Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Edzőmérkőzés révén nem az eredmény volt a legfontosabb. Bár lévén, hogy 19-en tudtunk lemenni Szombathelyre csak a kemény mag tudott ( de legalább oda-vissza játszva ) gyakorolni, így sajnos nagyon hatalmas play gyakorlás sem lehetett részünkről, de jól éreztük magunkat és elfáradtunk rendesen 😀

Crushers vs titans
8-7
Szep volt az ido 😊erer
az eredmény 😮 Vizilabdáztatok netán? 😀pc_x
NightBoY
Köszi a meccset, remélem egyikünknek sem olyan lesz a többi meccse mint a mostani :/

Crushers #12
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ezt honnan idézted Cápa?deacon75
https://www.facebook.com/pages/Magyar-Amerikai-Football-Sz%C3%B6vets%C3%A9g-MAFSZ/210640425632220zolika26
és akk a c1 hol indul? 😮

Crushers #12
több mint 12 éve
HTW 118 — Eagles fan
Köszönjük a Veszprémnek a közös edzést és játékot, sok sikert kívánunk a szezonban!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönjük szépen a Szolnoknak az edzőmeccset, sok siker a szezonban!
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Na ez fasza

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
ezt honnan idézted Cápa?deacon75
https://www.facebook.com/pages/Magyar-Amerikai-Football-Sz%C3%B6vets%C3%A9g-MAFSZ/210640425632220


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezt honnan idézted Cápa?
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
"A Budapest Cowboys visszalépett az őszi HFL szezontól, így a jelenlegi információk alapján 5 résztvevővel indul majd a bajnokság."
Sajnálom pedig végre megfelelő létszámmal játszottunk volna egy kellemes bajnokságot.
Sok sikert a BpC-nek!


több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Edzőmérkőzés révén nem az eredmény volt a legfontosabb. Bár lévén, hogy 19-en tudtunk lemenni Szombathelyre csak a kemény mag tudott ( de legalább oda-vissza játszva ) gyakorolni, így sajnos nagyon hatalmas play gyakorlás sem lehetett részünkről, de jól éreztük magunkat és elfáradtunk rendesen 😀

Crushers vs titans
8-7
Szep volt az ido 😊erer
az eredmény 😮 Vizilabdáztatok netán? 😀pc_x

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Crushers vs titans
8-7
Szep volt az ido 😊erer
az eredmény 😮 Vizilabdáztatok netán? 😀


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Crushers vs titans
8-7
Szep volt az ido 😊
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Egy nagyon tehetséges fiatal játékosuknak kellene egy kis like támogatása a fészen:
http://scitec.hu/facebook/scitec-motivations/74
Előre is köszi 😉 és bocs az Off-ért


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
20huszas Green Bay Packers 14
Hát... Ugyanott... 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a Mi csapatunk vállalná, de nem hiszem, hogy sokra mennétek velünk...20huszas
És Te melyik csapatban vagy a 2020-as? 😊
több mint 12 éve
20huszas Green Bay Packers 14
Szerintem a Mi csapatunk vállalná, de nem hiszem, hogy sokra mennétek velünk...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv Urak!
Edzőpartnert keresnék március 24-ére, egy scrimmage mérkőzésre. Csapatunk a pályát biztosítja, és a szervezés minden költségét állja. Amelyik csapatot érdekelné, PM-ben írjon nekem.

