Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
mindig tanul az ember valami újat...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért ez a cikk nagyon komoly: http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2330&blog_id=1
A kedvenc mondatom belőle: "A második touch downt is a Blue Devils csapata szerezte a farkasok diffensének (védekező egység) passz interferenc-ét követően."

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a csapatonkénti téma - még - felesleges, úgy sincs annyi hsz, meg akkora szurkolói bázisFarky
attól elkezdhetnénk, legfeljebb belehalunk, úgysincs tévé úgyhogy járjanak csak meccsre....sutianap
Divíziónkénti témába szerintem bőven be lehet szúrni azt a hetente két három hozzászólást, ami csapatfórumon menne.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
a csapatonkénti téma - még - felesleges, úgy sincs annyi hsz, meg akkora szurkolói bázisFarky
attól elkezdhetnénk, legfeljebb belehalunk, úgysincs tévé úgyhogy járjanak csak meccsre....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
a csapatonkénti téma - még - felesleges, úgy sincs annyi hsz, meg akkora szurkolói bázis

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor kellene egy hasonló struktúra mint a többi nagy témának, csapatonkénti, egy meccsnap trashtalk meg egy két általános csevegő topik meg a magyarítás. Mondjuk ha megy, nem olyan rettenetesen fáradságos lelátogatni a soroksárira ozt megmondani ez van májszter ezt hoztuk össze áldását adja-e?
nem cikkhez kell ember hanem a topikgondozáshoz, hogy mondjuk Sanyikám hetente eccer öt mondatot leír ami eszébe jut hirtelen a Hurikányról..............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
mivel majdnem minden csapatból fórumozik itt valaki, biztos lenne (lesz) segítség, ha kell. Főleg, hogy a csapatoknak is egy jó reklám, hogy írnak róluk.Farky
jó meglátás, talán a legújabb 1-2 csapatból nincs ember, de amúgy le van fedve a mezőny 😊JSanyo
2-3 éve mikor még volt a kickoff.hu (asszem), akkor is volt egy ilyesmi kezdeményezés,hogy mindenki írja meg a cikkeket és küldje be...de abból se sok jó származott, szóval én szorgalmazom,de nem bízok benne,hogy összejönBusy
nem elsősorban arra gondoltam h írja meg mindenki a cikkeket, de ha majdnem minden csapatból van egy emberke aki tud szolgálni 1-2 plusz infóval (tryout, meccs, scrimmage, promó valahol, stb) már az is sokat jelenthet, és nem pár emberkének kell kutatnia érte mindenfelé. Ráadásul a csapatok felének a weboldala eléggé el van hanyagolva, tehát onnan sem lehet sok infót összeszedni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Busy 95 — El Presiden†e
mivel majdnem minden csapatból fórumozik itt valaki, biztos lenne (lesz) segítség, ha kell. Főleg, hogy a csapatoknak is egy jó reklám, hogy írnak róluk.Farky
jó meglátás, talán a legújabb 1-2 csapatból nincs ember, de amúgy le van fedve a mezőny 😊JSanyo
2-3 éve mikor még volt a kickoff.hu (asszem), akkor is volt egy ilyesmi kezdeményezés,hogy mindenki írja meg a cikkeket és küldje be...de abból se sok jó származott, szóval én szorgalmazom,de nem bízok benne,hogy összejön

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
mivel majdnem minden csapatból fórumozik itt valaki, biztos lenne (lesz) segítség, ha kell. Főleg, hogy a csapatoknak is egy jó reklám, hogy írnak róluk.Farky
jó meglátás, talán a legújabb 1-2 csapatból nincs ember, de amúgy le van fedve a mezőny 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
mivel majdnem minden csapatból fórumozik itt valaki, biztos lenne (lesz) segítség, ha kell. Főleg, hogy a csapatoknak is egy jó reklám, hogy írnak róluk.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a szerkesztőségben már beszéltünk róla, és idén valószínűleg valamilyen szinten fogunk a magyar amfocival is foglalkozni

egyelőre még csak tapogatózunk, és mivel Dömén kívül egyik szerkesztő se folyt bele eddig nagyon a hazai futballéletbe, így nem kis lemaradást kell bepótolni, de ha úgy látjuk, hogy van igény rá, a MAFL/CEFL/CEI is terítékre kerüljjncaa
kb 2 éve rágtam rendesen szegény konqueror fülét, hogy ha már úgyis játszik, akkor próbáljon valamit alkotni ezen a honlapon is magyar foci témában, de sajna nem jött össze 😕
mondjuk minden feltétel adott hozzá, hogy legyen/lehessen magyar része is az oldalnak, és tekintve, hogy most hétvégén már indul a parti mindkét divízióban, alkalmasabb időpont sem nagyon van rá...JSanyo
mer példáult te is rá érsz, de mi lenne ha jelentkezés alapon - aztán látjuk ki halandó rá és úgy leosztani
én jelentkezem!sutianap
én is vevő lennék egy kis társadalmi munkára

