Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
hivatalos magyar flagfoci szabalykonyv :
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20120324-Flag_Football_jatekszabaly_MAFSZ-2012.pdf

folyamatban a jatek rovid leirasanak, plusz szabalyertelmezeseknek a forditasa.xtaki
kicsit fura, hogy nulla darab erdeklodes, hozzaszolas sem erkezett erre, ezert direktben megkerdezem :

bajnoksag szuneteben volna kedve a tisztelt tarsasagnak ilyen jellegu minitorna[k]ra?
termeszetesen felszereles nelkul, non contact, flag, 70x25 yard-os palyan, 2x15perces futooraval, 5 az 5 ellen.xtaki
A én jelentem, elolvastam becsülettel a szabálykönyvet 😀
Nagyon jó kezdeményezésnek tartom, mert minimális felszerelés és csupán néhány ember elég ahhoz, hogy az amerikai foci alapjait játékközben is kipróbálhassa valaki, vagy csupán gyakorlásnak is jó lehet a játékos múlttal rendelkezőknek. Sok sikert kívánok ehhez a munkához.
Esetleg ha megvan az eredeti angol szövege, ami alapján íródott, akkor azt megköszönném, ha elküldenéd számomra.


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hivatalos magyar flagfoci szabalykonyv :
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20120324-Flag_Football_jatekszabaly_MAFSZ-2012.pdf

folyamatban a jatek rovid leirasanak, plusz szabalyertelmezeseknek a forditasa.xtaki
kicsit fura, hogy nulla darab erdeklodes, hozzaszolas sem erkezett erre, ezert direktben megkerdezem :

bajnoksag szuneteben volna kedve a tisztelt tarsasagnak ilyen jellegu minitorna[k]ra?
termeszetesen felszereles nelkul, non contact, flag, 70x25 yard-os palyan, 2x15perces futooraval, 5 az 5 ellen.xtaki
eltén működik egy flagfoci csapat már, plusz a pázmányon is most indul be. ha jól tudom a bme-n is van rá igény, de ők egyelőre az eltésekkel edzenek. ha lenne még pár csapat, szerintem gond nélkül lehetne szervezni tornát, lenne rá igény.
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 368
hivatalos magyar flagfoci szabalykonyv :
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20120324-Flag_Football_jatekszabaly_MAFSZ-2012.pdf

folyamatban a jatek rovid leirasanak, plusz szabalyertelmezeseknek a forditasa.xtaki
kicsit fura, hogy nulla darab erdeklodes, hozzaszolas sem erkezett erre, ezert direktben megkerdezem :

bajnoksag szuneteben volna kedve a tisztelt tarsasagnak ilyen jellegu minitorna[k]ra?
termeszetesen felszereles nelkul, non contact, flag, 70x25 yard-os palyan, 2x15perces futooraval, 5 az 5 ellen.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Jó reggelt Tamás! 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
VT 123
Szerintem a játékosok kiválogatását meg lehetne oldani. A két egymást követő azonos lebonyolítás pedig szerintem mostantól nagyjából tartható.Zorddd
Ausztriában 30 éve van bajnkoság, de szerintem még nem volt két azonos lebonyolítási mód 😊VT
szeretném ha te is megjegyeznéd h egy magyarország ám!! itt minden jobb.... és ne gyere a " de durva volt amikor hochenemsbe utaztunk... " dumáddal 😀Ricsi56
1. ne haragudj, hogy hozzászóltam
2. csipkebokorvessző
3. Csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy még egy olyan országban, ahol 30 éves múltja van a sportnak, és van szakmai hozzáértés, ill. támogatói pénz, is évről évre változik a lebonyolítás, mivel csapatok keletkeznek, szűnnek meg, egyesülnek, visszalépnek egy osztályt, stb., de már megbántam
4. Hohenems
5. "egy magyarország": megjegyeztem!
több mint 12 éve
bowl.hu 48
http://bowlhu.tumblr.com/