Táczi István
Szekszárd BadBones
több mint 12 éve
zsolti_23 66
Tibibá!
Ezt már nem mossa le magáról!
Én tudom hogy direkt csinálta csak, hogy kiszúrjon a Szegeddel!😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem van egy dátumom 😊
Március 11. du 14 kor Tata Mustangs vs Szolnok Soldiers barátságos mérkőzés.
Helyszín: Tata Fényes-fasor 6/a http://maps.google.hu/maps/place?hl=hu&georestrict=input_srcid:e368e4c645a0501c
Amint írtam Kickoff : 14 óratibibá
Köszönöm Tibibá, ez már benne van a naptáramban 😉 Valami ilyenre gondoltam, mert az emberfia próbálja levadászni a dátumokat, hogy ha épp nem hazai meccs van akkor merre, de ez egy idő után követhetetlen (amikor elindulnak a helyszínváltozások pl)
több mint 12 éve
tibibá 54
Akkor ezek szerint Tibibá a beépített embere a Szekszárdnak!😊zsolti_23
😀 😀 😀 😀 😛 😛 😛 😛 😛 😛
több mint 12 éve
tibibá 54
Nah emberek örömmel jelentem megjöttek az aréna videók, voltak olyan dolgok,melyekben ténylegesen nem volt igazam/unk ezekért sorry, de volt olyan is amikor igazam/unk volt.Az meg csak felettébb érdekes hogy a Szekszárd meccs valahogy nincsen meg...No comment.Pacman
nem érdekel ám senkitRicsi56
héhéhé, ne lopd a dumám 😂 én vagyok itt a helyi seggfej 😀 😂pc_x
Bence!

Telefonon elmondtam,hogy a Szekszárd és a Döntő mérkőzésre elfogyott a tárhely a kamerán. El számoltuk magunkat a nyersanyagot illetően. Még egyszer bocs,tudom ez nem segít,de ez van 😕
több mint 12 éve
tibibá 54
A scrimmage meccsekkel az a baj hogy azt sehol nem fogod megtalálni csak a csapatok oldalain... A nemzetközi meccseket a mafsz oldalán megtalálod...JUNIOR46
Igen, ez a baj 😉 Tavaly is vadásztam a meccseket, de volt amiről lemaradtam - segond, így is akad majd fotóznivaló.
Nagyon köszönöm a válaszokat, Uraim.krampusz
Nekem van egy dátumom 😊
Március 11. du 14 kor Tata Mustangs vs Szolnok Soldiers barátságos mérkőzés.
Helyszín: Tata Fényes-fasor 6/a http://maps.google.hu/maps/place?hl=hu&georestrict=input_srcid:e368e4c645a0501c
Amint írtam Kickoff : 14 óra
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nah emberek örömmel jelentem megjöttek az aréna videók, voltak olyan dolgok,melyekben ténylegesen nem volt igazam/unk ezekért sorry, de volt olyan is amikor igazam/unk volt.Az meg csak felettébb érdekes hogy a Szekszárd meccs valahogy nincsen meg...No comment.Pacman
nem érdekel ám senkitRicsi56
héhéhé, ne lopd a dumám 😂 én vagyok itt a helyi seggfej 😀 😂


több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Nah emberek örömmel jelentem megjöttek az aréna videók, voltak olyan dolgok,melyekben ténylegesen nem volt igazam/unk ezekért sorry, de volt olyan is amikor igazam/unk volt.Az meg csak felettébb érdekes hogy a Szekszárd meccs valahogy nincsen meg...No comment.Pacman
nem érdekel ám senkit

Crushers #12
több mint 12 éve
istvankovacs 53
sziasztok!

arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!

- gáborwinston
Hello, szerintem ha le mész bármelyik csapat edzésére szívesen fogadnak, Olyanról még nem hallottam, h valakit elküldtek volna, mert most épp nincs tryout 😊
Csapat meg attól függ melyik városban élsz.Farky
köszi! elfelejtettem megírni, pesten lakom, a XIII. kerben. igazából arra gondoltam, hogy most így tavasszal/nyáron edzek, és majd a szeptember körüli tryoutokra néznék majd el, mert mostanában nem volt sok időm ilyesmire és eléggé eltunyultam 😊 😊

köszi mégegyszer!winston
vagy, ha már 13. kerület, rozsnyai utca, Láng sporttelep, Budapest Wolves, www.wolves.hu
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor ezek szerint Tibibá a beépített embere a Szekszárdnak!😊zsolti_23
Ennyi, én mindig is tudtam. Kösszép Tibibá, kösszép.