Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Holnap végre elstartol az idei szezon!Busy
Jössz Pestre?




több mint 12 éve
Busy 95 — El Presiden†e
Holnap végre elstartol az idei szezon!

több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Nálunk már nem költik a sok pénzt fociba, mert majd szépen elosztják az összes Jászberényben működő csapatok között. Ez volt a nagy szlogen tavaly, így a foci vissza is ment megyei szintre. Na aztán persze kiderült, hogy igazából a kosárlabdára akarták átcsoportosítani az összes pénzt. Így már van NB-I-es kosárlabda csapatunk pár száz millióból, amibe persze egy berényi se játszik(még csere játékosuk sem berényi), hanem gyorsan össze vásároltak szezon előtt néhány játékost, amely légiósok fele el is ment már máshova. Akik meg még maradtak, azok se tudják melyik városba is vannak. Mondjuk ez csak pár száz millióba került a városnak és persze kiesőhelyen van a csapat....
Pedig volt egy jégkorong csaptunk is, de arra a 20 év alatt nem sikerült ennyit költeni, hogy legyen pálya. A vicc az, hogy téli olimpián szereplő maroknyi magyar csapat fele még így is berényi volt hála gyorskori szakosztályunknak, pedig nem hogy fedett de még nyitott pályánk se volt már. Most már van pálya, meg ott áll a fa anyag a befedéshez ami szépen lassan szétrohad, de arra nincs pénz....
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NSm83AzGEow


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hát igen most éppen Nagycserkeszen edzünk 😊
A megyei szinten játszó Szparinak meg ott a stadion... Egyszerűen nevetségesJUNIOR46
Nálunk az NBII-ből éppen kiesni készülő focicsapatnak akarják állítólag befejezni pár milliárdból a Stadiont, ahová mondjuk eddig se nagyon engedtek be minket. Mondjuk azt értem miért (fele megy zsebbe nyilván), de jópofa ötlet az átlagos 100-200 fős nézőszámhoz.


több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
A segítségeteket szeretném kérni.Szabolcsi vagyok és kiszeretnék látogatni egypár mérkőzésre a szezonban. Azt szeretném kérdezni, hogy a Nyíregyháza Tigers hol játssza ebben a szezonban a hazai mérkőzéseit.

A segítséget előre is köszönöm!patobranco
Szia lesz itthon is meccsünk majd ápr. 28 a győr ellen...
A pályát még nem tudjuk de ha folyamatosan követed a fórumot akkor majd úgy is ki szoktuk írni ide is hogy hol van meccsJUNIOR46
Az ért az be....ás,h az mb-2 vagy mitom én milyen focicsapatnak jár az edzőpálya meg a stadion és csak viszik a rengeteg zsét 1 olyan csapatnak meg ami fel is tud mutatni valamit azoknak meg ló.asz a seggükbe! Tudom ne is mondjátok réteg sport még,az!
Mondjuk ez nem szemrehányás a megyének,csak kicsit elszomorító inkább,a ferde fa...ba!koltsfi
Hát igen most éppen Nagycserkeszen edzünk 😊
A megyei szinten játszó Szparinak meg ott a stadion... Egyszerűen nevetséges

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Kopasz98 93
sziasztok!
volt valamikor csapat/bevonulózene téma. annak az eredményét meg lehetne tekinteni valahol? köszi puszi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tavaly aT- vasvári uti felüljáró alatt játszottak! Hogy ha csak ősszel játszanak akkor szomorú leszek!
Tavasszal lesznek a CEI hazai mérkőzések: Győr Sharks és Bratislava Monarchs ellen.DeadEnd

Thx 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A segítségeteket szeretném kérni.Szabolcsi vagyok és kiszeretnék látogatni egypár mérkőzésre a szezonban. Azt szeretném kérdezni, hogy a Nyíregyháza Tigers hol játssza ebben a szezonban a hazai mérkőzéseit.