Várjuk a magyar csapatok toborzó- és meccsplakátjait, és persze a mérkőzésekről készült jobb képeket, videófelvételeket!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
és ki válogatná össze az embereket? 😊 sok kérdés lenne itt. elöbb legyen 2 egymást követö azonos lebonyolitásu bajnokság 😊.
döntökre kik szeretnének pályázni?Ricsi56
Szerintem a játékosok kiválogatását meg lehetne oldani. A két egymást követő azonos lebonyolítás pedig szerintem mostantól nagyjából tartható.Zorddd
Ausztriában 30 éve van bajnkoság, de szerintem még nem volt két azonos lebonyolítási mód 😊VT
mindenki tévedhet 😊

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
és ki válogatná össze az embereket? 😊 sok kérdés lenne itt. elöbb legyen 2 egymást követö azonos lebonyolitásu bajnokság 😊.
döntökre kik szeretnének pályázni?Ricsi56
Szerintem a játékosok kiválogatását meg lehetne oldani. A két egymást követő azonos lebonyolítás pedig szerintem mostantól nagyjából tartható.Zorddd
Ausztriában 30 éve van bajnkoság, de szerintem még nem volt két azonos lebonyolítási mód 😊VT
szeretném ha te is megjegyeznéd h egy magyarország ám!! itt minden jobb.... és ne gyere a " de durva volt amikor hochenemsbe utaztunk... " dumáddal 😀

Crushers #12
több mint 12 éve
VT 123
és ki válogatná össze az embereket? 😊 sok kérdés lenne itt. elöbb legyen 2 egymást követö azonos lebonyolitásu bajnokság 😊.
döntökre kik szeretnének pályázni?Ricsi56
Szerintem a játékosok kiválogatását meg lehetne oldani. A két egymást követő azonos lebonyolítás pedig szerintem mostantól nagyjából tartható.Zorddd
Ausztriában 30 éve van bajnkoság, de szerintem még nem volt két azonos lebonyolítási mód 😊
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
és ki válogatná össze az embereket? 😊 sok kérdés lenne itt. elöbb legyen 2 egymást követö azonos lebonyolitásu bajnokság 😊.
döntökre kik szeretnének pályázni?Ricsi56
Szerintem a játékosok kiválogatását meg lehetne oldani. A két egymást követő azonos lebonyolítás pedig szerintem mostantól nagyjából tartható.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
és ki válogatná össze az embereket? 😊 sok kérdés lenne itt. elöbb legyen 2 egymást követö azonos lebonyolitásu bajnokság 😊.
döntökre kik szeretnének pályázni?

Crushers #12
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
jó, akkor fikázzuk tovább a pekkment 😊
én mindent megpróbáltam 😊Ricsi56
😂

Akkor megint más téma, az idei div. 2-es lebonyolításból adódik a kérdés: Kelet-Nyugat Pro Bowl?69
a Pro Bowl egyenlő lesz a döntővel 😊Ricsi56
A Pro Bowl-lal az a baj, hogy szerintem drága mulatság. Mármint kell mez, pálya, bírók, hangosítás, előtte edzeni is kell. Őszintén nem tudom, hogy ez mennyibe kerülne, de az is tény, hogy ameddig nem ismerem/ismerjük a pontos költségvetését a szövetségnek, addig értelmetlen arról beszélni, hogy mekkora összeg sok vagy kevés.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ott vannak azok a tippjátékban 😊

Kori
jó, akkor fikázzuk tovább a pekkment 😊
én mindent megpróbáltam 😊Ricsi56
😂

Akkor megint más téma, az idei div. 2-es lebonyolításból adódik a kérdés: Kelet-Nyugat Pro Bowl?69
a Pro Bowl egyenlő lesz a döntővel 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
ott vannak azok a tippjátékban 😊

új téma: hétvégi mérkőzés tippek?Ricsi56
Kori
jó, akkor fikázzuk tovább a pekkment 😊
én mindent megpróbáltam 😊Ricsi56
😂

Akkor megint más téma, az idei div. 2-es lebonyolításból adódik a kérdés: Kelet-Nyugat Pro Bowl?