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
a szerkesztőségben már beszéltünk róla, és idén valószínűleg valamilyen szinten fogunk a magyar amfocival is foglalkozni

egyelőre még csak tapogatózunk, és mivel Dömén kívül egyik szerkesztő se folyt bele eddig nagyon a hazai futballéletbe, így nem kis lemaradást kell bepótolni, de ha úgy látjuk, hogy van igény rá, a MAFL/CEFL/CEI is terítékre kerüljjncaa
kb 2 éve rágtam rendesen szegény konqueror fülét, hogy ha már úgyis játszik, akkor próbáljon valamit alkotni ezen a honlapon is magyar foci témában, de sajna nem jött össze 😕
mondjuk minden feltétel adott hozzá, hogy legyen/lehessen magyar része is az oldalnak, és tekintve, hogy most hétvégén már indul a parti mindkét divízióban, alkalmasabb időpont sem nagyon van rá...JSanyo
mer példáult te is rá érsz, de mi lenne ha jelentkezés alapon - aztán látjuk ki halandó rá és úgy leosztani
én jelentkezem!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
mondjuk minden feltétel adott hozzá, hogy legyen/lehessen magyar része is az oldalnak, és tekintve, hogy most hétvégén már indul a parti mindkét divízióban, alkalmasabb időpont sem nagyon van rá...JSanyo
Ha már így szóba került!
http://www.facebook.com/events/373492399352129/




több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a szerkesztőségben már beszéltünk róla, és idén valószínűleg valamilyen szinten fogunk a magyar amfocival is foglalkozni

egyelőre még csak tapogatózunk, és mivel Dömén kívül egyik szerkesztő se folyt bele eddig nagyon a hazai futballéletbe, így nem kis lemaradást kell bepótolni, de ha úgy látjuk, hogy van igény rá, a MAFL/CEFL/CEI is terítékre kerüljjncaa
kb 2 éve rágtam rendesen szegény konqueror fülét, hogy ha már úgyis játszik, akkor próbáljon valamit alkotni ezen a honlapon is magyar foci témában, de sajna nem jött össze 😕
mondjuk minden feltétel adott hozzá, hogy legyen/lehessen magyar része is az oldalnak, és tekintve, hogy most hétvégén már indul a parti mindkét divízióban, alkalmasabb időpont sem nagyon van rá...

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
mondjuk gyakran így is informatívabb, mint a hivatalos 😊JSanyo
a szerkesztőségben már beszéltünk róla, és idén valószínűleg valamilyen szinten fogunk a magyar amfocival is foglalkozni

egyelőre még csak tapogatózunk, és mivel Dömén kívül egyik szerkesztő se folyt bele eddig nagyon a hazai futballéletbe, így nem kis lemaradást kell bepótolni, de ha úgy látjuk, hogy van igény rá, a MAFL/CEFL/CEI is terítékre kerüljjncaa
szerintem lenne, mivel a "hivatalos oldalról" nem sok infót lehet megtudniFarky
hogy "hivatalos" mellett "hitelesek" is legyünk, ahhoz ugye valamilyen szinten semleges, a csapatokat, a játékosokat és magát a játékot többé-kevésbé ismerő emberek kellenek, amit azért elég nehéz összehozni

én speciel Veszprém meccsekere tudok menni, meg esetleg pár pestire, de a Wildfires kétszer játszik otthon az egész szezonban, ha jól olvasom... szóval ez az év még biztos rámegy az ismerkedésre, de amit pl. garantálni tudunk, hogy az NFL és NCAA mellett a magyar bajnoki tabellák/eredmények is elérhetőek lesznek majd a főoldalon, facebookon pedig promózni fogjuk a mérkőzéseket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
ha "hivatalos" hírforrás lenne a bowl.hu, akkor szerintem lenne rá igény, de így kb. lényegtelen szvsz. elfér egy helyen is a "tevoltálakielőbbleköptélésegyébkéntis" típusú beszélgetések nagy része 😊Gyurma Pappa
mondjuk gyakran így is informatívabb, mint a hivatalos 😊JSanyo
a szerkesztőségben már beszéltünk róla, és idén valószínűleg valamilyen szinten fogunk a magyar amfocival is foglalkozni

egyelőre még csak tapogatózunk, és mivel Dömén kívül egyik szerkesztő se folyt bele eddig nagyon a hazai futballéletbe, így nem kis lemaradást kell bepótolni, de ha úgy látjuk, hogy van igény rá, a MAFL/CEFL/CEI is terítékre kerüljjncaa
szerintem lenne, mivel a "hivatalos oldalról" nem sok infót lehet megtudni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
ha "hivatalos" hírforrás lenne a bowl.hu, akkor szerintem lenne rá igény, de így kb. lényegtelen szvsz. elfér egy helyen is a "tevoltálakielőbbleköptélésegyébkéntis" típusú beszélgetések nagy része 😊Gyurma Pappa
mondjuk gyakran így is informatívabb, mint a hivatalos 😊JSanyo
a szerkesztőségben már beszéltünk róla, és idén valószínűleg valamilyen szinten fogunk a magyar amfocival is foglalkozni

egyelőre még csak tapogatózunk, és mivel Dömén kívül egyik szerkesztő se folyt bele eddig nagyon a hazai futballéletbe, így nem kis lemaradást kell bepótolni, de ha úgy látjuk, hogy van igény rá, a MAFL/CEFL/CEI is terítékre kerüljjncaa
Na ez egy igazán remek hír!! 😉


