Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Blue Devils - Budapest Wolves 36:14
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
volt ma egy Pécs-Szekszárd meccs, FB-on láttam az eredményt, beírom hátha érdekel valakit

6-48
több mint 12 éve
Miskolc Steelers 16
Kedves Fórumozók!

Mint érintett fél szeretném elmondani egyesületünk részéről is a történetet. A Miskolc Steelers egyesület nem alakult át. A Miskolc Steelers mindig is Steelers fog maradni és akivel szerződésben áll az a "STEELEERS". Jelenleg több mint 40 játékossal állunk szerződésben, akiknek döntő többsége junior korosztályba tartozik vagy attól fiatalabb. Igaz van pár túlkorosunk is. Mi, ők, a Steelers.
Minden volt szerződéses játékosunk csak volt Steelers-es, és itt is kívánok nekik sportszakmai sikerekben gazdag, sérülésmentes további pályafutást.

A Miskolc Steelers nem csak és kizárólag juniorokban gondolkodik, hanem a junior korosztálytól kezdte elölről felépíteni az egyesület működését. Miskolc Lions viszont kizárólag egyetemistákban gondolkodik, így a két csapat között a közeli jövőben még együttműködés is kialakulhat. Jövőre a Steelers fog indulni a div1 küzdelmeiben, az idei junior bajnokság után. Mi tudjuk hogy együtt többre vagyunk képesek.

Véleményünk szerint egy miskolci csapat, csak akkor lehet a város csapata, ha a saját jogán, és saját nevén indul egy bajnokságban. Mi minden bajnokságban így indultunk és szereztünk Miskolc városának hírnevet.

Az új miskolci csapat felbukkanása számunkra nem volt váratlan, szeretjük a versenyhelyzetet. A többit majd az évek eldöntik, hogy ki mire hivatott, mit tud elérni.

Bárkinek bármilyen kérdése van, nyugodtan kérdezzen, akár itt a fórumon, akár pm-ben, állok rendelkezésetekre.

Szegedi Máté
Miskolc Steelers
Titkár
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Oké, hogy három csapat Miskolcon, de a Miskolc Lions kizárólag egyetemi hallgatókat sportoltat, a Miskolc Steelers, meg csak kizárólag juniorban gondolkodik. Így azért árnyaltabb a dolog, nem olyan mintha 3 teljes csapat lenne.DeadEnd
Az lehet, de mondjuk szerintem olcsóbb, és szakmailag is előremutatóbb lenne, ha egy egyesület lenne, akik a céljaikat összehangolnák.Zorddd
a régi steelers nem ketté vált,hanem kb 3 játékos kivételével új utat választott...az ok pedig az volt h a célok nagyon nem egyeztek meg.

egyébként nem akarok senkit megbántani,de ez az egyetemi dolog nagyon gyerekcipős még,és kicsit túl is van lihegve..

célunk h újra mi legyünk Miskolc csapata...hiszen a steelers mivagyunk..csak a név változott
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez a budapesti dolog elég rég eldőlt. Van 3-4 csapat ami normálisan működik, a többi vegetál...2 milliió ember is csak ennyit tud eltartani.
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Oké, hogy három csapat Miskolcon, de a Miskolc Lions kizárólag egyetemi hallgatókat sportoltat, a Miskolc Steelers, meg csak kizárólag juniorban gondolkodik. Így azért árnyaltabb a dolog, nem olyan mintha 3 teljes csapat lenne.DeadEnd
Az lehet, de mondjuk szerintem olcsóbb, és szakmailag is előremutatóbb lenne, ha egy egyesület lenne, akik a céljaikat összehangolnák.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Oké, hogy három csapat Miskolcon, de a Miskolc Lions kizárólag egyetemi hallgatókat sportoltat, a Miskolc Steelers, meg csak kizárólag juniorban gondolkodik. Így azért árnyaltabb a dolog, nem olyan mintha 3 teljes csapat lenne.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Pedig ahogy elnézem, Pesten is "lett" pár új csapat... Mégis életképes egész sok belöle... Te csapatod mennyi ideje önálló, hmmm?

Egyébként meg akartam köszönni a lelkes szurkolásodat és támogatásodat, pcx. De igazán nagyon köszi, annyira jófej vagy...e53m62
Gratulálok, megint bebizonyítottad milyen okos is vagy. Mivel kicsit utánajártam korábban (tudod ebből a témáből írtam a szakdogámat) tisztában vagyok azzal kb. milyen lakosság (mennyiségi és minőségi eloszlás alapján) hány csapatot képes fenntartani. Szerintem Pesten túl sok csapat van, és ez nagyon rossz hatással van a fejlődésre (egyéni vélemény), komoly távlati célok és komoly munka nélkül jó pár nem fog életben maradni. Tudod, én csak ezt nem szeretném a miskociaknak, hogy ne maradjon egy csapat se... Remélem egyszer felfogod/felfogják az emberek, hogy nem a mez számít, hanem a minőség...

szerk: 2009 óta önálló a Hurricanes (összesen 3 aranyat hozott a csapat, köztük Mo. első nemzetköziét), van vele valami problémád?


több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én is meg akarok sértődni 😊
ha ez nyugtat szerintem budapesten is sok a csapat
de ha a matekot nézzük akkor ez a város elbír úgy harminc csapatot, ahogy miskolc hármat 😊
én annak örülnék ha összeállna a három miskolci csapat és lenne egy nagyon jó csapat a városban belőle


több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Pedig ahogy elnézem, Pesten is "lett" pár új csapat... Mégis életképes egész sok belöle... Te csapatod mennyi ideje önálló, hmmm?