A segítséget előre is köszönöm!patobranco
Szia lesz itthon is meccsünk majd ápr. 28 a győr ellen...
A pályát még nem tudjuk de ha folyamatosan követed a fórumot akkor majd úgy is ki szoktuk írni ide is hogy hol van meccsJUNIOR46
Az ért az be....ás,h az mb-2 vagy mitom én milyen focicsapatnak jár az edzőpálya meg a stadion és csak viszik a rengeteg zsét 1 olyan csapatnak meg ami fel is tud mutatni valamit azoknak meg ló.asz a seggükbe! Tudom ne is mondjátok réteg sport még,az!
Mondjuk ez nem szemrehányás a megyének,csak kicsit elszomorító inkább,a ferde fa...ba!
több mint 12 éve
patobranco New Orleans Saints 9
patobranco írta:
A segítségeteket szeretném kérni.Szabolcsi vagyok és kiszeretnék látogatni egypár mérkőzésre a szezonban. Azt szeretném kérdezni, hogy a Nyíregyháza Tigers hol játssza ebben a szezonban a hazai mérkőzéseit.
A segítséget előre is köszönöm!
Szia lesz itthon is meccsünk majd ápr. 28 a győr ellen...
A pályát még nem tudjuk de ha folyamatosan követed a fórumot akkor majd úgy is ki szoktuk írni ide is hogy hol van meccs

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
A segítségeteket szeretném kérni.Szabolcsi vagyok és kiszeretnék látogatni egypár mérkőzésre a szezonban. Azt szeretném kérdezni, hogy a Nyíregyháza Tigers hol játssza ebben a szezonban a hazai mérkőzéseit.

A segítséget előre is köszönöm!patobranco
Szia lesz itthon is meccsünk majd ápr. 28 a győr ellen...
A pályát még nem tudjuk de ha folyamatosan követed a fórumot akkor majd úgy is ki szoktuk írni ide is hogy hol van meccs

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
köszi, még egy kérdés, fentebb olvastam, hogy ősszel indul a HFL, lehet tudni hogy mely csapatokkal?Cardinalis
Wolves, Rebels, Tigers, Hurricanes, Sharks. A Cowboys nemrég lépett vissza, ezért 5 csapat maradt.Kori
tnx 😊

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
köszi, még egy kérdés, fentebb olvastam, hogy ősszel indul a HFL, lehet tudni hogy mely csapatokkal?Cardinalis
Wolves, Rebels, Tigers, Hurricanes, Sharks. A Cowboys nemrég lépett vissza, ezért 5 csapat maradt.


több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
tényleg, azt lehet tudni, hogy Farkasok miért a CEFL-ben indulnak és a többiek pedig miért a CEI-ben? hm... lehet, hogy a kérdésben benne is van a válasz...? :rolleyes:Cardinalis
Van sokféle ok, de azért a CEFL mezőny túl izmos lenne a CEI csapatoknak. Sajnos a környéken nincs lóvéja a csapatoknak nagyon utazni, így mindkét bajnokságban gyér a létszám. Az erőviszonyok alapján nagyjából a helyükön vannak a két bajnokságban a csapatok, legalábbis amit most meg tudok belőle ítélni. De a jövőhöz szükség lesz még több külföldire, főleg a CEI-ben.Kori
köszi, még egy kérdés, fentebb olvastam, hogy ősszel indul a HFL, lehet tudni hogy mely csapatokkal?

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
tényleg, azt lehet tudni, hogy Farkasok miért a CEFL-ben indulnak és a többiek pedig miért a CEI-ben?
hm... lehet, hogy a kérdésben benne is van a válasz...? :rolleyes:Cardinalis
Van sokféle ok, de azért a CEFL mezőny túl izmos lenne a CEI csapatoknak. Sajnos a környéken nincs lóvéja a csapatoknak nagyon utazni, így mindkét bajnokságban gyér a létszám. Az erőviszonyok alapján nagyjából a helyükön vannak a két bajnokságban a csapatok, legalábbis amit most meg tudok belőle ítélni. De a jövőhöz szükség lesz még több külföldire, főleg a CEI-ben.


