a játékosok. Szerintem ez az út járható csak.

Vannak még vidéken olyan csapatok akiket nem ért el ez az összefogás dolog, de meglátjuk, hogy ez meddig megy nekik.Bruce
Pontosan így gondolom. Csak az egyik nagy probléma, hogy ha hetente-kéthetente utazni kell edzésre, akkor az már pluszköltség, és az embereknek általában sok mindene van, de pénze pont nincs.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként anno is mondtam, meg most is mondom, hogy a magyarországi amerikai foci jövője az ilyen jellegű összefogásokon alapul.

Vidéken egy egy csapat csak nagy szerencsével tud megmaradni. Tehát az állandó harc hogy a csapat meglegyen, elengedhetetlenül a fejlődés rovására megy, tehát az egyedül álló/működő csapatok vidéken sajnos arra vannak kárhoztatva, hogy egy bizonyos szinten megragadnak, vagy pedig összefognak egy közelben lévő csapattal és kialakítanak egy erős keretet, amelynek a létszáma is megfelelő és a minősége is. Elindulnak nemzetközi porondon is, így a fejlődés is biztosítva vagyon. A többi játékos aki még komolyan gondolja a második csapattal elindulhat a magyar bajnokságban is, tehát elég sok játéklehetőséghez jutnak a játékosok. Szerintem ez az út járható csak.

Vannak még vidéken olyan csapatok akiket nem ért el ez az összefogás dolog, de meglátjuk, hogy ez meddig megy nekik.
több mint 12 éve
Busy 95 — El Presiden†e
heh eminem király az aláírásod...

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Erről szól az amerikai football szellemisége! 😉
több mint 12 éve
VT 123
Gyerekek, mekkora arcoskodások mennek itt már megint 😊
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Köszönöm szépen e53m62-nek, és Silversurfernek a konkrét, és megmagyarázó kommenteket. Így már érthetőbb a dolog. Valóban megvicceltek a részinformációk.
Bocsánatot kérek, ha megbántottam valakit!

U.i.: A győri WestGate-es dolog is sok embernek szúrta a szemét, de az nem kapott ekkora vízhangot.... De ebbe aztán főleg ne menjünk bele!!

Mégegyszer bocsánat a kirobbantott szóváltásokért!!!!
Legközelebb elszámolok 10-ig, mielőtt bármit is leírok!
Csupa jókat!