Egyébként meg akartam köszönni a lelkes szurkolásodat és támogatásodat, pcx. De igazán nagyon köszi, annyira jófej vagy...e53m62
ééés megint a régi nóta. amúgy én azt olvastam valahol, hogy Bp-n többen laknak. állítólag 10szer annyian, ha nem számoljuk az agglomerációt.
am meg nem hinném, hogy ez ellenetek való szurkolás. de gyorsan megsértődöm én is 😀

több mint 12 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Pedig ahogy elnézem, Pesten is "lett" pár új csapat... Mégis életképes egész sok belöle... Te csapatod mennyi ideje önálló, hmmm?

Egyébként meg akartam köszönni a lelkes szurkolásodat és támogatásodat, pcx. De igazán nagyon köszi, annyira jófej vagy...e53m62
Ne is törődj vele biztos a sok gatorade teszi, hogy néha ilyen mogorva. 😀
Júúúhhhhéé és sok sikert mind a három egységnek, mert ugye minél több annál jobb!
Azt egyébként lehet tudni, hogy miért nem a Steelers alakul újjá és mért lesz a régi játékosokból két külön csapat mert ez nem jött át, lehet a sok veritas miatt. 😂

több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Pedig ahogy elnézem, Pesten is "lett" pár új csapat... Mégis életképes egész sok belöle... Te csapatod mennyi ideje önálló, hmmm?

Egyébként meg akartam köszönni a lelkes szurkolásodat és támogatásodat, pcx. De igazán nagyon köszi, annyira jófej vagy...

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
így egy se


több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Majd elválik mennyi marad életképes😊
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
http://minap.hu/news.php?extend.50758

Miskolc Renegadesthebeke
Azért azt se gondoltam volna, hogy 2012ben Miskolcnak három csapata lesz :/ 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
http://minap.hu/news.php?extend.50758

Miskolc Renegades
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én a Silverhawksról olvastam, hogy ott játszik.

"Two Germans, Andre Miersch and Toni Vogler are new members of the Silverhawks. According to their new head Coach, Mark Garza, they have over 10 years of experience playing in Germany for the Dresden Monarchs. The two offensive linemen are joined by a third one - Hungarian Dan Menzcal."deacon75
Igen, először úgy volt hogy odamegy, megküldték a szerződést, de aztán jött a Saarland ajánlata, ami minden szempontból előnyösebb volt, így nyilván őket választotta.

Egyébként tapasztalat, nyugaton szó szerint lasszóval fogják az offense falembereket. Finnországtól kezdve Németországig olyan hiány van, hogy az nem igaz. Szóval aki úgy érzi, hogy olyan szinten van, ne habozzon...
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Gondolom párakat érdekelhet, hogy a tegnapi naptól a német első osztályban (fél)profiskodik a szegedi Menczel Dani OT, a Saarland Hurricanes igazolta le őt. Tavalyelőtt Békéscsabán, tavaly Törökkanizsán játszott, de amúgy tősgyökeres Batsös, mindvégig velünk edzett.

Azt hiszem, ez az egész magyar amcsifoci társadalomnak is elismerést jelent, és azt is mutatja, hogy céltudatossággal, okos önmenedzsmenttel elég sok mindent el lehet érni...Döme
Gratula és respekt neki! Egy nyári tábor erejéig hazajöhetne okítani a junior korosztályt. De csak egy ötlet.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én a Silverhawksról olvastam, hogy ott játszik.

"Two Germans, Andre Miersch and Toni Vogler are new members of the Silverhawks. According to their new head Coach, Mark Garza, they have over 10 years of experience playing in Germany for the Dresden Monarchs. The two offensive linemen are joined by a third one - Hungarian Dan Menzcal."
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Gondolom párakat érdekelhet, hogy a tegnapi naptól a német első osztályban (fél)profiskodik a szegedi Menczel Dani OT, a Saarland Hurricanes igazolta le őt. Tavalyelőtt Békéscsabán, tavaly Törökkanizsán játszott, de amúgy tősgyökeres Batsös, mindvégig velünk edzett.

Azt hiszem, ez az egész magyar amcsifoci társadalomnak is elismerést jelent, és azt is mutatja, hogy céltudatossággal, okos önmenedzsmenttel elég sok mindent el lehet érni...
több mint 12 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Indul a szezon 1 hét múlva, és vele együtt a tippverseny! Sok sikert minden kedves résztvevőnek!

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=54&p=17

több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Bocsi ha valaki már kérdezte de akkor most hogy a C1 nem indul a HFL-ben akkor a DIV-II-t pályázzák meg idén?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hali érdeklödni szeretnék hogy a kilenc éves fiamat hova tudom edzésre vinni ahol "jó játékost" faragnak belölle? Budapesten előre is köszifirga007
Szerintem két csapatnál foglalkoznak ilyen korosztály képzésével

A Bulldogsnál http://www.ujpestbulldogs.hu
és talán a
Hurrcianesnél: hurricanes.hu
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali érdeklödni szeretnék hogy a kilenc éves fiamat hova tudom edzésre vinni ahol "jó játékost" faragnak belölle? Budapesten előre is köszi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még rozsdás a szerkezet a hosszú téli szünet után, de íme
https://picasaweb.google.com/sportfotok/2012_03_11_Soldiers_Mustangs#