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
van rá igény, hogy külön topicot kapjanak az egyes divíziók?jjncaa
ha "hivatalos" hírforrás lenne a bowl.hu, akkor szerintem lenne rá igény, de így kb. lényegtelen szvsz. elfér egy helyen is a "tevoltálakielőbbleköptélésegyébkéntis" típusú beszélgetések nagy része 😊Gyurma Pappa
mondjuk gyakran így is informatívabb, mint a hivatalos 😊JSanyo
a szerkesztőségben már beszéltünk róla, és idén valószínűleg valamilyen szinten fogunk a magyar amfocival is foglalkozni

egyelőre még csak tapogatózunk, és mivel Dömén kívül egyik szerkesztő se folyt bele eddig nagyon a hazai futballéletbe, így nem kis lemaradást kell bepótolni, de ha úgy látjuk, hogy van igény rá, a MAFL/CEFL/CEI is terítékre kerül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Azt mondják, nem rossz dolog, ha nem csak családtagok néznek, hanem néhány ezer szurkoló előtt játszol.
Azok a sportszerető fanatikus szurkolók, akik még a magyar gurulós-focimeccsre is képesek kimenni, talán kimennek majd az amerikai focira is. Esetleg emiatt kevesebb lesz a tagdíj, jobbak a körülmények, többen jöhetnek edzésre.
Mindenképp hasznos a promóció!Atari
Nem érted a problémát: felkerült egy kép, minden komment nélkül, amitől nem tudom milyen reakciót várt a posztolója. Én (szerencsére) nem vagyok annyira művelt, hogy felismerjen egy képről a Fradi igazgatóját, így nem értettem, mit is akar a kép mondani. Majd amikor megértettem, továbbra sem értem, hogy milyen reakciót kellett volna kiváltani belőlem. Örülök a promó meccseknek, de akkor sincs a képnek, így magában semmi értelme.

Mi, annak idején az Elcotecnek promóztunk, meg a Doka családi hétvégéjén is, sőt, a Szentlőrinci Gazda napon is, de mégse rakott fel senki egy képet, minden komment nélkül, amikor a főszervező csajjal mosolygunk, pedig sokkal csinosabb, mint ez az úriember.

Amit írsz, az tök igaz, de az eredeti képből ez nem derült ki, csak fel lett töltve. Így is túl sokat foglalkoztam már vele, azt hiszem...

Sok sikert kívánok...

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Azt mondják, nem rossz dolog, ha nem csak családtagok néznek, hanem néhány ezer szurkoló előtt játszol.
Azok a sportszerető fanatikus szurkolók, akik még a magyar gurulós-focimeccsre is képesek kimenni, talán kimennek majd az amerikai focira is. Esetleg emiatt kevesebb lesz a tagdíj, jobbak a körülmények, többen jöhetnek edzésre.
Mindenképp hasznos a promóció!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Ezt tuti csak én nem értem...Gyurma Pappa
http://www.bpeagles.hu/cikk.php?cikk=185
Ferencváros Eagles....Zorddd
Most már értem, csak nem tudom miért érdekes? 😊Gyurma Pappa
Ne tőlem kérdezed 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Ezt tuti csak én nem értem...Gyurma Pappa
http://www.bpeagles.hu/cikk.php?cikk=185
Ferencváros Eagles....Zorddd
Most már értem, csak nem tudom miért érdekes? 😊

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
van rá igény, hogy külön topicot kapjanak az egyes divíziók?jjncaa
ha "hivatalos" hírforrás lenne a bowl.hu, akkor szerintem lenne rá igény, de így kb. lényegtelen szvsz. elfér egy helyen is a "tevoltálakielőbbleköptélésegyébkéntis" típusú beszélgetések nagy része 😊Gyurma Pappa
mondjuk gyakran így is informatívabb, mint a hivatalos 😊

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Ezt tuti csak én nem értem...Gyurma Pappa
http://www.bpeagles.hu/cikk.php?cikk=185
Ferencváros Eagles....


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Blue Devils - Budapest Wolves 36:14Harris
nem fordítva?Farky
Fordítva! sryHarris
még a CEFL hivatalos honlapján is el van írva az eredmény az osztrákoknál, amivel javítottak a mérlegükön... :/
http://www.european-league.com/standings/
Gratula a Farkasoknak a győzelemhez! jó meccs volt! az első negyedben 0-14-nél még izgultam is, de végül meggyőzően fordítottak! 😀

THIS IS THE WAY