több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Tavasszal lesznek a CEI hazai mérkőzések: Győr Sharks és Bratislava Monarchs ellen.DeadEnd
tényleg, azt lehet tudni, hogy Farkasok miért a CEFL-ben indulnak és a többiek pedig miért a CEI-ben?
hm... lehet, hogy a kérdésben benne is van a válasz...? :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tavaly aT- vasvári uti felüljáró alatt játszottak! Hogy ha csak ősszel játszanak akkor szomorú leszek!
Tavasszal lesznek a CEI hazai mérkőzések: Győr Sharks és Bratislava Monarchs ellen.
több mint 12 éve
Miskolc Steelers 16
Már átköltöztek arra a másikra, de sztem minőségi cserét értek el vele, tavaly kétszer is játszottunk ott és szerintem magyar szinten is remek pálya és stadion.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A Nyíregyháza Tigers nem indult div1-ben, a Tigresek 2. számú csapata indult viszont a div2-ben és hazai mérkőzéseit Miskolcon játsza. A CEI-ben (nemzetközi meccsek) viszont Nyíregyházán láthatod őket. Az ősszel lebonyolítandó mérkőzéseiket a HFL-ben szerintem szintén Nyíregyházán játszák.Miskolc Steelers
Nagykállói focipálya már nem adja?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A segítségeteket szeretném kérni.Szabolcsi vagyok és kiszeretnék látogatni egypár mérkőzésre a szezonban. Azt szeretném kérdezni, hogy a Nyíregyháza Tigers hol játssza ebben a szezonban a hazai mérkőzéseit.

A segítséget előre is köszönöm!patobranco
Tavaly aT- vasvári uti felüljáró alatt játszottak! Hogy ha csak ősszel játszanak akkor szomorú leszek!
több mint 12 éve
Miskolc Steelers 16
A Nyíregyháza Tigers nem indult div1-ben, a Tigresek 2. számú csapata indult viszont a div2-ben és hazai mérkőzéseit Miskolcon játsza. A CEI-ben (nemzetközi meccsek) viszont Nyíregyházán láthatod őket. Az ősszel lebonyolítandó mérkőzéseiket a HFL-ben szerintem szintén Nyíregyházán játszák.
több mint 12 éve
patobranco New Orleans Saints 9
A segítségeteket szeretném kérni.Szabolcsi vagyok és kiszeretnék látogatni egypár mérkőzésre a szezonban. Azt szeretném kérdezni, hogy a Nyíregyháza Tigers hol játssza ebben a szezonban a hazai mérkőzéseit.

A segítséget előre is köszönöm!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
Azért ez a cikk nagyon komoly: http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2330&blog_id=1
A kedvenc mondatom belőle: "A második touch downt is a Blue Devils csapata szerezte a farkasok diffensének (védekező egység) passz interferenc-ét követően."balu10
Szerintem ügyes provokáció a magyar terminológia szükségességének igazolására. 😊
(A szerző nem tudta eldönteni, hogy kinek a számára írja a meccs beszámolót.)Atari
ott a pont 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Azért ez a cikk nagyon komoly: http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2330&blog_id=1
A kedvenc mondatom belőle: "A második touch downt is a Blue Devils csapata szerezte a farkasok diffensének (védekező egység) passz interferenc-ét követően."balu10
szerintem a gyengébbik nem képviselőjétől nem is olyan rossz... 😉
igaz, hogy nem egy Mona Lisa, de azért legalább valamennyire képben van 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Azért ez a cikk nagyon komoly: http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2330&blog_id=1
A kedvenc mondatom belőle: "A második touch downt is a Blue Devils csapata szerezte a farkasok diffensének (védekező egység) passz interferenc-ét követően."balu10
Szerintem ügyes provokáció a magyar terminológia szükségességének igazolására. 😊
(A szerző nem tudta eldönteni, hogy kinek a számára írja a meccs beszámolót.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Azért ez a cikk nagyon komoly: http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2330&blog_id=1
A kedvenc mondatom belőle: "A második touch downt is a Blue Devils csapata szerezte a farkasok diffensének (védekező egység) passz interferenc-ét követően."balu10
hányinger