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ott vannak azok a tippjátékban 😊

új téma: hétvégi mérkőzés tippek?Ricsi56
Kori
jó, akkor fikázzuk tovább a pekkment 😊
én mindent megpróbáltam 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ott vannak azok a tippjátékban 😊

új téma: hétvégi mérkőzés tippek?Ricsi56


több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
új téma: hétvégi mérkőzés tippek?

Crushers #12
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vagy még azt is lehet, hogy valaki benéz ide, aztán ha nem tetszik a téma akkor továbbmegy és nem írja be, hogy röhejes, vagy felvet valami másik témát, hogy hátha amiatt, az általa röhejesnek vélt témán túllépnek a többiek is.

Az is baj, ha pörög a fórum meg az is, ha nem! :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Te jó isten mi van itt...
Mostantól felteszünk képen minden chop blockot, holdingot, clippinget, horse collart, clotheslinet, headslapet, halospint, spearinget?
Aztán azon dörzsölgetjük a tenyerünket, hogy júj, milyen illegális volt ez? Röhejes.deacon75
Örülök hogy te írtad be, valóban kb. egy oldalon keresztül egy horse collaron pörögni kicsit tényleg túlzás, még ha azt a csoda DB követi is el. 😊Döme
Ez Pacmanről szól, nem a horse collarról.

Mondjuk nem tudok sok olyan embert mondani, aki ilyenkor visszaemlékszik rá, hogy az volt-e vagy sem, amit csinált.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
Te jó isten mi van itt...
Mostantól felteszünk képen minden chop blockot, holdingot, clippinget, horse collart, clotheslinet, headslapet, halospint, spearinget?
Aztán azon dörzsölgetjük a tenyerünket, hogy júj, milyen illegális volt ez? Röhejes.deacon75
Örülök hogy te írtad be, valóban kb. egy oldalon keresztül egy horse collaron pörögni kicsit tényleg túlzás, még ha azt a csoda DB követi is el. 😊Döme
6. darab hozzászólás szólt összesen arról a bizonyos szerelésről, a többi mind másról... ami természetesen még így is több, mint a nulla, de legalább mindenki szembesülhetett a modern világ csodáival, a fénykezőgéppel és a kamerával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Te jó isten mi van itt...
Mostantól felteszünk képen minden chop blockot, holdingot, clippinget, horse collart, clotheslinet, headslapet, halospint, spearinget?
Aztán azon dörzsölgetjük a tenyerünket, hogy júj, milyen illegális volt ez? Röhejes.deacon75
Örülök hogy te írtad be, valóban kb. egy oldalon keresztül egy horse collaron pörögni kicsit tényleg túlzás, még ha azt a csoda DB követi is el. 😊
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
ez a felhajtás sztem csak azért alakult ki, mert most az ország talán legjobb DB-je/D#játékosa/játékosa(netán ikonja) a téma 😊thebeke
Mi az, hogy "talán"? 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
Te jó isten mi van itt...
Mostantól felteszünk képen minden chop blockot, holdingot, clippinget, horse collart, clotheslinet, headslapet, halospint, spearinget?
Aztán azon dörzsölgetjük a tenyerünket, hogy júj, milyen illegális volt ez? Röhejes.deacon75
a szokásos besértődés a röhejes
megjegyezték a horse collar szabálytalanságot, Pacman álíltotta, hogy nem volt az, válaszul erre pedig mutattunk képet/videót

end of story


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Te jó isten mi van itt...
Mostantól felteszünk képen minden chop blockot, holdingot, clippinget, horse collart, clotheslinet, headslapet, halospint, spearinget?
Aztán azon dörzsölgetjük a tenyerünket, hogy júj, milyen illegális volt ez? Röhejes.deacon75
ez a felhajtás sztem csak azért alakult ki, mert most az ország talán legjobb DB-je/D#játékosa/játékosa(netán ikonja) a téma 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te jó isten mi van itt...
Mostantól felteszünk képen minden chop blockot, holdingot, clippinget, horse collart, clotheslinet, headslapet, halospint, spearinget?
Aztán azon dörzsölgetjük a tenyerünket, hogy júj, milyen illegális volt ez? Röhejes.